FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=10)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=1949)


Posted by |CS|FartmaN on 03-11-2001 13:14:

Exclamation wake up!

Nie jestem zbyt czestym osobnikiem widzianym na boardach i nie wiele ludzi kojazy wogole kim jestem Jednak od dluzszego czasu widze, ze wiekszosc ludzi zamiast grac i doskonalic swoje umiejetnosci (i tak to nic nie da coz CS the best ), siedzi na dupie i bawi sie w jakiegos psychologa, czy speca od problemow spolecznych (geeeez co to za slowa ) piszac rozne rzeczy wlasnie na boardach. Co wiecej, wiekszosc ludzi co sie rozpisuje na 100 stron i maja juz po 10000 postow, chyba wogole nigdy nie grali w CS'a ,a przynajmiej ja ich nigdy nie widzialem. Ludzie it's only a game ! To nie jakas miedzynarodowa organizacja na rzecz pokoju na swiecie, tylko prosta dziecieca gra. Przestanmy udawac doroslych, starajac sie pisac rozne z pozoru wygladajace inteligentnie posty. Wielu wspanialych graczy przestalo grac z powodu tego, ze wola pisac posty, lub aktualizowac stronki (np.: hellraiser). Teraz CS wyglada tak : na klanowkach nie mozna nikogo bluzgnac, bo strona przeciwna napisze o tym na boardzie ("O moj boze !!!!! oni napisza o tym ze ich zbluzgalem na boardzie !!!!!AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!! RRRRRAAAAAATTTUUUUNNNKUUUU!!!! CCCCCOOOOOO JJJJJAAAAA NAAAAAARRRRROOOOOBBBBIIILLLEEEEM !!!!" ).Ludzie jeszcze raz powtarzam to tylko gra, nie starajmy sie w*******ic do CS'a polityczna poprawnosc (ktora i tak jest juz chyba wszedzie). Ja chce miec prawo do tego aby kogos zbluzgac czy nazwac kogos pedalem zamiast homoseksualista Nie wiem czy skumacie mniejwiecej o co mi chodzi, ale dla tych co maja problemy z czytaniem, wersja skrocona: Zamiast siedziec na boardach i pisac o jakis durnych sprawach, wejdzcie sobie na jakis serv o pozabijajcie paru gosci


Posted by SnipeR on 03-11-2001 13:48:

Fartman ty buraku ;p

heh ale cie zbluzgalem

ps. umuwcie sie z nami 5/5 na sparing bedzie smieszne jak bys nie byl w temacie to juz nie jestesmy z lisem w sun ino mamy swoj kaln PBT

__________________
Saper myli sie tylko raz
Sniper wogle sie nie myli ))

Nie wiesz zkad dostales head'a
nie martw sie przynajmniej masz pewnosc od kogo.

Niektorzy twierdza ze aby dobrze grac poczebna jest inteligencja. Krde tylko jak sie z niej strzela tego nie moge pojac ))


Posted by |CS|FartmaN on 03-11-2001 14:01:

Nie chodzilo mi o to, zeby kazdy bluzgal kazdego....otoz chodzilo mi o to, ze jak chce nazwac snipera pydka albo palka albo pipa albo albo.... to che miec do tego prawo ;p


Posted by [SPECNAZ]N3o on 03-11-2001 14:27:

nie przesadzaj tak zle to az nie jest ...

__________________


Posted by SnipeR on 03-11-2001 17:11:

no ja ci nie moge zabronic nazywac mnie tak jak chcesz podobnie jak ty mi nie mozesz zabronic nazwania ciebie brudnym zkitfasialym bebokiem ktorym jestes ;p

__________________
Saper myli sie tylko raz
Sniper wogle sie nie myli ))

Nie wiesz zkad dostales head'a
nie martw sie przynajmniej masz pewnosc od kogo.

Niektorzy twierdza ze aby dobrze grac poczebna jest inteligencja. Krde tylko jak sie z niej strzela tego nie moge pojac ))


Posted by MaslaV on 03-11-2001 17:42:

troche nendzna prowadzicie gadke...

__________________
Ka�dy �adnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja te� je wymieni�, co tak b�d� g�upio sta� to: pieni�dze, forsa i oczywi�cie szmal.


Posted by [SPEC]Dzordz!!! on 03-11-2001 17:47:

:D

he he...
Co do tego bluzgania to rzeczywiscie chyba nie jest tak zle bo (przynajmniej ja tak mysle) na boardach raczej sa wypisywane tylko te skrajne przypadki. Dlatego jak Cie na klanowce jakis *** kamper sciagnie to chyba mozesz sobie powiedziec ze...
A co do Hellraisera to co Ty bys bez tych jego stronek zrobil...


Posted by on 03-11-2001 18:16:

fartman zgadzam sie z toba co do bluzgania na klanowkach. W koncu garcze C-S to tesh ludzie i moga sie denerwowac i jakos to wyrazac czasem mnij kluturalnie ale zawsze maja do tego parwo!
Ale bluzganie na lewo i prawo bez powodu to pzregiecie!
A co do grania nie akzdy ma warunki zeby grac sobie kiedy chce i ile chce!
Nara i CS nie ejst debest bo pzregrali ze Sphere
trzymaj sie Farciarzu


Posted by Rolin on 03-11-2001 18:24:

First Person Perspective

Fartman ma racje.

