FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=64)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=6469)


Posted by Swiety on 18-05-2002 10:53:

Jeszcze słowko o statystykach

Nie wiem czemu ludzie tak bardzo podniecają się statystykami.

Ludzie nawet bardziej patrzą na statystyki niz na to że ktoś np gra z pingiem 300 na Celeronie 400 z riva m64. Nie obchodzi ich to że np Lt i inżynier jest częsciej zabijany niż medyk i snajper.
Chyba nawet ktoś z Poison zaczła grać specjalnie snajperem bo ktoś mu zwrócił uwagę że ma za słabe statystyki. To jest jakaś paronoja.

W tym momencie napewno część osób zwróci mi uwagę że sam gram najczęściej medykiem i snajperem (bo lubie). Ale zajebiscie lubie grać inżynierem na biczu po stronie axis. Jak wiadomo inżynier axis ma marne szanse na przeżycie przy rozbrajaniu dynamitu. Jakbym grał wyłącznie na statsy to bym nie wybierał inzyniera.

Jak widze rój medyków w przeciwnje drużynie i wiem że zaraz zejde to wole dobić gościa którego zabiłem przed chiwlą( nawet kosztem własnej śmierci) po to żeby nie uleczył go jakis medyk niż starać sie zabić następnego gościa.

Po za tym często daje kill-a. Jak np gram snajperem na biczu
i ta klasa jest już niepotrzebna drużynie bo axis są zepchnięci do war-roomu, a jakoś nikt mnie nie zabił to wole na kilka sekund przed respawnem dać kill-a i odrodzić się jako klasa bardziej potrzebna drużynie np medyk/lt. i mam wtedy w dupie statystyki.


Jakbym chciał se podnieść na siłe skilla, efficiency to odpaliłbym na drugim kompie w Wolf-a, posadził bym np jakiegoś żula spod pijalki i kazał mu grać pod nickiem kogoś z Poison lub C4 w przeciwnym teamie (za flaszke wina .

Myśle że część osób które wchodzą pod fake nickami mają też zamiar obniżyć skill-a osób z dużym skillem, grających pod swoimi prawdziwymi nickami. Bo jak wejdzie na serwer jakiś wymiatacz co na początku ma skill 1000 (jak każdy nowy) i zacznie kosić tych dobrych ze skillem 2000, to tym dobrym skill zacznie bardzo szybko spadać.

Częśc osób celowo w FFa nie dochodzi do słabszych teamów, bo tam sie ginie częsciej i statystyki się zaniżają



Jest jeden bardzo dobry sposób IMHO na sprawdzenie skill-a.
Mapy duelowe 1/1. Jest kilka takich małych mapek z krótkimi czasami respawnu, gdzie można pograć 1/1 albo 2/2. Nie chodzi tam o jakiś objective tylko o jak największą ilość fragów.
Mapy są małe i jak gra się na nich 1/1 lub 2/2 to cały czas coś się dzieje. Jak ktoś nie rozumie to niech spróbuje zagrać 1/1 lub 2/2 np na base lub assault.

Na takiej mapie dopiero można zobaczyć czy ktoś rzeczywiście potrafi używać giwerę i unikać nieprzyjacielskiego ognia.
Tu dopiero widać czy jego statystyki są zaniżone/zawyżone czy jego statystyki wynikają z asekuranckiego stylu gry czy wyboru klas które mają lepiej/gorzej np. medyk/inzynier

Zaraz się podniosą głosy że to bez sensu, że taka mapa jest sprzeczna z charakterem Wolf-a . Ale wierzcie mi że gra na takich mapkach po kilkunastu godzinach gry na dużych mapach z rozbudowanym teamplay i z objectibe może być ciekawym urozmaiceniem i może być równie przyjemna.
Oczywiście że na takiej mapie nie ma jakiegoś wielkiego teamplay,
ale jak powiedziałem powyżej to jest swietny sposób na sprawdzenie skill-a


Kaln Poison uzywa końcówek .s - które zostały wprowadzone wyłącznie na użytek statystyk.
Jeśli ambicją Poison jest dobre miejsce w statsach to wszystko jest Ok ( prawie Ok . Ale jeśli przydatnośc człowieka do klanu oceniacie głownie na podstawie statystyk to z wami jest coś nie tak.

Najlepszym sposobem oceny zawodnika (skill+teamplay) jest jego obserwacja ze specta lub oglądanie jego demek. Bo jeśli koleś ma słabe statystyki ale jedną udaną akcją którą poprowadzi potrafi wygrać mecz to co - nie nadaje się ?

