FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=10)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=3011)


Posted by Coen Hunter on 24-12-2001 14:18:

Co co moderatorzy robia ?

Hmm chcialem sie grzeczenie i bez chamstwa zwrocic do panow moderatorow , co wy ostatnio robicie ? Coraz wiecej tematow zamykanych , bo panu adminowi sie nie podoba , bo temat jest powielany ( zyczenia swiateczne od KT , nie wiem czy skaldalo je kilkakrotnie ) , bo jest taki i owaki , itd. itp. ! To juz jest lekka przesada , to jest w sumie wolny board , a moze sie myle ? Cenzura u panow moderatorw postepuje w zastraszajacym tempie ! Chcialbym zeby wypowiedzieli sie tu wszyscy , co maja cos do powiedzenia na ten temat , zadnych offtopic, ten temat powinien byc potraktowany smiertelnie powaznie !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]


Posted by FrugO on 24-12-2001 14:25:

Thumbs down

olej to

__________________
u suck man


Posted by [FPP]RAPTOR on 24-12-2001 14:29:

Chcemy aby zapanowal porzadek. Moze na poczatku wyglada to troche hamsko, ale pozniej ludzie zaczna zakladac normalne tematy i zastanowia sie po co tu sie w ogole przychodzi.

Jezeli chodzi o temat zyczen, to jezeli kazdy klan robilby to samo to zapewne zrobilby sie burdel. Jeden temat o swietach juz jest i jezeli ktos chce sobie zlozyc zyczenia prosze bardzo. Juz przymykam oko na to, ze temat o swietach powinien byc przeniesiony, ale jest wigilia i juz nie chce sie czepiac drobnostek.

Kitab zapewne nie byles w momencie gdy "pewien_lamer" zakladal dzisiaj i wczoraj tematy, ktore nie tylko obrazaly fpp.pl, ale wszystkich graczy (lacznie z toba - podawal nawet jakies twoje dane). Tematy te zostaly usuniete, a koles zabanowany. Postanowilismy sie takze pofatygowac i zbanowac kolesia na wszystkie serwisy fpp.pl

Mam nadzieje ze wszelkie watpliwosci zostaly juz rozwiazane. Zeby bylo fair to zostawie ten temat pare dni, a pozniej sie go zamknie i sam odejdzie w zapomnienie.

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy si� dawka...
Przejmuj�cy si� cz�owiek rzeczami jest s�aby
Sztuk� jest odr�znienie prawdy od k�amstwa
Problemy trzeba rozwi�zywa�, a nie stwarza�!


Posted by nemesis.kt on 24-12-2001 14:47:

Re: Co co moderatorzy robia ?

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif
... zyczenia swiateczne od KT ...

To byl moj blad bo niezauwazylem ze juz podobny topic istnieje.

Jak narazie to gj moderatorzy.

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455


Posted by on 24-12-2001 21:22:

Moj zdaniem popelniacie drobny blad: to powinien byc board dla graczy cs,a nie board o cs wylacznie. tzn. ze jesli gracze cs chca zlozyc zyczenia innym to nikt nie powinien im tego zabronic (nie mowie o KT bo popelnili blad Moim zdanie powinniscie pilnowac porzadku, anie nakladac cenzure jak za komuny
Ale jak bedzie tak jak bylo to bedzie dobzre
Popieram kasowanie debilnych topicow i postow


Posted by [FPP]RAPTOR on 24-12-2001 22:43:

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
Moj zdaniem popelniacie drobny blad: to powinien byc board dla graczy cs,a nie board o cs wylacznie. tzn. ze jesli gracze cs chca zlozyc zyczenia innym to nikt nie powinien im tego zabronic (nie mowie o KT bo popelnili blad Moim zdanie powinniscie pilnowac porzadku, anie nakladac cenzure jak za komuny
Ale jak bedzie tak jak bylo to bedzie dobzre
Popieram kasowanie debilnych topicow i postow



przeciez jest temat o zyczeniach, po co ma kazdy zakladac oddzielny temat o tym samym?

