FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=44)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=9020)


Posted by Atari on 18-11-2002 09:43:

Red face czy POL | Dr Machmud reprezentuje nas czy ...(??)

wiem co pisaliscie w innych postach nie chcialem tego pisac ale pod naciskiem fanow zadnych krwi podaje ten post a znim razem maly wote zeby zobaczyc jakie poparcie(albo brak) ma Dr Machmud gralem z tym panem przez jakis czas dowiedzialem sie ze:
- by prowadzic reprezentacje wystarczy dobrze grac i wymyslac taktyke ( rozmowa niewchodzi w gre)
-nie pisze na boardzie bo pozoim jest zbyt niski( doszedl do takiego wniosku juz wczesniej ale roamowa zemna upewnila go [nie wytrzymalem]moje argumenty byly dosc stanowcze)
- odcina sie od naszego boarda (i chyba jeszcze czegos nie pamietam)
- z jego wypowiedzi wynika ze moze od nas uciec(hehe niema szans) i przejsc do innej sceny sof'a w polsce niech mi ktos znajdzie druga tak duza
- moje prozby o napisanie posta/newsa/oswiatczenia zostaly olane
- nie uwaza nas za godnych reprezentantow polskiej sceny sofa( z wzajemnascia)
wsyzstko bylo na "nie" teraz moze na tak :
- tak gra 15h dziennie i gra dobrze
- tak mysli ze jest najlepszy
- tak mysli ze uczyma sie na swoim stolku
- tak zlewa nas
- tak ON wygral z POR
- tak po meczu z POR nic nie zobaczylismy zadnych demek czy chodzby 1 marnego screena nie jestesmy godni chodzby ochlapu pokazujacego gre "naszej" rep (za co winie nie tylko jego:


Posted by juzef on 18-11-2002 11:02:

sory ale jak moze reprezentowac nas osoba ktora wcale nie gra w polsce
osoba ktora rowno olewa graczy polskich
co do tego co napisales
to raczej jego poziom chyba nie dorosl zeby byc kapitranem i czlonkiem reprezentacji
to ze uwaza ze jest najlepszy to czyste przechwalki niech wpadnie do polski i ocenimy gralem z nim 2x raz szlo mu srednio a raz dostawal nieprzecietny lomot
wedlug mnie skoro twierdzi ze tak bardzo chca go inne reprezentacjie to nie widze powodu dla ktorego nie mial by przejsc (sory powiem brutalnie po takich wypowiedziach niech spier****)
nie poczuwam sie jako reprezentant polskiej sceny ale chyba gosciu na glowe upadl jesli on ma nim byc sory ale sadze ze kazdy kto gra w polsce ma lepsze kontakty z polskimi graczami i jest bardziej reprezentatywny
15 h dzieninie gdzie ??? chyba z kolegami w karty ??
co do jego pozycji na tzw stolku klan lidera to juz zamieszczalem w innym topicku pkt 6 dotyczacy graczy i klan liderow mowiacy o tym ze klan liderem moze byc osoba o narodowosci klanu i rezydujaca w panstwie reprezentacji jest rowniez dopisek ze szefowie CB moga robic wyjatki zastanawia mnie tylko ile maili trzeba do nich wyslac opisujac cala sytuacjie i sposob zachwania tzw pana "kapitana" sadze ze 1 powinein starczyc

najsmieszniejsze jest jednak to ze atari jako jeden z niewielu bral w obrone doktorka mahmuda a po pierwszej rozmowie z nim jak zostal zlany zmienil zdanie

pozdrawiam

__________________
per rectum


Posted by [FPP]Gazdzik on 18-11-2002 11:58:

quote:
Napisane oryginalnie przez juzef

najsmieszniejsze jest jednak to ze atari jako jeden z niewielu bral w obrone doktorka mahmuda a po pierwszej rozmowie z nim jak zostal zlany zmienil zdanie




Zgadzam sie z juzef'em. Atari zdecyduj sie po ktorej jestes stronie .


