FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=42)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=2980)


Posted by *Av*MystikaL on 23-12-2001 13:56:

Thumbs up Topor Wojenny

Wiem ze duzo osob denerwoje . Ze zachwouj esie tak jak sie zachwouje , no ale coz .... nie zmienie sie Dzisaj OTTAR dobre pytanko mi zadal . " dkaczego myst nie klociles sie z ludzimi jak grales w CU ( moj dawny klan w CPMA ) "
Proponuje zakopac topor wojenny , z tymi co do mnie cos maja i ja do nich ... szczegolnie do sxl'a , blood'a , duke'a i innymi ktorych zbesztalem ....
Ogolnie sori za moje zachwoanie i moje teksty zwiazane z rodzina, ponosi mnie czasami ( nerwowy ze mnie ch�opaczek )
Nie bede tu wali� tekst�w w stylu ," ... a sxl powiedzial o mnie tak , wiec ja mu odpowiem tak ... " To nie ma sensu , bo kazdy w swoich oczach jest niewinny ....

Sory guys

PS. dzisiaj po k��tni na abbey z sxlem i bloodem , chcialem nawet darowac sobie Urban terror, nie grac juz wiecej w iego , bo stwierdzilem ze to nie jest gra tylko ciagle k��tnie ale moze ten topic cos zalatwi .... mam nadzieje


Posted by sxl on 23-12-2001 14:03:

Jestem otwarty na polepszenie stosunkow i wszelkie inicjatywy majace polaczyc w rodzinke nasza scene Urban Terror.

Nie jestem swiety i to ja zaczynam sie klucic ostro, ale tylko w 1 temacie jestem zawziety. Gdy ktos bezpodstawnie sie wywyzsza.

Dziekuje za uwage.

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]


Posted by Ottar on 23-12-2001 18:27:

bibip

Ja tez wku.wiam sie �atwo ale specjalnie pamietliwy nie jestem, wiec nic do Ciebie juz nie mam, mam nadzieje ze to bedzie obustronne.

Z reszta jak widzisz podczas meczu PRO-PL nikogo nie dyskryminowalem ze wzgledu na uprzedzenia czy cokolwiek innego.

Przy okazji wszystkim Weso�ych Swiat i Szcz�liwego Nowego Roku, ( w nowy rok z nowymi wrogami i uprzedzeniami, stare pu��my w niepami�� )


Posted by on 23-12-2001 18:31:

i zyli dlugo i szczesliwie


Posted by GuriaS on 23-12-2001 18:59:

MajeS nie nabijaj post�w

__________________
Right here, right now


Posted by on 23-12-2001 19:34:

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS
MajeS nie nabijaj post�w


lol, jak ty to nazywasz nabijaniem to ty juz lepiej przestan wogole pisac

btw: ja sobie moge pozwolic - jestem u siebie... zreszta jak mi wskazem miesjce na tym boardzie gdzie nabilem psota to masz u mnie piwo


Posted by GuriaS on 23-12-2001 20:02:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS


lol, jak ty to nazywasz nabijaniem to ty juz lepiej przestan wogole pisac

btw: ja sobie moge pozwolic - jestem u siebie... zreszta jak mi wskazem miesjce na tym boardzie gdzie nabilem psota to masz u mnie piwo


hehehe
ps. nie pije piwa

__________________
Right here, right now


Posted by GuriaS on 23-12-2001 20:04:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS


lol, jak ty to nazywasz nabijaniem to ty juz lepiej przestan wogole pisac

btw: ja sobie moge pozwolic - jestem u siebie... zreszta jak mi wskazem miesjce na tym boardzie gdzie nabilem psota to masz u mnie piwo


hehehe to �e jeste� u siebie to nie znaczy �eby dawa� posta z 4 wyrazami albo obrazkiem ty tesh m�wi�e� djukowi �eby nie nabija� g�upimi obrazkami albo co� w tym stylu... dobra nie wa�ne...
ps. nie pije piwa

__________________
Right here, right now


Posted by *Av*MystikaL on 23-12-2001 20:59:

Thumbs up spoko

Spoko , co do ciebie ottar to zmienilem zdanie glupio to brzmi ale tak jest ..... I widzialem ze na meczu nie obchodzily cie uprzedzenia , dzieki !!


