FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=42)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=5393)


Posted by quietc on 05-04-2002 17:00:

Question Turniej

Mam propozycje.
Zrobmy turniej. Taki, ktory trwa tylko jeden weekend. Oczywiscie kazdy gra z domu/kafejki/kolegi*. Ale nie chcialbym rozgrywac kolejnej oficjalnej klanowki na abbey:>. Wiec proponuje nieco inne zasady:
1. Caly turniej rozgrywany jest tylko na jednej mapie. Jest to ut_campus.
2. Mecz wygrywa druzyna, ktora zdobyla wiecej punktow (w przypadku remisu dogrywka - kto pierwszy osiagnie przewage 2 punktow - czyli na rownowagi).
3. Czas meczu wynosi 60 minut. Czas jednej rundy 6 minut.
4. Kazda druzyna liczy sobie 6 graczy (same szostki - nawet mapka byla wydana w "szesciopaku":> ).
5. Klany moga wystawiac swoje druzyny, ale mo�na do turnieju zglosic sie indywdualnie (warunek - 6 graczy ofkorz).

System rozgrywek uzalezniony bedzie od liczby chetnych...

Napiszcie, co sadzicie o takim turnieju? Mi wydaje sie, ze nareszcie mozna by zagrac bardzo taktycznie...

__________________
- Czym si� r�ni brzydka dziewczyna od motorynki?
- W�a�ciwie niczym. Na jednym i drugim je�dzi si� zupe�nie dobrze, dop�ki kumple nie zobacz�...


Posted by DreadOn3 on 05-04-2002 17:13:

Dobry pomysl

Milo by bylo, gdyby sie to spelnilo. Teraz pewnie campus bedzie bardzzzooo popularny:>. Quiet z checia nasze bR by zagralo, tylko musze kogos wyslac po nowa myche bo jak wiadomo dla niektorych teraz jade na 4 letnim geniusie:> i przez co gram okropnie:<. Dla ewentualnych chetnych GL&HF.
BTW mam noge w gipsie. Peace.

__________________
This kind of shit happens every day


Posted by Sniezek on 05-04-2002 17:22:

hmm.....mnie sie pomysl nie podoba....taka dluga gra to nie dla mnie

__________________
Panie, daj mi sile...


Posted by Ottar on 05-04-2002 17:41:

Ottar

ekhm ut_campus... i czas trwania takiej rozgrywki.

Dal mnie mapka jest do... dupy, wlalabym juz ut_golghota albo ut_laneway

Czas - ostatnio mam bardzo malo... moze ktos inny z r3... kto wie...


Posted by DEMON on 05-04-2002 18:00:

Post :DD

hm Fajny pomysl, hehe chyba nikt na to jeszcze nie wpadl :> to bedzie prawdziwa szkola zycia dla tylka :> 60 minut w jednymi miejscu no ale czegoz nie robi sie dla szeroko pojmowanej przyjemnosci :>


Posted by PAPUGa on 05-04-2002 18:14:

Thumbs up Re: Turniej

hm, no nie wiem,:

1. co do mapy, to proponuje ja uzgodnic PRZED spotkaniem, ale nie wiem czy to campus. moze afterhours?

2. to jest jasne

3. hm, moze 5min przerwe po 30 minutach (i po skonczonej rundzie)? ulga dla...kosci

4. czy nie za duzo graczy? moze 4x4? no nie wiem...

5. to jest ok - i klany i indywidua moga sie turniejowac. ok.


a ilu chetnych sie moze zglosic?
gdzie to grac? a moze u mnie? moze next week, albo lepiej za 2 tyg! jak juz postawie moj serv.


Posted by Sniezek on 05-04-2002 18:34:

Re: Ottar

quote:
Napisane oryginalnie przez Ottar

Czas - ostatnio mam bardzo malo... moze ktos inny z r3... kto wie...



Ottar na boardzie lata minely a niech mnie piorun strzaska po twarzy... witamy ponownie

__________________
Panie, daj mi sile...


Posted by 8lo0d on 05-04-2002 18:48:

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
hmm.....mnie sie pomysl nie podoba....taka dluga gra to nie dla mnie

Ja nie wezm� udzia�u w tym turnieju, po pierwsze nie podoba mi si� tam mapa, po 2 za d�ugi czas rozgrywki. No pasowa�oby troszk� dopracowa� ten turniej, tzn zmieni� mapk�, czas grania i ilo�c graczy, to mo�e mo�e co� z tego b�dzie

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...


Posted by thor on 05-04-2002 19:08:

hyhy

ja tam moge grac , zkim kolwiek , na jakiej kolwiek mapie i wogle mi wsio ryba byle takie cosik sie odbylo


Posted by Snoopy on 05-04-2002 19:50:

Thumbs up Heh

Ja tam popieram ten pomys�y , biedny Q pomysla� wko�cu wi�c przytaknijmy na t� propozycje

__________________
SNOOPY


Posted by GuriaS on 05-04-2002 19:52:

Re: hyhy

quote:
Napisane oryginalnie przez thor
ja tam moge grac , zkim kolwiek , na jakiej kolwiek mapie i wogle mi wsio ryba byle takie cosik sie odbylo


jak powiedzia� przedm�wca, tylko jedno "ale"...
ten czas to lekka przesada. 60 minutn non-stop grrania??? no bez kitu, 40 to maximum...

__________________
Right here, right now


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 02:41.