FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=10)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=3623)


Posted by Coen Hunter on 19-01-2002 18:42:

Quo vadis polski CSie ?

Od pewnego czasu przygladam sie co sie dzieje na scenie polskiego csa . I powiem wam jedno --> nic dobrego !

Klany na meczach sie wyzywaja ! Sa problemy z uznawaniem wynikow , gracze robia sobie nawzajem zloscliwosci ! Dobre klany maja w pogardzie slabszych , dobrzy gracze wbijaja sie w dume , patrzac jak graja inni . Admini robia co cha na wiekszosci serwerow , nie ma zadnego pewnego zabezpieczenia przed czitami , wiec admini proboja sami je wykrywac ( niestety z marnym skutkiem ) i wiecej jest pomylek jak wykryc !

Zle sie dzieje w panstwie dunskim !!!

Oczewiscie wiekszosc z tego to uogolnienia i nie uwazam , ze wszyscy tak robia , ale niestety duza czesc zaczyna w ten sposob postepowac ! No to ja mam jedno pytanie :
DLACZEGO ????? Co sie chrzani ?

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]


Posted by AdaX on 19-01-2002 18:48:

chyba tutaj kiedys ktos dobrze powiedzial...CS stalo sie teraz z gry dla elity, gra dla plebsu, i coraz mniej rozgarnieci ludzie staja sie CS MANIAKAMI. Ludzie u ktorych kultura schodzi na dalszy plan. Ale coz teraz juz jest za pozno...CS Opanowal wszystkich...

__________________


Posted by DeZo on 19-01-2002 19:23:

No nie powiem zeby scena polskiego CS'a jakos normalnie funkcjonowala..........ale niestety teraz juz nic sie nie zrobi.....nie da sie odbudowac sceny od poczatku........to juz jest stracone

__________________


M�j numerek gg: 2285535


Posted by MaslaV on 19-01-2002 20:17:

Re: Quo vadis polski CSie ?

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Kitab

DLACZEGO ????? Co sie chrzani ?



Nie chc� tu nikogo obraza�, ale prawda jest taka �e przyczyn� jest popularno�� Cs'a. I niestety nie ma na to rady... przyk�ad? Prze�om 7.1-1.0, na tym boardzie da�o si� jeszcze pogada� o cs'sie na caukiem porz�dnym poziomie. Potem nast�pi� nag�y boom na cs'a i to forum straci�o sw�j poziom. Pami�tam kiedy� to by� "spok�j" gada�o si� o cs'e, a teraz nie gada si� o csie tylko smaruje si� po innych klanach/graczach. Albo urzala si� nad sob� jaki to admin (vide. Topgun) jest z�y i banuje za nic. Powolij znirzamy si� do poziomu boarda cs.pl (to takrze jest moje subiektywne zdanie i nie chc� nikogo do niego przekonywa�, wi�c prosz� nie bluzga� zaraz na mnie �e sam jestem lama). Poprostu gra sta�a si� zbyt popularna i graj� w ni� nie tylko ludzie m�drzy ale do gry bior� si� te� ludzie g�upi kt�rych niestety nie brak w naszym spo�ecze�stwie (csowym jak i ca�ym Polskim).

FInito Ende Koniec
ide gra� w Liero ( http://www.liero.prv.pl )

__________________
Ka�dy �adnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja te� je wymieni�, co tak b�d� g�upio sta� to: pieni�dze, forsa i oczywi�cie szmal.


Posted by DeZo on 19-01-2002 20:27:

W sumie masz racje......ale tak jak juz mowilem juz sie nic z tym nie da zrobic.......teraz mozna sie tylko przyzwyczaic a dodatkowo przygotowac do tego ze bedzie coraz gorzej

__________________


M�j numerek gg: 2285535


Posted by blinq.kt on 19-01-2002 20:31:

Nadszedl Czas Pogardy (sorrka ale na nic madrzejszego niz zacytowanie Sapka mnie nie stac )

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/




Posted by Coen Hunter on 19-01-2002 21:07:

Pragne zaapelowac do wszystkich graczy !

