FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=64)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=2162)


Posted by kag on 13-11-2001 23:15:

Lightbulb Medic ! i inne zwierzeta ;)

kilka spostrzezen po dzisiejszej grze w wolfa, jestem ciekawy czy macie podobne..... do rzeczy:
sporo osob jeszcze sie nie przyzwyczailo ze to jest naprawde gra druzynowa, smigam sobie Medykiem i widze, ze ciezko dostac amunicje, sa takie sytuacje ze L czeka na health nawet jesli nie potrzebuje zanim mi da ammo, to mi wyglada na wymiane a przeciez nie o to ma chodzic, ja daje H i zastrzyk jak trzeba i tylko moge.....
2. ludzie patrzecie zanim rzucicie gdzies ten granat dymny, bo czasem nie da sie nikogo wyleczyc bo dostaje razem z rannymi po plecach od 'wlasnego' L
3. panzerfaust w pomieszczeniu to nie najlepszy pomysl
4. piromani : zanim sie odwrocicie wylaczcie swoja zabawke, chyba ze macie 100% pewnosci ze za wami nie stoi teammate

tyle na razie, pewnie takie'atrakcje' wynikaja tez z tego ze jest sporo ludzi przypadkowych, ktorzy sobie po prostu chca zobaczyc rtcw w akcji i tak im sie podoba ten panzer i miotacz ze sie nie moga powstrzymac, ale litosci
najgorsze jest to, ze raczej ten post przeczytaja akurat nie ci, ktorzy takie numery odwalaja, no ale co zrobic

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...


Posted by DarkXenocide on 14-11-2001 03:18:

Zgadzam sie. Tez to widze w grze. Radze postrzelac w LT ja gonie nie raz do trenches az skuma o co chodzi i lecze


Dodam tylko ,ze flamer i panzer sa bardzo skuteczne w pomieszczeniach pod warunkiem ze koles mysli... szczeg z panzerem gdzie nie zawsze mozna strzelic! czasem trzeba zginac zamiast rozwalic 3 qmpli i 4 US naraz. Warto pamietac ze obok flamera i panzera masz pistolet! Jest tez skuteczna bronia.

Fakt kolesie ktorzy za wszelka cene chca odpalic pocisk z panzera sa przykrzy na maxa.

Podobnie jest z goscmi ktorzy wrzucaja granaty do vents, nie myslac czy ktos tak siedzi. Starczy rzucic txt jest ktos od nas w vents? Tak samo jak tam wchodzi stw ze pilnujesz ventsow etc etc.

PS: Taki temat bardziej pasuje do MPlayerFAQ juz istniejacego topica


Pozdrowienia

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl


Posted by Volwerine604 on 14-11-2001 18:37:

hehehe nie powiem ale najlepeij wlasnie mi sie fragoje Coltem 1911 ... 2 strzaly w glowe i pa-pa ... tylko ammo sie szybko konczy


Posted by KETTLER on 15-11-2001 22:46:

quote:
Napisane oryginalnie przez DarkXenocide

Fakt kolesie ktorzy za wszelka cene chca odpalic pocisk z panzera sa przykrzy na maxa.


wlasnie zwlaszcza jak axis zaczna napierdzielac w takiego, ten sie mota i predzej swoich zabije niz niemcow


Posted by Zoltan on 16-11-2001 01:47:

Ahhh wormsy ... Nie raz na plazy wystarczy maly unik aby worms nie wladowal z bazooki ... a pozniej juz jest po wormsie Na zapalnikow tez jest sposob ale o tym sza

__________________

www.bkrieg.prv.pl
[BK] BlitzKrieg, IRCnet #wolfpl


Posted by DarkXenocide on 16-11-2001 08:16:

Mi sie najlepiej fraguje panzerem, jeden strzal w palec u nogi i papa, szybko sie ammo konczy i dlugo sie laduje


**kiddin**

Ja nie uzywam ronsona od czasu test2 za wolny koles jest, nie uzywam nic co chodzi jak stara chora krowa

Ave POISON

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl


Posted by kag on 16-11-2001 10:46:

Talking

ale nie da sie ukryc, ze nic tak nie czysci war room'u z Axis jak ladny strzal z panzera

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...