Jaka cenzura???

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy si� dawka...
Przejmuj�cy si� cz�owiek rzeczami jest s�aby
Sztuk� jest odr�znienie prawdy od k�amstwa
Problemy trzeba rozwi�zywa�, a nie stwarza�!


Posted by Coen Hunter on 25-12-2001 09:20:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Raptor

Kitab zapewne nie byles w momencie gdy "pewien_lamer" zakladal dzisiaj i wczoraj tematy, ktore nie tylko obrazaly fpp.pl, ale wszystkich graczy (lacznie z toba - podawal nawet jakies twoje dane). Tematy te zostaly usuniete, a koles zabanowany. Postanowilismy sie takze pofatygowac i zbanowac kolesia na wszystkie serwisy fpp.pl



Bylem przy tym , nawet mu troche powrzocalem , a podal tylko moje GG , ktore widac na dole w podpisie ( heh co za loozer ) i telefon komorkowy, co wsumie mi nie przeszkadzalo . Wsumie za wasza reakcje na tego goscia trzeba wam tylko podziekowac i pochwalic !

Po glebszym przemysleniu sprawy przynaje racje waszemu postepowaniu , choc nadal uwazam , ze troche przeszkadzacie ! ( ale no coz nikt nie jest doskonaly , oprocz mnie ) ! Takze wsumie ten topic nie jest juz za bardzo potrzebny , dzieki Raptor za rozwianie moich watpliowsci i wyjasnienia !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]


Posted by on 25-12-2001 09:23:

Dochodze do wniosku ze Raptor r0x
juz nic nie pisze na temat cenzury itp.
Kitab ty tesh r0x


Posted by AlieneK on 25-12-2001 10:44:

lol... a dlaczego moderator zamnk�� mooj topik "historyjka" na o niczym konkretnym(..)??? pishe ze 14 stron starczy.... qrde czemu ograniczacie topika do ilu� stron....????
fajna historyjka i wogle a tu nagle zamykaj� bo niby juz starczy.....

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa


Posted by ha3m on 25-12-2001 12:00:

destructor: a ja? zapomnia�e�, �e ja tesh rox
btw- ty tesh rox

__________________
Od roku chodz� z fantastyczn� dziewczyn�. Miesi�c temu postanowili�my rozpocz�� wsp�ycie. Niestety, by�em tak podniecony, �e po chwili pieszczot, zanim dosz�o do zbli�enia, by�em ju� "po". Bardzo mnie to zdenerwowa�o. Co robi�?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl


Posted by AdaX on 25-12-2001 13:55:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ha3m
destructor: a ja? zapomnia�e�, �e ja tesh rox
btw- ty tesh rox



ej?
a ja?
to spadajcie

__________________


Posted by on 26-12-2001 09:35:

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
lol... a dlaczego moderator zamnk�� mooj topik "historyjka" na o niczym konkretnym(..)??? pishe ze 14 stron starczy.... qrde czemu ograniczacie topika do ilu� stron....????
fajna historyjka i wogle a tu nagle zamykaj� bo niby juz starczy.....



Temat zostal zamkniety bo po prostu sie "wyczerpal" - nam bardziej zalezy na sensownych rozmowach na boardzie, takich z ktorych kazdy z was moze cos wyniesc, wiec nie musza to byc tylko pogawedki o grach... Ale takie zabawy jak topic "historyjka" sa juz przegieciem - oczywiscie mozna sie troszke powyglupiac (bo inaczej tego nazwac nie mozna) ale z umiarem... Przeciez wszyscy wiecie ze nawet ja bralem udzial w tej "zabawie"... Ale bez przesady... 14 stron topic'u nie wnoszacego nic szczegolnego do tego boarda to za duzo - mysle ze nawet sam sie nie spodziewales przy zakladaniu tego tematu ze rozrosnie sie on az do 14-tu stron? Wiec powinienes sie cieszyc... Po prostu walczymy troszke ze spamem na boardzie...


