FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=10)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=2329)


Posted by [ShenRom]mAtImS on 22-11-2001 15:07:

Thumbs up Liga "ShenRon Counter-Strike Championship"

Witam, chcialbym poinformowac ze startuje od Stycznia liga CS'a. Organizuje ja klan ShenRon, oraz caffejka CKT. Na stronie jest narazie regulami oraz formularz zgloszeniowy (zapisy), ale strona narazie w budowie. Dla wszystkich zainteresowanych powiem ze adres strony to www.sc-sc.prv.pl , rowniez powiem ze zapisane jest juz kilka klanow. Jezeli ktos chce zapisac swoja 8-mio osobowa druzyne niech sie pospieszy bo w lidze wystartuja 24 klany. Final przewidywany jest w Siemianowicach �laskich w caffe CKT Procesor, ktora jest jednym z naszych sponsorow.
Wszelkie info do [email protected].

__________________
-=|--+ [ShenRon]mAtImS +--|=-.


Posted by [FPP]f0rgotten on 22-11-2001 15:14:

Arrow

Go go go !!!

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org


Posted by Coen Hunter on 22-11-2001 15:36:

CooL , ale czemu tylko 8 osobowe teamy ? Nie moga brac w rozgywkach wieksze druzyny , a na final ( przypuscmy ) 8 wybranych osob przyjedzie ?

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]


Posted by [ShenRom]mAtImS on 22-11-2001 15:45:

Exclamation Jeszcze jedna sprawa...

Nie dziala strona, bo cos sie zj***&o ale wszystko bedzie naprawione ;-).
i powinienem miec nicka [ShenRon]mAtImS, a nie [ShenRom]mAtImS.

__________________
-=|--+ [ShenRon]mAtImS +--|=-.


Posted by [FPP]f0rgotten on 22-11-2001 15:46:

Thumbs up

wes druzyny minimum 6 osobowe...

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org


Posted by mAJKiEL on 22-11-2001 15:58:

6 osobowe to max i ze 2-3 na zapas jakby ktos zaslabl zainteresujemy sie tym


Posted by [SPECNAZ]N3o on 22-11-2001 16:35:

kiedys sie gralo czasami po 10.. a teraz zjechalo do 6.. ble, dlaczego nie gra sie dalej po 10?

__________________


Posted by [ShenRom]mAtImS on 22-11-2001 16:50:

Talking No wiec

Gra sie po 5 i 3 osoby rezerwowe... inne osoby niz osemka zapisana nie ma prawa grac.

__________________
-=|--+ [ShenRon]mAtImS +--|=-.


Posted by scorpion.kt on 22-11-2001 17:21:

Thumbs down 5 & 6

quote:
Napisane oryginalnie przez [ShenRom]mAtImS
Gra sie po 5 i 3 osoby rezerwowe... inne osoby niz osemka zapisana nie ma prawa grac.


eee.... 8 ... 10 ?
LOL
CS to gra taktyczna powinno sie grac po 5 lub 6 i nie wiecej
to nie HL to CS

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.


Posted by mAJKiEL on 22-11-2001 17:34:

hehe ale widzisz scorpion im masz wicej ludu tym leprze taktyki mozesz opracowac ! wieksze pole do popisu itp.


Posted by Coen Hunter on 22-11-2001 17:53:

Co to za taktyka jak sie gra po 5 ? Nie mozna obstawiac dobrze bsow i zakladnikow ! Rudny szybko leca , CS traci na wdzieku !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]


Posted by [FPP]f0rgotten on 22-11-2001 18:24:

najlepsza zabaw jest 2 na 2

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org


Posted by Coen Hunter on 22-11-2001 18:30:

Fakt przyjemnie sie gra , ale nie mozna wtedy mowic o taktyce , tylko o kooperacji !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]


Posted by Dark_old on 22-11-2001 18:33:

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]N3o
kiedys sie gralo czasami po 10.. a teraz zjechalo do 6.. ble, dlaczego nie gra sie dalej po 10?


A gdzie zgranie w takiej liczbie?


