FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=10)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=3349)


Posted by B@ToN on 08-01-2002 13:24:

Question MAP_PAck

Ludzie Wytlumaczcie mi jedno! Do tej Pory wyszlo pelno nowych ciekawych MaP. A na wiekszosci servow sa stare podcziwe mapy ja juz mam obrzydzenie do nikturych cigle ten Dust i Italy
Ludzie ile mozne.
Admini dlaczego nie umiescicie nowych mam naprawde nowe mapy to fajna sprawa.


Posted by Squall on 08-01-2002 13:49:

Re: MAP_PAck

Bardzo często wprowadzane są ne serwery niestandardowe mapki, jednak tylko niektóre (nie koniecznie dobre) zyskują popularność. Co z tego, że admin wprowadzi ich pełno skoro serwer będzie stał pusty? Osobiście polecam COOLnet Klub Komputerowy (IP: 217.97.150.82:27015), świetne mapcycle m.in. de_aztec2 i cs_hive_apc. Co najwazniejsze - niskie pingi i brak głupiej zadymy, dzięki ograniczeniu do 16 osób.


Posted by AdaX on 08-01-2002 14:19:

a ja wam polecam server HLTKVNET, czy cos takiego, IP nie posiadam, nie chce mi sie spisywac, ale dla waszej wiadomosci, graja tam CSCENTRAL MAPPACK, czasem jak mam ochote to sobie tam powymiatam

__________________


Posted by Squall on 08-01-2002 14:46:

Taaa Adax, tylko ża na tym twoim nikt nie gra. A ip to: 217.96.13.222 - TvkNet CS Serv. Mimo wszystko COOLnet rulez


Posted by Beaker on 08-01-2002 15:07:

nowe mapy sa fajne ale to w malej czesci...
de_dust i italy jak poweidziales sa starymi sprawdzonymi mapamie na ktorych kazdy z nas ma wyrobiona taka czy inna strategie (z awm ) a ja nie przepadam za nowymi mapami bo nie chce mi sie ich sciagac

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687


Posted by on 08-01-2002 15:27:

quote:
Napisane oryginalnie przez Squall
Taaa Adax, tylko ża na tym twoim nikt nie gra. A ip to: 217.96.13.222 - TvkNet CS Serv. Mimo wszystko COOLnet rulez

Dlatego on tam gra, jedyny server na ktorym po pupie nie dostaje Robi sobie zawody w podkladaniu bomby, albo ratowaniu zakladnikow


Posted by skuter on 08-01-2002 15:33:

Brakuje mi map typu es_XXX i ka....

__________________
KTÓRĄ DROGĘ WYBIERASZ?
GG : 1800804


Posted by Beaker on 08-01-2002 17:11:

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r

Dlatego on tam gra, jedyny server na ktorym po pupie nie dostaje Robi sobie zawody w podkladaniu bomby, albo ratowaniu zakladnikow



I jeszcze obiec mape w jak najkrutszym czasie

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687


Posted by Squall on 08-01-2002 17:37:

Mój rekord w CS 1.1 to dust w 13 sek. na BH.


Posted by Coen Hunter on 08-01-2002 17:53:

Squall a na tych twoich serwerach jest prosperball ??

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]


Posted by AdaX on 08-01-2002 18:01:

quote:
Napisane oryginalnie przez Squall
Mój rekord w CS 1.1 to dust w 13 sek. na BH.


czyli co ty niby zrobiles?
przebiegles z poczatku do konca respowna?

__________________


Posted by on 08-01-2002 18:10:

AdaX widze, ze moj text "Krowy zapomnailem" wyjatkowo przypadl tobie do gustu


Posted by DeZo on 08-01-2002 19:37:

hehe

Wedlug mnie powinien powstac server tylko z niestandardowymi mapami......jak by ktos chcial sie zrelaksowac wszedl by sobie na taki serv i popykal na jkaiejs mapce.......

__________________


Mój numerek gg: 2285535


Posted by AdaX on 08-01-2002 20:10:

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r

Dlatego on tam gra, jedyny server na ktorym po pupie nie dostaje Robi sobie zawody w podkladaniu bomby, albo ratowaniu zakladnikow


tata, spadaj, ostatnio (piatek wieczor) bylo tam 10 osob i milo sie gralo, BTW. dobry pomysl z toba bomba trafie na 1 miejsce miejsce w statsy.counter-strike.pl

__________________


Posted by Squall on 08-01-2002 20:13:

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif
Squall a na tych twoich serwerach jest prosperball ??

Ni ma i może będzie, ale... Po moim trupie!

A tak na serio to nie ma i nie będzie. prospeedball jest do bani (jak dla mnie), wolę czystego QW.
quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX
czyli co ty niby zrobiles?
przebiegles z poczatku do konca respowna?


Dokładnie - od CT do terro


Posted by skuter on 08-01-2002 20:23:

quote:
Napisane oryginalnie przez Squall

Dokładnie - od CT do terro


i nikogo nie było podrodze??

__________________
KTÓRĄ DROGĘ WYBIERASZ?
GG : 1800804


Posted by Squall on 08-01-2002 21:10:

Eeee.... aaaa..... yyyyy..... LOL! Ja sobie ćwiczyłem sam na mapie, tak trudno się domyśleć?


