FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=8)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=532)


Posted by SweepeR on 10-07-2001 16:42:

FPP.PL Party

Pojawil sie pomysl, aby zorganizowac zjazd ludzi z boarda. Ja jestem jak najbardziej ZA, tym bardziej, ze jako miejsce wytypowano moje miasto, czyli Wrocek A nawet jeszcze bardziej, ze jako date wytypowano 2 sierpnia, czyli dzien po moich urodzinkach!

Dlatego czuje sie specjalnie zobowiazany, zeby to wszystko wypalilo, jesli takie maja byc namiary tego wszystkiego. Nie przecze, ze sie niezle teraz napalilem .

A wpadl mi do glowy jeszcze jeden zaje*****biostyczny pomysl, a mianowicie, zeby zrobic z tego dwudniowa impreze - podczas drugiego dnia zorganizowac wielki turniej Q3 (dlaczego Q3 o tym napisze pozniej). Moj plan wyglada mniej wiecej tak:

Dzien 1
Pierwszego dnia odbylby sie wspanialy wielki zjazd FPP Board. Miejsce juz mam wybrane (heh, bardzo czesto sa tam organizowane roznego rodzaju biby, oficjalnie zwane "ogniskami" wroclawskiej [a przynajmniej osiedlowej ] braci punkowo-metalowej) - jest totalnie zajebiste - byly poligon. Na przestrzeni 1km kwadratowergo (albo i wiecej) rozciagaja sie tereny lesne z zajebista laka. Wszystko jest troche z boku, na odludziu, wiec jest supa mega giga ql. Blisko do petli autobusowej, na ktorej przystanek ma autobus, ktory rownoczesnie w linii prostej zajezdza pod Wroclaw Glowny, co ulatwi wam znacznie podroz z dworca. Po udanej i skonczonej zabawie ludzie udaliby sie z powrotem do swoich miast, badz ci co by chcieli, zostaliby na dzien drugi...

Dzien 2
Tego dnia odbylby sie wielki turniej Q3. Sprosiloby sie ludzi z calej PL, badz przynajmniej przyjechaliby ludzie ze Slaska (jak wiemy po takich turniajach jak Lokalny CKT i Cyberjama Turniej, slazacka brac kwakowa jest nawet spora, z pewnoscia wystarczajaca na turniej). Mam na oku trzy kafejki, w ktorych takie cos mogloby sie odbyc 1 - ta, o ktorej pisalem, na moim osiedlu... Jednak nie wiem czy szefo by sie zgodzil, bo juz go probowalem na elimki do CGLa namowic, ale sie nie zgodzil :/ Poza tym, ta kafe nalezy do wielkiej braci CSowej. 2 - ponoc najlepsza cafe we Wrocku, dosyc blisko centrum z latwym dojazdem. Kompy sa zajebiste, klimat tez. Blisko chinskiej resteuracji . 3 - nowopowstala kafejka, tez blisko centrum. O niej za wiele nie wiem, musialbym sie dokladnie ven0ma wypytac, bo on tam ma wtyki. Ale podejrzewam, ze z checia by sie zgodzila, gdyz jest nowa i potrzebuje reklamy.
Wiem wiem... do takiego czegos potrzebni sa sponsorzy. Nagroda nie musi byc wielka przeciez - wystarczy jakis sprzet kompiuterowy (GeForce, czy Boomslang, albo monitorek). Moglbym poszukac takowych sponsorow, moze ktos by sie zgodzil... . Ufam, ze fpp.pl tez by sie cos tam dolozylo Np. koszulki, czy inne "gadzety".

Kurna sie zajaralem wszystkim... Oczywiscie dzien 2 to tylko opcja, ktora nie musi byc aktywna... Ale dzien 1 to obowiazek!

Co Wy na takie cos? Ile osob by sie pisalo? Bo bardzo wazne jest, zeby wiedziec wczesniej.

Aha, i dlaczego Q3? Bo na CSa kafejki sa za male, zeby robic turniej. To chyba najwazniejsze. Moznaby zrobic, ale trwalby kilka dni... Poza tym wole Q3 .

__________________


Posted by OGO on 10-07-2001 16:56:

Zlot

Kurde bele moja wersje znasz majster. Bende tam i tyle =] Co do drugiego dnia tez wiesz - pisalem w innym topicu =] Nie chce sie powtarzac, ale na zlot przyjade jako jeden z organizatorow i pomyslodawcow kurde bele =] Bendzie impra fajna napewno hehehe juz ja sie o to postaram. Cygara po 50 zeta kupione hehehe =]

__________________
Zrezygnowa�em z boarda. Dowidzenia. Je�eli admin mo�e to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.