Posted by Coen Hunter on 22-11-2001 18:57:

No wlasnie wtedy mozna taktyki planowac , a zgranie jest tak samo wazne zeby w ataku nie blokowac sie i nie rzucac granatow pod nogi ! Atak w 3 miejscach naraz , skoordynowany i efektywny ! To sa bonusy grania w duzej liczbie !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]


Posted by Dark_old on 22-11-2001 18:58:

Re: Liga "ShenRon Counter-Strike Championship"

Panowie zglosilem SpHeRe do udzialu w tej "lidze". Ale widze pare niejasnych spraw a mianowicie:

-Z kogo sklada sie rada?

- Czym nazywacie "Championship" a czym "Turniej"

- Wnioskuje ze gra tu sie na "Charges Only" a moze sie myle?

- Dlaczego w championship i turnieju gra sie po 6 i 5 osob? Czemu nie ma mozliwosci gry np w 5 w championship? Pozatym 2 druzyny chca bo 7 osob grac? Zabraniacie im?
Tak jak w cb powinno pozwalac sie grac w takiej liczbie jakie obie druzyny chca, jesli nie moga sie dogadac to deafultowa liczba powinna byc 6 (lub 5 - wy zdecydujcie)

- "Domy�ln� map� jest de_dust" Cio to ma byc? Pozatym moze okreslicie pule map? Bo ja klanufki na cs_arabstreets grac nie bede

- Aha i freezetime na 5 to troche za duzo (wiem czepiam sie na sile), proponuje 3.


Radzilbym wam przemyslec regulamin i go poprawic. I jesli wszystko bedzie strawne to nie bede zmuszony nas wypisywac:/


Posted by [ShenRom]mAtImS on 23-11-2001 11:44:

Wink Re: Liga "ShenRon Counter-Strike Championship"

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez [FPP]Dark
[B]Panowie zglosilem SpHeRe do udzialu w tej "lidze". Ale widze pare niejasnych spraw a mianowicie:

-Z kogo sklada sie rada?

- Czym nazywacie "Championship" a czym "Turniej"

- Wnioskuje ze gra tu sie na "Charges Only" a moze sie myle?

- Dlaczego w championship i turnieju gra sie po 6 i 5 osob? Czemu nie ma mozliwosci gry np w 5 w championship? Pozatym 2 druzyny chca bo 7 osob grac? Zabraniacie im?
Tak jak w cb powinno pozwalac sie grac w takiej liczbie jakie obie druzyny chca, jesli nie moga sie dogadac to deafultowa liczba powinna byc 6 (lub 5 - wy zdecydujcie)

- "Domy�ln� map� jest de_dust" Cio to ma byc? Pozatym moze okreslicie pule map? Bo ja klanufki na cs_arabstreets grac nie bede

- Aha i freezetime na 5 to troche za duzo (wiem czepiam sie na sile), proponuje 3.


Radzilbym wam przemyslec regulamin i go poprawic. I jesli wszystko bedzie strawne to nie bede zmuszony nas wypisywac:/
------------------------------------------------------------------------------------
Oki, wiec bedzie mozna grac po ile sie bedzie chcialo... caly regulamin jeszcze bedzie ulegal malym zmiana ... W radzie beda: [ShenRon]V@rdoger, [ShenRon]mAtImS, [ShenRon]Jacky, oraz niedlugo zostanie powolna osoba z innego klanu... np. ty ;-)
Dlaczego Championship ??? - Nie wiem, ja nie wpdlem na pomysl nazwy. Ja wpadlem na zrobienie czegos takiego. Co do taktyk to w 5 mozna zrobic lepsza taktyke niz w 8.... trzeba tylko chciec, trzeba byc zgranym z druzyna. I prosze ciebie, to nie jest tylko dla kasy... ;-)

__________________
-=|--+ [ShenRon]mAtImS +--|=-.


Posted by Dark_old on 23-11-2001 13:56:

Angry

Odpowiedziales mi na jedno moje pytanie...


Posted by KingPINg on 24-11-2001 13:06:

Talking

Ja mam pomysl na dobra klanowke wychodzisz w pieciu albo w 6 przed gralnie i sie tluczecie ale punkty licza sie tylko za ciezko rannych i zabitych... pozatym gracie na mapkach ulica grochowska ,chorza i jeszcze jakas co jest w okolicy jak wam sie podoba ?