__________________
specman


Posted by SnipeR on 03-11-2001 18:36:

e ja mysle ze nie fartman a ktos tam inny ma racje nie chce mi sie sprawdzac kto ale mowil ze na boardzie sa poruszane tylko skrajne przypadki a jak se zaklniesz od czasu do czasu to nie jest afera ale wiesz akcja z wyzwiskami to juz lekka przesada dobre wychowanie ktorego mi brak dlatego osmiele sie nazwac was burakami nie pozwala na bluzganie na innych

__________________
Saper myli sie tylko raz
Sniper wogle sie nie myli ))

Nie wiesz zkad dostales head'a
nie martw sie przynajmniej masz pewnosc od kogo.

Niektorzy twierdza ze aby dobrze grac poczebna jest inteligencja. Krde tylko jak sie z niej strzela tego nie moge pojac ))


Posted by Cali on 03-11-2001 19:44:

Post

Popieram wypowiedz Fartmana np. taki wania w kazdym poscie ma cos do dodanie ale na necie go ani widu ani slychu

__________________


Posted by TRAPPER on 04-11-2001 00:53:

Talking Nie jest tak �le

Jedni robi� to a inni graj� albo robi� wszystko razem tak jak ja :-)))


Posted by DIoDA on 04-11-2001 10:52:

a wyobraz sobie, ze przez caly dzien, niektorzy (np ja) maja lagi, i nie moga grac sobie na serwerkach, ale chca cos z CS robic, to pisza posty Ja tam zazdroszcze tym ktorzy moga caly dzien grac z pingiem 50.

__________________
Entreating the Daylight to Rage Nevermore


Posted by on 04-11-2001 11:23:

I tutaj Dioda masz racje. Jak sa lagi to gra sie nie pryjemnie


Posted by n00d3x on 04-11-2001 18:07:

To wtedy zawsze mozna isc pobluzgac troche
JOKE!

__________________
Jestem glodny i niewyspany


Posted by on 04-11-2001 19:54:

tak wlasnie robie


Posted by n00d3x on 04-11-2001 21:18:

A ja nie Ale moze poprobuje bo ostatnio lagi trzymaja sie mnie jak mucha gowna

__________________
Jestem glodny i niewyspany


Posted by ZimZum on 04-11-2001 21:23:

Re: wake up!

quote:
Napisane oryginalnie przez |CS|FartmaN
Co wiecej, wiekszosc ludzi co sie rozpisuje na 100 stron i maja juz po 10000 postow, chyba wogole nigdy nie grali w CS'a ,a przynajmiej ja ich nigdy nie widzialem.


ja rzadko sie udzielam w forum Cs, ale odpowiem na twoje zarzuty.
Otoz nie samym CS'em czlowiek zyje. CZasami trza pogadac o glupotach a nie grac ciagle w kolko
A topici, ktorych mowisz nie sa w forum CS tylko w O niczym konkretnym w sumie, wiec tam gdzie ich miejsce.
i tak jak powiedzial Ex00, nie zawsze sa warunki do grania, wiec mozna pogadac

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao ��d� Team :: ��dzki O�rodek JuJitsu/JuJutsu


Posted by ShizO on 05-11-2001 13:06:

Re: Re: wake up!

Zycie to nie film

nie wszystko jest ladne gladkie i posiada duzy biust

tak samo kanter

nie spelni sie oczekiwan wszystkich

TO TYLKO GIERKA!

__________________
... w blasku ogni jedynie, j�k i krzyk b�lu rannych s�ycha� by�o, a umarli ju� tylko ze sob� rozmawia� mogli ...
[email protected]


Posted by SnipeR on 05-11-2001 14:54:

wydalo sie farcik ze traktujesz cs jak cale swoie zycie nie mowie ze to zle ale to juz jest choroba

__________________
Saper myli sie tylko raz
Sniper wogle sie nie myli ))

Nie wiesz zkad dostales head'a
nie martw sie przynajmniej masz pewnosc od kogo.

Niektorzy twierdza ze aby dobrze grac poczebna jest inteligencja. Krde tylko jak sie z niej strzela tego nie moge pojac ))


Posted by on 05-11-2001 15:17:

SnipeR: cos w tym jest


Posted by Lis3n on 05-11-2001 16:29:

zawsze cos w czym jest
ja traktuje CSa jako forme rozrywki poza pewnymi momentami gdzie se lubie pare razy przeklnac i lubie sobie posiedziec na bordzie i popisac bzdury lub jakies bzdury PPPP

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen


Posted by nemesis.kt on 05-11-2001 16:58:

Thumbs up CS to KULT !!!!!!!!!!

CS to troche wiecej niz tylko gra. Przynajmniej wedlug mnie. Lubie ta gre, nie kocham ja, poprostu lubie. Bradzo chetnie gram i chce byc jednym z lepszych. Mam po prostu ambicje. Chce aby KT rzadzil, chce abysmy byli najlepsi , chce aby te lamki na zachodzie zobaczyli ze POLSKA wymiata, chce wiedziec o CSie tyle i ksiadz o bibli ;D. Ta gra jest po prostu kultowa. Chetnie gadam z innymi graczami CS na jej teamt. Przeciez mozna sie w ten spsob czegos nauczyc, no nie ? Odwiedzam tez zagraniczne BOARDy (szeeczgolnie interesuja mnie skrypty itp) BOARD stwarza wlalnie SCENE ktora mamy. Co by to bylo gdzybysmy wchodzili tylko na serwy i sie powybijali. Kiedys tak gralem (z cafe) ale odkad mam SDI ta gra mie jescze bardzie wciagla. Lubie was wszystkich maniakow bez zaagazowania z naszej strony nic nie osiagniemy, a samym graniem do nieczego nie dojdziemy.

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455


Posted by n00d3x on 05-11-2001 18:11:

Choroba cycatego boba

__________________
Jestem glodny i niewyspany


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:17.