FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=42)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=6920)


Posted by Merlin on 08-06-2002 21:24:

Aiboty i wallhacki

Gralem sobie xxx 1v1 na mapce casa, i dobrze mi szlo bylo kolo 20 : 5 dla mnie z czego z 15 to heady i necki przez xxx zostalem zwyzywany od cziterow i lamerow !! tlumaczyl to tym ze na necie mam czesto wyniki gorsze niz on a na lanie tak go miazdze, wiec chcialbym sie zapytac ludzi ktorzy byli na nocce w warszawie czy tam tez uzywalem bota czy poprostu potrafie grac ?
zachowanie takich lamerow jak wyzej wymieniony jest spotykane bardzo czestko (np Fragilis spotyka sie z tym na codzien)...
dlatego jesli ktos bedzie chcial kogos nawyzywac od cheaterow niech sie zastanowi czy ta osoba przypadkiem tak dobrze nie gra... nie bede ukrywal ze ostatnimi czasy cwicze po pare godzin dziennie i widze ze ludzie graja coraz lepiej ale jest tez coraz wiecej takich koleszkof jak xxx...
pisze o tym publicznie bo zdazylo mi sie to pierwszy raz i jestem tym zbulwersowany i zastanawiam sie czy wy tez mieliscie spotkania 3 stopnia z takimi lamerami...

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo


Posted by Sniezek on 08-06-2002 22:10:

antilamer :)

gralem dzis z kolezka 1v1 na mapce casa, pod fakiem , jako xxx....mowie jakis lamer to nie bede gral pod prawdziwym nickiem i sobie z niego pozartuje.... spacerowalem sobie po mapie z de bo szanuje amunicje :> ...on mi strzelal non stop heady i necki....mysle sobie dobra posmieje sie troche z goscia i powiem mu ze ma wallhacka i aimbota bo pewnie nie wie co to jest ? ...kolo sie wkurzyl..ja sie smieje z niego....zaczal mnie wyzywac od lamerow i powiedzial ze fragilis tez tak dobrze strzela wiec on nie moze miec aimbota.....no mowie wam mialem niezla polewke....nie wiem moze sie przestraszyl ze go odkrylem....powiedzial tez ze opisze wszystko na forum publicznym....nie wiem po co , moze zeby nikt go nie podejrzewal...no na serio nie wiem...jestem zbulwersowany , a moze i wy mieliscie spotkania 3 stopnia z cheaterami ? :>>

__________________
Panie, daj mi sile...


Posted by Merlin on 08-06-2002 22:13:

Re: antilamer :)

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
gralem dzis z kolezka 1v1 na mapce casa, pod fakiem , jako xxx....mowie jakis lamer to nie bede gral pod prawdziwym nickiem i sobie z niego pozartuje.... spacerowalem sobie po mapie z de bo szanuje amunicje :> ...on mi strzelal non stop heady i necki....mysle sobie dobra posmieje sie troche z goscia i powiem mu ze ma wallhacka i aimbota bo pewnie nie wie co to jest ? ...kolo sie wkurzyl..ja sie smieje z niego....zaczal mnie wyzywac od lamerow i powiedzial ze fragilis tez tak dobrze strzela wiec on nie moze miec aimbota.....no mowie wam mialem niezla polewke....nie wiem moze sie przestraszyl ze go odkrylem....powiedzial tez ze opisze wszystko na forum publicznym....nie wiem po co , moze zeby nikt go nie podejrzewal...no na serio nie wiem...jestem zbulwersowany , a moze i wy mieliscie spotkania 3 stopnia z cheaterami ? :>>


PP no tak smieszek jak zwykle ja tu powaznie zly jestem a on se jaja robi....

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo


Posted by Sniezek on 08-06-2002 22:20:

merlin moja wypowiedz nie miala na celu osmieszenia twojej wypowiedzi, wiem ze sie zdenerwowales , ale chcialem wprowadzic troche humoru w twoj smutek

jesli jednak w jakis sposob czujesz sie urazony to przepraszam ....

