FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=1)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=6592)


Posted by [FPP]Lipas on 23-05-2002 22:52:

Exclamation Edycja Demek ???

Słuchajcie, mam pytanko do wszystkich, którzy 'składają' demka lub filmiki !

Otóż, jakimi programami 'tniecie' demka a jakimi pózniej 'składacie' i kowertujecie do mova ???

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123


Posted by DamnDog on 24-05-2002 10:39:

demek sie nie tnie i nie sklada w filmik. trza utawic taka komende ktora robi ci skriny nonstop. uruchamiasz demko i z demka masz skriny, potem bierzesz skriny i laczysz je w filmik, takim sprytnym programikiem ktorego nazwy nie pamietam bo mi sie dysk zebal i juz go nie mam, ale moze ktos wie. a ta komenda to cl_avidemo 1 czy jakos tak, tylko musisz miec kilka giga wolnego! ja to testowalem pierwszy raz a mialem jeszcze maly dysk 13 to mi sie zapchal strasznie szybko i nie wiedzialem dlaczego, no i bardzo sie zdziwilem jak zobaczylem ze moj katalog quake'a zajmuje 6 giga

__________________
sad


Posted by on 24-05-2002 10:44:

Post

tak tak tak... ta komenda cl_avidemo ustawia ile skrinszotow na sekunde robic bedziesz z demka (jak robisz film to minimum 20). A pozniej zbierasz te skriny do jednego foldera i laczysz banalnym progiem (z zalacznika). detz ol.


Posted by MAr-n on 24-05-2002 12:05:

To tak potrzebny ci jest skrypt masz go w zalaczniku dajesz go do katalogu z gra jezeli to cpm to do cpm potem jak odpalasz q3 albo cpm albo osp wpisujesz /exec film i juz teraz jak ogladasz demko i potoba ci sie jakas akcyja wciskasz 0 i czekasz az do jej skonczenia po tem ponownie dajesz 0 i juz masz skriny w formie TGA w katalogu screnshots (duzo zajmuja wiec trzeba miec niezly hdd) potem wystrczy progs taki jak pjBmp2avi i robisz sobie z nich avika jezeli chcesz zrobic profesjonal movie to przyda ci sie programik do obrubki video np Main Actor (polecam) Adobe Premier 6,0 dzieki nim mozesz dawac fajne efekty miedzy scenami , mozna dodac muze i text

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"


Posted by on 24-05-2002 12:59:

Post

...i jeszcze ulead media studio...

a moim zdaniem premiere najlepszy, (mozna jakos chyba zassac triala z adobe.com) ... milej zabawy

ps. Argh! 500-etny post


Posted by Lucas on 24-05-2002 14:55:

Lipas - a nie mowilem??? Oni tu wszytko wiedza - kolektyw jeden

__________________


Posted by on 24-05-2002 15:34:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Lucas
Lipas - a nie mowilem??? Oni tu wszytko wiedza - kolektyw jeden




argh! tego tu brakowalo...teraz wiem...widzialem twojego posta Lucas ktorego nabijesz za pare chwuil...tak...tak...zawsze tak jest

ps. no offence


Posted by Lucas on 24-05-2002 16:56:

quote:
Napisane oryginalnie przez BobeK


argh! tego tu brakowalo...teraz wiem...widzialem twojego posta Lucas ktorego nabijesz za pare chwuil...tak...tak...zawsze tak jest

ps. no offence


Who's the boss?

__________________


Posted by [FPP]Lipas on 24-05-2002 17:03:

quote:
Napisane oryginalnie przez BobeK
...i jeszcze ulead media studio...

a moim zdaniem premiere najlepszy, (mozna jakos chyba zassac triala z adobe.com) ... milej zabawy

ps. Argh! 500-etny post




No to moze jeszcze mi powiesz, gdzie mozna znalezc jakies fajne darmowe pluginy do PREMIERa ???

Pytam tak z ciekawości, bo może są tam jakieś fajne bajerki, bo te standardowe są trochę nudne

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123


Posted by MAr-n on 24-05-2002 23:30:

masz kaze to sciagaj 72 mb uwazaj na posputy plik tak jak w moim przypadku

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"


Posted by Goth1c on 25-05-2002 10:43:

quote:
Napisane oryginalnie przez Lipas



No to moze jeszcze mi powiesz, gdzie mozna znalezc jakies fajne darmowe pluginy do PREMIERa ???

Pytam tak z ciekawości, bo może są tam jakieś fajne bajerki, bo te standardowe są trochę nudne



samemu troche poszukaj.

__________________
Nigdy nie wiem kiedy wiem ze wiem za duzo..
gg:208793


Posted by Infinite on 25-05-2002 20:36:

adobe premiere
plytapus animator

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...


Posted by [FPP]xen0m on 26-05-2002 12:10:

tak jak wyzej...

btw ma ktos full wersje adobe premiere? nie ta trail+crack tylko full...


Posted by [FPP]Lipas on 26-05-2002 12:37:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
tak jak wyzej...

btw ma ktos full wersje adobe premiere? nie ta trail+crack tylko full...



Ja mam, ale jak pisalem w innym poscie, mam tylko ISDN, wiec Ci jej raczej w ten spsob nie udostepnie
Wedlug mnie najlepsze wyjscie, to poszukac na Hotline'ie, Kaaza tez, tylko ze tam jest duzo wiecej smieci i fake'ow !!!

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123


Posted by MAr-n on 26-05-2002 12:43:

Ja znalazlem na kazie full version plus serial ma ona 69 mb sciagalem najpierw inna wersje 72 mb ale jest uszkodzona a ta co mam dziala normalnie

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:29.