Posted by on 23-12-2001 21:05:

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS

hehehe to �e jeste� u siebie to nie znaczy �eby dawa� posta z 4 wyrazami albo obrazkiem ;) ty tesh m�wi�e� djukowi �eby nie nabija� g�upimi obrazkami albo co� w tym stylu... dobra nie wa�ne...
ps. nie pije piwa :P:P:P



lol, zauwaz ze sa momenty kiedy nie da sie powiedziec nic wiecej na dany temat.. co mialem sie rozpisywac o tym ze mysti kogos tu przeprasza i w ogole? no lol...

i zauwaz ze ty teraz tez dodales dwa posty o tym ze nie pijesz piwa - to sie nazywa nabijanie...

wiesz, ja tu siedze juz 1,5 roku i wiem co to znaczy nabijac posty... i na razie to widze ze ty to czesto robisz... wiec nie wytykaj mi tu bledow bo ja pisalem tu post'y zanim ty wiedziales jeszcze o istnieniu fpp.pl

a to ze mowilem ze duk3 nabija to bylo oczywiste... bo post w stylu ":]" albo "hehe" jest nabijaniem... ja uzylem tylko 4 slow ale wyrazilem przez nie duza mysl...

takze zastanow sie najpierw zanim zaczniesz mowic ze ktos tu nabija i sam przestan nabijac... zreszta ja ten pieprzony licznik mam w dupie wiec mi to rybka co ty o nim bedziesz myslec... i tak mnie nigdy nie dogonisz :)

troszke dlugi post ale mnie to ******** zaczelo - ten board to czesc mojego dnia...

heh, teraz pewno powiesz ze nabijam bo post za krotki co? :)


Posted by sxl on 23-12-2001 22:04:

LOL!

panowie popatrzcie co robicie, a potem popatrzcie na nazwe tego topicu. Co za ironia

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]


Posted by on 24-12-2001 08:30:

no trzeba sobie wszystko wyjasnic nie?


Posted by GuriaS on 26-12-2001 09:08:

mam nadzieje �e to, �e Mystikal i Sxl s� razem w jednym teamie poprawi ich stosunki bo k�ucenie i bluzganie si� nawzajem do niczego nie prowadzi, a po za tym bez k��tni jest lepsza atmosfera na gre, bo ja nie lubie patrzec jak gram jak jeden drugiego wyzywa zaczynaj�c od DEBILI a ko�cz�c na chu... wiadomo

__________________
Right here, right now


Posted by sxl on 26-12-2001 11:27:

Bedzie dobrze jezeli Mystik wymysli taktyk pare fajnych ktore pozwola nam wygrac lige

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]


Posted by *Av*MystikaL on 26-12-2001 23:49:

Red face kurde :(

Znaczy juz jest spoko ..... chodzi mi o klotnie , troche sie uspokoilem ....


co do taktyk , to jest maly problem

Nie znam mapki , i nie czuje jej zabardzo .... ((
sory guys ..


Posted by sxl on 27-12-2001 12:04:

Re: kurde :(

quote:
Napisane oryginalnie przez *Av*MystikaL
Znaczy juz jest spoko ..... chodzi mi o klotnie , troche sie uspokoilem ....


co do taktyk , to jest maly problem

Nie znam mapki , i nie czuje jej zabardzo .... ((
sory guys ..

no to hulac na serva i grac na casa

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]


Posted by leon on 27-12-2001 17:12:

Unhappy Zachowanie Av commy!!!

Ja chcia�em zakomunikowa� do wszystkich klan�w, �e jak sie szykuje jaki� pojedynek miedzy klanami, to we�cie nie wykopujcie z servera bo mnie to wku..........., w szczegolnosci pisze to do COMMY, powiedz tylko prosze opusci� server bo bedze za chwile rozegrany mecz miedzy klanami i go opuszcze bez problemu a nie ze zostaje wykopany, to tak samo jak bym poszed� do baru i zosta� wykopany z niego. Ledwo wesz�em na server i od razu zostalem kopa, i jak ja mam sie czu� dobrze ty chyba COMMA nie wiesz jak to jest by� wykopanym. Wiem COMMA ze za pierwszym razem to ty mnie wykopales, a za drugim to juz nie wiem moze ty albo OTTAR. Powiedz tylko opusc ten server bo bedzie mecz miedzy klanami i sobie go opuszcze bez problemu.
No to tyle tego �alenia sie, moze sie komus wyda� to �mieszne, ale to juz wasza sprawa.

__________________
"Hard To Kill"


Posted by on 27-12-2001 18:33:

Re: Zachowanie Av commy!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez leon
wesz�em



Sz�em ��k�, kwiaty pach�y, wiater wia�, ona mnie odepch�a, wi�c posz�em do domu, trzas�em drzwiami, pier�em, rzyg�em i wysz�em, bo chamstwa nie zniesem...


A tak btw to on ma racje, nie wykopujcie zanim nie powiecie ze macie zamiar grac jakas klanowke...


Posted by sxl on 27-12-2001 20:01:

Re: Re: Zachowanie Av commy!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS



Sz�em ��k�, kwiaty pach�y, wiater wia�, ona mnie odepch�a, wi�c posz�em do domu, trzas�em drzwiami, pier�em, rzyg�em i wysz�em, bo chamstwa nie zniesem...