Wogóle pomysł z przeniesieniem statystyk do Wolf-a które to stasy były zaprojektowane pod kątem Kwaka jest bez sensu. Przecież w Wolfie nie chodzi o to żeby zabić jak najwięcej tylko żeby osiągnąć określony objective.

Przydałby się system który punktował by fragi w zależności od stopnia trudnosci w zdobuciu danego fraga czy też ważności danego fraga. Wiadomo że fragi śa mniej i bardziej ważne - jedne przesądzają o zwycięstwie inne nic nie znaczą. Tylko że coś takiego dla programisty jest bardzo trudno zrobić.

Uff koniec moich żalów na temat statystyk

__________________
Swięty


Posted by on 18-05-2002 12:20:

Mialem wyzsze mniemanie o twojej inteligencji Swiety.

Nie po to opisalem Ci (i innym) historie koncowki .s zebys takie wnioski wyciagal do tego dajac na przyklad. Bo niewatpliwie to zrobiles. Nie bede Ci sie tlumaczyc bo nie uwazam ze mam komu. Co do Twoich umiejetnosci snajperskich to nawet nie raczylem zauwazyc ze grasz ta klasa - bo taki z ciebie snajper. Jesli chodzi o mnie to gram ta klasa bo lubie to robic i robie to dobrze. Staram sie nie miec tez z nikim zadnych konfliktow i raczej nie jestem konfilktowy, czasem jednak trafi sie taki osobnik jak ty ktory bedac zakompleksionym i zlosliwym czlowiekiem zamiast zajac sie wlasna dupa patrzy zawsze innym na rece szukajac dziury w calym. Zajmij sie lepiej graniem a nie maceniem na boardzie bo juz nudne stalo sie to ciagle jechanie na Poison i nawet jesli jest w tych opowiesciach jakies ziarno prawdy to powiem Ci tak: sa ludzie i taborety - ja bylem Poisonem i nie kwalifikuje sie pod zaden z zarzutow jaki tu mnostwo osob stawia z Toba wlacznie: nigdy nie cheatowalem, nie uzywalem zadnego fake nicka (nie grywa u mnie nikt poza mna z mojego kompa), nie dochodze nigdy do mocniejszego teamu tylko tam gdzie jest miejsce, podczas gry staram sie nawet jako snajper byc przydatny dla calej mojej druzyny i do tego lubie ludzi z ktorymi gram i szanuje ich - niestety czasem trafi sie taki ktorego sie po prostu nie da lubic.
Na koniec powiem Ci ze Twoje wywody sa metne jak woda w Wisle i jesli chodzi o ocene przydatnosci statystyk i sposoby ich podnoszenia - wypowiadasz sie jak wolfplayer.

Nie chce mi sie z Toba gadac.....


Posted by !THC!Pain on 18-05-2002 12:57:

Mazio Wyluzuj co

__________________
!THE HEROIC KLAN! Najprawdziwsza jest miłość gdy odda sie życie za ukochaną osobe . . . . .


Posted by [=||=]FarSight on 18-05-2002 13:14:

Mazio nie wpieniaj sie tak bo jezeli pamiętasz ataki na pociąg na Dworcu Zachodnim (albo Wschodni jak sie jechalo rzeznią do Zakopca) to znaczy ze jestes w takim wieku ze to szkodzi


Posted by Swiety on 18-05-2002 13:15:

Taaaaaa

Wiedziałem że zaraz ktoś na mnie naskoczy.

Twoich umiejetnosci snajperskich tez nie zauwazylem co nie znaczy ze uwazam ciebie za zlego snajpera. Bo jesli żadko sie ktos spotyka w tym samym czasie po przeciwnej stronie to nie upowaznia to nikogo do wyrazania zdania o grze innej osoby.

Ja nawet słowa nie powiedziałem o tobie .
WIADOMO ZE JAK CZLOWIEK COS POWIE O PATOLOGIACH NA SCENIE RTCW TO ZARAZ KTOS Z POISON MUSI ODPOWIEDZIEC.

Jakbys dokladnie przeczytal to co napisałem - "Jesli zmieniliscie koncowki na .s dla poprawy statystyk - to jest ok"

Nastepna rzecz to nie jestem zakompleksiony. A juz napewno nie mam powodu miec kompleksow z powodu Wolf-a bo mam wiele powazniejszych spraw na glowie niz gra.

Mozesz o mnie myslec i mowic co chcesz. Mam w d... twoje zdanie.


