FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=42)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=8553)


Posted by n30 on 02-10-2002 21:10:

Lightbulb pak0.pk3 ODCHUDZANIE

mam pytanie czy mooglbym usunac z pak0.pk3 wszystkie bitmapy itd? wlasciwie chyba prawie wszystkie pliki graficzne??
bo mi server ponad jeden gb zajmuje ;/// a dysk jest ograniczony i tak troche glupio by to tak lezalo ;// i pytanie drugie czy moge tak zrobic z wszystkimi pakami?

pure server 0 ?

__________________
__
Kto rano wstaje jest sam sobie winny.


Posted by Sniezek on 03-10-2002 08:22:

jasne, z tym ze paki sa sprawdzane i wtedy chyba nikt nie moglby sie polaczyc do twojego serva, chyba ze nie bylby to pure server, a w takim wypadku narazasz sie na god mode i nne ciekawe mody .... )) (chyba tak to wyglada, ale nie jestem pewien do konca)

__________________
Panie, daj mi sile...


Posted by on 03-10-2002 09:29:

Talking Hmmm?

A przypadkiem nie daloby sie wy******** z paka np. muzyki, po uprzedniej jej wylaczeniu. Gdyby np. pierdzial ze nie ma plikow z muzyka mozna zastapic owe pliki blankami. Tzn. plikami o takich samych nazwach, formatacvh, rozszerzeniach ale pustymi. Np. wave trwajacy 0,1 sek. Quake'owi to roznicy nie zrobi, a wolne miejsce podskoczy. Powodzenia


Posted by Sniezek on 03-10-2002 18:06:

nie daloby sie o ile ma byc pure server

__________________
Panie, daj mi sile...


Posted by n30 on 03-10-2002 18:18:

oki zrobilem
tylko ze:
usunolem sama muzyke.
i teraz zaobserwowalem pewnego zonka :
po zmianie mapy jak sie jest jako observator to server po kilku sekundach kickuje playera. nie bardzo wiem dlaczego ;//

oczywiscie pure server 0

Ps nie ma jakiegos serva co nei wykorzystuje pak0 ??

__________________
__
Kto rano wstaje jest sam sobie winny.


Posted by Sniezek on 04-10-2002 15:29:

papuga wraca 6 pazdziernika

__________________
Panie, daj mi sile...


Posted by n30 on 04-10-2002 18:48:

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
papuga wraca 6 pazdziernika


to calkiem pozytywnie

__________________
__
Kto rano wstaje jest sam sobie winny.


Posted by GrEaTEyE on 05-10-2002 22:11:

hehe

dawno ju� tutaj niezagl�da�em i brzydko tu
A tak propos to papuga to taki mastah ze bedzie wiedzia� o co chodzi, ale nie na nim sie to opiera...spytaj sie np. Asika lub chaosa oni te� b�d� wiedzieli

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE


Posted by PAPUGa on 06-10-2002 22:39:

Re: hehe

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
dawno ju� tutaj niezagl�da�em i brzydko tu
A tak propos to papuga to taki mastah ze bedzie wiedzia� o co chodzi, ale nie na nim sie to opiera...spytaj sie np. Asika lub chaosa oni te� b�d� wiedzieli




nie mam poj�cia o czym piszecie

P.S. co to za dysk na serverze? 800G? pytam z ciekawo�ci - bo mo�e da�oby si� go zapcha� np. logami?

P.S.2.
jest pewnien spos�b na stworzenie pliku np. 100megowego, wype�nionego zerami, nie zajmuj�cego �ADNEGo miejsca na dysku (tzn. tylko jeden inod - bo mniej si� nie da) my�l�, �e w ten spos�b m�g�by� oszuka� serv Q3.

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi �miecie?


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 08:48.