A tak btw to on ma racje, nie wykopujcie zanim nie powiecie ze macie zamiar grac jakas klanowke...



Tu raczej Maju lata o to ze w trakcie grania klanowki czesto sie ludzie przylaczaja, w tedy mija cala runda zanim sie takowego prosbami usunie z teamu grajacego. Zawsze gdy gosc od razu zejdzie na specta to nie ma problemu. Ale gdy co chwile ktos sie wpiernicza i nie chce wyjsc to porostu sie panowie z rconem wkurzaja i nie bawia w klocki...

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]


Posted by Ottar on 27-12-2001 20:52:

Re: Re: Re: Zachowanie Av commy!!!

Tak, sorry, bije sie w piersi. , wiecje tak nie bedziemy robic.

Zazwyczja kolesie wchdza do gry, widza ze to klanowka, wskakuja do teamu, puszczaja serie i uciekaja, zadowoleni ze zepsuli komus mecz, wiec profilaktycznie kopalismy wszystkich.

Bedziemy robic tak ze na server bedzie pass a klanowki beda zapowiadane na ut.pl, bedzie wiecej serverow (kubusie i inne takie), to oszczedzi problemow?


Posted by on 27-12-2001 21:48:

hmm, no jezlei dochodzi do takich sytuacji jak moiw ott to spox - kickowac a nawet banowac lamerow

a tak btw sa szanse ze ut.pl jeszcze w tym roku...


Posted by sxl on 27-12-2001 22:31:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS
hmm, no jezlei dochodzi do takich sytuacji jak moiw ott to spox - kickowac a nawet banowac lamerow

a tak btw sa szanse ze ut.pl jeszcze w tym roku...



Hyhy to byloby naprawde fajne, ale ja i tak wole sie trzymac stycznia bo juz za wiele razy sobie nadzieje robilem i sie podpalalem A tu trzeba na spokojnie, bez adrenaliny...

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]


Posted by on 28-12-2001 09:09:

no zobaczymy jak to bedzie...


Posted by deen on 29-12-2001 14:10:

lol

ok sprawa zalatwiona nic nie bylo, juz sobie wyjasnilismy kilka sprawa z mysticalem i mysle ze zapanuj zgoda, jak dawniej


Posted by *Av*MystikaL on 29-12-2001 23:43:

Talking :)

Ok , wlasnie rozmwaialem z Deen'em . Spoko czlowiek . Zbluzgalem go , przyznam sie , ale mnie krew zalala jak przeczytalem jego posta ,,,,
Wlsanie sobie z nim rozmawiam , i doszlislym do wniosku ze obaj troche spieprzylismy akcej ( ja zbyt nerwowo , a deen zle napisal/uj� tego posta )

Wiec , juz jestesmy z deen'em na looz ..

PS.i powiedzial mi ze mnie kocha za to


PS #2. Wogle fajnie ze sie do mnie odezwal , w sumie to go zbluzgalem troszke ....... Dalej twierdze ze deen jest spoko


Posted by deen on 30-12-2001 00:02:

Re: :)

quote:
Napisane oryginalnie przez *Av*MystikaL
Ok , wlasnie rozmwaialem z Deen'em . Spoko czlowiek . Zbluzgalem go , przyznam sie , ale mnie krew zalala jak przeczytalem jego posta ,,,,
Wlsanie sobie z nim rozmawiam , i doszlislym do wniosku ze obaj troche spieprzylismy akcej ( ja zbyt nerwowo , a deen zle napisal/uj� tego posta )

Wiec , juz jestesmy z deen'em na looz ..

PS.i powiedzial mi ze mnie kocha za to


PS #2. Wogle fajnie ze sie do mnie odezwal , w sumie to go zbluzgalem troszke ....... Dalej twierdze ze deen jest spoko


hyhy
wsyzstko gra
btw liga niech sie dalej kreci, moze i ja pomoge, dzisiejszy poranek nie byl najlepshy mialem zly humor i wypisywalem glupoty

HF


Posted by Ulraunt. on 30-12-2001 13:57:

ej Gurias mniejszej sygny nie mogles zrobic?


Posted by GuriaS on 30-12-2001 16:05:

Talking hyhy

bawi�em sie i mi taka zosta�a... ale mi sioe podoba

__________________
Right here, right now


Posted by sxl on 30-12-2001 17:10:

quote:
Napisane oryginalnie przez PoZ
ej Gurias mniejszej sygny nie mogles zrobic?


Witam i pytam co Pana przyprowadza na forum Urban Terror?

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]


Posted by Ulraunt. on 31-12-2001 14:35:

quote:
Napisane oryginalnie przez sxl


Witam i pytam co Pana przyprowadza na forum Urban Terror?



a tak sobie przypadkiem wlaz�em mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko temu


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:54.