__________________
Panie, daj mi sile...


Posted by kood on 08-06-2002 22:20:

hm,mm merlin, to raczej na ut.pl nie na boarda, taka lamcia ci tu nie wejdzie a bliskie spotkania z takimi osobami? nieraz mnie kickano i wyzywano, ze czituje... ale ja na nich sram, po prostu, mer nie przejmuj sie nimi i graj dalej a oni niech leza i kwicza bo sami nie potrafiam lepiej grac a w gebie (a raczej w palcach) mocni i oczywiscie wiedza swoje...
wszystkim tym, ktorzy wyzywaja dobrych graczy od lam i cziterow a przy tym kamperow: ch... wam na grob. EOT

__________________
...how much difference... does it make...


Posted by Merlin on 08-06-2002 22:23:

quote:
Napisane oryginalnie przez kood
hm,mm merlin, to raczej na ut.pl nie na boarda, taka lamcia ci tu nie wejdzie a bliskie spotkania z takimi osobami? nieraz mnie kickano i wyzywano, ze czituje... ale ja na nich sram, po prostu, mer nie przejmuj sie nimi i graj dalej a oni niech leza i kwicza bo sami nie potrafiam lepiej grac a w gebie (a raczej w palcach) mocni i oczywiscie wiedza swoje...
wszystkim tym, ktorzy wyzywaja dobrych graczy od lam i cziterow a przy tym kamperow: ch... wam na grob. EOT



proponuje dla koodzia nagrode sprawiedliwy wsrod narodoff

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo


Posted by OpTiCaL on 09-06-2002 00:06:

wiele �eczy s�ysza�em o tych aimbotach i wallchackach ale nie widzialem go�cia kt�wy tego uzywa� i niemam poj�cia jak to sie wlancza
ale my�le �e kto� pu�ci� chas�o i ludzie zaczeli my�le� �e takie cusik jest

__________________
>-------===-------<
|=bia=| rulez

Pozdrowka 4 all


>-------===-------<


Posted by LuZnY on 09-06-2002 02:26:

Re: Aiboty i wallhacki

quote:
Napisane oryginalnie przez Merlin
...

pierwsze: pierdolic takie owijanie w bawelne, koles cos przeskrobal, zachowuje sie lamersko to czemu mu poblazac i nie podac jego ksywki, niewiem jak inni ale ja chcialbym wiedziec co to za gosc i w przyszlosci unikac pojedynkow 1v1 z nim, proste
no, a po drugie czasami twoje heady nawet mnie (doswiadzonego gracza ut i spokojnego zazwyczaj czlowieka ) doprowadzaja do szalu ale nigdy mi przez mysl nie przeszlo, ze uzywasz aimbota, poprostu zwalam to na lagi albo farta
wiec zluzuj i osraj lame (hehe to zabrzmialo jak wyzwanie )

__________________
I'm with stupid
||
||
\/


Posted by LuZnY on 09-06-2002 02:30:

quote:
Napisane oryginalnie przez OpTiCaL
wiele �eczy s�ysza�em o tych aimbotach i wallchackach ale nie widzialem go�cia kt�wy tego uzywa� i niemam poj�cia jak to sie wlancza


cos krecisz
quote:
Napisane oryginalnie przez OpTiCaL

ale my�le �e kto� pu�ci� chas�o i ludzie zaczeli my�le� �e takie cusik jest


a moze nie ma?

__________________
I'm with stupid
||
||
\/


Posted by Sniezek on 09-06-2002 08:47:

LuZnY has you ! :>>

__________________
Panie, daj mi sile...


Posted by Sniezek on 09-06-2002 08:53:

hmmm.....padlo kilka obrazliwych textow tutaj n goscia xxx...gdybym nie wiedzial o kogo chodzi to bym olal sprawe , ale w tej sytuacji sadze merlin ze powinienes przeprosic xxx..., on chyba przeprosil Cie za swoje zachowanie .. :/

__________________
Panie, daj mi sile...


Posted by Poker on 09-06-2002 09:20:

Post hahah

Ludzie wy chyba nie macie nic innego do roboty
Lanie wody straszne


Posted by Merlin on 09-06-2002 13:41:

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
hmmm.....padlo kilka obrazliwych textow tutaj n goscia xxx...gdybym nie wiedzial o kogo chodzi to bym olal sprawe , ale w tej sytuacji sadze merlin ze powinienes przeprosic xxx..., on chyba przeprosil Cie za swoje zachowanie .. :/


aimq ja wiem ze ty wiesz i on wie ze ja wiem ale nie przeprosil tylko jak to przeczytal juz wiecej tak do mnie nie mowil

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo


Posted by LaM4 on 11-06-2002 10:27:

Re: Aiboty i wallhacki

quote:
Napisane oryginalnie przez Merlin
Gralem sobie xxx 1v1 na mapce casa, i dobrze mi szlo bylo kolo 20 : 5 dla ...

Ja tez ostatnio sie z tym spotkalem, w sumie po raz pierwszy. Nie wyzywali mnie ale jeden koles non stop sie pytal czy czasem niemam aimbota wqzyl mnie
Jak sie ma ping 200-250 to heady i necki sa na pozadku dziennym, szczegolnie jezeli serwer sie troszke zacina, czy ktos **** moze tym wszystkim lamerom to wytlumaczyc?

