FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=10)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=3576)


Posted by Mad_Dud on 17-01-2002 16:40:

Question Dygresje

jestem poczatkujacym gracem i qrcze czasami to mam taki dylemat.
Sytulacja: Koncowka rundy, zostalem tylko ja i jeden - dwuch terro... ale bomba lezy na podlodze. Mam pilnowac bomby i czekac na koniec czasu, czy szukac wroga?

Poza tym zastanawia mnie to, czy lepiej jest miec wywolanie xywy zawodnika na srodku ekranu, czy w lewym-dolnym rogu?

I jeszcze jedno =] mianowicie czy bron lepiej w lewej czy w prawej lapie nosic... bo na przyklad jak jest w lewej, to lepiej text dialogow widac...

A powiedzcie jeszcze jak z klawiszy korzystacie? czy 'w' 'a' 'd' i 's', czy strzalki?

__________________
Pozdrawiam wszystkich! i udanych lowow na serverach CS


Posted by AlieneK on 17-01-2002 16:44:

co do bomby....to mozesz chyba czekac....bo to jest tak ze jak zostaniesz do konca czasu to masz wyt�umaczenie ze pilnowa�es, a jak se poojdziesz a terro bombe podlozy to bedom mieli pewnie do ciebie pretensje ze nie pilnowa�es..
ja gram na "w" "s" "a" "d" zie bo jest wi�cej qlawiszy na okolo i mozesz se roozne rzeczy pod nimi zbindowac...
a co do broni to ja gram na prawej stronie bo juz sie tak przyzwyczai�em....

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa


Posted by Beaker on 17-01-2002 16:47:

Re: Dygresje

quote:
Napisane oryginalnie przez Mad_Dud
jestem poczatkujacym gracem i qrcze czasami to mam taki dylemat.
Sytulacja: Koncowka rundy, zostalem tylko ja i jeden - dwuch terro... ale bomba lezy na podlodze. Mam pilnowac bomby i czekac na koniec czasu, czy szukac wroga?

Poza tym zastanawia mnie to, czy lepiej jest miec wywolanie xywy zawodnika na srodku ekranu, czy w lewym-dolnym rogu?

I jeszcze jedno =] mianowicie czy bron lepiej w lewej czy w prawej lapie nosic... bo na przyklad jak jest w lewej, to lepiej text dialogow widac...

A powiedzcie jeszcze jak z klawiszy korzystacie? czy 'w' 'a' 'd' i 's', czy strzalki?



Co do wsadu lub strzalek jest stowrzony juz taki topic wystarczy pocztac...
Wyswietlanei mam na srodku ekranu bo tak szybciej widac ale to i tak ci nic nie da bo zanim wiswietli Ci sie kto to, to juz ebdziesz gryzl ziemie (licza sie ulamki sekund) ...
a w lewej lub prawej to juz od twojego uznania ja wole na prawej bo jestem prawo reczyny (jak chcesz to tak ebdzei dobrze)...
a co do czkania przy bombie to tak sie gra ale na klanowkach a jak garsz na zywklym serv to lepsza satysfakcjie ebdzeisz mial jak zabiejsz kogos a nie poczekac do konca rundy... tzn tash begaj od czasu do czasu tam gdzie lezala bomba by wiedziec czy ktos ja podniusl czy nie...

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687


Posted by [SPECNAZ]Tsun on 17-01-2002 17:16:

Co do bomby to jak wolisz mozesz czekac albo i�� polowac
to zalezy od stanu hp u mnie jak mam malo to kampie jak mam duzo to ide polowac
co do napisow mi sie wygodniej gra jak mam je na �rodku
Ja gram bez widoku broni.
No i gram na WASD jest to bardziej ekonomiczne szybszy dosr�p do klawiszy z bindami

__________________
Victims ... aren't we all ?
Even Heroes have the right to bleed


Posted by Beaker on 17-01-2002 17:18:

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Tsun
Co do bomby to jak wolisz mozesz czekac albo i�� polowac
to zalezy od stanu hp u mnie jak mam malo to kampie jak mam duzo to ide polowac
co do napisow mi sie wygodniej gra jak mam je na �rodku
Ja gram bez widoku broni.
No i gram na WASD jest to bardziej ekonomiczne szybszy dosr�p do klawiszy z bindami



Skad ty amsz taskiego duzego avatara??? to nie ejst 65 na 65 pix ??? ja twesh tak chce