Proponuje akcje kultura przede wszystkim ! Przez tydzien wszyscy sie trzymaja norm dobrego wychowania , bez przeklenstw , narzekan itd. itp. , a na serwerach gra przede wszystkim fair play !

Proponuje zeby kazdy grajacy w csa do swojego nickname'a dodal na ten tydzien tag ^FPP.PL !

Jesli przez tydzien wyjdzie dobrze , to znaczy ze jestesmy wstanie grac w csa i zachowywac sie jak ludzie !

Jesli nie to znaczy ze jestesmy bydlo i niech ogien pochlonie Sodome i Gomore !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]


Posted by MaslaV on 19-01-2002 21:11:

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Kitab

Jesli nie to znaczy ze jestesmy bydlo i niech ogien pochlonie Sodome i Gomore !



Wida� kolega jest w pi�mie uczony (faryzeusz)

__________________
Ka�dy �adnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja te� je wymieni�, co tak b�d� g�upio sta� to: pieni�dze, forsa i oczywi�cie szmal.


Posted by Eustachy on 19-01-2002 21:56:

..taaa to wszystko piekne slowa ale czasem chos bym bardzo chcial to nie mam sily trzymac "norm dobrego zachowania"...
...ile to juz razy sie wam zdazylo grac sobie spokojnie do czasu kiedy na serwer wchodzi jakis cwel ktory sens swojego zycia widzi w strzelaniu przy respawnie do swoich...ja po prostu wtedy nie moge....nie mam sily zeby probowac sie opanowywac i nie bluzgac...po prostu nie moge....nie da sie....dopoki tacy ludzie beda grali CS bedzie tracil poziom...

__________________
back from the death


Posted by MaslaV on 19-01-2002 22:11:

twoje postempowanie tesz nie jest "wzorem". ja tam olewam takich i biegne jak najdalej od respa.....

__________________
Ka�dy �adnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja te� je wymieni�, co tak b�d� g�upio sta� to: pieni�dze, forsa i oczywi�cie szmal.


Posted by [IM]Cichy on 19-01-2002 22:18:

Re: Quo vadis polski CSie ?

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Kitab
Od pewnego czasu przygladam sie co sie dzieje na scenie polskiego csa . I powiem wam jedno --> nic dobrego !

Klany na meczach sie wyzywaja ! Sa problemy z uznawaniem wynikow , gracze robia sobie nawzajem zloscliwosci ! Dobre klany maja w pogardzie slabszych , dobrzy gracze wbijaja sie w dume , patrzac jak graja inni . Admini robia co cha na wiekszosci serwerow , nie ma zadnego pewnego zabezpieczenia przed czitami , wiec admini proboja sami je wykrywac ( niestety z marnym skutkiem ) i wiecej jest pomylek jak wykryc !

Zle sie dzieje w panstwie dunskim !!!

Oczewiscie wiekszosc z tego to uogolnienia i nie uwazam , ze wszyscy tak robia , ale niestety duza czesc zaczyna w ten sposob postepowac ! No to ja mam jedno pytanie :
DLACZEGO ????? Co sie chrzani ?



ale to sie tez tyczy chyba rowniez was, no moze nie was jako calosci, ale tak Neo tez sobie lubi powyzywac innych

__________________
www.imclan.z.pl <---


Posted by MaslaV on 19-01-2002 22:22:

to sie tyczy w szczegolnosci np. Ciebie.
Kto gra od bety 7.1 ten ruluje

__________________
Ka�dy �adnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja te� je wymieni�, co tak b�d� g�upio sta� to: pieni�dze, forsa i oczywi�cie szmal.


Posted by [IM]Cichy on 19-01-2002 22:28:

ale ja gram dluzej niz od bety 7.1

__________________
www.imclan.z.pl <---


Posted by MaslaV on 19-01-2002 22:30:

eh nei wygladasz.....

