FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=42)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=3482)


Posted by fragi on 14-01-2002 15:22:

Unhappy why ?

Mam pytanko, dlaczego na polskich servach jest tylko tryb rozgrywki team survivor,a nie gramy nigdy team deathmatch ??? albo free for all, w ramach rekreacji przydaloby sie tak pograc !!

__________________
Truje, halucyjnuje, moc reprezentuje


Posted by GuriaS on 14-01-2002 15:51:

na servie jezusa był na początq deathmatch, tylko że wyszyscy się pluli ze chca team survivor, a nit tam nawet nie gral... ja byc chcial go

__________________
Right here, right now


Posted by sxl on 14-01-2002 16:53:

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS
na servie jezusa był na początq deathmatch, tylko że wyszyscy się pluli ze chca team survivor, a nit tam nawet nie gral... ja byc chcial go


Ja tam bym chetnie zagral team deathmatch, wtedy taktyki i ustawienia wygladaja zupelnie inaczej... z reszta proponuje umowic sie kiedys na snajpera r3 i zagrac partyjke team dm, czasami "cos innego" naprawde pomaga gdy sie juz wydaje ze gra sie nudzic zaczyna...

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]


Posted by fragi on 14-01-2002 18:19:

wlasnie

wlasnie, ciagle TS, juz mi tez sie nudzi, a na zachodnich servach nie idzie grac z powodu duzego pingu

__________________
Truje, halucyjnuje, moc reprezentuje


Posted by DEMON on 14-01-2002 19:51:

Post TD

Gralem troche w TD na zagranicznych serverach ale co to za gra jak jeden gosc stoi w miejscu w punkcie respawnu przeciwnej druzyny i wali im w plecy zanim ci sie ruszyc zdaza. TS to chyba najfajniejszy tryb rozgrywki w UT.

__________________
GG 2189404


Posted by sxl on 14-01-2002 19:55:

Re: TD

quote:
Napisane oryginalnie przez DEMON
Gralem troche w TD na zagranicznych serverach ale co to za gra jak jeden gosc stoi w miejscu w punkcie respawnu przeciwnej druzyny i wali im w plecy zanim ci sie ruszyc zdaza. TS to chyba najfajniejszy tryb rozgrywki w UT.


Hmmm no wlasnie to jest problem, ale jest on do rozwiazania, mianowicie chodzi mi o zrobienie systemu respawnow tj w zwyklym Q3A gdzie nie dalo sie kampic w miejscu respawnu. Poza tym procz TDM zawsze jest jeszcze swietny tryb Capture the flag, przy ktorym przeciez jest tyle wysmienitej zabawy!

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]


Posted by Fryma on 14-01-2002 19:55:

Post

jest roznie ...... gdy jest wiecej osob to lepiej grac dethamecze bo nikomu nie kce sie czekac az sie wszyscy pozabijaja jak zginie naprzyklad na poczatku od goscia ze swojej druzyny. ale jak jest malo osob to surviwor czy jak to tam sie pisze jest dobrym rozwiazaniem. pozatym nie sadze zeby ktorys z polski graczy tak lamil demonq przy dethmeczach. szkoda ze jush nie ma hsala na qoolnecie (((((((

__________________


Posted by Snoopy on 09-02-2002 19:39:

Red face

Frymie to by było na ręke i tak zawsze do swoich szczela , a jak mu uwage zwrucisz to , na starych najeżdża!!!!!!!!!!!!

PS-Pamiętaj tego ci nie daruje SMARKU!!!

__________________
SNOOPY


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:54.