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687


Posted by Alercik on 17-01-2002 17:22:

quote:
Napisane oryginalnie przez Beaker


Skad ty amsz taskiego duzego avatara??? to nie ejst 65 na 65 pix ??? ja twesh tak chce





Ja qcze nie mam avatarka i musze se jakiegos zrobic

__________________
Tylko seks daje pe�n� swobode ruch�w !



Posted by Mad_Dud on 17-01-2002 17:28:

Red face

Qrde, ale wy szybcy jestescie =]
eej no a taki poczatkujacy nie jestem, zeby od razu lezec, zanim, zobacze kto do mnie celuje
tylko ze ja to tak sobie myslalem, ze text na srodku to tak troche przeszkadza i rozprasza...

__________________
Pozdrawiam wszystkich! i udanych lowow na serverach CS


Posted by Beaker on 17-01-2002 17:33:

quote:
Napisane oryginalnie przez Mad_Dud
Qrde, ale wy szybcy jestescie =]
eej no a taki poczatkujacy nie jestem, zeby od razu lezec, zanim, zobacze kto do mnie celuje
tylko ze ja to tak sobie myslalem, ze text na srodku to tak troche przeszkadza i rozprasza...



to nawet pomaga... bo jak nie esjtes pewen to jak nacelujesz na kogos to masz ta pewnosc do kogo strzelasz... tylko ze czasem nie zarzy ci pokazac czy to ct lub terro i w tym momecie biedziesz martwy

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687


Posted by on 17-01-2002 19:35:

Hud_centerid moze cie zniszczyc psychicznie Patrysz na celownik a tam nick DESTRUCTOR, myslisz qrtw on jest zajebisty juz nie zyje, chwila zawahania czy walczyc czy uciekac i juz problem z glowy LEZEC BYLO! (Raptus jak czytasz to nie gniewaj sie za wypozyczenie textu )


Posted by Coen Hunter on 17-01-2002 19:46:

Re: Dygresje

quote:
Napisane oryginalnie przez Mad_Dud
jestem poczatkujacym gracem i qrcze czasami to mam taki dylemat.

Sytulacja: Koncowka rundy, zostalem tylko ja i jeden - dwuch terro... ale bomba lezy na podlodze. Mam pilnowac bomby i czekac na koniec czasu, czy szukac wroga?



Pilnujesz bomby to twoj obowiazek jako ct ! Niekonieczne w jednym miesjcu lae krecisz sie wokol niej !

quote:

Poza tym zastanawia mnie to, czy lepiej jest miec wywolanie xywy zawodnika na srodku ekranu, czy w lewym-dolnym rogu?



W rogu !! Srodek musisz miec zawsze wolny na to zeby moc przeciwnika zobaczyc !

quote:

I jeszcze jedno =] mianowicie czy bron lepiej w lewej czy w prawej lapie nosic... bo na przyklad jak jest w lewej, to lepiej text dialogow widac...



To chyba obojetne ale np. mi w lewej rece przeszkadza i gorzej gram .

quote:

A powiedzcie jeszcze jak z klawiszy korzystacie? czy 'w' 'a' 'd' i 's', czy strzalki?



Topic o tym juz byl , ale powiem jeszcze raz , ze WSAD rulez !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]


Posted by Mad_Dud on 17-01-2002 19:55:

Thumbs up itd ;]

Co qrde mi do gardla skaczecie o te 'wsad' i ze juz o tym bylo?
jaa tej, nie przejzalem starych topicuf i qrde juz mnie winczuja za to
oki, fajnie teraz mam dymelat qfa czy na srodku, zeby destructora poznac, czy w rogu, zeby zobaczyc, jakie ma ciuchy
pozdrofka

__________________
Pozdrawiam wszystkich! i udanych lowow na serverach CS


Posted by Major76 on 17-01-2002 19:57:

zawsze pilnuj bomby a jak pozebijasz ich z kampy tzn ze twoj team wygral runde i o to chodzi
jezeli beda cie wtedy od kampow wyzywac dam jedna niesmiertelna rade
pieprz ich

zaprawde powiadam wam, niewielu zna pojecie kampa

__________________
"ostatni za mn� p�jdzie cie�, niepotrzebny �aden cel,
�aden marny cel ....."


Posted by on 17-01-2002 20:23:

Re: itd ;]

quote:
Napisane oryginalnie przez Mad_Dud
Co qrde mi do gardla skaczecie o te 'wsad' i ze juz o tym bylo?
jaa tej, nie przejzalem starych topicuf i qrde juz mnie winczuja za to
oki, fajnie teraz mam dymelat qfa czy na srodku, zeby destructora poznac, czy w rogu, zeby zobaczyc, jakie ma ciuchy
pozdrofka


Wybor nalezy do Ciebie


Posted by [SPECNAZ]Tsun on 17-01-2002 20:49:

quote:
Napisane oryginalnie przez Beaker


Skad ty amsz taskiego duzego avatara??? to nie ejst 65 na 65 pix ??? ja twesh tak chce


Hehe niewiem skad poprostu go wstawilo takiego jakiego chcialem ale i tak Kitab ma wiekszego

__________________
Victims ... aren't we all ?
Even Heroes have the right to bleed


Posted by Mad_Dud on 17-01-2002 20:51:

Cool Re: Re: itd ;]

wybieram qfa zebysmy razem w druzynie byli

__________________
Pozdrawiam wszystkich! i udanych lowow na serverach CS


Posted by Hydrant on 17-01-2002 21:15:

Re: Dygresje

quote:
Napisane oryginalnie przez Mad_Dud
Sytulacja: Koncowka rundy, zostalem tylko ja i jeden - dwuch terro... ale bomba lezy na podlodze. Mam pilnowac bomby i czekac na koniec czasu, czy szukac wroga?

To zalezy czy grasz dla fragow czy dra zwyciestwa druzyny

quote:
Poza tym zastanawia mnie to, czy lepiej jest miec wywolanie xywy zawodnika na srodku ekranu, czy w lewym-dolnym rogu?

Zdecydowanie w rogu!

quote:
I jeszcze jedno =] mianowicie czy bron lepiej w lewej czy w prawej lapie nosic... bo na przyklad jak jest w lewej, to lepiej text dialogow widac...

Ja kiedys mialem w prawej rece ale teraz gram na drawvievmodel 0 (bez widoq broni - dla nieqmatych ) i jest zdecydowanie lepiej.

quote:
A powiedzcie jeszcze jak z klawiszy korzystacie? czy 'w' 'a' 'd' i 's', czy strzalki?

Zdecydowanie "wsad". Mozesz wtedy obiac palcami wiecej klawiszy niz grajac na strzalkach.

__________________
[=-Kfiatuszki-=] Clan member


Posted by Squall on 17-01-2002 21:17:

Re: Re: Dygresje

Czemu ta wiadomos� wygl�da, jakby kole� j� pisa� na board cs.pl?


Posted by Mevlana on 28-01-2002 11:34:

ciekawe rozwazanie pozostawiam to madrejszym


Posted by Mevlana on 28-01-2002 11:35:

czyli sobie no pewnie ze pilnowac na 2 jesli sa niezli bo tacy zazwyczaj przezywaja nie ma co sie ruzcac!


Posted by azazel.kt on 28-01-2002 15:02:

Cze�� !
Ja gram na WSAD bo tak mnie wyszkolono

Imiona graczy mam na �rodku - lubie wiedziec kogo zaraz ukatrupie (albo kto mnie ukatrupi ) - a poza tym to wygodniejsze ni� zerkanie w dolny r�g... - mo�na w �eb oberwa� jak si� b�dziesz tak rozgl�da� po rogach

co tam jeszcze by�o ? -- pilnowanie bomby... hmm.. ci�ka sprawa... Na klan�wkach sprawa jest jasne - pilnowanie bomby, ale na serwie... Je�li jeste� dobrym cz�woeiczkiem i np. zdarza ci si� my�le� o ludziach graj�cych z kafejek i p�ac�cych za ka�d� minut� obserwowania twojego pilnowania bomby --> to rusz si� i zgi� m�nie walcz�c

Kiedy� graem z kafe i nie powiem, �ebym by� wdzi�cznym tym pilnuj�cym - nawet je�li uda�o im si� przypilnowa� tej bomby przez 4 minuty .
Teraz gram z domu i jak kto� sobie pinuje bomby to np. mog� i�� si� wyla�, albo sobie kanapk� zrobi�

Amen.