__________________
Ka�dy �adnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja te� je wymieni�, co tak b�d� g�upio sta� to: pieni�dze, forsa i oczywi�cie szmal.


Posted by AdaX on 19-01-2002 23:23:

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
eh nei wygladasz.....

a ja gram krotko! pamietam ze tydzien pogralem sobie w 1.0 i wyszedl 1.1, to byly czasy nie tak odlegle jak wasze...ale moze to dobrze....
wiec tak
[SlizG]^adax!^FPP.pl
tak?

__________________


Posted by DeZo on 20-01-2002 04:40:

Chyba sie przylacze do akcji............
Hehehe ciekaw jestem czy zobacze kogokolwiek z dodanym do nicka ^FPP.PL na jakims servku

Ale ogolnie akcja niezla........Gracze w CS przeciwko Braku kultury na serverach

__________________


M�j numerek gg: 2285535


Posted by Coen Hunter on 22-01-2002 07:45:

Taaa pomysl byl dobry ale cos malo graczy wzielo w nim udzial ! Im widoczne to nie przeszkadza !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]


Posted by bizonek on 22-01-2002 07:54:

A czemu tylko gracze?
Admini te� nie mog�?
Bo mnie np. ****oza bierze kiedy jaki� dupek( Pinki) zaczyna mnie wyzywa� i gni� ze mnie przez mikrofon. Mia�ek wtedy ch�� go banami ob�o�y�, ale admina nie mia�em. ;/
Kitab: okiej.

__________________
Trzeba by� gorszym, by potem sta� si� lepszym
Trzeba by� g�upim, by m�c sta� si� m�drzejszym


Posted by ViV on 22-01-2002 09:05:

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Kitab
Taaa pomysl byl dobry ale cos malo graczy wzielo w nim udzial ! Im widoczne to nie przeszkadza !

]

Kitab jakby ci to powiedziec ... czy to ze nie chodze do kosciola codziennie i nawet nie co niedziela stawia mnie w zlym swietle niz ci co chodza??? Jestem gorszym czlowiekiem niz taki bandziorek co chodzi co niedziela ? i obnosi sie z tym ze jest wielki chrzescijanin ze nawet 200 zeta da na tace. To sytuacja mi przypomina twoja akcje.

To ze ja nie umieszczam takiego dodatku za nickiem nie ma nic wspolnego ze ja nie popieram tej akcji. Uwazam ze jak ktos sie nie umie zachowac to i taka akcja nie pomoze a kto umie ten nie musi sie z tym obnosic wszyscy i tak widza. Kolego ze spec nazu tobie tez zdazalo ci sie puszczac bluzgi na boardzie lub na serwerach wiec nauczmy sie najpierw sami zachowywac. Jak bedziemy bez winy wtedy zacznijmy umoralniac innych.

Ten ktory jest bez grzechu niechaj pierwszy kamien rzuci.

Pozdro

ps patrz na swoja sygnaturke

__________________
Warhead

i wszystko jasne .... czasami ciemne ... a czasami z korzonkami .... a |||Szkrable||| to moja pasja


Posted by DeZo on 22-01-2002 11:31:

ViV wcale nie musisz tego robic......kazdy to robi dla siebie......hehe Kitab wpadl jako pierwszy na ten pomysl...i trzeba go w pewien sposob szanowac......zapoczatkowal cos co moze uprzytomni niektorym jak powinni sie zachowywac.......

Ja dzisiaj zobaczylem pierwsza osobe z dodatkiem do nicka

Byl to [FPP]ha3m gratulacje

To fakt ze zmienil dopiero jak ja to zrobilem no ale wazne ze wogole zrobil

__________________


M�j numerek gg: 2285535


Posted by Coen Hunter on 22-01-2002 12:18:

quote:
Napisane oryginalnie przez ViV

]

Kitab jakby ci to powiedziec ... czy to ze nie chodze do kosciola codziennie i nawet nie co niedziela stawia mnie w zlym swietle niz ci co chodza??? Jestem gorszym czlowiekiem niz taki bandziorek co chodzi co niedziela ? i obnosi sie z tym ze jest wielki chrzescijanin ze nawet 200 zeta da na tace. To sytuacja mi przypomina twoja akcje.