Posted by DarkXenocide on 16-11-2001 12:38:

quote:
Napisane oryginalnie przez kag
ale nie da sie ukryc, ze nic tak nie czysci war room'u z Axis jak ladny strzal z panzera


Dodaj z tepych axis i celnego bardzo strzalu
Mnie najczesciej jak juz tam wleze to zabijaja swoi w ogniu walki

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl


Posted by DarkXenocide on 16-11-2001 12:40:

Zapomnialbym co do panzerow hehe wczoraj w FWD Bunker po spawnie alies tam , koles od nich spanikowal i wystrzelil z wiadomym skutkiem ale mialem zlew. Mowie wam wredny medyk przed wejsciem do FWD jest gorszy niz all MG na podejsciu

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl


Posted by nea*1337 on 16-11-2001 15:03:

Rules

Dobra chopaki i dziefczyny. Jak gram medykiem to ci�g�e wrzaski w stylu "Medic!.." mnie fkoorzarj�. Tak wi�c, jak zobacze, �e kto� wrzeszczy, to odpowiadam albo "I'm a medic" albo "Jawol" , i wtedy gostek musi czeka�, a� przyjde na miejsce, a nie, �e ja przyjde, on wykorkuje, i jeszcze mnie alianci rozjebi�... Pozatym jest tabelka z imionami teamu i ilo�ci� �ycia, niech nikt nie wo�a medyka, jak �aden nie �yje .

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty si� u�miechniesz?
Frozen do expansion packa.


Posted by DarkXenocide on 16-11-2001 17:31:

Re: Rules

quote:
Napisane oryginalnie przez JeloneK
Dobra chopaki i dziefczyny. Jak gram medykiem to ci�g�e wrzaski w stylu "Medic!.." mnie fkoorzarj�. Tak wi�c, jak zobacze, �e kto� wrzeszczy, to odpowiadam albo "I'm a medic" albo "Jawol" , i wtedy gostek musi czeka�, a� przyjde na miejsce, a nie, �e ja przyjde, on wykorkuje, i jeszcze mnie alianci rozjebi�... Pozatym jest tabelka z imionami teamu i ilo�ci� �ycia, niech nikt nie wo�a medyka, jak �aden nie �yje .



Lepiej tego ujac nie mozna. Dobrze ktos to napisal )


Medikz POWA

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl


Posted by Zoltan on 18-11-2001 19:57:

Re: Re: Rules

quote:
Napisane oryginalnie przez DarkXenocide
Medikz POWA


A ja stane w obronie "good" lojtnantow. LT Powah !!

__________________

www.bkrieg.prv.pl
[BK] BlitzKrieg, IRCnet #wolfpl


Posted by kag on 18-11-2001 20:40:

Talking

no dobra ale zeby juz wszyscy wiedzieli jak grac L :
http://www.activision.com/games/wol...rcade/wolf2.jpg
a dla M:
http://www.activision.com/games/wol...rcade/wolf3.jpg
maniacy miotacza plomieni:
http://www.activision.com/games/wol...rcade/wolf1.jpg

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...


Posted by nea*1337 on 18-11-2001 20:47:

Niez�a beczka

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty si� u�miechniesz?
Frozen do expansion packa.


Posted by kag on 19-11-2001 17:24:

Talking

helou, to znowu ja - wasz ulubiony newsman , jeszcze bez rtcw.fpp.pl. no ale przeciez to mnie nie powstrzyma , a nie znalazlem lepszego watku, a nie bede specjalnie zakladal nowego...whatever:
jesli myslicie ze jestescie juz hardcore rtcw gamers to spojrzcie co robia ini jak siec zdycha albo serwy sa zajete:

http://wea.pcgcentral.com/wolf/


2. pojawila sie sekwencja z intra do wolfa - 5.5 MB ale na razie jest tylko na fileplanet http://www.fileplanet.com/index.asp?file=81871 no i kto ma tam login ?


--

nie bylbym soba gdybym wam nie dal linka, z ktorego bezposrednio mozecie to pociagnac, wiec przebilem sie przez cgi na MGON i oto i on
http://193.45.143.39/132882_wolfstart.zip

poczatek intra - ujecie z kamery cyfrowej, ale mam nadzieje ze i tak warto
--

do not underestimate the POWER of kag

greetz

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...