__________________
Cz�owiek strzela - Pan B�g kule nosi...


Posted by [SPECNAZ]Neck on 28-01-2002 17:08:

Re: Dygresje

quote:
Napisane oryginalnie przez Mad_Dud
jestem poczatkujacym gracem i qrcze czasami to mam taki dylemat.
Sytulacja: Koncowka rundy, zostalem tylko ja i jeden - dwuch terro... ale bomba lezy na podlodze. Mam pilnowac bomby i czekac na koniec czasu, czy szukac wroga?

Poza tym zastanawia mnie to, czy lepiej jest miec wywolanie xywy zawodnika na srodku ekranu, czy w lewym-dolnym rogu?

I jeszcze jedno =] mianowicie czy bron lepiej w lewej czy w prawej lapie nosic... bo na przyklad jak jest w lewej, to lepiej text dialogow widac...

A powiedzcie jeszcze jak z klawiszy korzystacie? czy 'w' 'a' 'd' i 's', czy strzalki?


Co do bomby to do ciebie zalezy ja zawsze ide na Terro i wygrywam
Co do wywolania na srodq ekranu bo jestes bardziej slawny
Co do trzymania broni to juz od ciebie zaleze jak ci sie podoba
Co do w a d s to tez jak wolisz koles z BRO chyba grana strzalkach

__________________


Posted by mAJKiEL on 28-01-2002 17:23:

Re: Dygresje

quote:
Napisane oryginalnie przez Mad_Dud
jestem poczatkujacym gracem i qrcze czasami to mam taki dylemat.
Sytulacja: Koncowka rundy, zostalem tylko ja i jeden - dwuch terro... ale bomba lezy na podlodze. Mam pilnowac bomby i czekac na koniec czasu, czy szukac wroga?

Poza tym zastanawia mnie to, czy lepiej jest miec wywolanie xywy zawodnika na srodku ekranu, czy w lewym-dolnym rogu?

I jeszcze jedno =] mianowicie czy bron lepiej w lewej czy w prawej lapie nosic... bo na przyklad jak jest w lewej, to lepiej text dialogow widac...

A powiedzcie jeszcze jak z klawiszy korzystacie? czy 'w' 'a' 'd' i 's', czy strzalki?

co do bomby to jesli czujesz sie pewny 1 vs 1 ze raczej rozwaluisz kolesia to walcz jesli czujesz sie slabo np masz malo zycia to kampuj przy bombie

co do broni to jesli jestes prawo reczny to lepiej miej w prawej rece bron masz jeszcze 3 alternatywe miec r_drawviewmodel 0 wtedy wogule nieiwdac broni i jest git

uzywaj awsd bo jest poreczniejsze i masz blizej klawisze broni (1,2,3,4)


Posted by LooKOuT! on 29-01-2002 17:17:

Re: Dygresje

quote:
Napisane oryginalnie przez Mad_Dud
(...) A powiedzcie jeszcze jak z klawiszy korzystacie? czy 'w' 'a' 'd' i 's', czy strzalki? (...)


Strzalki ->r0x

__________________


Posted by Mantis on 30-01-2002 16:54:

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
Hud_centerid moze cie zniszczyc psychicznie Patrysz na celownik a tam nick DESTRUCTOR, myslisz qrtw on jest zajebisty juz nie zyje, chwila zawahania czy walczyc czy uciekac i juz problem z glowy LEZEC BYLO! (Raptus jak czytasz to nie gniewaj sie za wypozyczenie textu )


Przy mnie to nawet nie zdarzysz zobaczyc mojhego nicka hehe


Posted by Mantis on 30-01-2002 16:54:

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
Hud_centerid moze cie zniszczyc psychicznie Patrysz na celownik a tam nick DESTRUCTOR, myslisz qrtw on jest zajebisty juz nie zyje, chwila zawahania czy walczyc czy uciekac i juz problem z glowy LEZEC BYLO! (Raptus jak czytasz to nie gniewaj sie za wypozyczenie textu )


Przy mnie to nawet nie zdarzysz zobaczyc mojego nicka hehe


Posted by Beaker on 30-01-2002 19:00:

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis


Przy mnie to nawet nie zdarzysz zobaczyc mojego nicka hehe



ale on dawal mu fory

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687


Posted by !ZaiX! on 30-01-2002 21:04:

Re: Dygresje

quote:
Napisane oryginalnie przez Mad_Dud
jestem poczatkujacym gracem i qrcze czasami to mam taki dylemat.
Sytulacja: Koncowka rundy, zostalem tylko ja i jeden - dwuch terro... ale bomba lezy na podlodze. Mam pilnowac bomby i czekac na koniec czasu, czy szukac wroga?

