FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=10)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=9722)


Posted by Mloody on 27-01-2003 03:24:

Question Headshot?

ZAmieszczam ankiete: czy lepiej ryzykować i celować w głowe czy lepiej strzelać po korpusie a pewnie?


Posted by DARK_ANGEL on 27-01-2003 10:13:

Re: Headshot?

quote:
Napisane oryginalnie przez Mloody
ZAmieszczam ankiete: czy lepiej ryzykować i celować w głowe czy lepiej strzelać po korpusie a pewnie?


W gruncie rzeczy wiele zalezy od broni z jakiej sie strzela ;p Chociaz jesli zakradam sie do goscia od tylca i jescze mam chwilke czasu to of corz wale heda zeby bylo pewnie ;p


Posted by Lis3n on 27-01-2003 12:31:

only glowa.. tylko ze jak jestem przeciw 5 to full auto

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen


Posted by on 27-01-2003 21:10:

Ja zawsze celuje w nogi! Zawsze!


Posted by Spidi on 30-01-2003 17:05:

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez Lis3n
only glowa.. tylko ze jak jestem przeciw 5 to full auto


Ja też wale w head ale czasem trzeba strzelać szybciej w tułów i stracić troche kul ale oszczędzic swoje życie. (bez cenne życie )

__________________
Spidi


Posted by fr3zzer on 30-01-2003 18:28:

celuj zawsze w prawa reke... i seria do gory po ramieniu ciagnij

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334


Posted by Spidi on 31-01-2003 10:50:

quote:
Napisane oryginalnie przez fr3zzer
celuj zawsze w prawa reke... i seria do gory po ramieniu ciagnij


Czemu by nie.

__________________
Spidi


Posted by KaZi on 01-02-2003 18:54:

zalezy z kim gram. Gram u mnie na Lanie dziennie kilka godzin i kazdego mam juz obcykanego. Jak widze ze lamusy to wiem ze hs im pykne bez problemu bo nie zdaza mnie zabic


Posted by JasieK on 04-02-2003 17:29:

Jezeli zdazysz wycelowac w korpus to i zdazysz w glowe wystarczy trzymac wyzej celownik, a nie na ziemi tak jak powiedzial jeden z was (buhehe w nogi Koles chyba sobie jaja robisz. Ile ty w to grasz ? ) celowanie polega na chodzeniu na boki a nie na staniu a miejscu i miezemiu w glowe... Trzymaj celownik na wyskosci glowy i celuj chodzac na boki... nie slucha co nie ktorych bo chyba nie graja w to nawet miecha... buhee

PS. poszczelaj sobie troche w scianie i sprawdz jak kazda bron sie zachowuje...


Posted by Spidi on 05-02-2003 13:14:

quote:
Napisane oryginalnie przez JasieK
Jezeli zdazysz wycelowac w korpus to i zdazysz w glowe wystarczy trzymac wyzej celownik, a nie na ziemi tak jak powiedzial jeden z was (buhehe w nogi Koles chyba sobie jaja robisz. Ile ty w to grasz ? ) celowanie polega na chodzeniu na boki a nie na staniu a miejscu i miezemiu w glowe... Trzymaj celownik na wyskosci glowy i celuj chodzac na boki... nie slucha co nie ktorych bo chyba nie graja w to nawet miecha... buhee

PS. poszczelaj sobie troche w scianie i sprawdz jak kazda bron sie zachowuje...



Masz racje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

__________________
Spidi


Posted by on 05-02-2003 13:36:

quote:
Napisane oryginalnie przez JasieK
Jezeli zdazysz wycelowac w korpus to i zdazysz w glowe wystarczy trzymac wyzej celownik, a nie na ziemi tak jak powiedzial jeden z was (buhehe w nogi Koles chyba sobie jaja robisz. Ile ty w to grasz ? ) celowanie polega na chodzeniu na boki a nie na staniu a miejscu i miezemiu w glowe... Trzymaj celownik na wyskosci glowy i celuj chodzac na boki... nie slucha co nie ktorych bo chyba nie graja w to nawet miecha... buhee

PS. poszczelaj sobie troche w scianie i sprawdz jak kazda bron sie zachowuje...


Dluzej od Ciebie synku... O jakies 2 lata dluzej (albo i wiecej), takze nie badz taki kozak... A jesli nie umiesz wyczuc, ze text o strzelaniu w nogi byl zartem to wez sie nie udzielaj.... A nawet celujac w nogi bym Cie rozwalil


Posted by JasieK on 06-02-2003 16:09:

Oj uwielbiam takich jak ty... cwaniaczki na odleglosc. Jezeli grasz w to 2 lata i dalej masz celownik na ziemi to naprawde jestes mastah.... napewno QL koles z ciebie (LAMER) jezeli chcesz mozemy sobie zagrac GG #5415221... mam admina tylko na 2 serverach awiec nie bedzie zbyt wielkigo wyboru serverow, ale moze masz swoj server?


Posted by [FPP]takjakby on 06-02-2003 17:41:

jasiek: czy ty nie zrozumiales ze on sobie zartowal? przeciez nawet ci to napisal, a 'kozaka' poki co ty zgrywasz..do tego obrazasz go bez powodu i rzucasz jakies smieszne wyzwania (jak kilkuletnie dziecko, ktore za wszelka cene musi udowonic ze jest najlepsze we wszystkim i ze ma racje... bez wzgledu na to czy tak jest, czy nie..)