Naucz sie uwaznie czytac posty czlowieku.

Po pierwsze nigdy nikogo nie nazwałem cheaterem. Jesli ktos ze mna wygrywa to jest lepszy i nie probuje dopatrywac sie jakichs cheatow.

Niech ktos powie - czy ja publicznie powiedzialem ze Maziomir uzywa fake-nick-ów. Albo ze cale Poison gra z fake-nickiem ?

Jesli chodzi o koncowki .s - jeszcze raz chcialem powtorzyc - rozumiem to ze chcieliscie sobie odswiezyc statystyki i powiedzialem OK. Tylko gdzies na boardzie ktos z klanu Poison powiedzial ze kncowki .s zostaly wprowadzone dlatego ze ktos komus wypomnial slabe statystyki i na podstawie statystyk ocenial przydatnosc dla klanu. Dlatego zapytalem sie czy wszystko w porzadku

__________________
Swięty


Posted by !THC!Pain on 18-05-2002 13:48:

Swiety true
Jestem za toba

__________________
!THE HEROIC KLAN! Najprawdziwsza jest miłość gdy odda sie życie za ukochaną osobe . . . . .


Posted by ProspeR on 18-05-2002 16:55:

Re: Taaaaaa

quote:
Napisane oryginalnie przez Swiety
Wiedziałem że zaraz ktoś na mnie naskoczy.

Twoich umiejetnosci snajperskich tez nie zauwazylem co nie znaczy ze uwazam ciebie za zlego snajpera. Bo jesli żadko sie ktos spotyka w tym samym czasie po przeciwnej stronie to nie upowaznia to nikogo do wyrazania zdania o grze innej osoby.

Ja nawet słowa nie powiedziałem o tobie .
WIADOMO ZE JAK CZLOWIEK COS POWIE O PATOLOGIACH NA SCENIE RTCW TO ZARAZ KTOS Z POISON MUSI ODPOWIEDZIEC.

Jakbys dokladnie przeczytal to co napisałem - "Jesli zmieniliscie koncowki na .s dla poprawy statystyk - to jest ok"

Nastepna rzecz to nie jestem zakompleksiony. A juz napewno nie mam powodu miec kompleksow z powodu Wolf-a bo mam wiele powazniejszych spraw na glowie niz gra.

Mozesz o mnie myslec i mowic co chcesz. Mam w d... twoje zdanie.


Naucz sie uwaznie czytac posty czlowieku.

Po pierwsze nigdy nikogo nie nazwałem cheaterem. Jesli ktos ze mna wygrywa to jest lepszy i nie probuje dopatrywac sie jakichs cheatow.

Niech ktos powie - czy ja publicznie powiedzialem ze Maziomir uzywa fake-nick-ów. Albo ze cale Poison gra z fake-nickiem ?

Jesli chodzi o koncowki .s - jeszcze raz chcialem powtorzyc - rozumiem to ze chcieliscie sobie odswiezyc statystyki i powiedzialem OK. Tylko gdzies na boardzie ktos z klanu Poison powiedzial ze kncowki .s zostaly wprowadzone dlatego ze ktos komus wypomnial slabe statystyki i na podstawie statystyk ocenial przydatnosc dla klanu. Dlatego zapytalem sie czy wszystko w porzadku



Ja *******e czlowieku, ty na prawde maz kompleksy. Pokaz mi topic ktory napisales i kotrym nie bylo wzmianki o Poison. To juz jest nudne... Wez przerzuc sie na wytykanie patologii na poskiej scenie disco polo albo cos w tym stylu...

Ja gram sniperem i medem tak jak ty... Ale "ja gram" dla statow pewnie a ty nie- ***** to jest zalosne....
Eh po prostu nie chce mi sie z toba gadac..
Btw ja chyba juz od miesiaca nie bylem na stronie ze statami BO MAM JE W DUPIE, ale tobie i tak sie pewnie tego nie wytlumaczy...

__________________


Posted by [FPP]Saari on 18-05-2002 16:55:

Thumbs down bosh

ej wiecie co wy moze stworzcie sobie odpowiedni topic - co mi sie nie podoba w POISON i tak sie wyzalajcie bo to sie robi juz nudne - wyjezdzanie na nas pod bylejakim pretekstem...

W ogole to moze byscie sie odczepili od tego co my robimy? Jak sie nie oprzejmujecie statystykami to co wam przeszkadza ze inni sobie zmieniaja ksywki np. na .s zeby sprawdzac czy im sie celnosc polepsza? he?

