FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=10)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=3572)


Posted by Alercik on 17-01-2002 14:14:

Co sadzicie o polskich adminach... ?

Temat sam mowi za siebie, ale tylko chcialem dodac ze pisze, nazwijmy to artykul o Polskich Adminach i Ich zachowaniach na serwach...


Mianowicie prosze o opisywanie smiesznych lub chamskich zachowan adminow (od skrajnosci do skajnosci ), najlepiej popieranymi skrinami....


Z gory THX



Jak napisze ten artykul to dam wam znac

__________________
Tylko seks daje pe�n� swobode ruch�w !



Posted by Eustachy on 17-01-2002 14:59:

hehe.. prawie dwa tygodnie temu mi sie zdazylocos o czym chcialem juz zapomniec ale mi przypomniales tym topikiem...;(
Gralem na C4 a tam prawie kazdy z klanu ma admina....wiec lepiej z nimi nie zadzierac...a ja zadarlem. Niejaki [C4]Chomik nie wiedzial do czego n�z sluzy wiec postanowil ze sobie go wbije w kolege z teamu...na nieszczescie to bylem ja...Zjechal mnie lolek do 9 hp tym nozem wiec mu oddalem seria z kalasza i powiedzialem cytuje: "chomik wsadz se tego noza w dupe"...okazalo sie ze gosc ma admina... teraz mam na C4 dozywotniego bana..

__________________
back from the death


Posted by Beaker on 17-01-2002 15:05:

quote:
Napisane oryginalnie przez Eustachy
hehe.. prawie dwa tygodnie temu mi sie zdazylocos o czym chcialem juz zapomniec ale mi przypomniales tym topikiem...;(
Gralem na C4 a tam prawie kazdy z klanu ma admina....wiec lepiej z nimi nie zadzierac...a ja zadarlem. Niejaki [C4]Chomik nie wiedzial do czego n�z sluzy wiec postanowil ze sobie go wbije w kolege z teamu...na nieszczescie to bylem ja...Zjechal mnie lolek do 9 hp tym nozem wiec mu oddalem seria z kalasza i powiedzialem cytuje: "chomik wsadz se tego noza w dupe"...okazalo sie ze gosc ma admina... teraz mam na C4 dozywotniego bana..



BYLEM PRZY TYM NA SERV I ZECZYWISCIE TAK BYLO OPIEPSZYLEM CHOMIKA ZA TO... I TO SIE JZU NIGDY NIE POWORZY BO JUZ NIKT Z KALNU C4 NI MA TAM ADMINA. MOZE W PRZYSZLOSCI WEZ NIE WIEM JAK MOGLBYM CI POMUC. PODAJ SWOJE DANE TO MOZE UDA MI SIE CIEBIE ODBANOWAC... A ZAZALENEI NA CHOMIKA MOZESZ ZLORZYC NA http://c4.dreamteam.com.pl/board/

NARAZIE POZDRAWIAM

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687


Posted by Eustachy on 17-01-2002 15:33:

hehe... nie sadzilem ze bedzie odrazu taki odzew z [C4]...

...na Chomika nie bede zglaszal zadnych zazalen... wystarczy ze mu admina zabraliscie... a moje dane postaram sie wyslac prywatnie...

..i dzieki za zainteresowanie ta sprawa...

__________________
back from the death


Posted by Alercik on 17-01-2002 16:10:

hyhy widzicsh ten topic sie przydal

__________________
Tylko seks daje pe�n� swobode ruch�w !



Posted by on 17-01-2002 19:42:

Z Chomikiem mialem roizne akcje smieszne ale Beaker juz je zna wiec nie bede sie chwalil
Bardzo dobrze, ze mu admin azabraliscie bo to dziecko bylo jakies niedorozwiniete!
A wogole wiekszosc (jakies 70%?) admonow w naszym pieknym kraju uzywa admina nie do pilnowania a do zabawy I to mnie denerwuje! Sypia banami na lewo i prawo, a zapominaja o tym, ze ktos moze grac na fejku, albo po prostu miec dobry dzien?


Posted by [P12]Ciapa on 17-01-2002 23:39:

Polskie Adminy to normalnie hamy z Ciapa na czele .....

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.


Posted by AdaX on 18-01-2002 10:10:

quote:
Napisane oryginalnie przez [P12]Ciapa
Polskie Adminy to normalnie hamy z Ciapa na czele .....

No Ciapa to sie tylko szarogesi na tym TOPGUNIE, a gdzie jeszcze to nie wiem bo go nie spotkalem

__________________


Posted by [P12]Ciapa on 18-01-2002 10:47:

na Adze... byl ... bo ktos na mnie narzekal

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.


Posted by AlieneK on 18-01-2002 11:36:

to na topgunie by�o cu�takiego:
admin (nie pami�tam qtoory) zabi� swojego...normalny gracz albo czeka ture albo sie reconnectuje....(na topgunie nie ma forgivetk) ale ze admin jest sprytny to se wpisa� ze sie nie ginie po tk....ale jak zaczela sie nast�pna runda to w��czy� spowrotem.....

