FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=10)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=1485)


Posted by MSZ on 08-10-2001 20:29:

Unhappy hw.dll

Otoz mam taki problem...
Chcialem sobie pograc w CSa (po reinstalce Winzgrozy), lecz przy laczeniu caly czas wyskakiwal blad (Program wykonal nieprawidlowa operacje... ble ble... HL spowodował błąd dzielenia w module HW.DLL przy 0167:04b39d41). Restartowalem kompa kilka razy... i nic... przeinstalowalem CSa, HLa... i caly czas to samo... dlaczego ?? Czy to moze byc przez to, ze kilka godzin wczensiej zrobilem reinstalke winshita ? (przed reinstalka wszystko bylo oko). Mial ktos podobny problem ?


Posted by lord_ender on 08-10-2001 20:59:

Talking Odpowiedz

Spruboj przeinstalowac windowsa. Wszystko wskazuje na to ze nie masz jedneko z silnikow DLL!!!!

__________________

EndeR


Posted by ON. on 08-10-2001 23:09:

Re: Odpowiedz

quote:
Napisane oryginalnie przez lord_ender
Spruboj przeinstalowac windowsa. Wszystko wskazuje na to ze nie masz jedneko z silnikow DLL!!!!


E to moze i dobrze ze czegos z windy nie ma)
Bo jak wszystko jest to sie zawiesza)
Zartuje

mi to wyglada na blad hla. nie windy ale moge sie mylic

__________________
ON.


Posted by scorpion.kt on 09-10-2001 05:20:

Lightbulb Re: Re: Odpowiedz

quote:
Napisane oryginalnie przez ON.


E to moze i dobrze ze czegos z windy nie ma)
Bo jak wszystko jest to sie zawiesza)
Zartuje

mi to wyglada na blad hla. nie windy ale moge sie mylic



Ja bym zreinstalowal winshita jak by wtedy nie dzialalo to znaczy ze masz HLa skopanego

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.


Posted by nights.kt on 09-10-2001 05:51:

Re: Re: Re: Odpowiedz

quote:
Napisane oryginalnie przez -[KT]- ScorPion


Ja bym zreinstalowal winshita jak by wtedy nie dzialalo to znaczy ze masz HLa skopanego





Wlacz testa DX i sprawdz czy przechodzi Ci wszystkie, jak nie to masz problm ze sterownikami do grafy, albo DX ;[

__________________


Posted by MSZ on 09-10-2001 08:16:

Z DX wszystko jest wporzo... sterowniki przeinstalowywalem kilka razy... brak rezultatow... caly czas to samo.
Reinstalne jeszcze raz winshita... jezeli i to nie pomoze, to...


Posted by MSZ on 09-10-2001 08:54:

Unhappy

... i dupa... caly czas to samo...


Posted by ShizO on 09-10-2001 13:26:

napisz jaki windows, jaki DX instalujesz... od ktorej wersji instalujesz HL i jakie patche. co poza hl zdazyles zainstalowac (moze jakis uzytek), jakie uzadzenia sieciowe masz...

__________________
... w blasku ogni jedynie, jęk i krzyk bólu rannych słychać było, a umarli już tylko ze sobą rozmawiać mogli ...
[email protected]


Posted by nights.kt on 09-10-2001 15:32:

quote:
Napisane oryginalnie przez MSZ
... i dupa... caly czas to samo...



Mialem cos podobnego jak mialem WINE ME i DX 8.
Przed instalka DX8 wszystko bylo cacy.

__________________


Posted by MSZ on 09-10-2001 16:15:

quote:
Napisane oryginalnie przez ShizO
napisz jaki windows, jaki DX instalujesz... od ktorej wersji instalujesz HL i jakie patche. co poza hl zdazyles zainstalowac (moze jakis uzytek), jakie uzadzenia sieciowe masz...


Winzgroza 98 SE, DX 8.0, pierwszy patch do HLa to 1004, potem updejty 10041006, 10061007 i 10071008. Zainstalowane mam wszystko to samo (byla TYLKO reinstalka windy) sterowniki, programy zostaly te same, co przed reinstalka.

Jutro bede mial HL od kumpla, wiec moze cos sie zmieni. Jezeli nie, to sciagne sobie pelnego patcha HL 1008. Jezeli i to nie zadziala, to sie wqrwie


Posted by MSZ on 10-10-2001 11:59:

Hmmm... zainstalowalem HL`a od nowa i wszystko chodzi dobrze... HL... DMC... TFC, ale jak chce odpalic CS`a, wyskakuje HL spowodował błąd dzielenia w module HW.DLL przy 0167:04b39d41... sciagne CS 1.3 Full i jezeli potym CS nie bedzie chcial ruszyc, to sie zalamie chyba...

__________________


Posted by ShizO on 10-10-2001 13:59:

Ja ogolnie unikam DX8 i systemow wyzszych od 98. Dx8 mnie zalamuje : obniza FPS-y i ogolnie jakby czesc gier sie kopsa... a co do bledow hl to trzeba przyznac, ze mialem kilka i najlepszym sposobem byla instalacja pelnych upgreadow i hl i ceesa czyli od razu hl1108 i cs13full

__________________
... w blasku ogni jedynie, jęk i krzyk bólu rannych słychać było, a umarli już tylko ze sobą rozmawiać mogli ...
[email protected]


Posted by MSZ on 10-10-2001 14:46:

quote:
Napisane oryginalnie przez ShizO
[...]najlepszym sposobem byla instalacja pelnych upgreadow i hl i ceesa czyli od razu hl1108 i cs13full


Wlasnie je sciagam przez modem

__________________


Posted by Mantis on 10-10-2001 17:30:

quote:
Napisane oryginalnie przez MSZ


Wlasnie je sciagam przez modem



Gratuluje cierpliwosci ale chyba lepiej pojsc do kafe i za godzinke sa troche taniej to wyjdzie


Posted by MSZ on 10-10-2001 17:47:

Smile

Nie oplaca mi sie... za 1h caffe bym zaplacil 5zl, a za neta place 0zl za 1h ... Wiec co taniej wychodzi ???

__________________


Posted by ShizO on 10-10-2001 21:02:

A gdzie tak masz? aaa... ty z Wrocka jak widze.. to pewnie dialog..?

__________________
... w blasku ogni jedynie, jęk i krzyk bólu rannych słychać było, a umarli już tylko ze sobą rozmawiać mogli ...
[email protected]


Posted by MSZ on 11-10-2001 06:01:

Talking

Nie.... nie dialog... mam tatusia w TPSA i mam necik za darmo
A pozatym sciagnalem sobie hl1108 i csv13full i CS mi dziala normalnie.
Wiec uznaje ten topic za wyczerpany

__________________


Posted by Eustachy on 07-11-2001 19:28:

Angry

Ja tez mam tatusia w tpsa i nie mam neciku z darmo nie place tylko abonamentu...cos krecisz...

__________________
back from the death


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:17.