To ze ja nie umieszczam takiego dodatku za nickiem nie ma nic wspolnego ze ja nie popieram tej akcji. Uwazam ze jak ktos sie nie umie zachowac to i taka akcja nie pomoze a kto umie ten nie musi sie z tym obnosic wszyscy i tak widza. Kolego ze spec nazu tobie tez zdazalo ci sie puszczac bluzgi na boardzie lub na serwerach wiec nauczmy sie najpierw sami zachowywac. Jak bedziemy bez winy wtedy zacznijmy umoralniac innych.

Ten ktory jest bez grzechu niechaj pierwszy kamien rzuci.

Pozdro

ps patrz na swoja sygnaturke



1. Nie bluzgalem , tylko sie mocno do paru ludzi przyczepilem , a jesli juz to byly same ****** bez pierwszych liter i wogole dla wyzycia sie , ale wazne jest to , ze zrozumialem , ze zle robie i przepraszalem ( tam gdzie bylo trzeba ! ) ! Ale po czesci masz racje , dlatego jak zrozumialem co zle robie i ze jest takich ludzi wiecej chcialem , zeby poszli droga "swiatla" !

2. Co do akcji na pokaz , czy sadzisz ze Orkiestra Swiatecznej Pomocy tez jest na pokaz ? Przeciez mogliby wystawic tylko puszki ....... o to po czesci chodzi , zeby bylo na pokaz bo to zwieksza efekt danej akcji !

3. Jesli chodzi o adminow to tym bardziej zapraszam do wziecia udzialu !

4. A ackje jesli nikomu to nie przeszkadza proponuje przedluzyc . Jakie jest wasze zdanie ?

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]


Posted by del on 22-01-2002 12:19:

ja mysle ze to nic nowego. obserwoojac kolejne sceny fppkow stwierdzam, iz najpierw jest to male grono hardocre'owcow , do ktorych dolacza potem reszta. ta elita zna sie potem bardzo dobrze. scena przerzywa boom, rozwoj i zaczyna sie wykruszac. Ci starzy wyjadacze , jesli sie nie porozchodzili graja dalej i znaja sie bardzo dobrze, po imeiniu, niejden browar razem wypili zostana a ci, ktorzy po prostu ulegli fali zaczynaja uczestniczyc w zyciu sceny innych gierek...tak bylo z qw, q2, q3, ut i teraz pewnie bedzie tak z csem, poniewaz wyszli nowi konkurenci : rtcw np. graczy bedzie coraz mniej i coraz mniej, a wszyscy wciaz beda moowic ze cs rox i cs nie umrze nigdy. az sai zauwaza ze stanowia zamkniete srodowisko. tak jest zawsze, normalka .


Posted by del on 22-01-2002 12:35:

grr...sory ze 2 post ale jak w tamtym zaczalem filozofowac to mnie ponioslo

chodzilo o to, ze ci nowi nie zawsze sa spoko gosciami a rodza sie tez pewne antagonizmy miedzy tzw. "stara gwardia" a "nowymi". po prostu nikt nie chce , zeby do jego elitarnego srodowiska bezkarnie wchodzilo mase nowych osob. no, chyba teraz jest na temat


Posted by DeZo on 22-01-2002 16:01:

Kitab ja juz nawet myslalem nad przedluzeniem tej akcji ale sie nie wychylalem.....ale jesli bedzie taka mozliwosc to no problem

__________________


M�j numerek gg: 2285535


Posted by [SPECNAZ]Neck on 22-01-2002 19:39:

quote:
Napisane oryginalnie przez ViV

]
....obnosi sie z tym ze jest wielki chrzescijanin ze nawet 200 zeta da na tace...