Posted by [BK]FritzKrieg on 19-11-2001 19:02:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]kag
helou, to znowu ja - wasz ulubiony newsman , jeszcze bez rtcw.fpp.pl. no ale przeciez to mnie nie powstrzyma , a nie znalazlem lepszego watku, a nie bede specjalnie zakladal nowego...whatever:
jesli myslicie ze jestescie juz hardcore rtcw gamers to spojrzcie co robia ini jak siec zdycha albo serwy sa zajete:
http://wea.pcgcentral.com/wolf/



Hamerykance maja nasrane we lbach
Wiec co? Wiec na plasterki ich

__________________


One of us equals many of us. Disrespect one of us - u'll see plenty of us.

IRCnet - #wolfpl, #globalops


Posted by spanzik on 18-07-2002 12:18:

az sie lezka w oku kreci


Posted by Barsok on 18-07-2002 16:45:

Ja mam w sumie tez kilka spostrzezen.
Zawsze mnie dziwi, respawnujacy lojt, biegnacy do przodu na maxa i zapominajacy, ze czasem mozna rzucic te cholerna pake amunicji, ludzie, to nie na tym polega, ze ja mam biegac i krzyczec ammo po respie (grajac jako medyk) to powinno byc naturalne. Druga sprawa, to nienasyceni medycy, chwyci taki 3 paki, za 5 sec zginie i zmarnuje to co zabral, moim zdaniem, wziecie 2 pak to max. Kolejna sprawa to leci medyk i zaczyna leciec, ma obok siebie lojta i medyka, kogo zaczyna leczyc lojta oczywiscie, to nic, ze zaraz zginie itp. Wyleczyl jednego, brava dla niego :). A co do tematu panzerow, to chcialbym przypomniec, ze jezeli ktos widzi celujacego goscia z panzera, to wbieganie mu pod lufe nie jest najlepszym pomyslem, ile razy zdarzalo sie tak, ze dostawalem kicka, za tk, mimo, ze to tamtego trzeba bylo wykopac za glupote.
Poza tym gra z Kagiem to przyjemnosc:>>>


Posted by on 18-07-2002 19:01:

A mnie zadziwia glupota gosci, ktorzy najpierw wrzeszcza po kilka razy "MEDIC!!!!", a gdy uslysza juz odpowiedz - z niewiadomych przyczyn wciskaja "jump". Ostatnimi czasy zdarzalo mi sie to nagminnie, przy czym
1. nie gram zbyt czest medykiem - robilem to, zeby sie przyuczyc i dla teamu.
2. na 6-osobowy zespol bylem jedynym medem (w zespole tym bylo jeszcze 4 LT i 1SD/mauser).

Nie zdziwi Was wiec zapewne, fakt, ze po 5 min takiej gry i przypominania, ze mozna poczekac te 10 sek. wiecej, naqrwi-em na wszystkich TM i wyszedlem szukac lepszych serwow.


Posted by kag on 19-07-2002 09:51:

ah ah nie dosc ze widze moj staaary topic wyciagniety to jeszcze dostalem komlpementem po oczach *^^* nie pozostaje nic poza dodaniem ze z Barsokiem gra sie conajmniej rownie dobrze

wracajac do teamtu:
jak widze ze L rzuca sobie 2-3 paczki ammo to mnir * strzela, tak se neda normalnie

ale i sa M bez mozgu, niestety, lapaia za ammo i tyle ich widzieli, nie ma szans na pomoc i nieraz lezac widze przebiegajacych obok biegnacych pomiedzy 3-4 przeciwnikow by po sekundzie upasc obok innych teammates, myslenie ma kolosalna przyszlosc

M leczyc i podnoscic L dawac ammo do ciezkiej ospy wietrznej

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...


Posted by SOLAR on 19-07-2002 14:05:

quote:
Napisane oryginalnie przez KKPhGS

2. na 6-osobowy zespol bylem jedynym medem (w zespole tym bylo jeszcze 4 LT i 1SD/mauser).

Nie zdziwi Was wiec zapewne, fakt, ze po 5 min takiej gry i przypominania, ze mozna poczekac te 10 sek. wiecej, naqrwi-em na wszystkich TM i wyszedlem szukac lepszych serwow.



A ja tobie powiem ze tez gralem w 6 lub 7 , bylem 1 medem i bylo cool. Wsio zalezy jacy ludzie.

