FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=42)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=7923)


Posted by Merlin on 25-08-2002 06:23:

Talking jak to opti zjazd w wafie zorganizowal :>

22 sierpien - wrocilem sobie z mazur... patrze na ut.pl a tam info o zlocie w warszawie, mysle sobie no fajnie nikt mi nic nie powiedzial a zlot byl tydzien temu

23 sierpien - demon i papi wspominaja cos o jakims zlocie i ze sie napijemy wodki, mysle sobie fajnie ale o co chodzi, nagle dostaje info od opticala o tresci miejwiecej takiej:

merlin misiek wiesz jutro ma byc u was w warszawie zjazd, sam organizuje, a mojej starej cos odbilo i nie pozwala mi jechac czy mozesz sie tym zajac bo masz juz z takimi imprezami doswiadczenie ....

okazalo sie ze mialo przyjechac conajmiej 10 osob, mielismy pojsc do kafejki na nocke i opti meczyl mnie zebym zalatwil kafejke

co zrobil merlin ? poszedl zarezerwowal kafejke i wraca wieczorem do domku kosi trawe i idzie do kompa 0 odzewu od kogokolwiek tylko papi sie pyta co ma przyniesc do mnie na impreze :>>

24 sierpnia - wstaje sobie rano wlanczam kompa i zero odzewu... no nic mysle sobie pewnie jeszcze spia napewno sie do mnie zglosza nagle dostaje info od papcia ze moze bysmy sie napili wodki ja mowie: "jak nie jak tak" wychodzac z zalozenia ze opti niezle s*******il sprawe i ze zlot sie nie odbedzie :> kolo 18 online pojawili sie kmb i gniazdo goscie odrazu wala do nas ze oni tez sie z nami dzis napija wiec co robimy umawiamy sie o 20 : 30 na zamkowym

godzina 20:30 plac zamkowy - stoje sobie z dziewczyna i czekam na wszystkich, patrze kreci sie 2 gosci ale nic nie odzywaja sie to stoimy sobie dalej nagle widze papiego jak sie z nimi wita wiec podchodzimy co sie okazalo to gniazdo i kmb

ostateczny squad zjazdu to : papi gniazdo kmb goha i ja

gniazdo mowi tu nie daleko jest fajny taniu pub to moze pojdziemy :>>> to poszlismy... podchodze z kmb do lady kmb mowi browar z soczkiem (mieczak) koles podaje i mowi 7.50 zl to ja se mysle pewnie wzial dwa te piwa faktycznie tanio tu... podchodze do lady i mowie 2 pifa i orzeszki a gosc do mnie 21zl :>

takie piwo i takie orzeszki pije sie i je z prawdziwym szacunkiem i zaduma

po wyjsciu z lokalu stwierdzilismy ze jednak sie napijemy czegos mocniejszego i tanszego wiec idziemy sobie spacerkiem przez krakowskie przedmiescie... ci ludzie z pain to tylko jedza i jedza (musieli oczywiscie wpasc na kebab) nagle dochodzimy do jakiegos nocnego monopola wchodzimy do srodka. po malej naradze stwierdzilismy ze soczek typu owocowy i pol litrowy kron (cron) bedzie dobrym rozwiazaniem. z tak zakupiona wodka stwierdzilismy ze jak na prawdziwych warszawskich lumpow przystalo idziemy do parku to wypic (przypomne tylko ze byla godzina 22-23)

dochodzimy do parku, zabespieczamy tyly przed psami i straza miejska i pijemy, uuuu co to byla za dobra wodka po 2 3 kolejkach poczulem dlon papcia na moich plecach :> chyba chcial mnie ogrzac ale moja dziewczyna byla zazdrosna wiec musial ja zabrac kolo 23 musialem niestety uciekac bo obiecalem ze odstawie gohe w jednym kawalku do domciu a ze mieszka ladne 5 km odemnie to chcialem tez zdazyc na ostatni autobus do siebie... oczywiscie nie zdazylem (mialem fuksa bo podjechal jakis zjazd do zajezdni :> )

ogolnie : zjazd byl bardzo fajny, mimo ze paru ludzi dalu PUPY, kmb i gniazdo to naprawde fajni goscie mam nadzieje ze powtorzymy to kiedys
clanwar bR : pain w piciu wodki zakonczyl sie remisem 2:2 ))
no to chyba wszystko co pamietam

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo


Posted by PAPUGa on 25-08-2002 07:42:

Re: jak to opti zjazd w wafie zorganizowal :>

quote:
Napisane oryginalnie przez Merlin
clanwar bR : pain w piciu wodki zakonczyl sie remisem 2:2 ))
no to chyba wszystko co pamietam




eee, nieeee.... ja pami�tam to zuupe�nie ale to zupe�nie inaczej.