Posted by juzef on 18-11-2002 12:41:

quote:
Napisane oryginalnie przez Gazdzik
Zgadzam sie z juzef'em. Atari zdecyduj sie po ktorej jestes stronie .

hmm moze zle sie wypowiedzialem atari bronil DM zanim mial jakikolwiek kontakt z ww. osoba natomiast po pierwszym kontakicie zmienil o 180% swoj swiatopoglad na ten temat
pozdrawiam

__________________
per rectum


Posted by Og�r on 18-11-2002 13:28:

Doktor Mahmud juz sam nick m�wi ze kolo to jaki� frajer kt�ry mysli ze jest the best (Jak go spotkam kiedy� na ulicy to mu nakopie)Wydaje mi �ie ze Polscy gracze tj Blade Hades itp powinni jako� to rozwi�zac mo�e nowa Rep albo co� bo tak niemo�e by�.

Jak chc� go do innych Rep i jest taki chojrak to niech �ie zapisze do jakie� i Polsce da spokuj mo�e wpadnie kiedy� na Boarda i powie co� od �iebie jak ma nas za parobk�w i t�pak�w niech wysle maila albo co� bo tak niemo�e by� ze kolo ni z pietruchy i gruchy staje �ie liderem Rep Polski i olewa nasz� scene (kt�r� tworz� nieliczni)

__________________
www.sofpl.com


Posted by [FPP]glan on 18-11-2002 14:13:

heh czas mu chyba jakas zbiorowa zjebke na maila... ze z takimi pomyslami to niech sie koles pierdolnie... ja mam juz dosc sluchania ze jakis smiec ktory ledwo co se sofa 2 kupil i juz sie uwaza za glownego mastaha u nas w polsce...


Posted by Teuton on 18-11-2002 16:01:

Re: czy POL | Dr Machmud reprezentuje nas czy ...(??)

Witam !
Nie gram w LIDZE ale obserwuj� temat ad osoby Machmud'a i my�l�,�e mo�na to podsumowa� tak : go�ciu wy�ej sra ni� d..� ma wi�c kiedy� mu g�..o na �eb sbadnie, nie jest to posta� warta zachodu,post�w i cennego czasu + energii ola� gostka !!! P.S
Je�eli niechce pogada� tzn cz�ek zakomleksiony a jak taki sfrustrowany leszczyk mo�e by� najemnikiem ??? )

__________________
Teuton GG#4805299
Niema prawdziwego szcz�cia bez prawdziwych potrzeb
<<< VOLTER >>>


Posted by [FPP]Gazdzik on 18-11-2002 16:22:

wrrrrrrrr........... :)

Ogor ==> doktorek nie zaglada na te forum bo twierdzi "ze to za niski poziom dla niego". Musi posylac tu swoich ludzi aby to co im powie za niego pisali. Lolek glupi. Niedosc ze zaklada se klan "Reprezentacja Polski" bez niczyjej wiedzy i zglasza go do CB to jeszcze BOI SIE napisac czegos na swoje usprawiedliwienie . Tylko czemu sie boi? Przeciez tu nikt nie gryzie ani nie bije (bez powodu ).

Glan ==> zbiorowa zjebka - brzmi interesujaco .


Posted by [FPP]glan on 18-11-2002 18:15:

zbiorowa zjebka bo nic innego mu sie nie nalezy... robote w meczu z portugalia odwaliu ktos zupelnie inny anie on... za to chwala tym ktorzy z nim przystaja.. ale sadze ze powinni oni teraz zadac sobie pytanie czy dalej chca uczestniczyc w tej maskaradzie... kolo wyobraza sobie ze jest naszym mastahem.. sory.. blad w jego rozumowaniu... im lepiej rzadzacy lub przedstawiciel pozna spoleczenstwo ktore reprezentuje tym lepiej bedzie je reprezentowal.. a to co on wyczynia to jest smiechu warte gowno...


