FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=64)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=7135)


Posted by PF|PioneK on 21-06-2002 23:32:

Czy ja to dupek ?

Przynam czasami kogos wyzwe ale bez przesady
A to ze na age powiedzialem to bylo zartobliwie
Nie chcialem zle i nie wiedzialem ze ona ma 8 lat

Heh.. dlatego niech kazdy odpowie na pytanie ktore jest w temacie !

dzieks


Posted by Killah on 21-06-2002 23:38:

Re: Czy ja to dupek ?

quote:
Napisane oryginalnie przez PF|PioneK
Przynam czasami kogos wyzwe ale bez przesady
A to ze na age powiedzialem to bylo zartobliwie
Nie chcialem zle i nie wiedzialem ze ona ma 8 lat

Heh.. dlatego niech kazdy odpowie na pytanie ktore jest w temacie !

dzieks

Hmm...... Powiniene� przeprosic AG� albo jej Ojca czyli Vikinga. Tak�e ju� niegada� takich s��w na serverach. Ja akurat do ciebie nic nie mam. Nie widziia�em tego zdarzenia. Jak chcesz to zapomn� o tym jak wp�acisz na moje konto kwote 500 z�

__________________
Killah


Posted by PF|PioneK on 21-06-2002 23:39:

heh :D

Ale smieszne
nie mam tyle kasy

I tak bym ci nie dal

Ale nie odpowiedziales na moje pytanie

Czy ja to dupek tak czy nie ?


Posted by Killah on 21-06-2002 23:43:

Unhappy

Je�eli nie masz 500 z� to daj mi chocia� 100 z� A czy jestes dupek czy nie to sam musisz zadecydowa�. Ja cie ledwo co znam.
Nie wiem jaki jestes naprawde. "Wyb�r nalezy do ciebie". Jezeli przestaniesz ludzi obra�ac to nie jestes , ale je�eli to si� znowu powtorzy to niestety ale jestes !!

__________________
Killah


Posted by PF|PioneK on 21-06-2002 23:47:

:)

spoko dzieks


Posted by PF|PioneK on 21-06-2002 23:47:

:(

Jezeli ktos nie chce tutaj pisac odpowiedzi to niech napisze mi na mejla [email protected] (zchecia poczytam wasze odpowiedzi )


Posted by Killah on 21-06-2002 23:53:

Re: :(

quote:
Napisane oryginalnie przez PF|PioneK
Jezeli ktos nie chce tutaj pisac odpowiedzi to niech napisze mi na mejla [email protected] (zchecia poczytam wasze odpowiedzi )
Powiem jedno . Bedziesz mia� du�o odpowiedzi Uwa�aj na wirusiki

__________________
Killah


Posted by PF|PioneK on 21-06-2002 23:54:

:)

lol


Posted by luzzzak_Adi on 21-06-2002 23:56:

re

Pionek ty powiedz lepiej ile mash lat ,tu jest borad a nie jakis szmatlawiedz jak nie wiesh gdzie takie texty sie pisze napisz do przyjaciolki .Poprostu nie wiedziales gdzie to napisac i walnoles to tu nezsenu.Wyluzuj stary .A czy jestes sam sie ocen


Posted by Killah on 22-06-2002 00:05:

ADI zgabi�es odemnie "sam si� oce�"

__________________
Killah


Posted by PF|PioneK on 22-06-2002 00:10:

:)

Luzzzzak
15 lat....... ?
A dlaczego pytasz ?


Posted by Hodek on 22-06-2002 00:15:

a pionek ja jestem na****** i powiem tobie �e jeste� dupek a to z tego powody co o tobie s�usza�em to jeste� konkretny dupek i nie boje sie naje�d�ania na mnie bo jeste m pisjany tylko jak wytrze�wieuje to b�de za�owa� ale co zrobi� cz�owiek na****** zawsze du�o moiw

__________________
S� ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko


Posted by spanzik on 22-06-2002 02:52:

i mamy kolejny lolowy topic kekeke pozdrawiam .... ehehhe prosimy moderatora o interwencje :>


Posted by [FPP]Saari on 22-06-2002 08:57:

Interwencja moderatora:

Sluchajcie..takie sprawy zalatwiajcie miedzy soba a nie na forum publicznym bo jak zagladnie tu ktos ze sceny z innej gry to tylko sie wstydzic za takie topiki...

Pionek jesli czujesz ze nie jestes dupkiem to nie zachowuj sie zle na serverach a jesli myslisz ze jestes to...juz twoja sprawa..

Co o tym sadza inni moga napisac Ci na maila wiec spokojnie zamykam ten temat. Prosze o niezakladanie takich wiecej bo to tylko glupio wyglada. Pamietajcie ze RTCW to gra i ma sluzyc do zabawy a nie do nieustannych wojen miedzy jednymi czy drugimi..

Dziekuje za uwage.

PS: Posta tego dedykuje moim "fanom" ktorzy uwazaja ze nie umiem napisac dluzej niz na dwie linijki

__________________
saari.deviantart.com


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:25.