Posted by OGO on 10-07-2001 17:03:

Moderatorzy

Kurde bele trza sie postarac aby to bylo cos pod patronatem chocby [FPP] =] Przydalo by sie. Ciekawe jaka srednia wieku tam bendzie. Aha trza uzgodnic co tam bendzie na miejscu [napoje/zarcie] a co sami mamy doniesc. Moze jakis grill`ek? I co bendziemy tam robic oprocz mojego ulubionego zajecia - rozpierduchy kurde bele =] Tylko gadac czy cos konkretniejszego. Np paintball, kosz czy tez noga czy tez wycieczki do pobliskich krzakow w celu zrobienia denaturatu - czyli wycieczki krajoznawcze hehehe =] Miejsce jak mowisz fajne bendzie ze tak powiem odpowiednie. Ta impre trza rozglosic ile sie da!

Kurde bele ja tam jade i nic mnie nie powstrzyma

__________________
Zrezygnowa�em z boarda. Dowidzenia. Je�eli admin mo�e to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.


Posted by OGO on 10-07-2001 17:05:

Podjarany!

Kurde bele ale sie podjaralem teraz na ten zlot to baniak maly =] 2-giego sierpnia Wrocku buuuuuj sie nadchodze =]

__________________
Zrezygnowa�em z boarda. Dowidzenia. Je�eli admin mo�e to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.


Posted by OGO on 10-07-2001 17:16:

Dawajcie wszystkie pomysly i sugestie takie konkretniejsze jakie wam do glowy przychodza =] Przydadza sie =]

SweepeR ja bende tam kilka dni wczesniej chyba wiec wiesz porzadnie to przygotujemy i sie moze na te 2 impry zalapie (ur blo i zlot + Twoje ur) =]

__________________
Zrezygnowa�em z boarda. Dowidzenia. Je�eli admin mo�e to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.


Posted by giBBeR on 10-07-2001 18:11:

Talking

No wi�c ja ju� czuje si� zaproszony...

__________________


Posted by on 10-07-2001 18:25:

Hmm... ql!!!!!! Super... wypasista imperaza, a moze by sie jakies sponsorow zalatwilo czy cos? I moze FPP.PL cos by tyz zorganizowal... hmm... ja tam moge pojechac, ale nie wiem jak starzy... trza bedzie powaznie porozmawiac...


Posted by OGO on 10-07-2001 18:28:

Tylko taki jeden bajer mi po glowie chodzi. Co z noclegiem jak wczesniej przyjade? A inni jak wczesniej przyjada to tez cos dla nich trza by zorganizowac =] Co Ty na to SweepeR ? No i jeszcze jako komitet jakis powitalny wyjsc na dworzec po tych co przyjada 2-giego dopiero =]

__________________
Zrezygnowa�em z boarda. Dowidzenia. Je�eli admin mo�e to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.


Posted by on 10-07-2001 18:35:

quote:
Napisane oryginalnie przez OGO
Tylko taki jeden bajer mi po glowie chodzi. Co z noclegiem jak wczesniej przyjade? A inni jak wczesniej przyjada to tez cos dla nich trza by zorganizowac =] Co Ty na to SweepeR ? No i jeszcze jako komitet jakis powitalny wyjsc na dworzec po tych co przyjada 2-giego dopiero =]


Jush wide was z kartka: "Zlot board.fpp.pl komitet powitalny" i koscia z druga tabliczka na kogo czekacie: "blade proszony" =]


Posted by OGO on 10-07-2001 18:38:

Eeee, bendzie inaczej - zobaczysz paru mlodych naje banych rowno ludzi ew juz na kacu takim porzadnym, ledwo trzymajacych sie na nogach, jeden z nich bendzie mial cygaro w gembie - to bendziemy my hehehe =]

__________________
Zrezygnowa�em z boarda. Dowidzenia. Je�eli admin mo�e to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.


Posted by on 10-07-2001 18:48:

quote:
Napisane oryginalnie przez OGO
Eeee, bendzie inaczej - zobaczysz paru mlodych naje banych rowno ludzi ew juz na kacu takim porzadnym, ledwo trzymajacych sie na nogach, jeden z nich bendzie mial cygaro w gembie - to bendziemy my hehehe =]


Super... jush wide w Faktach wroclawskich: "dzis policja aresztowala grope akresywnych ludzi z subkontury tak zwanej "matali". Przy aresztowaniu krzyczeli cos o jakim zlocie i o FPP.PL. Do tego jedn krzyczal cytuje: "ja tu jeszcze kurde bele wruce!!!". Jak sie pozniej okazalo byli to uczestnicy jakiego nielegalnego zlotu. Przeciw FPP.PL, serwisowi o grach propagujacych przemoc, zostal wytoczony proces o porzyganie mlodziezy do nieprzyzwoitych burd. W ataku tej ze mlodzirzy zostala zdemolowana kawiarenka internetowa oraz jeden ze wroclawskich barow. Jak nasze spoleczejstwo nisko upadlo"...