__________________
Two sides of human nature
White Black


Posted by -[KT]- STORA on 24-11-2001 13:50:

rejestracja

SIEMA
Co jest z ta strona nie moge zapisac klanu wiec jak cos my sie zapisujemy daj maila a ja ci wysle wszystkie dane moj mail [email protected]

-[KT]- STORA


Posted by Rzeznik on 24-11-2001 14:26:

Re: rejestracja

Te� uwa�am, �e freezetime powino by� mniejsze - 5 jest dla lamerk�w. A tego to ja nie rozumiem: "mp_mapvoteratio : 0.6" - po co to komu?

Poza tym powinni�cie pozwoli� ludziom na u�ywanie hi-fps models, bo nie ka�dy ma non stop 100 fps tak jak ja.


Posted by [FPP]f0rgotten on 24-11-2001 14:37:

- ��ta kartka - skikowanie gracza - klan gra w zmniejszonym sk�adzie 1 rund�

LOL ?
za co mialy by byc te wasze KARTKI ?!?!?!?
hehehehe

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org


Posted by blinq.kt on 24-11-2001 15:59:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]subz3ro.
- ��ta kartka - skikowanie gracza - klan gra w zmniejszonym sk�adzie 1 rund�

LOL ?
za co mialy by byc te wasze KARTKI ?!?!?!?
hehehehe



Hehe subzero a co jak dostana czerwona albo bedzie faul?

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/




Posted by ON. on 26-11-2001 11:25:

Talking

Acha i pozwol uzywac czitow.
Bo to troszke glupio jak jedni z tym graja a reszta nie

__________________
ON.


Posted by [ShenRom]mAtImS on 26-11-2001 13:50:

Exclamation

No to normalnie wam powiem ze regulamin zostanie zmieniony, wymieniajcie propozycje jakie moznaby by zamienic w regulaminie. Tylko sv_cheats 0 PP freeztime rzeczywiscie zmniejsze do 3, bo to naprawde za dlugo. Aha, rada nie bedzie wyzaczala miejsce i daty meczu, ale bedzie wyznaczala godzine. Klany beda musialy sie porozumiec co do daty meczu, aby wszystkim pasowalo. Mapy, na ktorych bedzie mozna grac zostana niedlugo napisane w regulaminie.

__________________
-=|--+ [ShenRon]mAtImS +--|=-.


Posted by ON. on 26-11-2001 14:20:

quote:
Napisane oryginalnie przez [ShenRom]mAtImS
No to normalnie wam powiem ze regulamin zostanie zmieniony, wymieniajcie propozycje jakie moznaby by zamienic w regulaminie. Tylko sv_cheats 0 PP freeztime rzeczywiscie zmniejsze do 3, bo to naprawde za dlugo. Aha, rada nie bedzie wyzaczala miejsce i daty meczu, ale bedzie wyznaczala godzine. Klany beda musialy sie porozumiec co do daty meczu, aby wszystkim pasowalo. Mapy, na ktorych bedzie mozna grac zostana niedlugo napisane w regulaminie.


Zrob jak w malej lidze. Za wszystkie cvary kopa
Bedzie super smiesznie mowie ci

__________________
ON.


Posted by [ShenRom]mAtImS on 28-11-2001 14:17:

Thumbs down Re na to

Heh sluchaj jakby bylo ustawione ze na kazdy cvar bylby kick to nie bylo by sesnsu ... za duzo kikuf Ale to zostanie rozpa3one .

__________________
-=|--+ [ShenRon]mAtImS +--|=-.


Posted by [FPP]f0rgotten on 28-11-2001 14:22:

Thumbs down

!??!?!?! jeszcze za CVary ma kickowac ?!
lol... to jush lekka przesada...
wezcie napiscie na tej stronie kto sie skadla z rady itp.

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org


Posted by ON. on 28-11-2001 20:58:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]subz3ro.
!??!?!?! jeszcze za CVary ma kickowac ?!
lol... to jush lekka przesada...
wezcie napiscie na tej stronie kto sie skadla z rady itp.



To byl zart

Poczytaj o malej lidze

__________________
ON.


Posted by Mantis on 29-11-2001 08:08:

Widze pelny profesjonalizm


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:51.