Posted by AlieneK on 26-12-2001 10:45:

no w sumie to rozumiem......
ale przyznaj ze ciekawie toczy�a sie opowie��...
a mo�e by zrobi� tak, �e na "histiryjce" nie licz� sie posty, albo po prostu przenie�� do kosza..... bo nawet zako�czenia nie ma....
kolega poda� mi ten pomys� i pokazywa� mi na jakim� boardzie historyjke tak�....tyle �e po angielskiemu i ka�dy pisa� tylko 1 wyraz , nie by�o ze kto� pishe ca�ymi zdaniami..... topik mia� 90 stron !!! tylko ze tam opowie�� toczy�a sie w jakim� kierunku, a u nas to by� jeden wielki chaos i wogle...!!!!
weso�ych �wi�t.!!!!!!

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa


Posted by on 26-12-2001 11:37:

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
no w sumie to rozumiem......
ale przyznaj ze ciekawie toczy�a sie opowie��...
a mo�e by zrobi� tak, �e na "histiryjce" nie licz� sie posty, albo po prostu przenie�� do kosza..... bo nawet zako�czenia nie ma....
kolega poda� mi ten pomys� i pokazywa� mi na jakim� boardzie historyjke tak�....tyle �e po angielskiemu i ka�dy pisa� tylko 1 wyraz , nie by�o ze kto� pishe ca�ymi zdaniami..... topik mia� 90 stron !!! tylko ze tam opowie�� toczy�a sie w jakim� kierunku, a u nas to by� jeden wielki chaos i wogle...!!!!
weso�ych �wi�t.!!!!!!



no wlasnie, gdyby u nas bylo ciekawie to bym nie zamknal - ale tam byly juz takie bzdury ze szkoda gadac...


Posted by eRbol on 27-12-2001 09:50:

Wracajac do tematu jestem za moderatorami. Straszny sie burdel zrobil na bordzie. Coraz wiecej topikow typu "nowy klan". Mam nadzije, ze teraz bedzie lepiej.

__________________
"Zaprawd�, ka�dy z nas w g��bi duszy pragnie by� jak ten obcy... przera�aj�co silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, kt�re pozwala prze� na prz�d i niszczy�"


Posted by [FPP]RAPTOR on 27-12-2001 10:38:

quote:
Napisane oryginalnie przez eRbol
Wracajac do tematu jestem za moderatorami. Straszny sie burdel zrobil na bordzie. Coraz wiecej topikow typu "nowy klan". Mam nadzije, ze teraz bedzie lepiej.


zastanawiam sie czy zamykac takie tematy czy od razu kasowac?

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy si� dawka...
Przejmuj�cy si� cz�owiek rzeczami jest s�aby
Sztuk� jest odr�znienie prawdy od k�amstwa
Problemy trzeba rozwi�zywa�, a nie stwarza�!


Posted by Coen Hunter on 27-12-2001 11:18:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Raptor


zastanawiam sie czy zamykac takie tematy czy od razu kasowac?



Szczerze , ja uwazam , ze jak juz to kasowac ! Bo jak jest zalozony i zamkniety , to i tak reklama juz jest . Bo kazdy wejdzie zobaczyc co to i ldaczego zamkniete --> podstawowy cel osiagniey . Wiec kolesie sie nie przejma jak bedzie zamkniety. A skutek bedzie , gdy beda kasowane , zadnej reklamy nie ma , a tylko moderatorom gosciu podpada !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]


Posted by on 27-12-2001 11:23:

albo moze przerzucac to do forum klany?


Posted by ha3m on 28-12-2001 09:50:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Raptor


zastanawiam sie czy zamykac takie tematy czy od razu kasowac?



OD RAZU KASOWA�!!! KITAB MA RACJE!!!