__________________
saari.deviantart.com


Posted by Pysiu on 18-05-2002 17:24:

Eeeeh, widze ze na ten boardzie zaczyna sie niezdrowa atmosfera... a mialo byc tak pieknie Swiety bez obrazy, ale co mnie kuna obchodzi ze czesto dajesz killa albo ze lubisz grac snajperem?? Wogole to all- wyluzujcie troche, dajcie na wstrzymanie itd, to TYLKO gra, czerpcie z niej przyjemnosc i nie odbierajcie tej szansy innym, nie bijcie sie , nie kloccie , nie kopcie, nie gryzcie, nie [...].

MAKE PEACE NOT WAR

PS
Saari kuna ile postow

__________________
GG:44743

Know your limits


Posted by bluesdriver on 18-05-2002 17:26:

Dajcie juz spokój z topicami o statystykach, cheatach, aim botach,fakeach i wylewaniu wiader gówna na inne klany. Są nudne i nikogo to nie interesuje. Każdy z nas gra dla PRYJEMNOŚĆI. Jednią czerpią ją z oglądania statyk inni z ilości zdobytych punktów a jescze inni z samego teamplayu. Zawsze dołączam się do mniej licznej drużny (przegrywającej) Dlaczego?
bo gra po zwycięskiej nie ma w sobie odrobiny wyzwania i jest nudna. Niech każdy gra tym czym chce: snajperem , medem, pf itd. i nie ma z czego się robić wielkiego halo.


Posted by Xaoo on 18-05-2002 17:46:

Re: bosh

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
ej wiecie co wy moze stworzcie sobie odpowiedni topic - co mi sie nie podoba w POISON i tak sie wyzalajcie bo to sie robi juz nudne - wyjezdzanie na nas pod bylejakim pretekstem...



hmm Saari to w sumie swietny pomysl jak cos znowu na nas napisza to bedzie trzeba tak zrobic, ciekawe co beda pisac

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!


Posted by ProspeR on 18-05-2002 17:57:

quote:
Napisane oryginalnie przez bluesdriver
Dajcie juz spokój z topicami o statystykach, cheatach, aim botach,fakeach i wylewaniu wiader gówna na inne klany. Są nudne i nikogo to nie interesuje. Każdy z nas gra dla PRYJEMNOŚĆI. Jednią czerpią ją z oglądania statyk inni z ilości zdobytych punktów a jescze inni z samego teamplayu. Zawsze dołączam się do mniej licznej drużny (przegrywającej) Dlaczego?
bo gra po zwycięskiej nie ma w sobie odrobiny wyzwania i jest nudna. Niech każdy gra tym czym chce: snajperem , medem, pf itd. i nie ma z czego się robić wielkiego halo.



Ludzie!! JA TO WIEM- i co mnie znaja wiedza ze nie jestem konfliktowym czlowiekiem. Ale nie bede stal spokojnie i przygladal sie jak co chwile ktos jezdzi se po MOIM klanie, a co za tym idzie po mnie... Czemu nikt tego nie widzi????
BO sytuacja jest taka: ktos najezdza na POISON- w obronie staje Prosper lub ktos inny.
I wychodzi na to ze ta ja (albo kto inny z P) robi niezdrowa atmosfere.

Wiem ze robie sie juz moze troche przewrazliwiony, ale nie dziwcie sie... Przez chwile poczytajcie tego boarda jakbyscie byli czlonkami klany POISON.....

__________________


Posted by Xaoo on 18-05-2002 18:03:

quote:
Napisane oryginalnie przez ProspeR


Ludzie!! JA TO WIEM- i co mnie znaja wiedza ze nie jestem konfliktowym czlowiekiem. Ale nie bede stal spokojnie i przygladal sie jak co chwile ktos jezdzi se po MOIM klanie, a co za tym idzie po mnie... Czemu nikt tego nie widzi????
BO sytuacja jest taka: ktos najezdza na POISON- w obronie staje Prosper lub ktos inny.
I wychodzi na to ze ta ja (albo kto inny z P) robi niezdrowa atmosfere.

Wiem ze robie sie juz moze troche przewrazliwiony, ale nie dziwcie sie... Przez chwile poczytajcie tego boarda jakbyscie byli czlonkami klany POISON.....



gdyby nie zwalone polsie lacza to najlepszym rozwiazaniem bylo by zerwanie z polska scena rtcw, ale niestety trzeba sie meczyc z polskimi klanami, polskimi graczami etc.

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!


Posted by on 18-05-2002 18:35:

Widzisz Swiety, ja juz od kilku tygodni nie jestem w klanie Poison.