Powiem szczerze ze nie chce mi sie juz nawet pisac w takich topikach, bo one sa i tak tylko czytane przez nielicznych i nie docieraja do adresatow. Siedzimy tu jak takie strare baby (bez urazy Szanowne Panie ) i gl�dzimy, ale wiem, ze czasami trza sobie ulzyc, co czynie w tym miejscu

Zobaczycie, po wakcjach bedzie lepiej !

__________________
BLUE SOLAR
[UTP]SOLAR PL
http://www.utp.prv.pl


Posted by Swiety on 19-07-2002 19:49:

quote:
Napisane oryginalnie przez KKPhGS
A mnie zadziwia glupota gosci, ktorzy najpierw wrzeszcza po kilka razy "MEDIC!!!!", a gdy uslysza juz odpowiedz - z niewiadomych przyczyn wciskaja "jump". Ostatnimi czasy zdarzalo mi sie to nagminnie, przy czym
1. nie gram zbyt czest medykiem - robilem to, zeby sie przyuczyc i dla teamu.
2. na 6-osobowy zespol bylem jedynym medem (w zespole tym bylo jeszcze 4 LT i 1SD/mauser).

Nie zdziwi Was wiec zapewne, fakt, ze po 5 min takiej gry i przypominania, ze mozna poczekac te 10 sek. wiecej, naqrwi-em na wszystkich TM i wyszedlem szukac lepszych serwow.




Go�cie kt�rzy wreszcz� medyk a p�niej jak piszesz z niewiadomych przyczyn wciskaj� jump to najcz�sciej robi� to kiedy za chwil� jest respawn. I tu trzeba pomy�le� co jest lepsze - odrodzenie si� w respawnie z full �ycia i ammo (ale mamy wtedy kawa�ek drogi do prebiegni�cia) albo czekanie na medyka nawet nie czekaj�c na nasz respawn.

Jelonek m�wi �e wkurza go ci�g�e wo�anie medic. Czasami trzeba kilka razy powt�rzy� bo nie zawsze do medyk�w trafia to �e maj� kogo� uleczy�. Poza tym je�li wo�asz medyk, need ammo to na kompasie pokazuje sie kierunek z kt�rego dobiega wo�anie o pomoc - dzi�ki temu medykowi �atwiej trafi� do potrzebuj�cego.


Barsok - przed pancerem nie da si� uciec - albo zdejmujemy go zanim odpali pancera (pancer odpala si� z op�nieniem 0.75 sekundy). Albo podbiegamy maksymalnie blisko niego dzi�ki czemu rozwali siebie i nas ale dzi�ki temu nie rozwali koleg�w kt�rzy id� za nami.

__________________
Swi�ty


Posted by kag on 19-07-2002 20:02:

quote:
Napisane oryginalnie przez Swiety



Barsok - przed pancerem nie da si� uciec - albo zdejmujemy go zanim odpali pancera (pancer odpala si� z op�nieniem 0.75 sekundy). Albo podbiegamy maksymalnie blisko niego dzi�ki czemu rozwali siebie i nas ale dzi�ki temu nie rozwali koleg�w kt�rzy id� za nami.



alez da sie, naprawde da sie, all zalezy od odleglosci ale spokojnie mozna

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...


Posted by D@RK_LORD on 22-07-2002 22:27:

quote:
Napisane oryginalnie przez Swiety


Jelonek m�wi �e wkurza go ci�g�e wo�anie medic. Czasami trzeba kilka razy powt�rzy� bo nie zawsze do medyk�w trafia to �e maj� kogo� uleczy�. Poza tym je�li wo�asz medyk, need ammo to na kompasie pokazuje sie kierunek z kt�rego dobiega wo�anie o pomoc - dzi�ki temu medykowi �atwiej trafi� do potrzebuj�cego.




Ja czasami pogrywam medem i tez mnie wkurza jak koles wije sie na glebie i 5 razy krzyczy Medic!, gdy caly team nie zyje albo nie ma medow. Mi wystarczy ze raz sie powie Medic, Ammo i zaraz reaguje.