Posted by S4i1or on 10-07-2001 18:52:

quote:
Napisanie oryginalnie przez SweepeR
...Bo na CSa kafejki sa za male...

Nie by�oby sk�d campowa�


A co do impry... Gdyby to ode mnie zale�a�o, ju� bym tam pojecha� i rozbi� sobie namiot... Ale niestety, zale�y to (cz�ciowo ) od moich starych... A nigdy nie wiadomo, co im odp1erdoli... Tak�e jak m�wi�em, b�d� si� stara� ogromnie... Jest jeszcze opcja : stary wyje�d�a w niedziel� i b�dzie dopiero pod koniec sierpnia... Gdyby tak uda�o mi si� przekabaci� starsz�...


Posted by SweepeR on 10-07-2001 18:53:

quote:
Napisane oryginalnie przez OGO
Tylko taki jeden bajer mi po glowie chodzi. Co z noclegiem jak wczesniej przyjade? A inni jak wczesniej przyjada to tez cos dla nich trza by zorganizowac =] Co Ty na to SweepeR ? No i jeszcze jako komitet jakis powitalny wyjsc na dworzec po tych co przyjada 2-giego dopiero =]


Nocleg... qrde nie wiem za bardzo... Moze by sie dalo, ze moj brat jakby gdzies ywjechal, to moglbys jedna noc u mnie sie przespac, ale nic nie obiecuje...

A co do wychodzenia na dworzec, to nie najlepszy pomysl, bo trzeba by tam bylo caly dzien siedziec. Zauwaz. ze tu ludzie ze wszystkich zakatkow pl by sie zwalili, wiec nie jednym pociagiem a kilkoma. Zrobie dokladna mapke dojazdu i opis i bedzie... Najwyzej sie wyjdzie po nich na petle autobusowa (bo w sumie od dworca do autobusu sa trzy kroki, a jedzie sie bez przesiadek), bo moga zabladzic wsrod dzialek.

__________________


Posted by OGO on 10-07-2001 18:54:

bLADE - prorok jakis czy co? Pier dzielony jasnowidz sie znalazl =]

S4i1or namioty hmm dobra sprawa rozwiaze problem z noclegami. Ja mam 2 osobowy ale 3 sie zmieszcza spokojnie, moge ze soba wziasc =]


Aha i ile dni to ma trac wg was? 1/2/3/kij wie ile? =]

__________________
Zrezygnowa�em z boarda. Dowidzenia. Je�eli admin mo�e to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.


Posted by S4i1or on 10-07-2001 18:55:

Nie, no bez przesady... Jak Ci si� sp1erdol� do namiotu 3 osoby i to jeszcze na 3 dni... IMHO 2 dni to jest maksimum


Posted by SweepeR on 10-07-2001 18:56:

quote:
Napisane oryginalnie przez S4i1or

A co do impry... Gdyby to ode mnie zale�a�o, ju� bym tam pojecha� i rozbi� sobie namiot... Ale niestety, zale�y to (cz�ciowo ) od moich starych... A nigdy nie wiadomo, co im odp1erdoli... Tak�e jak m�wi�em, b�d� si� stara� ogromnie... Jest jeszcze opcja : stary wyje�d�a w niedziel� i b�dzie dopiero pod koniec sierpnia... Gdyby tak uda�o mi si� przekabaci� starsz�...



Stary staraj sie na maxa. W koncu Wroclaw to nie jakies tam zadupie, wiec wieksze szanse, ze ci pozwola. Powiedz, ze cala eqipa jedziecie do znajomych.

__________________


Posted by on 10-07-2001 18:57:

quote:
Napisane oryginalnie przez OGO
bLADE - prorok jakis czy co? Pier dzielony jasnowidz sie znalazl =]



Moze nie prorok, jasnowidzeni tyz mi nie wychodzi, ale patrze trzezwo na zycie =]


Posted by SweepeR on 10-07-2001 18:58:

quote:
Napisane oryginalnie przez OGO
Aha i ile dni to ma trac wg was? 1/2/3/kij wie ile? =]


Jesli bez turnieju, to chyba najlepiej 1. Zreszta mi to rybka, bo mam 1km do chaty stamtad Ale jesli bylibyscie tam pod namiotami, to nie wiem czy bym wracal do chaty ))

__________________


Posted by SweepeR on 10-07-2001 19:02:

quote:
Napisane oryginalnie przez S4i1or
Nie, no bez przesady... Jak Ci si� sp1erdol� na chat� 3 osoby i to jeszcze na 3 dni... IMHO 2 to jest maksimum


WTF??? Przy czytaniu topiku widzialem tu inny tekst!!! A, what the hell.