Posted by [FPP]Gazdzik on 18-11-2002 19:13:

wrrrrrrrr........... :)

NIe mozna sie nie zgodzic . Hm... wydawalo mi sie ze mahmud ma wiecej wrogoof nie przyjaciol a jednak . Wielu niby-wrogoof dzism bralo udzial w treningu tej "reprezentacji", kazdy pod tagiem "POL|". Plakac sie chce .


Posted by Og�r on 19-11-2002 17:47:

Fakt Gaz widzia�em ze do tej niby Rep wkr�cili paru kole�i z Ligi(nick�w niepodam) niez�y syf zamiast to jako� zbojkotpowa� to �ie przy�a�czajom smutno mi ale mnie to wali niech mnie Reprezentuj� jakie� Bolki mam to w dupie a wy niechce mi �ie juz na ten temat gada� nic nam nie zostaje jak ciupa� w nasz� najlepszejsz� gra jak� jest SoF2


A dla Doktora Mam

__________________
www.sofpl.com


Posted by Atari on 19-11-2002 18:30:

zobaczcie na wyniki vota czyzby tylko 7 osob owiedzialo tego boarda
moze jest jakies forum gdize cala scena sofa rozmawia ze soba a my o tym niewiemy niech ktos to zczai??
rozumiem ze 50 % akceptuje tylko czata w grze reszta sie nie zajmujac (oprucz sciagania dodatkow)
25% woli sie niewypowiadac, chociaz kliknac tak/nie to nie trudna sprawa no chyba ze zalogowanie sie na boarda jest jak na nasz poziom (slyszalem gdzies ze niski) za trudne


Posted by Og�r on 19-11-2002 19:29:

quote:
rozumiem ze 50 % akceptuje tylko czata w grze reszta sie nie zajmujac (oprucz sciagania dodatkow)
25% woli sie niewypowiadac,

sk�d ty bierzesz te statystyki urz�d statystyczny ju� zamkneli a mo�e robisz jakie� ankiety na Lidze

__________________
www.sofpl.com


Posted by [FPP]glan on 19-11-2002 20:06:

chcialem naglosnic sprawe niby "reprezentacji" Polski wrzucajac o niej nowa kolumne na glowna strone naszego serwisu ale niestety.. zlosliwosc rzeczy martwych i od jakiegos czasu nie moge zalogowac sie do konsoli by to dodac.. moze po jej publikacji cos by sie wiecej zaczelo wokol tej sprawy dziac...


Posted by Atari on 19-11-2002 20:29:

quote:
Napisane oryginalnie przez Og�r
sk�d ty bierzesz te statystyki urz�d statystyczny ju� zamkneli a mo�e robisz jakie� ankiety na Lidze

czytam z fusow i zultego osadu na twoich zebach roflt
dlaczego nas tak malo tutaj :cry:


Posted by KuLLa on 20-11-2002 00:37:

OK.
S�ysza�em (na tym boardzie ) �e teraz reprezentacj� zawiaduje Ares ...
Koniec spiskowania przeciw REpPL ( o ile te ploty to prwda ) bo wpier****************ol o jakim wanm sie nie �ni�o

A jak nie to wpadne wam na chate i zabije : wszytkich na A , wszystkich na O , wszystkich na G , a reszte zasiekam siekierkom co to jom mam pod riemkiom


ps ... jak mi sie pivo skonczy i nie b�dzie nast�pnego to i tak was sfraguje a wsze serca zjem na surowo

__________________
>IN BEER WE TRUST<


Posted by Zaitsev on 20-11-2002 12:27:

Talking

Nosz **** po%$&al mi sie TAK z NIE ten 2 glos na tak to jest na nie...ups.
Co do Machmudo to kolesia nie znam nie mialem z nim jeszcze przyjemnosci pogadac...no lae sadze ze to typ nie z tej planety- tak moge wnioskowac z waszych wypowiedzi...ale jesli kolo podchodzi w taki sposob olewajacy nas wszystkich to niech mu "%$^ mu w dupala".
Ja to tej reprezetacij nic nie mam...HADES mnie osobicie zaprosil i poprosil o granie w niej...tak przyznaje sie jestem inny.
Ale jesli faktycznie sytuacja sie nie zmieieni to sie mowi trudno i zrobie Bay Bay... ja tam nie musze grac reprezetujac Polski.

