FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=64)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=7072)


Posted by skakun on 17-06-2002 20:17:

Thumbs down problem z serwem

Tak wiec mam problem z wejsciem na serw (TVKnet). Kiedy mialem lekko "zasyfionego" wolfa to po wywaleniu mnie z serwa (juz widzialem limbo menu i nagle crah) w konsoli pisalo " punkbuster: not connected to a serwer". Nic, pomyslalem ze przeinstalowanie gry cos pomoze ale teraz po wywaleniui mnei z serwa pisze "server disconnected for unknown reason"
Serw stoi na linuksie i nie jestem jedyna osoba majaca ten problem
Zmiany ustawien polaczenia w eye lub w wolfie nic nie pomagaja.
Prosze o pomoc jesli ktos mial cos podobnego lub wie jak sie z tym obejsc :/

__________________


Posted by skakun on 17-06-2002 20:30:

... zapomnialem dodac ze mam winde XP professional i wersje wolfa 1.32, jesli to cos pomoze

__________________


Posted by .eFD2eM on 17-06-2002 21:31:

EOT

chyba ostatnio cie widzialem na jakims serwie

tyko tam ci to wywala ??

moze to jest cos w twoim configu lub wadliwym configu PB na TVK

__________________
//generated by RTCW, do not modify bo inaczej ...


Posted by MAr-n on 17-06-2002 22:55:

mi chodzilo dobrze przez dluzszy czas ale ostatnio mi takie cos wyskakuje non stop i to nie tylko na tvknet oraz inne bzdury, to przez ta zmiane patcha i nowy osp wszytko mi sie posypalo i skasowalem wolfa

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
M�j avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce b�dzie jeszcze ta�sza w�dka"


Posted by spanzik on 18-06-2002 02:22:

sprawa wydawalo by sie jest banalna a mianowicie chodzi o timeout servera - czyli po jakim czasie bedzie polaczenie rozlaczane standardowo jest to 60 sek :/ na polskie realia malo jedyne wyjscie to zmiana - zwiekszenie przez admina timeoutu lub , kilkukrotny reconnect , wiecej w swapie bedzie i szybciej doczyta , mialem ten sam problem kiedys pozdro . zagadaj z adminem :> sv_timeout 200 optimum dla polski :>


Posted by skakun on 18-06-2002 07:27:

tak tylko na tvknecie ...
dzieki za komende, sproboje cos w ten sposob zrobic a jak sie uda to dam znac

__________________


Posted by skakun on 18-06-2002 21:25:

quote:
Napisane oryginalnie przez spanzik
sprawa wydawalo by sie jest banalna a mianowicie chodzi o timeout servera - czyli po jakim czasie bedzie polaczenie rozlaczane standardowo jest to 60 sek :/ na polskie realia malo jedyne wyjscie to zmiana - zwiekszenie przez admina timeoutu lub , kilkukrotny reconnect , wiecej w swapie bedzie i szybciej doczyta , mialem ten sam problem kiedys pozdro . zagadaj z adminem :> sv_timeout 200 optimum dla polski :>


jednak to stwazalo problem i za pomoc bardzo dziekuje
/skakun

__________________


Posted by alf on 22-06-2002 11:11:

Unhappy

Mi tez wywala taki komunikat, jednak na wszystkich servach wczesniej bylo costam end of message, a teraz jednak dopatrzylem sie w konsoli PB not connected server czy cos podobnego co trzeba z tym zrobic ???

__________________
ALF


Posted by 101st|Silv33e on 26-06-2002 20:09:

tez to mam

Tez mam takie cos jak sie probuje polaczyc z serverwm BC.


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:30.