FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=64)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=8007)


Posted by Allan on 02-09-2002 13:58:

Lol(e) !

Od dluzszego czasu na polskich serverach mozemy zauwazyc często powtarzajacy sie wyraz "LOL". Wiele ludzi ( klanowicze glownie) zbindowali sobie ten bezsensowmy i glupi wyraz i powtarzaja go niemal co akcje. Gdy zabija kogos lub gdy zostana zabici itd... Ja chcialbym sie Was zapytac po jakiego ch... wam ten bind bo dla mnie to jest po prostu głupota. W niektorych klanach ten bind stal sie bindem klanowym co jest debilizmem Widząc ile ludzi z polskiej sceny rtcw uzywa tego lub innych poj.... bindow to mowie smialo ze polska scena RTCW zeszla na psy...

__________________
We Are The Fear !!


Posted by [FPP]Saari on 02-09-2002 14:05:

lud nauczyl sie komendy bind to teraz uzywa

Ja szczerze mowiac mam zbindowany tylko usmiech a i tak rzadko tego uzywam i to jedynie w celu okazania sympatii innym graczom

__________________
saari.deviantart.com


Posted by Bubi on 02-09-2002 14:18:

Hm. Ja mam zbindowane tylko "incoming 2+" i takie tam... Ale ja jestem poooo******... . Za to od jakiegos czasu zastanawiam sie nad zbindowaniem tekstu ktorego jestem ZMUSZONY czasem uzywac gdy gram na ffa, czyli "czy was myslenie boli?".

Pzdr.,
Sff


Posted by Pysiu on 02-09-2002 14:28:

Hehe to ja chyba zbinduje "Dajcie mi k**** w koncu to ammo!!!"

__________________
GG:44743

Know your limits


Posted by JohnnyR on 02-09-2002 14:42:

No i stało się. Allan napisał to co od jakiegoś czasu kołatało się w moim czerepie. Zgadzam sięw całej rozciągłości.

__________________
JohnnyR


Posted by Killah on 02-09-2002 14:44:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
lud nauczyl sie komendy bind to teraz uzywa

Ja szczerze mowiac mam zbindowany tylko usmiech a i tak rzadko tego uzywam i to jedynie w celu okazania sympatii innym graczom



Naprzykład MI

__________________
Killah


Posted by cheester on 02-09-2002 14:46:

e tam.....
Ja mam zbindowane buahahahah a nie LoL

__________________

http://rtcw.multiplayer.pl


Posted by Misiek07 on 02-09-2002 16:21:

Widze ze Allan napisal post o tym po co uzywa sie tego bezsensownego slowa a tu zaczynaja wszyscy pisac co maja zbindowane.
Ja osobiscie mam zbindowanego LoL-ka i uzywam go wytedy gdy ktos zabije mnie w smieszny sposob lub jak ze mna zabije np. caly respawn :p.



LoL LoL LoL LoL LoL LoL LoL LoL

__________________
"Będziemy Walczyć na plażach, Będziemy walczyć na morzu i lądzie.
Będziemy walczyć na polach, na ulicach i w górach.
Nigdy sie nie poddamy!"
Winston Churchill


Posted by Sierp on 02-09-2002 16:57:

Co do lol to gupio se wogule takie cos bindowac... choc usmiech mi sie podoba A tak wogule do bindowania... to zauwazylme ze to malo pomocne bo na FFA nikt i tak nie slucha... a na meczach to takta kazdy zna czyli terz nie trza za duzo mowic...

__________________
a Po *** ?

W tym roku mikołaj trafił do wszystkich dzieci...


Posted by f@rtuch on 02-09-2002 17:28:

Talking mega LOL =]

no jak Wy tak bez LOL'a chcecie grac? przeca to sie nie da jak nieraz wyskoczy taka akcja, ze bujam sie na krzesle jak poyebany =] po to gram na ffa zeby byl fun, a nie siedze przed monitem z powazna mina i licze w ktora to strone statsy mi leca... oczywiscie nie mowie o takim glupim uzywaniu binda po kazdym zabiciu wroga [suxxx] ale np. wysadzenie obiektu w ostatniej sekundzie misji jest dla mnie megalolem i jak zauwazylem inni tesh maja brech z takich akcji no, ale takie akcje zdarzaja sie raz na kilkaset gier takze nie naduzywajcie lolowego binda =]

=pozdro=

__________________
= the war cost everybody =


Posted by rydzyk on 02-09-2002 17:42:

ja zamiast lol mam +amen+ hehe

__________________
The only thing to fear,
is running out of BEER


Posted by MAr-n on 02-09-2002 17:45:

a mnie wku.rwia takie cos np ja gram ostatnio mocno w q3 i tam to jest na miejscu ale loluje sie i puszcza usmieszki jezeli ktos zrobil na kims fajnego fraga (czyt mial fuksa i strzelil w odpowiednim momencie) ale w wolfie nie zdarza sie tyle fuksow co np w q3

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"


Posted by Mr.X on 02-09-2002 21:15:

zgadzam sie z Allanem.... mozna uzywac bind "LOL" ale to co teraz sie dzieje na serwach to przesada kazda akcja jest udekorwana taki LOLkiem co jest strasznie denerwujace:/

__________________


Posted by on 02-09-2002 21:50:

Ja tez mam binda LoL ale ja wiem... tak starsznie czesto go nie uzywam. Dokaldnie jak wyzej - ktos zdjal calego respa z pf'a, zabilem kogos w smieszny sposob, ktos mnie zabil w smieszny sposob to dam lolka sobie. W ogole to moj podstawowy bind to jest BoW WoW WoW... i kto ze mna troche gral to wie (czesto nie uzywam - juz lola czesciej - to tak na specjalne okazje ).


