FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=64)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=5734)


Posted by adi on 20-04-2002 08:49:

Thumbs up kim najczesciej grasz

kim najczesciej grasz? ja soldierem

__________________
"Widzę, widzę, widzę Więcej Wiem więcej....."


Posted by [FPP]PaRoWa^^ on 20-04-2002 10:14:

Ja praktycznie kazdym PS Zmiencie nazwe tego tematu na "Ktura klasa najczesciej grasz" ))

__________________


Posted by Sphere on 20-04-2002 11:13:

engineer, ewentualnie lujtant... jedyną wadą engineera jest to, że w allies musi mieć thompsona, ale oprócz tego wszystko jest ql zwłaszcza 8 granatów


Posted by Swiety on 20-04-2002 12:36:

Najczęściej gram tą klasą

Której brakuje aktualnie w drużynie a bardzo by się przydała.
Ale najwięcej gram medykiem, w drugiej kolejności pancerfaustem
nastepnie mauserem

__________________
Swięty


Posted by [FPP]Saari on 20-04-2002 12:46:

Talking

Ja najczesciej gram axisowym medykiem
Musze sobie zmienic tego avatara na porzadnego

__________________
saari.deviantart.com


Posted by gazi on 20-04-2002 13:21:

a dlaczego axisowym ?
alliesowi medycy sa najlepsiejsi

__________________
° http://gazi.deviantart.com °


Posted by DaBi on 20-04-2002 13:31:

Talking

Moja urocza przedmówczyni ma rację axis medyk rulz.
Zdecydowanie moja ulubiona klasa


Posted by [KmH]Falek on 20-04-2002 20:24:

Talking hihi

ja to gram medem albo lt :lol: hihi

__________________
[KmH] 4 ever!!!!!!!!!


Posted by MAr-n on 21-04-2002 01:24:

A ja gram tym kim potrzeba ale zwykle jako med albo lt nie stronie od snajpera i inzyniera wiec nie wiem na co sie zdecydowac w ankiecie

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"


Posted by Sphere on 21-04-2002 09:44:

taaa wychodzi, ze najczesciej gr asie medem ... a na serwie często jest jeden albo wcale nie ma meda


Posted by [FPP]PaRoWa^^ on 21-04-2002 10:55:

Hehe a niektorzy poprostu nie graja nikim inny niz medem, jak prosze, wrzeszcze zeby wzial LT to on nic. Ponad 50% grajacych medem bierze go po to, zeby ciagle miec apteczki

__________________


Posted by PsychOPAT on 21-04-2002 14:30:

Ja gram najczesciej medem, a jesli zmieniam klase, to zazwyczaj na enga lub snajpera

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion


Posted by DaBi on 21-04-2002 16:31:

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez PaRoWa^^
Hehe a niektorzy poprostu nie graja nikim inny niz medem, jak prosze, wrzeszcze zeby wzial LT to on nic. Ponad 50% grajacych medem bierze go po to, zeby ciagle miec apteczki


ja mam podobne odczucia tylko ,że z lieutami. Proszę żeby wzioł meda a on nic - ammo oczywiście tylko dla niego jest.
Tak więc nie tylko medyków to dotyczy.


Posted by [FPP]PaRoWa^^ on 21-04-2002 19:38:

I tak samo jest z ENGami. Biora oni eng tylko dla granatow a jak prosze, zeby mi jednego rzucili to nic sobie nie robia

__________________


Posted by Tsumetai on 22-04-2002 13:26:

Nie ma to jak lojcik ze stenem, pałętający się pod nogami i wchodzący pod właśnie TWOJĄ lufę

Nie wiem tylko czemu nikt nie lubi tej broni, zniej naprawdę można nauczyć się strzelać!