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl


Posted by FrD on 11-06-2002 10:34:

hmm..

no jak sie ma ping 200 czy 250 to heady latwiej wchodza, a ludzie sie pluja, ale nie mozna olac sprawy bo pamietam ze kiedys chcieli wykopac kogos z coola chyba bo uwazali ze ma bota zbota aimbota xbota czy cos jeszcze nowszego czego jeszcze nie mam, tak to jest gdy sie banda lamerow zgrupuje. Trzeba po prostu jak zaczynaja wyzywac zaczac grac gozej niz oni proste dowartosciowuja sie ty kilka razy dasz sie zabic albo spadniesz bedzie spoko wilk syty i owca cala...

__________________
odr�niam si� od reszty u�ytkownik�w


Posted by shadow.f on 11-06-2002 11:28:

a mnie wkurwiaja niewychowane gnojki ktore nie potrafia czymac geby na kueke wczoraj sobie gram i przyszedl jakis fagas kijek i gra i gra i walnol mi heada a ja "ale fuksiaz "
a on na to:
"sam masz fuksy gnoju za******"

ochota na gre mi przeszla i sobie poszedlem z serverka
Teraz standartem dla mnie jest ucieczka z servera jak spotykam takich hamow bo to mi psuje humorek a ostatnio mam dobry czyt. ostatni dzien!

__________________
Przychodzi go�c do lekarza i m�wi :
-Panie doktorze mam tasiemca
-Prosz� przez tydzien pi� mleko i je�� ciastka!
Za tydzie� go�c przuchodzi:
-Panie doktorze nie pomog�o.
-Prosze przez tydzien pic samo mleko....
Za tydzie� tasiemiec wychodzi i pyta:
-A ciacho gdzie ? :>


Posted by Sniezek on 11-06-2002 13:43:

quote:
Napisane oryginalnie przez shadow.f
a mnie wkurwiaja niewychowane gnojki ktore nie potrafia czymac geby na kueke [...] a ja "ale fuksiaz "[...]


Shadow nie chce byc niemily.....ale w tej sytuacji to ty nie potrafiles trzymac jezyka za zebami :/ ....wiec chyba mowisz sam o sobie...dziwne ze sam siebei nie wkurwiasz..no ale nic :/

__________________
Panie, daj mi sile...


Posted by Christoff on 11-06-2002 13:50:

quote:
Napisane oryginalnie przez shadow.f
a mnie wkurwiaja niewychowane gnojki ktore nie potrafia czymac geby na kueke wczoraj sobie gram i przyszedl jakis fagas kijek i gra i gra i walnol mi heada a ja "ale fuksiaz "
a on na to:
"sam masz fuksy gnoju za******"

ochota na gre mi przeszla i sobie poszedlem z serverka
Teraz standartem dla mnie jest ucieczka z servera jak spotykam takich hamow bo to mi psuje humorek a ostatnio mam dobry czyt. ostatni dzien!



Hehe mnie tez wkurzaja tacy ludzie, ktoorzy nie maja nawet 18 lat i przklinaja na boardzie kiedy im sie podoba - zupelny brak kultury - co nie shadow ?
No ale poucz mnie jeszcze kultury mistrzuniu (shadow) bo widze ze mam spore zaleglosci.
A co do Ciebie merlinq to nie wiem czy sie smiac czy plakac - ale poniewaz znam Cie dobrze wiec raczej bede plakal - doceniam to ze dobrze grasz ale z tego co widzialem to raczej ty zawsze wszystkich wyzywasz - no ale w kazdym razie zycze wszystkim milego dnia i mam nadzieje ze nie bedziecie mieli na co dzien do czynienia z niewychowanymi gnojkami - bo jak to shd powiedzail to moze wkurzyc.
Milego dnia zycze

__________________
Always look on the bright side of life


Posted by shadow.f on 11-06-2002 16:00:

a co ty sie tak wieku czepiasz?

__________________
Przychodzi go�c do lekarza i m�wi :
-Panie doktorze mam tasiemca
-Prosz� przez tydzien pi� mleko i je�� ciastka!
Za tydzie� go�c przuchodzi:
-Panie doktorze nie pomog�o.
-Prosze przez tydzien pic samo mleko....
Za tydzie� tasiemiec wychodzi i pyta:
-A ciacho gdzie ? :>


Posted by GrEaTEyE on 11-06-2002 16:17:

quote:
Napisane oryginalnie przez shadow.f
a co ty sie tak wieku czepiasz?

hehe nielubie ludzi kt�rzy czepiaj� si� wieku ale w wyj�tku christoffa i innych kt�rych doceniam jako cz�owieka/psa(niepotrzebne skre�li�) to O.K.
P.S Polecam przegladarke Opera 6.03 !!!,sor reklama, ale serio dobra

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE


Posted by shadow.f on 11-06-2002 19:19:

ja mam standartowa i nie p�acz�..