Moj nick ktory jest obok postow myli byc moze ale pod spodem znajdziesz banner do strony BiA. To tak dla wyjasnienia. Nie mam zadnego uzasadnienia aby bronic moj byly klan w tej sytuacji poza jednym - poznalem tych ludzi w jakims stopniu, gralem z nimi w ta sama gre i wspolnie spedzalismy sporo czasu przy kompach. Moge wiec cos na ich temat powiedziec. Niestety, Ty nie.

Nie jestes zreszta jedyna osoba ktora negatywnie sie o moich kolegach (i kolezance) wypowiada. Nie wazne czy to Ty zarzucasz mi cheaterstwo czy kto kolwiek inny komus innemu. Nie istotne sa rowniez tresci innych stawianych zarzutow. Wazne jest ze nigdy nie widzialem jakichkolwiek dowodow na zaden ze stawianych zarzutow!!! Na wielu drazniaca dziala samo pojawienie sie nicka Poison na serwerach i zastanawia mnie dlaczego tak sie dzieje. Ja nie mam uprzedzen co do klanow i staram sie lubic wszystkich, mimo to tez pare razy doswiadczylem roznych drobnych zlosliwosci na ktore nie pracowalem.

Nie dziw sie wiec ostrej reakcji kiedy oceniasz mojego posta biorac niejako mnie na przyklad w chwili kiedy z wlasnej i nie przymuszonej woli opisuje Ci cos nad czym debatowano i na bordach, i w klanach dlugo: dlaczego Ci cholerni Poison zmienili nicki na .s? Opowiedzialem jak bylo a gdybys chcial czytac dobrze miedzy wierszami to znalazlbys, ze nie bylismy wcale tym faktem zadowoleni jak rowniez to ze nawet jesli czyjes statystyki na tym skorzystaly (np. moje) to do tych zmian zostalismy niejako zobowiazani odgornym rozkazem. Nie chce jeszcze bardziej w tym juz grzebac ....


Jesli jestes normalnym i trzezwo myslacym graczem, a za takiego mialem Cie dotychczas czytajac czesc Twoich wypowiedzi to prosze Ciebie jak rowniez innych ktorzy to czytaja - dajcie juz spokoj klanowi Poison - nic Wam osobiscie nikt z nich nie zawinil. Przestanmy sie czepiac wogole tego co bylo. Po to zeby ta nasza "polska scena RTCW" nie przerodzila sie w polska scene klotni i zawisci - zakopmy topor wojenny - i badzmy dla siebie uprzejmiejsi. Jestem chyba najstarszym z wypowiadajacych sie tu graczy i jak dotychczas wykazywalem sporo opanowania i spokoju, ale nawet juz mnie zaczyna ta sytuacja draznic bo to juz traca gowienkiem co tu sie ostatnio dzieje...

Pamietajcie ze nie prosi o to Was juz Poison tylko gracz innego klanu (see banner) BiA.

To samo odnosi sie do czlonkow mojego bylego klanu - moze jak przestaniecie sie bronic w odpowiedzi - ta atmosfera sie w koncu rozwieje? Kto nadal ma bojowe nastawienie - przejrzyjcie tematy topikow, potem po pare postow w kazdym - i zwroccie uwage - poza nielicznymi wyjatkami (o Market-Garden np.) ostatnio tracimy czas na klotnie zamiast poznawac sie coraz lepiej i zaczac piac sie do gory na arenie europejskiej w Wolfa.

na koniec maly cytat:

"..A kapusta rzecze smutnie:
-Moi drodzy, po co klotnie,
Po co wasze swary glupie,
Wnet i tak zginiemy w zupie!
-A to feler! -
Westchnal seler..."

ps. Sorry Swiety za ta "inteligencje" i inne - poniosla mnie juz dzisiaj zlosc - jesli postawisz sie w mojej sytuacji, powinienes zrozumiec ze kazdy material ma swoje granice wytrzymalosci...
no offence man


Posted by Swiety on 18-05-2002 19:39:

Dobra dobra

Wykasujcie ten post w piz...u.

Przepraszam wszystkich tych z klanu Poison których obraziłem i tych co nie obraziłem/lub obraże w przyszlosci.
(IMHO nie wydaje mi sie ze kogos obrazilem).



Apel do wszystkich ludzi nie związanych z Poison:
Nie używajcie w swoich wypowiedziach słowa Poison bo widzice czym to się kończy. Nie używajcie słowa Poison nawet w najdelikatniejszym kontekscie. Ci panowie nawet najmniejszą wzmianke o Poison biorą sobie za bradzo do serca. Oszczędzajcie sobie nerwów.