__________________
Od roku chodz� z fantastyczn� dziewczyn�. Miesi�c temu postanowili�my rozpocz�� wsp�ycie. Niestety, by�em tak podniecony, �e po chwili pieszczot, zanim dosz�o do zbli�enia, by�em ju� "po". Bardzo mnie to zdenerwowa�o. Co robi�?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl


Posted by AlieneK on 28-12-2001 10:11:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS


no wlasnie, gdyby u nas bylo ciekawie to bym nie zamknal - ale tam byly juz takie bzdury ze szkoda gadac...



heh... tu sie zgodze ze by�y goopoty, ale moze przenie�� topik na kosz i wtedy chyba nie bedzie nikomu przeszkadza�.....
i trzeba by zmobiizowa� ludzi, �eby pisali z sensem a najlepiej po jednym wyrazie.......

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa


Posted by AdaX on 28-12-2001 12:05:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ha3m


OD RAZU KASOWA�!!! KITAB MA RACJE!!!


ale moze dobrym pomyslem jest przenoszenie do dzialu KLANY?
bo tam i tak nic nie ma, ale z drugiej strony zrobi sie 2 najmnik

__________________


Posted by ha3m on 28-12-2001 13:45:

wazka kiedys zrobi� strone dla klan�w szukaj�cych cz�onk�w.. zreszta.. czy musza akurat na naszym boardzie??

__________________
Od roku chodz� z fantastyczn� dziewczyn�. Miesi�c temu postanowili�my rozpocz�� wsp�ycie. Niestety, by�em tak podniecony, �e po chwili pieszczot, zanim dosz�o do zbli�enia, by�em ju� "po". Bardzo mnie to zdenerwowa�o. Co robi�?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl


Posted by AdaX on 28-12-2001 14:59:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ha3m
wazka kiedys zrobi� strone dla klan�w szukaj�cych cz�onk�w.. zreszta.. czy musza akurat na naszym boardzie??


no to wlasnie to powiedzialem.....ehhhhh...RAPTORQ kasuj od razu...tak bedzie najlepiej...niepotrzeba na naszym kochanym boardzie jakis ogloszen

__________________


Posted by Mantis on 28-12-2001 18:21:

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
Moj zdaniem popelniacie drobny blad: to powinien byc board dla graczy cs,a nie board o cs wylacznie. tzn. ze jesli gracze cs chca zlozyc zyczenia innym to nikt nie powinien im tego zabronic (nie mowie o KT bo popelnili blad Moim zdanie powinniscie pilnowac porzadku, anie nakladac cenzure jak za komuny
Ale jak bedzie tak jak bylo to bedzie dobzre
Popieram kasowanie debilnych topicow i postow



nie wiem czy zauwazyles ale wypowiadasz sie na "czesci" boardu fpp.pl poswieconej CS jest tez czesc zwana off topic czy tez "O niczym konkretnym w sumie" wiec nie wiem gdzie widzisz problem ?


Posted by [FPP]RAPTOR on 28-12-2001 18:42:

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX


no to wlasnie to powiedzialem.....ehhhhh...RAPTORQ kasuj od razu...tak bedzie najlepiej...niepotrzeba na naszym kochanym boardzie jakis ogloszen



no to jeszcze niech pare osob sie podpisze pod tym i nie bede zamykal tylko kasowal od razu (przewaga wiekszosci).

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy si� dawka...
Przejmuj�cy si� cz�owiek rzeczami jest s�aby
Sztuk� jest odr�znienie prawdy od k�amstwa
Problemy trzeba rozwi�zywa�, a nie stwarza�!


Posted by TRAPPER on 28-12-2001 20:14:

Talking :)

Raptor racje masz
Ale troch wi�cej wysi�ku mo�na w�o�y�


Posted by eRbol on 28-12-2001 23:16:

Thumbs down

kasowac!

__________________
"Zaprawd�, ka�dy z nas w g��bi duszy pragnie by� jak ten obcy... przera�aj�co silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, kt�re pozwala prze� na prz�d i niszczy�"


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:31.