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa


Posted by Eustachy on 18-01-2002 14:40:

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
to na topgunie by�o cu�takiego:
admin (nie pami�tam qtoory) zabi� swojego...normalny gracz albo czeka ture albo sie reconnectuje....(na topgunie nie ma forgivetk) ale ze admin jest sprytny to se wpisa� ze sie nie ginie po tk....ale jak zaczela sie nast�pna runda to w��czy� spowrotem.....




.. bo sa rowni i rowniejsi...

__________________
back from the death


Posted by SnipeR on 18-01-2002 15:13:

ostatnio zauwazylem ze wszyscy maja tendencje do wyzywania od czitow kazdego dobrego gracza ze man na czele zwlaszcza jak gram pod fakem zeby nie miec tej oczywistej przewagi psychologicznej kiedy ktos wie ze zostal sam na sam ze sniperam to reaguje inaczej niz na np. dzikego weza no ale oczywiscie ma to druga sttrone bo nikt nie wie kto to dziki waz i dostaje kicka albo bana w***denerwuje mnie to bardzo bo od jakiego czasu potraktowalem cs bardziej zekl bym profesionalnie i cwicze refleks aima caly klan moj cwiczy zgranie przez co stajemy sie coraz lepsi co pewnie doprowadzi do tego ze bedziemy miec bany na wszystkich servach oprocz cyber-strefy gdzie jeszcze nie uslyszalem zadnego wyzwiska na moj temat... przynajmniej narazie

__________________
Saper myli sie tylko raz
Sniper wogle sie nie myli ))

Nie wiesz zkad dostales head'a
nie martw sie przynajmniej masz pewnosc od kogo.

Niektorzy twierdza ze aby dobrze grac poczebna jest inteligencja. Krde tylko jak sie z niej strzela tego nie moge pojac ))


Posted by Eustachy on 18-01-2002 15:26:

quote:
Napisane oryginalnie przez SnipeR
ostatnio zauwazylem ze wszyscy maja tendencje do wyzywania od czitow kazdego dobrego gracza....


Dziwisz sie...? Zyjemuy w czasach kiedy zeczywwiscie co drugi gracz ma czita... A rozruznie szczescia od czita nie jest wcale takie latwe...

__________________
back from the death


Posted by bizonek on 18-01-2002 16:54:

sam jestem adminem jednego z serverkow( 217.98.48.98 ), wiec nie bede sie wypowiada�.
A co to sytuacji na TOPGUNie, podobny stuff dzia� sie na ZIONie(kazdy pamieta ten server).

__________________
Trzeba by� gorszym, by potem sta� si� lepszym
Trzeba by� g�upim, by m�c sta� si� m�drzejszym


Posted by AdaX on 18-01-2002 19:25:

quote:
Napisane oryginalnie przez bisonek
sam jestem adminem jednego z serverkow( 217.98.48.98 ), wiec nie bede sie wypowiada�.
A co to sytuacji na TOPGUNie, podobny stuff dzia� sie na ZIONie(kazdy pamieta ten server).


moim zdaniem nie bylo to samo!
ZION byl dla zajebistym server...i nie mialem zadnych sytuacji takich jak terazna TOPGUN...ale ZION dawno juz nie istnieje...

__________________


Posted by bizonek on 18-01-2002 22:39:

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX

moim zdaniem nie bylo to samo!
ZION byl dla zajebistym server...i nie mialem zadnych sytuacji takich jak terazna TOPGUN...ale ZION dawno juz nie istnieje...


Masz racje, ZION nie by� przegi�ty a� tak. Pewnie dlatego �e tam admina mia�o ma�o os�b, a na TOPGUNie z 20 sie znajdzie.

__________________
Trzeba by� gorszym, by potem sta� si� lepszym
Trzeba by� g�upim, by m�c sta� si� m�drzejszym


Posted by nights.kt on 19-01-2002 01:43:

quote:
Napisane oryginalnie przez bisonek

Masz racje, ZION nie by� przegi�ty a� tak. Pewnie dlatego �e tam admina mia�o ma�o os�b, a na TOPGUNie z 20 sie znajdzie.