1. po kr�tkiej rozgrzewce na mapce ut_plac-zamkowy zawodnik z klanu pain zaproponowa� ich server mariensztat i mapk� "ut_rynek-mariensztatu". zawodnicy z br si� zgodzili i poszli�my w 5 na tamten server, za�adowali�my mapk� (nawet ca�kiem niez�e miejsca, bo tu� obok fontanny, podobna troszk� do tej z uptown) zawodnicy za�adowali proponowan� bro� na tej mapie: piffo (jakiej� marki chyba nawet) ale papuga dosta� 999 i stwierdzi�, �e pospectuje ten typ broni - czy aby nikt nie czituje (nie jedzie na samych wspomagaczach, czy co�)

po sko�czonej rundzie, papuga zaproponowa� zmian� servera - na jaki�, gdzie mo�na u�y� mocniejsze (%) bronie, tudzie� s�absze (soczki). wszyscy si� zgodzili, tote�...

2. za�adowali�my mapk� ut_krakowskie-przedmie�cie, gdzie pain wyskoczy�o na (nadplanowe) super do�adowanie kebabem. z merem mieli�my watpliwo�ci, czy to nie jest pr�ba czitowania na wszelki wypadek papuga te� za�adowa� DE_3-kulki-lod�w poniewa� mapka krakowskie by�a tylko przechodnia - celowali�my na mapk� ut_nocny na serwerze nowy-�wiat, tote� nie mam co si� rozpisywa�, przechodzimy do ....

3. ut_monopolowy narada jak� broni� walczymy trwa�a niestety d�ugo (ach, te panienki, niezdecydowane) ostatecznie uzgodnili�my typ broni: KRON oraz jako secondary: FANTA.

nast�pnie przeszli�my (ech... te mapy si� straszliwie powoli �aduj�, mo�e jaki� upgrade sprz�tu panowie?).

4. ut_park-meneli
gniazdo stwierdzi� �e to miejsce jego "m�odo�ci" (hyhy - to on kiedykolwiek by� m�ody??) wyszuka� nawet menelsk� �aweczk� w krzaczorach no i zacz�li�my powa�nego spara. mieli�my nawet s�dziego, zorganizowanego przez merlinka -- s�dzia te� w ko�cu zosta�a zmuszona do udzia�u w "niszczeniu wyrob�w pa�stwowego przemys�u monpolowego"
jedno musze przyzna� - beznadziejna ta bro� KRON. ni to snajperka (lufa) ni to obrzyn (spas).
po sko�czonej rundzie (wynik uzgodnili�my na remis - za ma�o naboj�w si� mie�ci w standardowym KRONie niestety) mer stwierdzi�, �e musi ju� opuszcza� server wi�c we 3 odprowadzili�my ich na autobuso-strad� po czym klan pain zaproponowa� papudze dogrywk� (ale perfidnie co?)


przeszli�my wi�c na server nowy-�wiat i za�adowali�my mapk� ut_jaka�-kafejka

5. gdzie uzgodnili�my dowolno�c broni. pain wybra� jakie� co� o wygl�dzie krwistym (jak si� p�niej t�umaczyli - truskawkowym) a papuga co� o wygl�dzie... hm, tego: czekoladowym (okaza�o si� o smaku toffi)
po sko�czonej rundzie, zostali�my jeszcze ponad godzin� na tym servie, rozpami�tuj�c r�ne fragmenty przesz�o�ci (gniazdo na przyk�ad nonstop marudzi�, �e �ycie ci�kie jest, przy okazji ogl�daj�c sie za lokalnymi przedstawicielkami p�ci pi�kniejszej)

na tym servie zostali�my jako� do 1.30 po czym zam�wili�my sobie osobne pakiety powrotne, dedykowanymi ��czami typu "taryfa".


no i to by�oby na tyle, je�li chodzi o spara Pain vs bR.

czekamy na relacj� ze strony klanu Pain
je�li zaakceptuj� wynik - to mo�emy go ju� da� na polskiego CB.

P.S ten post wygl�da�by zuupe�nie inaczej - ale board nie chcia� mi �ykn�� u�mieszk�w i emoticon�w.

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi �miecie?


Posted by gniazdo on 25-08-2002 11:46:

Musi byc dogrywka:D

Zgadzam si� ca�kowicie z przebiegiem naszego spotkania, kolejno�� map te� si� zgadza. Chcia�em jednak zaznaczy� �e kiedy papa uda� si� na zas�u�ony odpoczynek do domowych pieleszy, ja z kmb czuj�c pewien niedosyt udali�my si� na inny serwer (to by� chyba mini-europa.pl) w celu dalszego treningu na mapie ut_piaski. Trenowali�my skoki i uniki a tak�e taktyk� 2v0. Trening si� uda� przesiedzieli�my na serwerze tak ko�o godzinki, po czym uda�em si� ju� z buta do domu a kmb po schodach na g�r�. A �e �ycie jest ci�kie ka�dy wie

Chcia�em jednocze�nie wyra�ni� sprzeciw, ja na �aden remis si� nie zgadza�em!!! Proponuj� dogrywk� w najbli�szym czasie. Proponuj� tak�e zwi�kszenie zasi�gu broni tak aby trafienia by�y bardziej odczuwalne, a co do mapy ut_mariensztat to nie b�d� tam wi�cej gra� bo (papa ona bardziej do ut_casa jest podobna) za dyu�o klatek zrzera.

