FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=64)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=9069)


Posted by Argi on 23-11-2002 10:58:

Uprzejmie proszę o pomoc.

Próbuję zagrać w MP. Po wejściu na server (y) wywala mnie z takim komunikatem: Default_model/skin (multi/redsoldier 1) failed to register. Co to jest?
I jeszcze jedno: jak na liście wyświetlanej przez Eye rozpoznać, który server jest "cracked"?
Z góry thx za pomoc...


Posted by MAr-n on 23-11-2002 13:42:

co ty masz ustawione ?? chcesz widziec czerwone ludziki czy co ?? przeciez PB cie nie przepusci bo to czit
Z crackowanych serwerow nie da sie odroznic od normalnych w eye lecz prawie wszystkie pl serwery sa z crackowane

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"


Posted by Argi on 23-11-2002 15:25:

???

No co ty? żadnych cheatów nie ustawiałem. Wszystko na default, tylko ksywka i naprzód. Rozumiem co redskin, ale niczego takiego w ustawieniach nie mam.


Posted by MAr-n on 23-11-2002 20:38:

hmm wez sprawdz swoj plik cfg i zobacz czy jest takie cos jak ten multi/redsoldier i zmien z 1 na 0
Nie jest pewny czy to to bo juz nie gram w wolfa i nie spotkalem sie nigdy z takim problemem

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"


Posted by [FPP]Saari on 23-11-2002 21:23:

/me too ...

Martin nie jedz od razu kolegow nawet jesli chca grac z czerwonymi ludzikami
W CPMA np. jest to normalne wiec ktos sie moze nie znac - trzeba najpierw takiemu na spokojnie wytlumaczyc a nie od razu "no co ty przeciez to czit"

__________________
saari.deviantart.com


Posted by MAr-n on 24-11-2002 12:14:

Saari nie zrozumialas mnie W cpma to nie czit usatwienie sobie forcemodelcolor na jaki sie chce , ale w rtcw takie rzeczy nie przejda przez PB jak tez inne kolorowy paki ze skinami. O to mi wlasnie chodzilo

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"


Posted by Argi on 24-11-2002 12:40:

...

No dobra, ale gdzie to ustawić. W .cfg niczego takiego nie widzę. A jeżeli w konsoli, to jak?


Posted by spanzik on 26-11-2002 21:56:

i wy jestescie quakerzy heh smiechu warte - redsoldier -> chodzi tu o skin axis! red , blue glomby hehe , team r , team b , team s heh a co ja wam bede gadau wy i tak czity widzicie hehe , a co do twojego problemu argi hmmm sproboj reinstall wolfa zrobic , bo to nie mozliwe raczej aby defaultowe skiny byly uszkodzone ;/ , druga sprawa moze osp zle zainstalowane , naprawde nie mam pojecia czemu tak sie dzieje poszukam czegos ale imho reinstall wydaje sie wskazany

pozdro

__________________
Newbie


Posted by Argi on 26-11-2002 22:13:

...

Reinstal był. Nie pomogło. Z osp może byc coś nie tak, bo na niektórych serwerach, oprócz tego f...lonego skina, pokazuje brak 3 plików. ale z tego co wiem, to są pliki ze starszych wersji osp.
Jak od początku zrobić instalkę osp?


Posted by Swiety on 27-11-2002 06:56:

Ta

Skasuj cały katalog Osp i wgraj do niego najnowsze osp 0.82
www.orangesmoothie.com
Pliki ze starszych wersji osp mogą czasami (zależy od serwera)
powodować krzaczenie się Wolfa

__________________
Swięty


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 07:00.