Ja zawsze 2 zl daje I co, a nie lubie i mi sie nie podoba chodzenie do kosciola.
To chyba nic strasznego ze sie do kosciola nie chodz, moze ktos innej wiary.

__________________


Posted by DeZo on 22-01-2002 23:09:

Tu nie chodzi o to ile dajesz....wedlug mnie kosciol to zdziercy opowiem taka smieszna historyjke:

U mnie w parafi przyszedl jakies 4 lata temu nowy ksiadz proboszcz......wyobrzacie sobie mial sobie maluszka takiego gruchota ze lepiej nic nie mowic.......teraz po tych 4 latach...kolo ma Harleya i jednego z nowszych mercedesow.....zauwazylem to z wieloma ludzmi ze w wiekszych miastach takich jak Wawa lub Poznan....proboszczom jakos za dobrze sie powodzi.........nie sadze ze to jest normalne..........................a liczac sobie kase z tacy wychodzi naprawde spora sumka

__________________


M�j numerek gg: 2285535


Posted by bizonek on 23-01-2002 01:20:

JA te� postuje za przed�u�eniem akcji
*DeSO14tOR: Zgadzam si� z tob�. Ksi�dz z mojej szko�y jed�i nowy Audi A4 :/

__________________
Trzeba by� gorszym, by potem sta� si� lepszym
Trzeba by� g�upim, by m�c sta� si� m�drzejszym


Posted by [FPP]krzysiek on 23-01-2002 01:52:

Tez kiedys rozpaczalem z powodu odejscia starych, dobrych czasow. Ale zrozumialem, ze mam na to zerowy wplyw, ze to normalna kolej rzeczy, ze wszystko sie zawsze zmienia i z przykroscia musze stwierdzic ze to olalem. Pogram sobie od czasu do czasu ale to nie to co kiedys po kilka godzin dziennie.

__________________


Posted by eRbol on 23-01-2002 09:06:

quote:
Napisane oryginalnie przez *DeSO14tOR
Tu nie chodzi o to ile dajesz....wedlug mnie kosciol to zdziercy opowiem taka smieszna historyjke:

U mnie w parafi przyszedl jakies 4 lata temu nowy ksiadz proboszcz......wyobrzacie sobie mial sobie maluszka takiego gruchota ze lepiej nic nie mowic.......teraz po tych 4 latach...kolo ma Harleya i jednego z nowszych mercedesow.....zauwazylem to z wieloma ludzmi ze w wiekszych miastach takich jak Wawa lub Poznan....proboszczom jakos za dobrze sie powodzi.........nie sadze ze to jest normalne..........................a liczac sobie kase z tacy wychodzi naprawde spora sumka



Oni to tlumacza tym, ze nie maja nikogo na utrzymaniu (rodziny). Taka scieme to my w budzie nauczycielce z wf cisniemy

__________________
"Zaprawd�, ka�dy z nas w g��bi duszy pragnie by� jak ten obcy... przera�aj�co silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, kt�re pozwala prze� na prz�d i niszczy�"


Posted by Ex00 on 23-01-2002 09:54:

Sytuacja zaczela "psuc" juz dosyc dawno... od kiedy wyszedl CS 1.0 nagle zaczelo powstawac tysiace nowych klanow, ktore jak grzyby po deszczu wyskakiwaly jeden po drugim. Oczywiscie bylo coraz wiecej osob calkowicie obcych, przez pewien czas nawet ciezko bylo spotkac kogos ze swoich znajomych . Potem nastapila era czitow [PB itd.], ktora wlasciwie jeszcze trwa. No coz... cos sie konczy, a cos sie zaczyna. Moze po prostu CS powinien w koncu odejsc na emeryture?

Btw. usunalem post o tresc "test". Nie bardzo zrozumialem co to ma do tego tematu

__________________
Nie szukaj drogi, znajdziesz j� w sercu, smutna jest knajpa by�ych morderc�w... Niech Cie nie trwo�� gdy do niej wkroczysz, p�on�ce w mroku morderc�w oczy...


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:10.