Mi�o was by�o pozna� ch�opaki, ale dogrywka musi by� nie uznaj� remis�w. Walczymy do pierwszej �mierci. nara all.

__________________
To fajnie by� Larv�


Posted by PAPUGa on 25-08-2002 11:56:

Re: Musi byc dogrywka:D

quote:
Napisane oryginalnie przez gniazdo

Mi�o was by�o pozna� ch�opaki, ale dogrywka musi by� nie uznaj� remis�w. Walczymy do pierwszej �mierci. nara all.



ojoj....
to my chyba b�dziemy musieli wystawi� nasz pierwszy sk�ad - naszych snajper�w w tej broni - QCa i Demona

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi �miecie?


Posted by Merlin on 25-08-2002 12:20:

Re: Re: Musi byc dogrywka:D

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa


ojoj....
to my chyba b�dziemy musieli wystawi� nasz pierwszy sk�ad - naszych snajper�w w tej broni - QCa i Demona



hehe po lodkach na ktorych bylem ja tez juz sie chyba do 1st squadu zalapie :>>>

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo


Posted by DEMON on 25-08-2002 12:24:

Re: Re: Musi byc dogrywka:D

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa


ojoj....
to my chyba b�dziemy musieli wystawi� nasz pierwszy sk�ad - naszych snajper�w w tej broni - QCa i Demona



Eee, ja juz nie pije od wczoraj i nie bede pil przez najblizsze hmmm niech sie zastanowie ....... 24h


Posted by DEMON on 25-08-2002 12:25:

Re: Re: Re: Musi byc dogrywka:D

quote:
Napisane oryginalnie przez Merlin


hehe po lodkach na ktorych bylem ja tez juz sie chyba do 1st squadu zalapie :>>>



Piep.rzysz nic ci te lodki ne pomogly


Posted by Merlin on 25-08-2002 20:46:

Re: Re: Re: Re: Musi byc dogrywka:D

quote:
Napisane oryginalnie przez DEMON


Piep.rzysz nic ci te lodki ne pomogly



hehe wyjdzie w praniu na zjezdzie bR :>

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo


Posted by DEMON on 25-08-2002 22:10:

Re: Re: Re: Re: Re: Musi byc dogrywka:D

quote:
Napisane oryginalnie przez Merlin


hehe wyjdzie w praniu na zjezdzie bR :>



Nie ma sprawy wiesz zapierz mi spodnie odrazu bo wczoraj mi sie brytwanka z frytkami wywalila na podloge nei dosc ze mialem sprzatania to jeszcze zajebsta plame na spodniach


Posted by gniazdo on 26-08-2002 00:06:

Cool trenujcie, trenujcie nic wam to nie pomo�e:D

My z Kmb damy rad� ka�demu, a nawet jak nie to b�dziemy walczy� jak lwy I chodz w PAIN tylko dw�ch nas ze stolicy zosta�o (kiedy� 5 ale szkoda o tym gada�) to stawimy ch�tnie czo�o liczniejszym zast�pom bR.

Chcia�em jeszcze raz podkle�li� �e klan bR gra� bardzo fair. Nawet udost�pniali nam wi�cej % by nas szybciej zm�czy� ale panowie ja wr�ci�em tydzie� temu ze zgrupowania na S�owacji. Tam te� grali�my z kumplem r�zne sparingi: Czechy - 2:1 dla nas, S�owacja 2-0 dla nas, Singapur 1:0.

PAIN i bR chyba b�dziemy si� cz�ciej spotyka� na "ma�e co nie co"

__________________
To fajnie by� Larv�


Posted by PAPUGa on 26-08-2002 12:05:

Re: trenujcie, trenujcie nic wam to nie pomo�e:D

quote:
Napisane oryginalnie przez gniazdo
My z Kmb damy rad� ka�demu, a nawet jak nie to b�dziemy walczy� jak lwy I chodz w PAIN tylko dw�ch nas ze stolicy zosta�o (kiedy� 5 ale szkoda o tym gada�) to stawimy ch�tnie czo�o liczniejszym zast�pom bR.

Chcia�em jeszcze raz podkle�li� �e klan bR gra� bardzo fair. Nawet udost�pniali nam wi�cej % by nas szybciej zm�czy� ale panowie ja wr�ci�em tydzie� temu ze zgrupowania na S�owacji. Tam te� grali�my z kumplem r�zne sparingi: Czechy - 2:1 dla nas, S�owacja 2-0 dla nas, Singapur 1:0.

