FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=13)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=586)


Posted by DZASKUL on 15-07-2001 21:40:

HALO vs Counter-Strike

Witam
Chciałbym poruszyć w tym temacie jedna z ważniejszych kwestii, czy HALO ma szanse przejąć pałeczkę i zdetronizować kultową grę Counter-Strike ??

Należy dodać, że główne zainteresowanie grą przypada na graczy którzy grali, albo grają nadal w CS.

Mój osobisty wniosek z tego, że ma i to duże szanse na detronizacje króla, niestety czas działa na niekorzyść dla HALO.

Jakie jest wasze zdanie ???

__________________
Wassup !!!!!!! Wholee !!!!!!!
HALO TRUE
Są dwa rodzaje aut Ferrari i cała reszta.


Posted by on 15-07-2001 22:10:

IMO za wczesnie jeszcze zeby o tym mowic, ale i tak zaglosowalem na TAK


Posted by DZASKUL on 15-07-2001 22:21:

Na kazdym board CS czy HALO na swiecie byla taka or podobna rozmowa. Za wczesnie na podjecie 100% decyzji, ale juz wielu z nas ma jakies tam zdanie....

__________________
Wassup !!!!!!! Wholee !!!!!!!
HALO TRUE
Są dwa rodzaje aut Ferrari i cała reszta.


Posted by Taquado on 16-07-2001 18:13:

Szkoda czasu na takie dyskusje.


Posted by giBBeR on 30-07-2001 14:40:

No wiesz, Halo jest bardziej postawione na akcje. CS'a każdy cyba zna. Jedni go lubią, inni nie, ale nikt nie jest obojętny. Z tego co czytałem i widziałem Halo również jest grą taktychną, ale taktyczną inaczej, tzn. nie planujesz sobie jakichś pierdół tylko powiedzmy zbieracie sie w 3 i macie samochód, kto kierój, którędy atak itp... Nie ma co porównywać tych 2 gier, ponieważ są od siębie jakże różne choć można by powiedzieć inaczej. Mam nadziejęże za bardzo nie zakręciłem...

__________________


Posted by Bl@ck on 21-09-2001 20:43:

jesli bedzie ...

Jesli bedzie na pc - bo jak na razie w najnowszych planach wydawniczych jest tylko na konsole .... wiec tak czy siak porownywanie np do cs'a jest bezzasadne - juz szybciej przyjdzie nam duskutowac o RTCW vs CS


Posted by ereaser on 20-01-2002 02:24:

ja osobiscie to stawiałem na Halo bo te zpowiedzi mnie uwiodły podobno będzie można wsiąsc do wozu z qmplem:jeden prowadzi a drugi nawala z działka do wrogów
takie cos to mi sie podoba

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.


Posted by kag on 20-01-2002 23:50:

quote:
Napisane oryginalnie przez ereaser
ja osobiscie to stawiałem na Halo bo te zpowiedzi mnie uwiodły podobno będzie można wsiąsc do wozu z qmplem:jeden prowadzi a drugi nawala z działka do wrogów
takie cos to mi sie podoba



wszystko prawda tylko ze to juz jest w tribes2

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...


Posted by klima on 30-09-2003 16:38:

NIE bo to zupelnie inne gry.


Posted by sYs|yavor on 02-10-2003 10:48:

Odpowiadasz na post sprzed poltora roku... Tak na marginesie... ;-)


Posted by =RA= Mr_Death on 29-10-2003 20:39:

e ... moze niezauwazy ;p ?? ;p


Posted by [FPP]Liv3sMack on 11-11-2003 21:52:

Ale to dobry temat... jak sie wylancza shilda playerow i ustawia sie tylko na jedno zycie + Team Deathmatch to nawet z tego CS` wyjdzie... jeszcze zeby mapy byly do grania 5 na 5 cos w stylu CS`a. Jakis oboz czy cus... zreszta ;> jak wyjdzie program do robienia mapek to sie pomysli...


Posted by =RA= Mr_Death on 12-11-2003 15:07:

dajcie mi statek do robiena desantow .... qrtka


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:33.