__________________
[UT]D@RK_LORD

WWW.UNITEDTEAM.PRV.PL


Posted by Hodek on 23-07-2002 02:37:

no wiesz D@ARK_LORD ale mo�e ten kto� my�li �e niedowidzisz i niedos�yszysz dlatego tyle razy sie wydziera a przyk�ad tez mam bo dzisiaj gra�em na niemieckim servie i kole� drze morde MEDIC! MEDIC! a w teame by� 1 i nadodatek martwy to musia� by� kompletny LOL

__________________
S� ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko


Posted by Scarab on 01-08-2002 23:37:

grrrr

Ja to wogole jestem szczcesliwy jak prosze o ammo i nie cha mi dac to strzele liutowi w nogi albo obok niego. Ostanio miewam tak, ze jak walne komus w nogi to on mi albo wali strzal w glowke(zajebisty pomysl) albo wogole mi sie zdarzylo ze gosc mnie zabil (a taga klanowego mial i to nie byle jakiego):{
PS: Jak nie macie humoru i wam sie nie che nie grajcie!

__________________
"intrasta et vulpes, morieris ut leo, regnis ut conis"


Posted by GrOs on 02-08-2002 00:04:

Angry

Powiedz i na drugi raz nie strzelaj mi w plecy. Jezeli ktos wie o co chodzi w RTCW, to daje ammo kiedy moze. Bede tepil ten durny zwyczaj strzelania w plecy.

Pozdr

__________________
T 3. GrOs

IRCnet #wolfpl


Posted by Xceed on 02-08-2002 02:53:

Cool to nie jest takie z�e :)))

quote:
Napisane oryginalnie przez [BK]GrOs
Bede tepil ten durny zwyczaj strzelania w plecy.




...heh Pami�tam , �e "pionierem" , je�li chodzi o takie zagrywki by� ex-BK - [BK]NoOne aka Frytka Widzia�em nieraz akcje jak wybija p� tem'u tylko przez to , �e kto� mu tej paczki z o�owiem nie rzuci� ... Ehhh Mi si� to zawsze podoba�o , jak kole� co dosta� TK ew. lekko go Fryta poturbowa�a i co� fika� na globalu - to jeszcze dosta� zrypy SpoXXX akcja

Zatem Gr0s jeste� w b��dzie - tradycje trzeba kultywowa�

__________________
always outnumbered
never outgunned


Posted by Swiety on 02-08-2002 05:05:

OK

quote:
Napisane oryginalnie przez kag


alez da sie, naprawde da sie, all zalezy od odleglosci ale spokojnie mozna



To ja ci proponuje pojedynek 1/1 - mapa i lokacja do wyboru. Zasady s� takie �e ja wezm� pancera a ty nie bedziesz m�g� we mnie strzela� tylko b�dziesz m�g� ucieka�. Zobaczymy ile razy uciekniesz.

Po prostu w Wolfie pole ra�enia pf-a jest tak zajebi�cie du�e �e sama ucieczka bez wcze�niejszego ubica pf-a jest niemo�liwa.

BTW chyba najlepszy spos�b ucieczki przed pf-em maj� allies z wagonika na mp_ice, kiedy chc� wzi��� flag�. Mog� albo czeka� a� wleci do wagonika pf albo zeskoczy� i zrobi�feel to his death .

Polecam strzelanie do drzwi w ruchomym wagoniku z pf-a na ICE
ka�demu operatorowi pf-a - �wietny trening

__________________
Swi�ty


Posted by FarSight on 02-08-2002 07:41:

Talking Re: grrrr

quote:
Napisane oryginalnie przez 101st|Scarab
Ja to wogole jestem szczcesliwy jak prosze o ammo i nie cha mi dac to strzele liutowi w nogi albo obok niego. Ostanio miewam tak, ze jak walne komus w nogi to on mi albo wali strzal w glowke(zajebisty pomysl) albo wogole mi sie zdarzylo ze gosc mnie zabil (a taga klanowego mial i to nie byle jakiego):{
PS: Jak nie macie humoru i wam sie nie che nie grajcie!



Ja tak robie .... np startujemy z plazy i dalem arta (widac go dobrze a i medyk widzial ze lokalem przez lornete), po 5 sek. slysze "i need ammo" odpowiadam "negative" no i w tym momencie kulka w plecy (**** a powiedzialem negative) no to wtedy nie wyrabiam i kasuje... sorry ale takiej glupoty nie beda znosil

__________________
W �wiece z�o�onym z nienormalnych, nienormalny jest normalny


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:36.