PAIN i bR chyba b�dziemy si� cz�ciej spotyka� na "ma�e co nie co"



oj, chyba taak!!
tyle tego la�atajstwa lata po ulicach, a "�ycie ci�kie jest" �eby to p�azem im przepuszcza�

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi �miecie?


Posted by Silverdevil on 26-08-2002 13:52:

Re: Re: trenujcie, trenujcie nic wam to nie pomo�e:D

ehhh to jednym slowe to dobrze ze mnie niebylo z matysem

__________________
s1lVer1x1


Posted by AnImAtE on 26-08-2002 14:37:

Zjazd w Krakowie

No, jesli ktos zorganizuje takowy (patrz temat) to ja stane na froncie bronic dobrego imienia bezklanowcow. Co wy na to?
Wiem, rozpoczne nowy topic p.t. Zjazd w Krakowie, moze ktos sie znajdzie...


Posted by McM on 26-08-2002 20:52:

Re: Zjazd w Krakowie

Relacja z sparingu zostala przyjeta :> wyniky wyslane na ladder CB. A gdzie skriny ?? zadam potwierdzenia wynikow :> w ostatecznosci przyjme demko

__________________
---| I\/IcI\/I |---
-------------------------------------
mail : [email protected]
GG : 464202
-------------------------------------
L4s�L4m3
All rights reserved�


Posted by Merlin on 26-08-2002 21:57:

Re: Re: Zjazd w Krakowie

quote:
Napisane oryginalnie przez McM
Relacja z sparingu zostala przyjeta :> wyniky wyslane na ladder CB. A gdzie skriny ?? zadam potwierdzenia wynikow :> w ostatecznosci przyjme demko


GoHa zrobila zdjecia ... bylo ciemno nie wiem czy wyjda

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo


Posted by gniazdo on 27-08-2002 01:57:

Cool Ej mo�e w �rod� w Wawie razem na mecz do pubu jakiego�?

Co wy na to bR i wszyscy inni ch�tni??

__________________
To fajnie by� Larv�


Posted by PAPUGa on 27-08-2002 05:19:

Re: Re: Zjazd w Krakowie

quote:
Napisane oryginalnie przez McM
Relacja z sparingu zostala przyjeta :> wyniky wyslane na ladder CB. A gdzie skriny ?? zadam potwierdzenia wynikow :> w ostatecznosci przyjme demko



skrinszoty powinny by�...
zrobi�em nawet ze 2 zdj�cia
po ciemku, w krzakach - za 1 razem aparat stwierdzi�, �e jest jasno i nie trzeba flesza

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi �miecie?


Posted by DreadOn3 on 27-08-2002 11:16:

Re: Re: Musi byc dogrywka:D

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa


ojoj....
to my chyba b�dziemy musieli wystawi� nasz pierwszy sk�ad - naszych snajper�w w tej broni - QCa i Demona


Hmm czuje sie jak zwykle nie doceniony. 6dniowe treningi z ruska wodka widac i tak zdaly sie na nic. Zamkniete obrady we 2 + prezydent Jelzin na zapleczu dzialki ehh. Ta wodka zza wschodniej granicy. Litrowe Borisy..... Powiem tak, jak wpadnie reprezentacja podlasia (czyt. dread i demon) pusci wawe z dymem. Ha!

__________________
This kind of shit happens every day


Posted by PAPUGa on 27-08-2002 18:01:

Re: Ej mo�e w �rod� w Wawie razem na mecz do pubu jakiego�?

quote:
Napisane oryginalnie przez gniazdo
Co wy na to bR i wszyscy inni ch�tni??



negative!

w srode si� szlajam po Kraku.

next week suggested.

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi �miecie?


Posted by gniazdo on 28-08-2002 00:40:

Wink ja bardzo ch�tnie:)

... jak zawsze Ka�dy termin nie jest z�y i godny rozwa�enia Pozdro dla was wszystkich. Czy mo�e jednak kto� chce pi� i mecz oglda� w Wawie w �rod�. Je�li tak to dawa� zna� na gg do mnie Kto chce to numer znajdzie, albo ma.

__________________
To fajnie by� Larv�


Posted by kood on 29-08-2002 10:00:

bRaciaki wiecie, wpadac do wolnej chaty kooda i pokaze wam bydgoski hanys tudziez kujawiak co to znaczy "watroba ze stali"
PS. Trenowalem duzo pod krakowem :>

__________________
...how much difference... does it make...


Posted by gniazdo on 01-09-2002 23:44:

Merlin i papuzka

dawac termin, ustalimy wsp�lny i jazda

__________________
To fajnie by� Larv�


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:59.