Ciekawe jak bym nie użył w wypowiedziach słowa Poison to czy też by na mnie najeżdzał. Sory miałe juz nic nie pisac o Poison ale
... napisałem

Swiat jest piekny i wszyscy powinnismy byc dla siebie mili weseli i usmiechnieci.

I TYM OPTYMISTYCZNYM AKCENTEM CHCIALBYM ZAKONCZYC DYSKUSJE.

__________________
Swięty


Posted by on 18-05-2002 20:05:

Dziekuje Ci!!


Popieram wniosek Swietego o wykasowaniu tego tematu...

Po co maja przyszli czytelnicy czy gracze w Wolfa patrzec jak sie zremy (a wlasciwie zarlismy - mam nadzieje).

Allways look at the bright side of Live... jak spiewal Monthy Python!!!

jeszcze raz thnks!


Posted by [FPP]Saari on 18-05-2002 20:21:

quote:
Napisane oryginalnie przez Pysiu

Saari kuna ile postow



A no tak jakos wypadlo

__________________
saari.deviantart.com


Posted by DaBi on 18-05-2002 23:02:

quote:
Napisane oryginalnie przez Xaoo


gdyby nie zwalone polsie lacza to najlepszym rozwiazaniem bylo by zerwanie z polska scena rtcw, ale niestety trzeba sie meczyc z polskimi klanami, polskimi graczami etc.




Chciałbym Cię bardzo przeprosić bo jestem polskim graczem, należę do polskiego klanu i bardzo mi przykro ze się musisz z min. mojego powodu męczyć...


Posted by Pysiu on 19-05-2002 00:26:

Dabi, kurcze uprzedziles mnie A do Xaoo, takie wypowiedzi na pewno nie zmienia sytuacji na lepsze... ale komu na tym zalezy...
Eeeh zapomnialbym, przeciez tez mialem przeprosic za ta moja wielka wine bycia Polakiem, w polskim klanie, na polskiej scenie RTCW

Pozdro i szacunek dla wszystkich winowajcow .

__________________
GG:44743

Know your limits


Posted by Xaoo on 19-05-2002 00:48:

quote:
Napisane oryginalnie przez DaBi!VMC!



Chciałbym Cię bardzo przeprosić bo jestem polskim graczem, należę do polskiego klanu i bardzo mi przykro ze się musisz z min. mojego powodu męczyć...



nie przepraszaj tylko sie popraw przeprosiny przyjete

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!


Posted by !THC!Pain on 19-05-2002 14:58:

Dajcie se juz luzu

__________________
!THE HEROIC KLAN! Najprawdziwsza jest miłość gdy odda sie życie za ukochaną osobe . . . . .


Posted by ProspeR on 19-05-2002 18:53:

Jestem za
Wiec juz nie bede odpowiadal na prowokacyjny ostatni post Swietego

Nie nie robaczku, ja juz skonczylem

__________________


Posted by Xaoo on 19-05-2002 19:17:

quote:
Napisane oryginalnie przez ProspeR
Jestem za
Wiec juz nie bede odpowiadal na prowokacyjny ostatni post Swietego

Nie nie robaczku, ja juz skonczylem



cieszymy sie

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!


Posted by PsychOPAT on 20-05-2002 17:54:

...i zyli dlugo i szczesliwie...

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion


Posted by Rudolf H.SS on 21-05-2002 19:42:

Gralem ostatnio o 23 ( tj przed wczoraj ) na PG byli gracze z C4,BK,DA,PGR i tak dalej!
Uwazam ze byla zajebista astmosphera ! Byla Zabawa na maxa!
Az okolo po 1:00 moze puzniej pojajawili sie 2 gracze z Poison!
Mr X i Mr Y nie bede mowil o kogo mi chodzi bo oni pewnie beda czytajac ten topic i moze sie domysla ze to o nich chodzi !
Wystarczylo chyba tylko 1.min i zaczely leciec hasleka jakie tu lamy graja i tak dalej!
Tak jak byscie grali tak zejebiscie ze inni nie dorastaja wam do piet!
Dziwne ze do czasu az oni przyszli nikt nie mowil ze jakies lamy graja
a to chyba gracz C4 albo BK zajmujac 1 i 3 miejsce w lidze powinny lepej wiedziec! Tym bardzej ze chyba gramy dla dobrej zabawy a nie dla Zlotych Majatek!
I do czasu az nie przysli ci 2 z Poisonu nikt nie robil duzej dyskusji jak zginol z reki wlasnnego!
Bo to moze sie zdazyc to tylko gra i kazdy robi bledy!
Ale Piosony chyba sa The Best tak im sie tak chyba wydaje i nie robia Team Kills bo unich to nie mozliwie chyba!
Nie wazne poprostu chce tylko tym powiedziec ze sami sobie robicie opinie i pusjecie ja u inych graczy tak jak umnie!
Ja nie chce najechac na cale Poison bo wiem ze sa tam gracze ktorzy sa naprawde spox ale napewno moj post zostanie zrozumiany jako nastepny sposob najechania
Ale powiniscie sobie razem porozmawiac o zachowaniu Mr.X i Mr.Y
Bo po wczorajszym sie nie dziwie ze nawas caly czas psy wieszaja !
Powiniscie sie spytac sami siebie czemu tak jest i popatrzec sie na inne klany jak BK,C4,Fuzz czemu nikt na nich o nich nic nie mowi!
Bo sa wporzzadku i nie pusja dobrej gry i zbawy haselkami co za lamy i tak dalej .
Od niczego nic samo nie przychodzi!

Pozdrowienia Rudi

PS: Wiem ze teraz cale Pioson czuje sie zatakowane ale tak to jest 2 graczy psuje opinie calemu Klanowi!


Posted by Hodek on 21-05-2002 20:05:

jeśłi chodzi rudi o graczy c4 to też miałem do nich zastrzeżenia a szczególnie do ........ ale teraz już nie mam i jest ok, no pozatym narazie do POISON nie mam żadnych negatywnych uwag bo jeszcze nie widziałem takiej sytuacji, ale mnóstwo słyszałm, więc rudi ma racje że sami (nie wszyscy) robicie sobie taką opinie nie najezdżając na wasz klan wysyłam wam pozdrowienia i kolejnych sukcesów w CS

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko


Posted by [FPP]Saari on 21-05-2002 21:45:

Nawet mi sie juz nie chce tego komentowac..

Czesto sie dzieje ze ktos kogos nazywa lama ale awantura jest tylko jak zrobi to ktos od nas widze..

__________________
saari.deviantart.com


Posted by Xaoo on 21-05-2002 23:21:

Rudolf H.SS
to nie przez takie zajscia mamy taka reputacje. to wszystko siega dawnych czasow kiedy to mielismy kose z jednym z klanow i to on zrobil nam ladna reputacje na ircu, no i to sie tak za nami wlecze.
BTW. pomyliles topic. takie rzeczy pisze sie w: "Kacik kopania POISON" <--- taki topic jest

Hodek
sorry ale nie wiedzialem, ze nasz klan gra w CS co prawda tam siega nasza hostoria, ale sklad w CS juz zostal rozwiazany

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!


Posted by ProspeR on 21-05-2002 23:35:

quote:
Napisane oryginalnie przez Rudolf H.SS
Gralem ostatnio o 23 ( tj przed wczoraj ) na PG byli gracze z C4,BK,DA,PGR i tak dalej!
Uwazam ze byla zajebista astmosphera ! Byla Zabawa na maxa!
Az okolo po 1:00 moze puzniej pojajawili sie 2 gracze z Poison!
Mr X i Mr Y nie bede mowil o kogo mi chodzi bo oni pewnie beda czytajac ten topic i moze sie domysla ze to o nich chodzi !
Wystarczylo chyba tylko 1.min i zaczely leciec hasleka jakie tu lamy graja i tak dalej!
Tak jak byscie grali tak zejebiscie ze inni nie dorastaja wam do piet!
Dziwne ze do czasu az oni przyszli nikt nie mowil ze jakies lamy graja
a to chyba gracz C4 albo BK zajmujac 1 i 3 miejsce w lidze powinny lepej wiedziec! Tym bardzej ze chyba gramy dla dobrej zabawy a nie dla Zlotych Majatek!
I do czasu az nie przysli ci 2 z Poisonu nikt nie robil duzej dyskusji jak zginol z reki wlasnnego!
Bo to moze sie zdazyc to tylko gra i kazdy robi bledy!
Ale Piosony chyba sa The Best tak im sie tak chyba wydaje i nie robia Team Kills bo unich to nie mozliwie chyba!
Nie wazne poprostu chce tylko tym powiedziec ze sami sobie robicie opinie i pusjecie ja u inych graczy tak jak umnie!
Ja nie chce najechac na cale Poison bo wiem ze sa tam gracze ktorzy sa naprawde spox ale napewno moj post zostanie zrozumiany jako nastepny sposob najechania
Ale powiniscie sobie razem porozmawiac o zachowaniu Mr.X i Mr.Y
Bo po wczorajszym sie nie dziwie ze nawas caly czas psy wieszaja !
Powiniscie sie spytac sami siebie czemu tak jest i popatrzec sie na inne klany jak BK,C4,Fuzz czemu nikt na nich o nich nic nie mowi!
Bo sa wporzzadku i nie pusja dobrej gry i zbawy haselkami co za lamy i tak dalej .
Od niczego nic samo nie przychodzi!