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***


Posted by Og�r on 20-11-2002 12:48:

No to jak Ares prowadzi Rep to mo�e by� powodzenia ze Szwedami chopy

__________________
www.sofpl.com


Posted by [FPP]glan on 20-11-2002 15:26:

quote:
Napisane oryginalnie przez KuLLa
wszystkich na G ,


oj to sie stary nasiekalbys sie u mnie... mam nazwisko na G


Posted by [FPP]Gazdzik on 20-11-2002 16:27:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
oj to sie stary nasiekalbys sie u mnie... mam nazwisko na G


Tez mam nazwisko na G . Ale KuLLa jakby ci wszyscy na A, O i G sie polaczyli to ci na K... lepiej nie mowic .


Posted by KuLLa on 20-11-2002 21:59:

quote:
Napisane oryginalnie przez Gazdzik
Tez mam nazwisko na G . Ale KuLLa jakby ci wszyscy na A, O i G sie polaczyli to ci na K... lepiej nie mowic .


Hehehehe! Widze �e znowu ostro schodzimy z topiku

__________________
>IN BEER WE TRUST<


Posted by [FPP]glan on 20-11-2002 22:10:

wydaje ci sie


Posted by QQryQ on 26-11-2002 11:40:

Wink dr

No w kazdym razie gdyby cz�owiek mia� jaja to wszed�by na boarda i skruszy� z nami kopie ! no ale jek wida� jak na razie mimo wielu le��cych rekawic nie pr�dko dojdzie do potyczki ;D

__________________
Kiedy zostanie odkryty �rodek wszechswiata, wielu ludzi sie zdziwi ze ich tam nie ma


Posted by juzef on 26-11-2002 13:27:

Re: dr

quote:
Napisane oryginalnie przez QQryQ
No w kazdym razie gdyby cz�owiek mia� jaja to wszed�by na boarda i skruszy� z nami kopie ! no ale jek wida� jak na razie mimo wielu le��cych rekawic nie pr�dko dojdzie do potyczki ;D

byc moze pan dm zaszczycil swoja obecnoscia boarda nawet zamiescil na nim swoj topick top 5 polskich graczy podpisany przez sof fan's topick jest super dziwie sie dlaczego nie zostal skasowany a nie tylko zablokowany a wszystko to dzialo sie pare dni wczesniej zanim sie dowiedzielismy o tym ze zapisano poslka reprezentacje do clan base
oczywiscie ja nikogo o nic nie oskarzam ale czasem trudno nie dodac 2+2
pozdrawiam

__________________
per rectum


Posted by [FPP]glan on 26-11-2002 14:01:

hmm moze jakbys dokladnie sie przykladal to bys wiedzial ze topic top 5 graczy to wiele ci ni mowi.. podal tylko dajcie mi ich ksywy i juz.. moze jakies wyjasnienia co i po co? zreszta ni wazne.. do dm mam taki stosunek jaki mialem i go ni zmienie...


Posted by juzef on 26-11-2002 21:16:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
hmm moze jakbys dokladnie sie przykladal to bys wiedzial ze topic top 5 graczy to wiele ci ni mowi.. podal tylko dajcie mi ich ksywy i juz.. moze jakies wyjasnienia co i po co? zreszta ni wazne.. do dm mam taki stosunek jaki mialem i go ni zmienie...

ja jedynie dedukuje na podstawie faktow ktore nasapily po sobie
pozdrawiam

__________________
per rectum


Posted by Og�r on 27-11-2002 12:22:

Jednak szlachetny D_M zapoda� topic na boardzie znizy� �ie do naszego bardzo niskiego pozimu.Wg mnie niema 5 najlepszych graczy w SoF2 niegrasz conajmniej 2 dni i jeste� lamka z Sof nie jest jak jazda na rowerze trzeba ci�zko trenowa� i trenowa�

__________________
www.sofpl.com


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:19.