FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=117)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=14727)


Posted by Ocelot on 15-04-2006 18:37:

Negatywne BIA

W tym temacie możecie napisać to, co najbardziej się wam nie podoba w całej serii Brothers in Arms. Ja zaczne może od celowania, które jest hamsko utrudnione. Ciężko opanować karabin, a czasami strzelam do niemca z 10 metrów Thompsonem a on nie dostaje... ehh zgroza.

__________________
These mist covered mountains
Are a home now for me
But my home is the lowlands
And always will be
Some day you’ll return to
Your valleys and your farms
And you’ll no longer burn
To be brothers in arms


Posted by [FPP]Pioti on 15-04-2006 19:32:

I to jest doskonały przykład na to, że gry nie mogą być całkowicie realistyczne. Po prostu ustrudnia to rozgrywkę. A celowanie jest utrudnione, ale realistyczne .


Mi osobiście nie podobała się AI. Nie narzekam za bardzo na to w grach, ale tutaj miała być rewolucja. Wyszło średnio. Bardzo średnio...

__________________
GG: 1137310 V ICQ: 202962108 / leave the msg.


Posted by Uncle Blues on 17-04-2006 21:55:

trzeba mowic czy chodzi o RtH30 czy o EiB, bo jest ogromna roznica. W RtH30 Ai mnie denerwowalo tak gdzies w 3/4 gry. W EiB Niemcy zachowuja się nieprzewidywalnie prawie - AI bardzo dobre. Choc fakt zawsze moze byc lepsze. Lepsze bedzie w Hells' Highway.

Co mnie denerwowalo? W EiB:
Że niektorych misji nie da sie kurna przejsc na realistycznym poziomie! Za cholere nie daję rady...

Nieskonczonosc amunicji. Twoi kompani moga sobie strzelac do woli i nigdy im sie nie konczy amunicja. W eEiB bylo to jeszcze bardziej denerwujace - ty tez miales nieskonczonosc amunicji. Brakowalo? Podchodziles do kumpla i brales sobie do pelna z jego niewyczerpalnych zapasow... :/

Że nie moglem odwdzieczyc sie niemcom moździerzem! (W BiA:HH juz bede mogl )

Za molo non-fight momentow w ktorych mozesz sam uczestniczyc. Pogadac, pochodzic. W BiA:HH to juz bedzie!

Wracamy po czesci do tego mozdzierza. Denerwowalo mnie to, ze mialem swiadomosc, ze II wojna oferowala caly wachlarz rozwiazan: bazzoki, artylerie, wsparcie lotnictwa, mozdzierze, miotacze ognia, pole minowe, wsparcie CKMow, mozna wymieniac... a ja mam tylko granaty reczne i bron osobista... :/ W HH to tez ma byc rozwiniete.


Kuran nie moge sie doczekac tego HH!


EDIT:
Ocelot: jak ty strzelales z tego Thompsona ze nie mogels trafic z 10 m? JA tam jakos zawsze trafialem

__________________


Posted by Ocelot on 18-04-2006 05:12:

Chłopie ja ci radze nie ekscytować się tak tym HH Bo może się okazać bardzo przeciętną grą bez wielu elementów, które twórcy zapowiadali... napalasz się a potem bedziesz załamany A co do tego Thompsona, to nieraz oflankuje sobie stanowisko MG 42, podchodze od boku gościu sie wychyla, ja dostaje 2 strzały i leże :/ Czasami podchodze zupełnie od tyłu, strzelam i strzelam a gościu nie dostaje... "ja nie wiem ja chyba ślepakami strzelam" (ktoś kiedyś gdzieś napisał to mądre zdanie o ile dobrze pamiętam ).

__________________
These mist covered mountains
Are a home now for me
But my home is the lowlands
And always will be
Some day you’ll return to
Your valleys and your farms
And you’ll no longer burn
To be brothers in arms


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 02:21.