Pozdrowienia Rudi

PS: Wiem ze teraz cale Pioson czuje sie zatakowane ale tak to jest 2 graczy psuje opinie calemu Klanowi!



Topodaj mi na privia ktorobil wies i najlepiej daj jakies demo. Chamstwa u nas nie tolerujemy i konsekwencje zostana wyciagniete.
Bo ze pan X i Y to dla mnie zaden argument...
Btw, ja tez czasem bluzgne.. ale mialem dzis taka sytuacja: wzialem doki (bridge) biegne do radia, a tu zabil mnie teammate z Luzzz, zabral doki i se pobiegl gdzies. Mam respa, widze a tu ten koles z dokami obok mnie stoi. Czekam chwile ale on wcale nie ma zamiaru ich doniesc... no to go zabilem i zabralem doki... - dostalem complaina mimo ze sam mu wczesniej nie dalem.. to nie dziw sie bluzgnalem na niego.... I takich sytuacji jest wiecej. generalnie nie wyzywam od lam, ale czasem nie mozna wytrzymac widzac niektorych graczy... szczegolnie takich co xxx razy wala po plecach robia tk i nawet sorry nie powiedza. Ale mniejsza z tym...
Jak juz mowisz o kims to mow konkretnie.. bo u nas ani X anie Y nie ma w klanie

Ale zgodze sie ze nazywanie innych lamami niczemu nie sluzy i psuje atmosfere. Zwroc uwage tez na jedno- kto na nas psy wiesza?? Ktos z C4, BK Fuzz, Bia, IC ???
Najczescie to sa osoby slabiej grajace ( bez zadnych aluzji- i no offence), ktore swoje slabsze umiejetnosci tlumacza stosowaniem przez nas aimbotow...

__________________


Posted by [=||=]T3 on 22-05-2002 00:51:

Matko boska... dzieci qrfa dzieci normalnie... Panowie ( i Pani) przeciez my mamy po 20 pare lat a zachowujecie sie jak dzieci ( sorry 4 urazeni) co to qrfa kogo obchodzi czy ktos zmieni xywke dla statsow sprawdzania czy czegokolwiek innego tego sie nie kwestionuje a co do grania FAKE wszyscy to robia i nie mnie ani nikomu innemu wnikac co nimi powoduje... Co do POISON hmm... no tu jest problem heheh (joke) lubie ten klan jak kazdy inny (moze troche bardziej i dx wie czemu) ale to nie o to tu chodzi... Swiety ciebie tez lubie... jezdzic po POISON czy nie jezdzic? oto jest pytanie... a zastanawialiscie sie czemu tyle sie mowi o POISON? Bo przeciez z nimi wszyscy maja najwiecej wspolnego 1. Byry 2. Kiedys FPP 3. Organizatorzy ligi etc etc o innych klanach z czolowki raczej cicho zawsze , C4 ( no comment) Fuzz jakos cichutko zawsze najwiecej wieszacie psy na POISONie bo on zawsze jest tu czy tam cos robi etc... Lalbym jakby POISON'owcy dali bany na Byry tym co jezdza po nich ale by sie zaczely lamenty jezu heheh... Kompleksy czy nie? Co to qrfa jednego z drugim obchodzi czy ktos je ma czy nie, jeszcze troche i stanie sie to forum na temat psychologii grania w wolfa i kreowaniu wizerunku idealnego wolfplayera matko boska... Czy tak ma wygladac scena? Syf brud i malaria ? Zastanowcie sie wszyscy czego wy sie spodziewacie po tej grze i co chcecie wniesc do sceny PL_RTCW bo jesli wzajemne wytykanie sobie tego i owego to nie warto i lepiej dac se looz z pisaniem postow na tego czy owego playera czy tez klan... makabra

P.S. Prosper Ty TK jeden 16:4 dla Ciebie w TK hyhy


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:28.