Posted by bel on 02-09-2002 22:06:

LOL


Posted by esso on 02-09-2002 22:51:

Cool

Czasem sobie rOtFL-ne jak np. dzisiaj na sparingu z fuzz.

Nie widze w tym nic denerwujacego

__________________
Don`t worry, be happy ...


Posted by Xceed on 03-09-2002 01:03:

Wink

wole określenia zastępcze typu "pokemonie" , "przyFarciłeś" , "grejt szat wyjadaczu" etc ... lol wyszło z mody imo

__________________
always outnumbered
never outgunned


Posted by Xaoo on 03-09-2002 02:25:

quote:
Napisane oryginalnie przez belhifet
LOL


jestem tego samego zdania

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!


Posted by [KmH]MrOOvA_CL on 03-09-2002 12:34:

***LOL***

Alan ja jestem z tych loodzi co uzywaja **lol** :>
a wiesz kim ty jestes heh kolesiem ktory dopierdala sie do byle czego, co ci przeszkadza **lol** ???? Jak kto chce to sobie powi lol a jak nie to powie ta nieladna nazwt (wiecie twj pani na k) Moim zdaniem lepiej mowic ***LOL*** niz bluzgac na servach nie sadzisz Allan

__________________
Sa ludzie i robaki ... z tym ze robak czesciej pomysli .....


Posted by Allan on 03-09-2002 13:06:

Re: ***LOL***

..............gadasz tak jakby ci co uzywali tego binda "LOL" nie przeklinali na servach. radzilbym ci dokladnie czytac to co piszesz przed wklejaniem i pisac na temat bo co ma przeklinanie do "LOL" ??????? Te same osoby ktore uzywaja binda bluzgaja rowniez na serverach ale z tego co napisales wynika ze "lol" zastepuje im bluzgi.

quote:
Napisane oryginalnie przez [KmH]MrOOvA_CL
Alan ja jestem z tych loodzi co uzywaja **lol** :>
a wiesz kim ty jestes heh kolesiem ktory dopierdala sie do byle czego, co ci przeszkadza **lol** ????



Jesli mowie ze mi to przeszkadza to nie kwestionuj tego tylko zgadzaj sie albo nie !! Zreszta tego samego zdania co ja jest wiele wiecej osob ktore sie jeszcze tu nie wypowiedzialy albo nie uczestnicza w forum.

quote:
Jak kto chce to sobie powi lol a jak nie to powie ta nieladna nazwt (wiecie twj pani na k)



Sorka ale potrzebuje tlumacza aby zrozumiec i odpowiedziec


quote:

Moim zdaniem lepiej mowic ***LOL*** niz bluzgac na servach nie sadzisz Allan



jakas aluzja ?? hmm jesli masz cos do mojego zachowania na servach pisz oddzielny topic bo nie o tym gadka jest jesli wogole czytales poprzednie posty.

__________________
We Are The Fear !!


Posted by ProspeR on 03-09-2002 14:33:

Hmm. To oczywiste ze co za duzo to nie zdrowo ale...
Byl podobny topic o floodzie 'reloading'. Nie wiem jak jest teraz, bo nie gralem od 1,5 miesiaca w wolfa, ale czesc osob posluchala prosby i wyrzucila ow bind. Czesc jednak tego nie zrobila.... - kto wszyscy wiemy. Podkreslam to zastrzezenie JEST tylko wtedu jesli ludzie z FF nadal uzywaja 'reloading'.

Dla mnie jest rownie wkurwiajace jak widze co 2s lol jak i reloading...



LOL

__________________


Posted by Goliath on 03-09-2002 15:13:

Red face Lol

Osobiście, nie mam nić do "loli". Gdyby sie blizej przyjrzec, to na ffa smierc czesto powoduje upadek z fotela ze smiechu. Taki napis nie zmniejsza mi fps, na FFA nie rzuca sie wielu komunikatow teamowych, bo i tak kazdy gra po swojemu

Nie przeszkadza mi tez "reloading", bo z reguly nie interesuje mnie, ze ktos bedacy na drugim koncu mapy wlasnie przeladowuje magazynek (co niby mam go oslaniac )

Opinia dotyczy FFA.
A kto stosuje lole i reloadingi to wszyscy wiemy :p

__________________
It is a good day to die.


Posted by [BSM] Eladamari on 03-09-2002 17:06:

No ja nie gram teraz za czesto (wcale) ale wiem ze o ile reloding mi nie przeszkadzal to lol mnie wq.. zdenerwuje jak bende na serwie


Posted by Omega_Ra on 03-09-2002 17:23:

Co nerwy??

Ja nie mam bindowanego slowa LoL, co najwyzje je pisze - palicho ze ktos uzywa lol'a, gorzej jest kiedy on pociska binda, az do full flood'a. Jeszcze gorsze jest ciagle "Need ammo"

__________________
"Cisza, chwała silnych, schronienie słabych"
-Chrles de Gaulle
-=GG 324672=-


Posted by [KmH]MrOOvA_CL on 05-09-2002 15:06:

LoL

ehhh .... Alan jak ostatnio pisalem cos o "lolowaniu" to troche popilem z tond moje bledy :>>> sorry

P.S. Zreszta ortografia nigdy nie byla moim mocnym punktem :>

__________________
Sa ludzie i robaki ... z tym ze robak czesciej pomysli .....


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:24.