FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=8)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=3463)


Posted by Nexus6 on 13-01-2002 19:47:

Wosp

Chcialem w tym topicu wyrazic jedynie moje ubolewanie z powodu tych *******onych idiotow, po******ch s*****synow, ktorzy napadaja na wolontariuszy WOSP. Zasieg tych napadow mnie naprawde rozjuszyl. Jest dopiero 20:45, a byly juz 43 napady. Co to ***** ma byc? Czy to spoleczenstow jest az tak po*******one? Czy tylko ja mam jakies obiekcje. ***** rzygac sie chce.
Na szczescie zaden glupi ciul nie jest w stanie zniszczyc WOSP i z tego sie ciesze.


Posted by [FPP]Shooler on 13-01-2002 20:19:

No nie tylko Ci co napadaja sa pojebani - w mojej boodzie jest kilku kolesi, ktorzy co roku sa wolontariuszami i wyciagaja z puszek kase...

__________________


Posted by on 13-01-2002 20:26:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
No nie tylko Ci co napadaja sa pojebani - w mojej boodzie jest kilku kolesi, ktorzy co roku sa wolontariuszami i wyciagaja z puszek kase...


Kurde. Gdybym nie byl chory sam bym teraz zapierdzielal po ulicach z kolerzankami... Kazdy kto by mial chrepke na moje pienieszki z puszeczki dostal by glaniaka w oko. Jak mozna okregac dzieci? Przeciez to jest nie etyczne i nie moralne. Gardze takimi ludzimi. Sa pomiotem czlowieczenstwa i powinno sie ich ukarac chlosta, publiczna chlosta.


Posted by ereaser on 13-01-2002 21:41:

no to sie robi troche no co ja gadam BARDZO po******,czy ju� w dupe ludzie niemaj� za grosz chonoru,jak mo�na okradac wolontariuszy oni to robi� nie dla siebie a dla kogos i jeszcze za to niekiedy dostaj� po mordzie,jak ja bym takiego spotka� na ulicy a napewno niespotkam w Pu�sku bo za ma�e miasteczko,to s*****synowi wsadzi� g�owe we w�asn� dupe i kaza� zjesc swoje sniadanie kture mu mamusia przygotowa�a.
Poprostu robi sie parodia i tyle!

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.


Posted by on 13-01-2002 21:56:

quote:
Napisane oryginalnie przez ereaser
no to sie robi troche no co ja gadam BARDZO po******,czy ju� w dupe ludzie niemaj� za grosz chonoru,jak mo�na okradac wolontariuszy oni to robi� nie dla siebie a dla kogos i jeszcze za to niekiedy dostaj� po mordzie,jak ja bym takiego spotka� na ulicy a napewno niespotkam w Pu�sku bo za ma�e miasteczko,to s*****synowi wsadzi� g�owe we w�asn� dupe i kaza� zjesc swoje sniadanie kture mu mamusia przygotowa�a.
Poprostu robi sie parodia i tyle!



Powiem tak... Samo sady w tym przypadku popieram. =] Za rok bede latal z ta puszeczka. W tym roku sobie pofolgowalem. To jest zelazne postanowienie. I jak mnie ktos sproboje zaczepic...


Posted by [FPP]xen0m on 13-01-2002 22:13:

ja sie nie bede wypowiadal na temat wosp bo bym sie wszystkim narazil


Posted by oxygen on 13-01-2002 22:22:

tak samo wolontariusze zglaszaja kradziesz a pieniazki do kieszeni

__________________


Posted by deathcrush on 14-01-2002 00:15:

***** CYNICAL SPACE ****

ot, takie puste gadanie, jak pare miechow temu o bin ladenie:
ach, co za wstreciuchy, jak oni moga to robic tym biednym bezbronnym wolontariuszom, to takie nieludzkie! alez sie tym przejalem, az mi tetno skoczylo. ojejejejej....

***** END OF CYNICAL SPACE ****

dajcie na luz. codziennie sa napady na ludzi, o wiele wiecej niz te marne 43 na ludzi Owsiaka. dlaczego sie tym nikt nie przejmuje?!
i mydlenie oczy ze traca na tym jakies biedne chore dzieci nic nie da

jak powiedzialem, puste gadanie i tyle. skoro tak wam to nie pasi to dzialajcie a nie badzcie goloslowni. w innym wypadku przestancie

dziekuje za uwage

__________________
pici-polo


Posted by ereaser on 14-01-2002 13:19:

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen
tak samo wolontariusze zglaszaja kradziesz a pieniazki do kieszeni

no wiesz jak taki gosciu przyjdzie z okrwawion� mord� i zg�osi kradzie� to raczej ka�dy mu uwie�y

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.


Posted by Mil0sh on 14-01-2002 13:51:

Te napady to pikus w porownaniu to tego ile "wolontariusze" (mowie o tych, ktorzy mineli sie z powolaniem) biara do kieszeni. Slyszalem o gosciahc ktorzy biora okolo 400 zeta co roku. Ciekawie mnie tylko dlaczego nie wyprodukuje sie takich puszek, z ktorych pieniadze nie moga wypasc. Nie badzmy naiwni dyrekcja wosp napewno dostaje setki zazalen w zwiazku z kradziezami. Gdyby kasa nie wylatywala z puszek to napewno ilosc wolontariusze spadlaby o polowe, moze dlatego

__________________
"to co nas nie zabija, wzmacnia nas"


Posted by MaslaV on 14-01-2002 14:33:

heh TVp w wiadomo�ciach pokazywa�a jak policja strzela�a z shotgan�w (kulami gumowymi) do jakih� tam hooligans�w co zkrzaczali dzieciakom puszki z kasom....