Poza tym zastanawia mnie to, czy lepiej jest miec wywolanie xywy zawodnika na srodku ekranu, czy w lewym-dolnym rogu?

I jeszcze jedno =] mianowicie czy bron lepiej w lewej czy w prawej lapie nosic... bo na przyklad jak jest w lewej, to lepiej text dialogow widac...

A powiedzcie jeszcze jak z klawiszy korzystacie? czy 'w' 'a' 'd' i 's', czy strzalki?



ja to bomby pilnuje (przyzwyczqajenia z jklanowek )
gram na wsadzie a broni nie widze
bo tak mi sie lepiej gra (tylko widze noz i pistolet)

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903


Posted by yebisu on 31-01-2002 02:03:

Smile to ja tez cosik dorzuce

witam :>
rzadko tu cos popisze ale co mi tam czasem mozna

wiec moje opinie wam sie nie przydadza pewnie ale moze komus

ja gram nie na "wsad" -zie bo mi sie tam nie podoba
mysz mam z prawej strony klawiatury dlatego lepiej mi sie gra na klawiaturze numerycznej :>>
wiem wielu z was to zdziwi ale gram tak juz rok (czyli od moich poczatkow z cs'em) i jakos zle nie jest a chyba nawet calkiem niezle
mam tutaj kupe klawiszy pod reka (cala numeryczna strzalki i 6 "klawiszy wposmagajacych") wiec niczego mi nie brakuje a przyzwyczajenie to nabylem z czasow zagrywania sie w Final Fantasy 7 i od tego czasu w kazdej niemal gierce ustawiam sobie wlasnie takie klawisze....
widok nicka kolesia mam w lewym dolnym rogu na srodku przeszkadza szczegolnie na duze odleglosci...

a teraz dwie dygresje:
a) nicka kolesia mozna bardzo szybko zobaczyc to wbrew pozorom sie przydaje szczegolnie ze widac go nawet przez sciane...
b) Majkiel Hydrant - mowicie o r_drawviewmodel 0 no tak tyle ze zapominacie ze liczy sie skad rzucasz grana flasza smoke'a i kat strzalu... bo podana komenda sprawia tylko ze bron znika (sam gram bez jej widoku) ale trzeba wiedziec ktora reke ma sie wybrana (niektorzy wrecz maja w *.cfg bind'a na zmiane reki ale moim skromnym zdaniem to strata czasu..)

no i to tyle co do pilnowania sie nie wypowiadam bo owszem jako CT to jest niby Twoj obowiazek ale z drugiej strony jak slusznie zauwazyl azazel to nie jest efektowne i zalezy jak sie nastawisz - ja na FFA (na serwie znaczy sie) bym bomby nie pilnowal tylko od czasu do czasu ja sprawdzal jak mowil Kitab
a jak masz malo kaski i malo hp to pinuj se bomby a co Ci tam walic tych co Cie wyzywaja od kamperow nawet nie wiedza co to slowo wlasciwie oznacza

__________________
be cool take a beer (c) Retail


Posted by del on 31-01-2002 05:34:

Re: to ja tez cosik dorzuce

hmm...to jest w zasadzie kamping . kamping to bronienie tylko jednego miejsca, albo z powerupem albo posiadajacym jakies wazne znaczenie strategiczne . trzymanie bomby sie 100% pod to zalicza.

inna sprawa, ze cs polega na kampingu . to jest jedyna gra gdzie to nie powinno przeszkadzac nikomu. a jednak. jak jakis pro player sie zdziebko zdenerwooje z powodu deathsa od lamoocha, ktory sie gdzies zaczail a nasz gosu zapomnial sprawdzic no to wtedy leca bluzgi. troche mnie to smieszy. ogoolnie camping w csie, choc przeze mnie rzadko stosowany, to jednak rox bo to odroznia te gre od innych

wszystko imho of coz


Posted by on 31-01-2002 08:31:

dales doskonaly przyklad, ze nie masz pojecia co oznacza slowo kamper itp.

quote:
Kamping to bronienie tylko jednego miejsca
buahahaahaha skad ty to wziales?


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:27.