FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=81)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=6496)


Posted by Gilvrik on 19-05-2002 15:24:

Cool da sie grac na piracie?

Pytanie jak w topicu.
Czy moge grac w internecie na pirackiej wersji gry?
Z gory dziekuje za pomoc ^^


Posted by on 19-05-2002 17:02:

Jasne ze sie da.....przynajmniej ja moglem


Posted by Sphere on 19-05-2002 17:04:

hmm
NA piracie nie probowalem ... latwiej jest chyba wlozyc cd do kieszeni cd-rom ...


Posted by Fazi_Fizol on 20-05-2002 18:27:

No pewnie ze sie da bo ta WSPANIALA GRA niewymaga zadnych CD-KEY'OW (cale szczenscie ) !!! i mozna grac na necie ile sie chcei i z kim sie che


Posted by LoveBeer on 20-05-2002 18:36:

do jk sa bodajze 2 pliki wykonywalne - jeden do singla, drugi do multi - niestety na mojej wersji byl tylko crack do singla, ale w zasadzie to kwestia 10 minut zeby sciagnac cracka do multi

__________________
"Dziecko Chi�czyk i dziecko Japo�czyk to si� niczym od siebie w og�le nie r�ni�. No tylko nazw�: Chi�czyk, a tu Japo�czyk. No, chyba tylko jak Chi�czyk jest ch�opiec, a Japo�czyk dziewczynka. To si� r�ni� od siebie: p�ci�. To wtedy ju� tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog


Posted by Fazi_Fizol on 20-05-2002 18:38:

quote:
Napisane oryginalnie przez LoveBeer
do jk sa bodajze 2 pliki wykonywalne - jeden do singla, drugi do multi - niestety na mojej wersji byl tylko crack do singla, ale w zasadzie to kwestia 10 minut zeby sciagnac cracka do multi


A po co Ci cracki ja smigam bez nich i nie mialem tego badziewia na plytach a Jak Bedziesz mial cracka to nie zainstalujesz patch 1.30 ! ))


Posted by LoveBeer on 20-05-2002 18:43:

ok ok, moze nie cracki, ale scrackowane exeki... bez nich masz komunikat ze brak cd w napedzie

__________________
"Dziecko Chi�czyk i dziecko Japo�czyk to si� niczym od siebie w og�le nie r�ni�. No tylko nazw�: Chi�czyk, a tu Japo�czyk. No, chyba tylko jak Chi�czyk jest ch�opiec, a Japo�czyk dziewczynka. To si� r�ni� od siebie: p�ci�. To wtedy ju� tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog


Posted by Fazi_Fizol on 20-05-2002 18:47:

aha bo ja wkladam plytke i ju� ale jak ty nie wkladasz plytki lub ci wywala to masz ZONKA !!!!!! a najlepiej kup ORGINAL BUHAHAHAHAHA !!!


Posted by LoveBeer on 20-05-2002 18:50:

no wlasnie... BUAHAHA

aha - a dokladnie taki sam mechanizm ma rtcw - 2 exeki...

__________________
"Dziecko Chi�czyk i dziecko Japo�czyk to si� niczym od siebie w og�le nie r�ni�. No tylko nazw�: Chi�czyk, a tu Japo�czyk. No, chyba tylko jak Chi�czyk jest ch�opiec, a Japo�czyk dziewczynka. To si� r�ni� od siebie: p�ci�. To wtedy ju� tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog


Posted by Andrzej on 24-05-2002 16:50:

quote:
Napisane oryginalnie przez Fazi_Fizol


A po co Ci cracki ja smigam bez nich i nie mialem tego badziewia na plytach a Jak Bedziesz mial cracka to nie zainstalujesz patch 1.30 ! ))



Patch 1.30 dziwne nie slyszalem

__________________


Posted by Fazi_Fizol on 26-05-2002 09:20:

quote:
Napisane oryginalnie przez LoveBeer
do jk sa bodajze 2 pliki wykonywalne - jeden do singla, drugi do multi - niestety na mojej wersji byl tylko crack do singla, ale w zasadzie to kwestia 10 minut zeby sciagnac cracka do multi



EJ mam pytanko skad pociagnac te pliki ??? p pozyczylem kumplowi JK i chce tylko cacka na multi jak je masz to mi wyslij na maila [email protected]
z g�ry dzieki


Posted by Gorefest on 31-05-2002 17:10:

Unhappy AHA JESZCZE JEDNO

Gram na piracie i wszystko sz�o perfekt ale ostatnio jak naciskam new list (update) to nic si� nie dzieje!no to jaki� skandal - p�ac� to wymagam nie?! Ma kto� co� takiego?


Posted by TYMOL on 02-06-2002 16:32:

To ci si� dzieje cz�sto, czy tylko raz tak mia�e�?? Mi te� nie chcia�a si� lista serw�w �ci�ga�, ale za nast�pnym odpaleniem Jk2 by� wszystko wporzo.

__________________
I am of the Everlasting,
I am the Darkness,
The Eternal Night that spans the distance between the stars.
I cannot be overcome for there is none greater than I .
The Light of the Stars may push back the Night,
But in the end all things are returned to me,
I of the Darkness,
I am the Lord of the Night.


Posted by Gorefest on 03-06-2002 13:34:

Ju� jest ok - w��czy�em drugi raz i dzia�a


Posted by TYMOL on 03-06-2002 16:16:

Ja tylko jestem jeszcze ciekawy czemu si� tak robi�o ??

__________________
I am of the Everlasting,
I am the Darkness,
The Eternal Night that spans the distance between the stars.
I cannot be overcome for there is none greater than I .
The Light of the Stars may push back the Night,
But in the end all things are returned to me,
I of the Darkness,
I am the Lord of the Night.


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:39.