__________________
Przychodzi go�c do lekarza i m�wi :
-Panie doktorze mam tasiemca
-Prosz� przez tydzien pi� mleko i je�� ciastka!
Za tydzie� go�c przuchodzi:
-Panie doktorze nie pomog�o.
-Prosze przez tydzien pic samo mleko....
Za tydzie� tasiemiec wychodzi i pyta:
-A ciacho gdzie ? :>


Posted by GrEaTEyE on 11-06-2002 19:34:

Exclamation hehe

Shadow o co ci chodzi? �e masz �redni wiek??? ee? niewiem powiedz ja mam 14 i sie niechwale dla niewiedz�cych

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE


Posted by Merlin on 12-06-2002 01:10:

quote:
Napisane oryginalnie przez Christoff


A co do Ciebie merlinq to nie wiem czy sie smiac czy plakac - ale poniewaz znam Cie dobrze wiec raczej bede plakal - doceniam to ze dobrze grasz ale z tego co widzialem to raczej ty zawsze wszystkich wyzywasz.



czy ja kogos kiedys zwyzywalem ? (no oprocz kmb ale to w obronie papcia i klanu ale sie juz pogodzilismy )
pozatym christoffq nie znasz mnie az tak dobrze, jedyne co wiesz to to ze jestem nerwowy... co do plakania to ja sie bede z ciebie smial bo widze ze nie wiesz nawet o co chodzilo w moim poscie... a co do twojej osoby jako kolego poraz kolejny widze to co widze... publicznie nie bede komentowal

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo


Posted by PAPUGa on 12-06-2002 03:53:

Re: hmm..

quote:
Napisane oryginalnie przez FrD
ze kiedys chcieli wykopac kogos z coola chyba bo uwazali ze ma bota zbota aimbota xbota czy cos jeszcze nowszego czego jeszcze nie mam, tak to jest gdy sie banda lamerow zgrupuje. Trzeba po prostu jak zaczynaja wyzywac zaczac grac gozej niz oni proste dowartosciowuja sie ty kilka razy dasz sie zabic albo spadniesz bedzie spoko wilk syty i owca cala...




heh, wychodzi na to, ze (o ile nie gra sie pod prawdziwym nickiem, albo z prefixem klanowym) -- bezpieczniej jest lamic - bo moga Cie oskarzyc o cziterstwo i jeszcze napisza o Tobie artykul na boardzie

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi �miecie?


Posted by shadow.f on 12-06-2002 10:44:

eee
to byl papuga

__________________
Przychodzi go�c do lekarza i m�wi :
-Panie doktorze mam tasiemca
-Prosz� przez tydzien pi� mleko i je�� ciastka!
Za tydzie� go�c przuchodzi:
-Panie doktorze nie pomog�o.
-Prosze przez tydzien pic samo mleko....
Za tydzie� tasiemiec wychodzi i pyta:
-A ciacho gdzie ? :>


Posted by GrEaTEyE on 12-06-2002 14:19:

quote:
Napisane oryginalnie przez shadow.f
eee
to byl papuga


? heh?
eee? shadow fajny text" to by� papuga" jak ju� co� to "by�a papuga" �artuje, oka niem�wie nic ju�

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE


Posted by LaM4 on 12-06-2002 22:18:

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE

? heh?
eee? shadow fajny text" to by� papuga" jak ju� co� to "by�a papuga" �artuje, oka niem�wie nic ju�


hehehe gr8 czepiasz sie pewnie i tak mial 5 z matury z polskiego

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl


Posted by Sniezek on 12-06-2002 23:59:

a raczej bedzie pewnie mial za kilka lat

__________________
Panie, daj mi sile...


Posted by forever on 13-06-2002 07:53:

quote:
Napisane oryginalnie przez LuZnY

cos krecisz

a moze nie ma?


Jest.... ale informacja jak� otrzyma�em od 27 z SID jest taka �e taki prawdziwy *dzia�aj�cy* aimbot jest tylko jeden i to go�� kt�ry go napisa� nie udost�pnia go. Reszta to tylko jakie� tam ma�e u�atwiacze....
Kto� to mo�e skomentowa�?

__________________
oczywi�cie si� myl� i nie mam racji ani poj�cia o tym co pisz�...


Posted by LaM4 on 13-06-2002 14:21:

Pewnie ten gosc

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:29.