Heh, ja max jedna osob moge wziasc i to nie do konca pewne. Jak cos to u giba na tarasie moze spac pare osob Zrobie pozniej jakas liste hoetlow i motelow, cobyscie mogli sie wczesniej zorientowac co i jak.

__________________


Posted by S4i1or on 10-07-2001 19:03:

No, w sumie namioty to najlepsze rozwi�zanie... Chyba, �e we�miesz wszystkich do siebie...


Posted by on 10-07-2001 19:04:

quote:
Napisane oryginalnie przez SweepeR


Jesli bez turnieju, to chyba najlepiej 1. Zreszta mi to rybka, bo mam 1km do chaty stamtad Ale jesli bylibyscie tam pod namiotami, to nie wiem czy bym wracal do chaty ))



Super masz... ja chce do Wrocka


Posted by S4i1or on 10-07-2001 19:06:

quote:
Napianie oryginalnie przez SweepeR
WTF??? Przy czytaniu topiku widzialem tu inny tekst!!! A, what the hell.

Edytowa�em post'a ze dwa razy. �le przeczyta�em tekst


Posted by BadBoy on 10-07-2001 20:39:

Ja te� si� pisz�!

__________________
-=BAD=-


Posted by OGO on 10-07-2001 21:54:

To jak bieremy namioty? Ja mowie mam na 3 osoby gdziestak wiec jak ktos chce spac w namiocie a nie ma to daje 2 miejsca =] I ile osob bendzie to mnie ciekawi, bo narazie widze ja SweepeR giBBeR BadBoy z mozliwych to S4i1or i bLADE. Ciekawe kto jeszcze wyrazi hec =]

__________________
Zrezygnowa�em z boarda. Dowidzenia. Je�eli admin mo�e to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.


Posted by blo on 10-07-2001 22:32:

2 sierpnia....... dzien po urodzinach Sweepa i dzien w ktorym ja mam urodzinki hehehe

Tak sie sklada ze mieszkam ok minute drogi od Dworca Glownego [we wrocku ofkz] wiec.... hm....... dobra, narazie nic nie mowie

moze bede moze nie...... wogole to nei wiem co bede jutro robil
wiec nic nie jest pewne itp itd ......

No i fajnie sobie do Wrocka pojedziecie - Do Sweepa na zadupie, niema co.... ale mniejsza z tym ;>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

__________________
____ blo ____ [ REKLAMA: news://news.cavern.com.pl/fpp | fppzone.w.interia.pl ]


Posted by [FPP]Shooler on 10-07-2001 22:40:

Chetnie wpadne ale nie wiem jak z kasa bede !

__________________


Posted by OGO on 10-07-2001 22:42:

quote:
Napisane oryginalnie przez blo
2 sierpnia....... dzien po urodzinach Sweepa i dzien w ktorym ja mam urodzinki hehehe

Tak sie sklada ze mieszkam ok minute drogi od Dworca Glownego [we wrocku ofkz] wiec.... hm....... dobra, narazie nic nie mowie

moze bede moze nie...... wogole to nei wiem co bede jutro robil
wiec nic nie jest pewne itp itd ......

No i fajnie sobie do Wrocka pojedziecie - Do Sweepa na zadupie, niema co.... ale mniejsza z tym ;>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>



Wielki MastaH bossior blo ma tam byc i tyle =] Te majster masz byc kurna mac jego!!!!! Po to jade do Wrocka przeciez a potem jeszcze po Polsce jezdzimy co nie =]

__________________
Zrezygnowa�em z boarda. Dowidzenia. Je�eli admin mo�e to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.


Posted by OGO on 10-07-2001 22:44:

quote:
Napisane oryginalnie przez Shooler
Chetnie wpadne ale nie wiem jak z kasa bede !


Ciesze sie ze i Ty planujesz sie tam pojawic u nas =]

__________________
Zrezygnowa�em z boarda. Dowidzenia. Je�eli admin mo�e to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.


Posted by on 10-07-2001 22:46:

bez mastera to nie bylo by to =] (ale wazelina :-P)


Posted by blo on 10-07-2001 22:47:

ty ***** cicho bo ta nasza trasa koncertowa po polsce to miala byc kuzwa tajemnica a tak to siakies ciecie z borda siem dowiedzom i kurde noooo poraskha

__________________
____ blo ____ [ REKLAMA: news://news.cavern.com.pl/fpp | fppzone.w.interia.pl ]


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:05.