__________________
Ka�dy �adnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja te� je wymieni�, co tak b�d� g�upio sta� to: pieni�dze, forsa i oczywi�cie szmal.


Posted by AlieneK on 14-01-2002 18:09:

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
heh TVp w wiadomo�ciach pokazywa�a jak policja strzela�a z shotgan�w (kulami gumowymi) do jakih� tam hooligans�w co zkrzaczali dzieciakom puszki z kasom....


ojej..i nic ci nie jest??? (joke).....
A takich lolasoow co kradn� to sie powinno rzeczywi�cie ch�osta�, ale i kaza� im odrobi� skradzion� kas� w�asn� dup� ......

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa


Posted by ereaser on 14-01-2002 20:43:

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
heh TVp w wiadomo�ciach pokazywa�a jak policja strzela�a z shotgan�w (kulami gumowymi) do jakih� tam hooligans�w co zkrzaczali dzieciakom puszki z kasom....

ha ja te� to widzia�em zajebisty widok nies�dziesz?Ja osobiscie nawet chcia�bym zostac glin� tylko z jednego powodu: mo�na szczelac do ludzi

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.


Posted by MLS on 14-01-2002 20:52:

...ale nie zawsze ... Poza tym nie mozesz sobie regulowac fov'a, sensitivity, etc

__________________
MLS
/Banner wkr�tce wr�ci /
Scotch me tea who you yeah Bunny


Posted by AlieneK on 14-01-2002 20:57:

quote:
Napisane oryginalnie przez MLS
...ale nie zawsze ... Poza tym nie mozesz sobie regulowac fov'a, sensitivity, etc

ciekawe podejscie.... to kim zostaniesz???? bo jesli kcesz se regoolowac fova to zosta� okulist�...

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa


Posted by Nexus6 on 14-01-2002 21:01:

Krytycy maja na mysli pewnie wszystkie akcje typy wosp. Sam wiem ile tam przekretow. Niestety bylem swiadkiem takowych kilka lat temu. Zawsze znajda sie ludzie, ktorzy beda chcieli zarobic na wszystkim - doslownie na wszystkim.
Tych, ktorzy mowia, ze im nie zal ludzi z WTC, albo skradzionej kasy z niedzielnych puszek zapytam o jedno: czy chcielibyscie, zeby taka sytuacja dotknela Was bezposrednio?
W tym kraju nikomu nie dogodzisz. Najlepiej prawo dzungli, kazdemu dac guna do reki i heja Juz takie kraje mamy i popatrzcie jakie sa skutki.
Niepotrzebnie zakladalem ten topic


Posted by deathcrush on 15-01-2002 03:41:

quote:
Napisane oryginalnie przez ereaser
Ja osobiscie nawet chcia�bym zostac glin� tylko z jednego powodu: mo�na szczelac do ludzi


Oce� autora ->
1 (Lamer) ->
OK

no wybacz koles... to bylo skrajnie zalosne (nawet ze smiley'em)

__________________
pici-polo


Posted by ereaser on 15-01-2002 06:41:

quote:
Napisane oryginalnie przez tramwaj


Oce� autora ->
1 (Lamer) ->
OK

no wybacz koles... to bylo skrajnie zalosne (nawet ze smiley'em)


a oceniaj ty mnie jak chcesz mi to zwisa czy ty mnie za lamera uwa�asz czy za hakiera,tw�j wyb�r i tyle

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.


Posted by deathcrush on 15-01-2002 22:43:

haha nie o to chodzi. ocena to byl tylko skutek uboczny tego co napisales (ze chcialbys sobie postrzelac do ludzi)

__________________
pici-polo


Posted by ereaser on 16-01-2002 14:28:

tramwaj jesli niezauwa�y�es to ja �artowa�em,aha jak teraz sie poprwi�em mo�e mi podwyzszysz ocene(to te� �art jesli ktos nie�apie)

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.


Posted by MaslaV on 16-01-2002 14:36:

no wiesz za takie �arty od kogo innego mo�esz dosta� tak� ocen�...

__________________
Ka�dy �adnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja te� je wymieni�, co tak b�d� g�upio sta� to: pieni�dze, forsa i oczywi�cie szmal.


Posted by ereaser on 16-01-2002 14:43:

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
no wiesz za takie �arty od kogo innego mo�esz dosta� tak� ocen�...

a no fucktycznie

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.


Posted by ZimZum on 18-01-2002 06:15:

oceniacie sie i oceniacie - kompleks nauczyciela ?

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao ��d� Team :: ��dzki O�rodek JuJitsu/JuJutsu


Posted by on 18-01-2002 14:23:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZimZum
oceniacie sie i oceniacie - kompleks nauczyciela ?


Nie - przywilej "100 postow"
A swoja droga to powinno byc cus jak "oceny.dat" dzie jak sie kogos ocenia to anonimowo wpisuje za co bo ostatnio ten temat mnie dreczy


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:33.