__________________
- Why are u so cool?
- Hmm, i dont know; i just am...


Posted by AlieneK on 06-02-2003 19:22:

no ja gram 3 lata i tez celuje w nogi ale tylko z AK na full auto

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa


Posted by on 06-02-2003 20:42:

Dzieki Tjb za obrone...
widze, ze kolega Jasiek ma problemy z czyteniem ze zrozumieniem (2 klasa podstawowki sie klania...)
Nie bede sie z nikim klucil, bo nie mam na to ochoty, ani czasu...
A co do grania, to 1vs1 w cs to lekkie nieporozumienie, wiec nie badz smieszny.... To nie Quake...
Aha i nie napisalem, ze gram 2 lata, tylko 2 lata dluzej od Ciebie, a w cs zaczynalem grac ze 3 lata temu i podejrzewam,ze mam wieksze pojecie o tej gzre od Ciebie...
I celownanie w nogi jest najbardzoiej skuteczne!!


Posted by eRbol on 06-02-2003 20:57:

Jak mam kalasza to pierwsze 3-5 naboi pod/w szyje a potem w nogi do konca - magazynka/celu/mnie

__________________
"Zaprawdę, każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć na przód i niszczyć"


Posted by AlieneK on 06-02-2003 21:08:

male sprostowanie
nie tylko w nogi...czasem trzeba jeszce nizej....

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa


Posted by on 06-02-2003 21:10:

Postrzal w jadra jest najskuteczniejszy...
A najlepiej to stzrelac rykoszetem od ziemi...


Posted by Mloody on 07-02-2003 02:46:

Ja osobiście zauważyłem, że trzeba brać uwagę na wiatr. Bo jak raz strzelałem to kule zawróciły i zabiły mnie (a może były to kogoś innego sbłągane kulk?)


Posted by CzAsZeK on 07-02-2003 14:36:

:|<><><>

Celuj w szyje

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-


Posted by RzYdEk on 07-02-2003 21:16:

Czasem przez to że ciągle hedy wale dostaje ostrzeżenia od HlGuarda


Posted by DvK on 11-02-2003 22:56:

hah kocham takich mastah00f - "nie zebym sie chwalil czy cos, ale ja ciagle dostaje bany za czitowanie, a tak naprawde nie czituje, tylko b.dobrze gram". oni chca sie tym dowartosciowac publicznie, czy co? a co do mastaha jaska: on gra niedluzej niz rok , chyba, ze wczesniej pykal z kumplami na lanie


Posted by [SPECNAZ]Fr0d0 on 12-02-2003 12:02:

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
male sprostowanie
nie tylko w nogi...czasem trzeba jeszce nizej....



czasem nawet nie trza celowac, a heady same z siebie wchodza


Posted by on 28-08-2003 10:37:

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Fr0d0
czasem nawet nie trza celowac, a heady same z siebie wchodza

Racja


Posted by VidlaK on 05-09-2003 08:46:

a ja robie tak

-wytracam bron z reki strzalem i dobijam nozem (ala soldier of fortune)

-wale rakieta pod nogi , przysmazam lecacego w powietrzu spawara a na koniec dobijam railem (ala q3)

-podkradam sie w cieniu i o ogluszam (ala splinter cell)

-wsiadam na motocykl i strzelam z sub-machinegana w przechodazacych przeciwnikow (ala GTA-VC)

-..no albo jeszce inaczej

staram sie mieszac kombosy i rozne akcje zeby nie bo nudno

PS. niepotrzebna ankieta i tak wiadomo ze wszyscy celuja w glowe - a to ze nie wszyscy trafiaja tam gdzie chca to juz odrebny temat

__________________
Nieznośne Błogosławieństwo Riffu
[Member Of Flat Earth Society]


Posted by Squall on 27-09-2003 20:38:

Apropos głównego pytania tutaj. Zdecydowanie bardziej opłaca się wziąć AK w dłoń i strzelać ładne serie po 2-3 naboje, niż czaić się gdzieś z mp5 po kątach i walić full auto w nogi. Dużo szybciej jesteś w stanie nabyć odpowiednie umiejętności, niż latając z m4 + tłumik i waląc full auto gdzie popadnie. Czasem lepiej zginąć, a się czegoś nauczyć, niż wyjść obronną ręką z walki w lamerskim stylu...


Posted by Lis3n on 28-09-2003 00:18:

wrote by someone "Ja zawsze celuje w nogi! Zawsze!"
z ak to dziala ))))

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen


Posted by Kijanka on 10-12-2003 19:06:

Talking

ej chlopaki jak mam w glowe z ak47 strzelac jak nigdy nie wtrawie strzelam w tflo i zawcze go zaabije np z mp5 strezlam w glowe i z m4a1 ale nie z np p90 nigdy se nie wtrafisz heda z p 90 jak bedziesz celowal i jeszce z daleka ale lole ;/


Posted by Clank on 14-12-2003 19:02:

head

Jeje fajno sie gawedzi na forum ...ale to nie ten temat. CO do hedow jestem ich zwolennikiem kocham robic zasadzki , a jeszcze bardziej lubie zachdozic od tylca i i wpakowac pol magazynka w pale ale powiem wam ze najskuteczniej jest stzrelac z AK w tlow wtedy jak po sznuraczku i hedy wychodza same z siebie
<rotfl>

__________________
Paanie daj pan spokoj


Posted by MaslaV on 14-12-2003 20:24:

Re: head

quote:
Napisane oryginalnie przez Clank
Jeje fajno sie gawedzi na forum ...ale to nie ten temat. CO do hedow jestem ich zwolennikiem kocham robic zasadzki , a jeszcze bardziej lubie zachdozic od tylca i i wpakowac pol magazynka w pale ale powiem wam ze najskuteczniej jest stzrelac z AK w tlow wtedy jak po sznuraczku i hedy wychodza same z siebie
<rotfl>



ot co! he he

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:29.