__________________
Dodge this...


Posted by on 22-04-2002 20:31:

JA najczesciej pogrywam lt albo medem - zalezy od zapotrzebowania... Grajac lt mozna naprawde niezle podszkolic sie w strzelaniu... w koncu mamy full amunicji i chulaj dusza piekla ni ma a medem z kolei ma sie mniej przyjemnosci z walki ale wiecej punktow...


Posted by MAr-n on 22-04-2002 20:56:

Tak kazdy LT ma full ammo ale pomysl o biednych medach ktorzy krzycza ammo ammo ammo i gina bo zostaje im noz

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"


Posted by !THC!Pain on 23-04-2002 18:32:

Ja gram lut i med


Posted by Hornet on 23-04-2002 19:54:

Ja gram zawsze klasa ktorej brakuje w teamie... No i staram sie wypelniac obowiazki Najwazniejsze zeby miec dobrego partnera <meda/liuta> ktory by Ci dał ammo/apteczki, bo bez tego ani rusz. A bron to zalezy od lagow na servie I mp40 i axisowego meda i thompson i alliesowego sa super A Sten to juz dla tych naprawde najcelniejszych chyba bo jak z niego spudlujesz to mozesz sie pozegnac z zyciem ;> No ale klasa to ogolnie med i liut w razie potrzeby eng


Posted by on 23-04-2002 20:50:

Talking

Ja najczesciej jestem snajperem czyli soldierem! Lubie polowanie na niczego nie spodziewajacych sie przeciwnikow czy zabawe w kotka i myszke ze snajperami przeciwnika. Jesli tylko sytuacja (albo mapa) tego wymaga przemieniam sie w leuta (koniecznie z tommigunem w lapie) i tez potrafie zrobic dziurke w glowie.

ale mimo to: SNAJPA RULEZZZZZZ!!!!!!!


Posted by Kwapi on 01-05-2002 10:36:

Popieram Mazio nie ma to jak dobry snajp, a te pojedynki snajperskie to miodzio, ten klimacik z podkradaniem sie, wysuwaniem nosa za winkiel albo ze zmienianiem pozycji co chwila sheby nikt nie mogl wyqkac gdzie jestes ehhh to jak poezja

Ale i leutem moshna pograc tylko bron boshe z tompsonem, jaki to gooofno ma rozshut


Posted by rcube on 01-05-2002 11:32:

I'm soldier

Najczęściej snajper

__________________


Posted by cheester on 01-05-2002 12:34:

Talking

Ja gram Lutkiem ale jak na psaringach czy meczach to inzynierem albo soldier z Pf

__________________

http://rtcw.multiplayer.pl


Posted by Wiedzmin on 12-05-2002 19:54:

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez PaRoWa^^
Ja praktycznie kazdym PS Zmiencie nazwe tego tematu na "Ktura klasa najczesciej grasz" ))



hehe all sie mnie czepiaja

__________________
robcie to dalej lamusy a zygow bedzie wiecej


hwdp - honor w duszy policjanta zle psy


Posted by ProspeR on 13-05-2002 04:15:

Sniper!! Nie ma to jak polowac na biczu na wybiagajacych z barek aliantow . W drugiej kolejnosci gram medem albo lt- zalezy od zapotrzebowania teamu.

__________________


Posted by Allan on 13-05-2002 06:15:

Ja gram medem albo engiem. Jak jest mało osób na servie to leut aby mieć ammo.


Posted by Wiedzmin on 14-05-2002 15:21:

ja najbardziej lubie grac kim

__________________
robcie to dalej lamusy a zygow bedzie wiecej


hwdp - honor w duszy policjanta zle psy


Posted by MAr-n on 14-05-2002 19:05:

No wlasnie kim ?? hmmm trafna ta twoja odp daje do myslenia ale mi sie zaraz klepka zagatuje i nic nie wymysle

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"


Posted by ProspeR on 14-05-2002 23:22:

Ja najczesciej gram Protossami

__________________


Posted by Chrumkules on 15-05-2002 12:57:

a ja nekromanta

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:51.