Posted by AdaX on 09-01-2002 14:25:

quote:
Napisane oryginalnie przez Squall


Dokładnie - od CT do terro


nie dokladnie o to mi chodzilo

__________________


Posted by skuter on 09-01-2002 15:52:

lol ale pieprznąłem głupote

__________________
KTÓRĄ DROGĘ WYBIERASZ?
GG : 1800804


Posted by mAJKiEL on 09-01-2002 18:08:

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Napisane oryginalnie przez Squall

Dokładnie - od CT do terro
--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------
Napisane przez skuter

i nikogo nie było podrodze??
--------------------------------------------------------------------------------

LOOOOOLL buahahahahhahhah od terro do ct niebylo nikogo po drodze hmmm moze podrodze byli spectatorzy albo Hostage'e bo niewiem kto jeszcze mogl byc .... moze sily pokojowe NATo ? skuter co ty na to ?


Posted by =34= on 10-01-2002 09:49:

B@ToN, tak to już jest , najlepiej by było zrobić jedną "paczkę" z niestandardowymi mapami ale...

Trzeba by było wybrać kilka (5-8) naprawdę dobrych map. Tylko że nie wiadomo które to ----> każdy ma jakąś swoją ulubioną. Przejrzałem topic "Mapy jakie lubicie" i z niewielkimi wyjątkami sam standard .

__________________
The bomb has been planted!


Posted by skuter on 10-01-2002 20:53:

quote:
Napisane oryginalnie przez mAJKiEL
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Napisane oryginalnie przez Squall

Dokładnie - od CT do terro
--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------
Napisane przez skuter

i nikogo nie było podrodze??
--------------------------------------------------------------------------------

LOOOOOLL buahahahahhahhah od terro do ct niebylo nikogo po drodze hmmm moze podrodze byli spectatorzy albo Hostage'e bo niewiem kto jeszcze mogl byc .... moze sily pokojowe NATo ? skuter co ty na to ?


dwóch wipów widziałem!!

__________________
KTÓRĄ DROGĘ WYBIERASZ?
GG : 1800804


Posted by AdaX on 10-01-2002 22:20:

quote:
Napisane oryginalnie przez skuter

dwóch wipów widziałem!!


zabiles???

__________________


Posted by B@ToN on 11-01-2002 02:00:

=34= : Ale powiedz szczeze czy niemasz tych map juz dosyc tylko Dust dust i Dust. Pamietam kiedys na servach byly takie mapy jak cs_Arabstreet czy de_Beirut to byly ciekawe mapki i co Wycofano je??
JAkos niedawno wrzucona de_Storm no i spoko ale dlaczego tylko jedna?


Posted by AdaX on 11-01-2002 07:11:

quote:
Napisane oryginalnie przez B@ToN
=34= : Ale powiedz szczeze czy niemasz tych map juz dosyc tylko Dust dust i Dust. Pamietam kiedys na servach byly takie mapy jak cs_Arabstreet czy de_Beirut to byly ciekawe mapki i co Wycofano je??
JAkos niedawno wrzucona de_Storm no i spoko ale dlaczego tylko jedna?

nie jest jeszcze SURVIVOR i TORN, ale nikt na nich nie gra! zreszta zrozum! polowa osob nie sciaga innych mapek, zmieniajac na mapke standardowa, jednoczesnie sprawiamy ze na czas jej trwania server jest pusty! wiec to nie ma zbytniego sensu, osobiscie sciagam mapki, i nawet jak nie gramy na nich to przynajmiej na LANie je rozpracowuje, choc naprwno chcialbym w wiekszym gronie!

__________________


Posted by ShizO on 11-01-2002 07:55:

kazdy ma dosc... adax ma jednak racje.. i co z tym fantem zrobic? oo to jest dobry temat do dyskusji

__________________
... w blasku ogni jedynie, jęk i krzyk bólu rannych słychać było, a umarli już tylko ze sobą rozmawiać mogli ...
[email protected]


Posted by =34= on 11-01-2002 12:56:

no właśnie można zrobić 1 standardowy pack z mapami niestandardowymi. Jeden pack, kilka dobrych map, jedna instalacja i już.


P.S. no pewnie że mi sie nudzą. Raz przez pół dnia grałem de_dust i as_oilrig.

__________________
The bomb has been planted!


Posted by skuter on 11-01-2002 13:55:

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX

zabiles???

z bańki im walnąłem

__________________
KTÓRĄ DROGĘ WYBIERASZ?
GG : 1800804


Posted by JaZZmAtAzz on 11-01-2002 23:30:

qrde ludzie nie macie pojecia jakie sa nowe nie znane mapki.
*wczoraj sciagnelismy na lana sobie mapki:
-rozne knife areny (sa tak wy****** ze pojecia nie macie)
-mapke ktore szczegolnie przypadla mi do gustu de_dawn (jesli nie widzieliscie to to jest przerobka de_dust)
*mamy zamiar wprowadzic jakies nowe mapki na nasz serw (juz jest statsowny[jak kogos to obchodzi]) i udostepnic je do sciagniecia z naszej stronki (jeszcze jej nie ma,ale jest w drodze,damy wam znac jak juz bedzie)

__________________
niech pokoj bedziemy z wami


Posted by skuter on 12-01-2002 00:05:

popieram na żadnym servie nie ma map KA_xxx trzeba na nich grac chciarzby dla podszkolenia

__________________
KTÓRĄ DROGĘ WYBIERASZ?
GG : 1800804


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 20:16.