FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=9)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=199)


Posted by [FPP]sarmac on 14-06-2001 08:48:

Question Turniej Duke Nukem 3D

Co sądzicie o zorganizowaniu turnieju DN3D? Oczywisice na razie w internecie i z nagrodami....

Gdzies na wakacjach lub na poczatku wrzesnia.

Oczywiscie reguly, ustawienia, programy- tak jak dawniej (kto bral udzial w turniejach ogranizowanych przez nas to wie).

__________________
Always bet on Duke !
http://duke.fpp.pl


Posted by S4i1or on 14-06-2001 16:30:

Hmmm... Trudna sprawa... Skoro na boardzie Duke'owym tyle osób, to ciekawe, ile zgłosi się do turnieju... Podejrzewam, że malutko... Jeśli o mnie chodzi, to zobaczymy...


Posted by Rzeznik on 19-06-2001 16:35:

Moim zdaniem turniej w Internecie zawsze można zrobić... Koszty są małe, niczym nie ryzykujecie. A przy odpowiednim nagłośnieniu turnieju zgłosi się sporo osób. Co innego, że bardziej pragnąłbym turnieju Duke Nukem: Time To Kill, ale wiem że to niemożliwe...


Posted by S4i1or on 19-06-2001 18:26:

I tak prędzej będzie turniej pieprzonego CS'a...


Posted by [FPP]sarmac on 30-06-2001 13:09:

No to pomyslimy nad turniejem, ale musi byc co najmniej 15 osob zeby odpalic serwer, a co najmniej 30 zeby mozna bylo myslec o nagrodach...

__________________
Always bet on Duke !
http://duke.fpp.pl


Posted by [FPP]naimaD on 01-07-2001 15:52:

Turniej :P~

Kurna. Od lat marzyłem o jakimś turnieju w Duke'a, bo w moim mieście już nie mam z kim walczyć. Jeśli byłby takowy z mojej strony możecie liczyć na dwie osoby. Ja i mój kolega. Przy okazji byłby to taki mały zjazd, który nie wypalił wcześniej.


Posted by [FPP]sarmac on 01-07-2001 20:56:

Bylo by milo naimad, tylko jest maly problem.. przeciez ty jestes u nas w redakcji... bedziesz wspolorganizatorem, a nie uczestnikiem turnieju

Twoj kolega OK, najwyzej zagracie sobie poza turniejem, ale teraz nie ma sie co nad tym rozwodzic bo jeszcze nie wiadomo czy taki turniej wypali...

__________________
Always bet on Duke !
http://duke.fpp.pl


Posted by [FPP]naimaD on 01-07-2001 21:12:

Lightbulb :)

To trza będzie zrobić mały przekręt. Zwolnie się na czas turnieju czy coś podobnego


Posted by j@rzabek on 29-07-2001 22:27:

tak, może lepiej zróbcie turniej doom3. hehehe
albo q4


Posted by [SPECNAZ]Mag* on 29-07-2001 23:21:

Talking

to DN jeszcze istnieje?

__________________
<- RuLz!


Posted by giBBeR on 30-07-2001 14:28:

Duke żyje i ma sie dobrze. O, i tyle.

__________________


Posted by S4i1or on 30-07-2001 17:42:

Już to gdzieś słyszałem... I, jak najbardziej, popieram to!


Posted by [SPECNAZ]Mag* on 30-07-2001 18:00:

Talking

Niektorzy mowia ze Elvis tez zyje


Posted by giBBeR on 30-07-2001 18:56:

Widzisz, ale Elvis oficjalnie umarł, a duke nie. Nigdzie nie mówiono że duke przedawkował, czy że go zastrzelili. Duke żyje normalnie, a Elvis żyje w sercach i pamięci fanów.

__________________


Posted by j@rzabek on 30-07-2001 20:51:

buahahahaa! DN zastrzelił sarge. Ale poczekamy, zobaczymy.


Posted by [SPECNAZ]Mag* on 30-07-2001 21:17:

Wink

quote:
Napisane oryginalnie przez giBBeR
Widzisz, ale Elvis oficjalnie umarł, a duke nie. Nigdzie nie mówiono że duke przedawkował, czy że go zastrzelili. Duke żyje normalnie, a Elvis żyje w sercach i pamięci fanów.


Wzruszylem sie...


Posted by giBBeR on 31-07-2001 10:20:

Wink

To dobrze... Znaczy to że również tęsknisz za Dukem, ew. za Elvisem...

__________________


Posted by Major Kiper DN on 22-07-2002 08:35:

Thumbs up

quote:
Napisane oryginalnie przez giBBeR
Widzisz, ale Elvis oficjalnie umarł, a duke nie. Nigdzie nie mówiono że duke przedawkował, czy że go zastrzelili. Duke żyje normalnie, a Elvis żyje w sercach i pamięci fanów.