No nie wiem o co wam chodzi ZION byl jednym z pierwszych serwkow na ktorym gralem, a bylo to w te waksy i gralem od rana do nocy ( prawie ) i nigdy sie tam nic chorego nie dzialo, nawet jak byl GooS

__________________


Posted by |SUN|SPINACZ on 19-01-2002 07:52:

adminy dla dzieci powinny byc zakazane ja juz nie mam gdzie grac przez noc bo mam same bany tylko dlatego ze mam za dobry wynik moza si ezdenerwowac

__________________
SUN is da best rulz 4eva
-my life


Posted by !ZaiX! on 19-01-2002 09:50:

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|SPINACZ
adminy dla dzieci powinny byc zakazane ja juz nie mam gdzie grac przez noc bo mam same bany tylko dlatego ze mam za dobry wynik moza si ezdenerwowac


no nie
ostatnio tez na jakims glupim servie tak chcialem sobie pograc
wchodze gram...gram a tu nagle napis od admina wylacz OGC
gram dalej a tu w koncu ban
i tak to jest a serv ma paladina

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903


Posted by AdaX on 19-01-2002 11:08:

quote:
Napisane oryginalnie przez nights.kt



No nie wiem o co wam chodzi ZION byl jednym z pierwszych serwkow na ktorym gralem, a bylo to w te waksy i gralem od rana do nocy ( prawie ) i nigdy sie tam nic chorego nie dzialo, nawet jak byl GooS


no ja wiem, mowie ze ZION byl super serverkiem i naprawde "czadersko" sie tam gralo...gralem tam duzo...ale teraz coz...nalezy szukac innych serverkow!

__________________


Posted by DeZo on 20-01-2002 14:34:

Adax nie martw sie zawsze pozostaje serverek Slizgowy ktory zreszta i tak nie dziala bo pan traperek sobie zdeczka olewa.....ale nie bedzie olewal bo bedzie mial prze******.....

__________________


M�j numerek gg: 2285535


Posted by [SPECNAZ]Neck on 20-01-2002 15:22:

Ja nie mam problemu z zadnym z serwerow przo UOP jakis koles nie wiem za co, prawie tam wogole nie gram zbanowal mnie

__________________


Posted by FrugO on 20-01-2002 16:38:

jesli macie pretensje co do zachowania admina na serwerach |GRU| to zapraszam na board serwera -> http://board.gru.pl, dzial |GRU| DULI Server

__________________
u suck man


Posted by AdaX on 20-01-2002 16:56:

quote:
Napisane oryginalnie przez FrugO
jesli macie pretensje co do zachowania admina na serwerach |GRU| to zapraszam na board serwera -> http://board.gru.pl, dzial |GRU| DULI Server

ja tam na GRU nie spotkalem sie ani razu z zadna niemila sytuacja...wydaje mi sie ze tam rozgarnieci ludzie maja admina...i to mi sie podoba!

__________________


Posted by DeZo on 22-01-2002 11:54:

Hehe zalezy na ktorych trafiales

__________________


M�j numerek gg: 2285535


Posted by Major76 on 24-01-2002 17:21:

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
to na topgunie by�o cu�takiego:
admin (nie pami�tam qtoory) zabi� swojego...normalny gracz albo czeka ture albo sie reconnectuje....(na topgunie nie ma forgivetk) ale ze admin jest sprytny to se wpisa� ze sie nie ginie po tk....ale jak zaczela sie nast�pna runda to w��czy� spowrotem.....



wiem kto ale nie powiem jednakze to byl mega walek

__________________
"ostatni za mn� p�jdzie cie�, niepotrzebny �aden cel,
�aden marny cel ....."


Posted by Major76 on 24-01-2002 17:27:

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
to na topgunie by�o cu�takiego:
admin (nie pami�tam qtoory) zabi� swojego...normalny gracz albo czeka ture albo sie reconnectuje....(na topgunie nie ma forgivetk) ale ze admin jest sprytny to se wpisa� ze sie nie ginie po tk....ale jak zaczela sie nast�pna runda to w��czy� spowrotem.....



wiem kto ale nie powiem jednakze to byl mega walek

__________________
"ostatni za mn� p�jdzie cie�, niepotrzebny �aden cel,
�aden marny cel ....."


Posted by SPEC^|RoBuS on 24-01-2002 18:02:

powiem cos

Ja powiem o serwie -UOP-&TOP
Grauem se i bylo duzo topow i uopow i sie im nudzilo wiec se zaczeli robic dobre skuady na duscie i zaczeli przezucac lepszych do terro a gorszych do ct zaczeli banowac slapowac kickowac i wszystko co mozliwe...

__________________
[SPEC]RobuS
A do Z do Z do A ja to ja to jasne jak 2 razy 2.


Posted by AdaX on 24-01-2002 18:20:

Re: powiem cos

quote:
Napisane oryginalnie przez SPEC^|RoBuS
Ja powiem o serwie -UOP-&TOP
Grauem se i bylo duzo topow i uopow i sie im nudzilo wiec se zaczeli robic dobre skuady na duscie i zaczeli przezucac lepszych do terro a gorszych do ct zaczeli banowac slapowac kickowac i wszystko co mozliwe...


to trzeba bylo napluc im w twarz i opuscic server!

__________________


Posted by SPEC^|RoBuS on 25-01-2002 10:41:

Re: Re: powiem cos

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX

to trzeba bylo napluc im w twarz i opuscic server!


naplulem no i mnie zbanowali

__________________
[SPEC]RobuS
A do Z do Z do A ja to ja to jasne jak 2 razy 2.


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:54.