FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=64)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=8559)


Posted by FrancMiko on 03-10-2002 15:54:

co to jest

Witam
mam taki maly problem

lacze sie do serwera wgrywa mi mape gdy sie juz wgra wyskakuje informacja : server disconnected-unpure client detected. invalid .pk3 files referenced

moze ktos wie co w takim przypadku sie robi !!!


Posted by Swiety on 03-10-2002 16:04:

Ta

Serwer Pure czyli taki który nie wpuści cię jeśli bedziesz miał pewne pliki w katalogu Wolfa.
Konkretnie chodzi tu o pliki z rozszerzeniem .pk3 (czyli mówiąc popularnie paki). Jeśli bedziesz miał takie paki których nie ma na serwerze, a serwer działa w trybie pure on to cie nei wpuści.
To jest takei zabezpieczenie przed cziterami, w pakach można przechowywać skiny, wallhacki, zmieniać modele itp. Oczywiście ofiarą tych zabezpieczeń padają czasami niestandardowe mapy.

Co zrobić jak nie chce nas wpuścić serwer pure on ?
Kasujemy wszystkie niestandardowe paki lub przenosimy je do innego katalogu. Jeśli nie wiemy co jest standardowym pakiem
to pozostaje nam tylko odinstalować grę, wykasować pozostałości z folderu gry i zainstalować od nowa wszystko, nie instalować dodatkowych map, skinów itp. Teraz napewno powinno nas wpuścić

__________________
Swięty


Posted by Bubi on 03-10-2002 16:54:

Po raz pierwszy Swiety udzielil niepelnej odpowiedzi .

Juz go uzupelniam (teraz zostaje mi juz tylko czekanie na moment kiedy udzieli odpowiedzi niepoprawnej )

Ten komunikat pojawia sie takze wtedy, kiedy usilujesz wladowac sie na serwer na ktorym chodzi jakis mod, bez zainstalowanego tego moda. Czyli na przyklad wlazisz na OSP 0.3, a masz OSP 0.22 badz OSP w ogole nie masz...

A, i jeszcze jeden przypadek: gdy w trakcie jak sie na serwer wbijales zostala zmieniona mapka. Ale w tym przypadku wystarcza polaczenie sie jeszcze raz.

Pzdr.,
Sff


Posted by Sierp on 03-10-2002 17:33:

To ja tylko dodam ze czasami to takze wyskakuje jak serwer jest na OSP v0,3 ... masz ospa w tej wersji ale miales nadgrany na wersjie 0.22 lub odwrotnie

p.s. mamy ndzieje ze to nie za aminbota Cie kiklo

__________________
a Po *** ?

W tym roku mikołaj trafił do wszystkich dzieci...


Posted by Swiety on 03-10-2002 20:07:

quote:
Napisane oryginalnie przez Sierp

p.s. mamy ndzieje ze to nie za aminbota Cie kiklo



AKurat jak masz aimbota to ci sie nei pojawia komunikat unpure client ))

__________________
Swięty


Posted by Xaoo on 03-10-2002 22:05:

quote:
Napisane oryginalnie przez Swiety
AKurat jak masz aimbota to ci sie nei pojawia komunikat unpure client ))


Swiety jak wie

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!


Posted by [FPP]Saari on 04-10-2002 00:26:

No wiesz.. testowal ... oczywiscie w celu sprawdzenia jak to dziala by potem mogl temu przeciwdzialac

__________________
saari.deviantart.com


Posted by Swiety on 04-10-2002 14:36:

TA

Przyznaje się bez bicia dużo rzeczy testowałem, ale nie używam ich bo uważam to za shit. Wyłącznie z ciekawości i w celu zapobiegania temu na serwerach.

__________________
Swięty


Posted by FrancMiko on 04-10-2002 16:57:

mapki

Ok sprawdze to !Dzieki
moze ktos jeszcze wie gdzie moge sciagnac mapke "ctfmultidemo.bsp"


Posted by FrancMiko on 04-10-2002 17:26:

juz mam :)

ok sam znalazlem


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:36.