Yo, normalnie, (nie nie, mash racje) tylko ze z DNKROZ'em (hehe) po... 5 credits (patrz NEW WORLD 3, ja to mam)

__________________


Wymiary listka papieru toaletowego REGINA: 12,3 cm x 9,7 cm


Posted by LoveBeer on 22-07-2002 08:48:

ja moge grac ale pod warunkiem, ze gramy jak za starych dobrych lat - only keyboard, no mouses

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog


Posted by [FPP]sarmac on 22-07-2002 09:29:

quote:
Napisane oryginalnie przez LoveBeer
ja moge grac ale pod warunkiem, ze gramy jak za starych dobrych lat - only keyboard, no mouses


Nie no.. ja nawet za "starych dobrych" lat grałem z myszą

__________________
Always bet on Duke !
http://duke.fpp.pl


Posted by LoveBeer on 22-07-2002 10:03:

no way ! wtedy nikt nie gral mysza dopiero jak rozpanoszyl sie q1 to zaczeli... ale ja akurat w diuka wole grac klawiatura - to tez jest takie 'inne' niz w reszcie gier, a przez to fajne

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog


Posted by bizonek on 22-07-2002 13:46:

quote:
Napisane oryginalnie przez LoveBeer
no way ! wtedy nikt nie gral mysza dopiero jak rozpanoszyl sie q1 to zaczeli... ale ja akurat w diuka wole grac klawiatura - to tez jest takie 'inne' niz w reszcie gier, a przez to fajne

Klawa w duke ownz
pierwsza gra w której strafe urzywalem

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym


Posted by Kazik on 22-07-2002 15:12:

Cool Klawiatura...

quote:
Napisane oryginalnie przez LoveBeer
ja moge grac ale pod warunkiem, ze gramy jak za starych dobrych lat - only keyboard, no mouses


Ja nigdy nie gram na klawiaturze w Duka, wolę myche. Mają starą dobrą Myszke, z którą tyle przeżyłem.

A co do turnieju, jeżeli będzie przez NETA to pewnie (ale nie w 100%) zagram.
Już dawno nikogo żywego nie zabiłem.


Posted by AlexPistol on 22-07-2002 20:25:

Ja z checia zagram! Co prawda, jeszcze nigdy nie gralem na serio, najwyzej troche moja siostre pozabijalem ;-))), ale z checia zagram (mam nadzieje, ze nie wyjde na idiote... ;-))). Moze jeszcze zagra moja siostra - no comments co do jej poziomu - i qmpel, jak sobie naprawi komp. Ja gram na stoove... choc ostatnio dawno nie gralem, ciagle tworze mapki...

P.S.
Klawiatura RULEZ!!!

__________________
[b]Alex[b]


Posted by Kazik on 08-08-2002 11:32:

Arrow Dawno temu w...

quote:
Napisane oryginalnie przez AlexPistol
Ja z checia zagram! Co prawda, jeszcze nigdy nie gralem na serio, najwyzej troche moja siostre pozabijalem ;-))), ale z checia zagram (mam nadzieje, ze nie wyjde na idiote... ;-))). Moze jeszcze zagra moja siostra - no comments co do jej poziomu - i qmpel, jak sobie naprawi komp. Ja gram na stoove... choc ostatnio dawno nie gralem, ciagle tworze mapki...

P.S.
Klawiatura RULEZ!!!



Ja też już dosyć dawno nie grałem, może tak czasami przelotnie, więc też mogę nie co lamić...


Posted by [FPP]sarmac on 08-08-2002 11:39:

quote:
Napisane oryginalnie przez AlexPistol
Ja z checia zagram! Co prawda, jeszcze nigdy nie gralem na serio, najwyzej troche moja siostre pozabijalem ;-))), ale z checia zagram (mam nadzieje, ze nie wyjde na idiote... ;-))). Moze jeszcze zagra moja siostra - no comments co do jej poziomu - i qmpel, jak sobie naprawi komp. Ja gram na stoove... choc ostatnio dawno nie gralem, ciagle tworze mapki...

P.S.
Klawiatura RULEZ!!!



Zawsze kiedys musi byc ten pierwszy raz
Nawiasem mowic, pierwsza moga gra w internecie na powaznie skonczyla sie sporym zawodem i depresja Po prostu myslalem, ze jak juz sie umie grac niezle myszka to mozna wygrac z kazdym, ale okazalo sie, ze trzeba cos wiecej..
Potem bylo juz "z gorki"

__________________
Always bet on Duke !
http://duke.fpp.pl


Posted by rcube on 26-08-2002 19:21:

To kiedy ten turniej? W przeciwienstwie do wszystkich kwakow, RTCW , MOH itd, nie jestem bez szans

Zglaszam sie na ochotnika . Kiedy i o ktorej?

BTW. Pamietajcie ze mam orginalnego Duke3d (lubie sie chwalic)

__________________


Posted by on 18-07-2003 18:20:

quote:
Napisane oryginalnie przez j@rzabek
tak, może lepiej zróbcie turniej doom3. hehehe
albo q4



jak chcesz turniej d3\q4 to lec na forum d3\q4 a nie dn


Posted by Stigi on 18-07-2003 22:14:

30-07-2001 00:27 - tak, może lepiej zróbcie turniej doom3. hehehe albo q4
18-07-2003 20:20 - jak chcesz turniej d3\q4 to lec na forum d3\q4 a nie dn

niezly reflex

__________________
duke.fpp.pl => The best source of Duke Nukem


Posted by Ut chaos on 18-07-2003 22:31:

quote:
Napisane oryginalnie przez Stigi
30-07-2001 00:27 - tak, może lepiej zróbcie turniej doom3. hehehe albo q4
18-07-2003 20:20 - jak chcesz turniej d3\q4 to lec na forum d3\q4 a nie dn

niezly reflex



Cóż...może gościu wyznaje zasade "Lepiej późno niż wcale"??
Albo poprostu ma jakiś uraz do wszelkich kalendarzy i dat .

__________________

My heart is like an open highway


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 07:22.