FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=42)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=9922)


Posted by thor on 16-02-2003 17:21:

Zjazd/Zlot/Turniej

"Turniej
Witam.
Pisze tego posta, za posrednictwem Czaxa, by zorientowac sie czy chcialibyscie przyjechac na turniej. Mianowicie chodzi o to ze ja z Jezusem (moj qmpel) juz zrobilismy 4 turnieju tyle ze byly to turnieje q2ctf i sc, a chcemy sie rozwijac, i od paru dni orientuje sie w srod innych gier czy byli by chetni na takie cos, info gdzi i za ile jest nizejej. Narazie to jest pytanie czy chcielibyscie zeby na slepo nie robic i nie tracic czasu i pieniedzy. Wszelkie pytania przyjmuje na maila: [email protected] lub na gg: 1112319. Podaje tez link do strony ostatniego turnieju byscie mogli zobaczyc jak to wygladalo: http://www.netcraft.com.pl/ff/turniej .
Data, poczatek wakacji, jeszcze konkretna nie jest ustalona, narazie zbieramy informacje. Data bedzie znana za jakis czas.
Info.
Miejsce
Hotel JARD Nad Zalewem
Wasilkow (pod Bia�ymstokiem)
ul. Bia�ostocka 28
Nocleg
Hotel JARD Nad Zalewem
20-25 za 2/4 osobowy pokoj (od osoby za dobe)

Z powazanie Tygrysek
-----------------------------------------------------------------------------------

w zalaczniku macie jak to wszystko wyglada"
by Cz4X

teraz moja kolej
ten temat juz istenieje w dziale Imprezy/Ligi/Mecze, zalozylem go tutaj poniewaz nie kazdy jest tak inteligetny by zauwazyc ze sa jeszcze inne dzialy oprocz tego glownego... (np dzial w/w) zalaczam fotke z tego turnieju


Posted by thor on 16-02-2003 17:25:

szajse

**** u*******ilo mi link .... juz naprawiam


Posted by B0rG on 16-02-2003 18:12:

hiehiehie :) q2ctf powiadasz ;) i ze Jezusa, Tygryzka znasz ;)


Posted by Tygrys on 16-02-2003 19:27:

Cool

Hey Borgi znasz mnie i jiza wiec wiesz ze raczej taksobie tego nie robimy robimy to dla ludzi, zeby mogli miec Fun i zeby bylo dobrze (zamotalem chyba :/)

W kazdym razie turniej bedzie obojetnie czy z urtem czy bez, ale fajno by bylo zeby i urt wypalil, moze by byl nawet na stale, ale to sie zobaczy czy on wogule wypali jak wypali to mysle ze all beda zadowoleni wiec mysle ze nie bedzie zle teraz czekam na info czy sa chetni na cos takiego, a pozniej bedzie wiadomo czybedzie turniej, wstepna data jest Lipiec, jeszcze nie wiadomo ktorego dokladnie z paru powodow (sprawy prywatne moje i jiza and praca ) dokladna data powinna byc podana najpozniej 2 miesiace przed turniejem

PS: Pefnie zamotalem ale to u mnie czeste


Posted by PAPUGa on 16-02-2003 19:43:

ich bin da!

co oznacza, �e do�o�� wszelkich stara� aby by� obecny, cia�em przynajmniej

gdyby jeszcze ten termin by� wiadomy...

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi �miecie?


Posted by thor on 17-02-2003 13:09:

Angry turniej/zlot

tak se patrze ze chyba kazdego ***** ten zlocik, no i ***, cz4x czy kto tam chcialby takie cosik zorganizowac , a wy nawet nie raczycie napisac czy bylibyscie zainteresowani takim czyms


Posted by B0rG on 17-02-2003 16:34:

Re: turniej/zlot

******* **** ****** w **** czy ***** ****** w ****?


Posted by PAPUGa on 18-02-2003 00:09:

w ***************.

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi �miecie?


Posted by MaRcel on 18-02-2003 12:02:

heeee

Nocleg
Hotel JARD Nad Zalewem
20-25 za 2/4 osobowy pokoj (od osoby za dobe)
-----

pelna kulturka, ola� turniej moge by� ostatni, ale by� b�de.

I popieram projekt

__________________
Trzymajcie sie ciep�o


Posted by DEMON on 18-02-2003 21:10:

Post :)

Jeee, PAPUGa przyjezdza, lece rozwieszac transparenty =), ogolnie spoko pomys� ale daje 10zl(wiecej narazie nie mam) ze nie wypali Jak by co� to sie pisze

__________________
GG 2189404


Posted by PAPUGa on 19-02-2003 16:44:

mam pomys�a:

a gdyby pobra� po np. 5z� od uczestnik�w turnieju - i z zebranych funduszy ufundowa� nagrod� g��wn�?
niewiem co mia�oby to by� ale chodzi mi o co� w rodzaju "pro-gaming"u gdzie jest 'wpisowe' a wygrany zgarnia wszy�ko.

organizatorzy? wypowiedzcie si�?

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi �miecie?


Posted by GrEaTEyE on 19-02-2003 22:00:

hehe

mieszkam w Wasilkowie wi�c ejstem zainteresowany, z ego co wiem to oko�o 40 os�b b�dzie....from IRC hehe wpisowe 20 zeta pa

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE


Posted by MaRcel on 20-02-2003 11:10:

ta

1. "pro-gaming"

Widze PAPUGa ze i ciebie dotkne�o ostatnio modne s�owo "pro "

2. Faktycznie sporo osob jest zainteresowanych

__________________
Trzymajcie sie ciep�o


Posted by GrEaTEyE on 20-02-2003 16:32:

hehe

z tego co wyliczy�em to oko�o 30-40 ludzi b�dzie, wiec organizator za g�owe si� z�apie jak taka kupe zobaczy.......

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE


Posted by B0rG on 20-02-2003 17:11:

Question

mowisz o sobie gr8 ?


Posted by Vesta on 21-02-2003 14:04:

Re: Zjazd/Zlot/Turniej

ale fajnie bede mogla Was odwiedzic bo w sumie to tylko 2 przystanki od mojego domciu... Pewnie Fragilis tesh bedzie sie pisal no i mysle ze MG i JAgged tesh nie beda mieli nic przeciwko... hehehe no i wogole to chcialam od razu powiedziec zainteresowanym Demonowi i Papuzce ze nie musza brac na hotel u mnie w domq zawsze jest dla Was miejsce(hehehe macie przywileje) tzryamjcie sie papa


Posted by GrEaTEyE on 21-02-2003 15:19:

hehe

jak cos to ja te� 3 ziomali przygarne do domq
hehe m�wie o naszym szanownym panie organizatorze...tygrysek

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE


Posted by Silverdevil on 21-02-2003 22:52:

Re: hehe

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
jak cos to ja te� 3 ziomali przygarne do domq
hehe m�wie o naszym szanownym panie organizatorze...tygrysek

ja moze bede
ale ja juz bede to przyjade na****** i worce nie na wlasnych silach ye

__________________
s1lVer1x1


Posted by FrD on 21-02-2003 23:28:

hmm..

tylko w ludzi kamieniami nie rzucaj...

__________________
odr�niam si� od reszty u�ytkownik�w


Posted by Silverdevil on 22-02-2003 08:51:

heheh a rzucalem

__________________
s1lVer1x1


Posted by GrEaTEyE on 22-02-2003 15:46:

hihijaja

no nierozumiem, mniejsza o to....wasilk� rulez i jush..macie przyjechac

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE


Posted by Tygrys on 24-02-2003 16:38:

Jezeli chodzi o przenocowywanie mnie i innych organizatorow, to nie trzeba nas prznocowywac bo mamy zapewniony od dziwmiana pokoj dla siebine (czyt. organizatorow) za free

Jezeli chodzi o date bedzie ona niedlugo znana, musze to obgadac z drugim glownym organizatorem.

Jezeli chodzi o ilosc osob, to powiem ze nie tak duzo 30-40 z samego q2ctf przyjazdza na kazdy turniej kolo 40-60, ostatnio rowniez z sc bylo kolo 20 grajacych tylko, pozatym zawsze jest kolo 50-100 osob ogladajacych i nie grajacych, wiec nie padniemy jak tylu was zobaczymy

Pozatym trzeba by mi do pomocy 2 osoby z urt ktore najbardziej sie znaja i sa znane i bardzo sie udzielaja na scenie urt. W celu omowienia kilku spraw, tylko prosze bez zartow.

Kwestia nagrod. Raczej napewno beda medale i puchary, tak jak ostatnio. Co do nagrod zeczowych to nie gwarantuje, ale mozliwe ze tez beda to juz zalezy od tego czy znajdziemy na nie sponsorow.

Kwestia wpi sowego jest jeszcze nie ustalona tak jak i kwestia dokladnej daty, niedlugo postaram sie podac dokladnie z tego wzgledu ze widze ze sa chetni.

UWAGA! Prosba do was prosze mowic szczeze czy bedziecie, bo nie interesuje mnie takie cos typu "raczej bede" "moze bede" itp musze wiedziec na 100% zeby nie bylo przypalow, ze ja wam zalatiwe all a wy zrobicie mnie jednym slowem w "c.h.u.j.a"

Pozdrawiam all (w szczegolnosci Bogusia mojego malenkiego i Veste ktora sie ostanio ze mna zapoznala )

PS: Wiecej info na gg (1112319) i maila [email protected] .


Posted by Tygrys on 24-02-2003 20:16:

Jeszcze jedno, niech ktos z bialego (wasilkowa) kto gra w urta sie do mnie odezwie. Trza mi info na temat urta, ja sie jeszcze popytam w -=ff=- w dywizji urta ale bedzie mi tez trza kogos z miejscowych


Posted by Tygrys on 24-02-2003 20:30:

Jeszcze jedno, niech ktos z bialego (wasilkowa) kto gra w urta sie do mnie odezwie. Trza mi info na temat urta, ja sie jeszcze popytam w -=ff=- w dywizji urta ale bedzie mi tez trza kogos z miejscowych


Posted by MaRcel on 25-02-2003 14:58:

:D

i zajebiscie
czekamy na date

__________________
Trzymajcie sie ciep�o


Posted by kood on 27-02-2003 14:15:

pytanie

to ma byc zabawa tylko dla urtowcow czy inne gry w tym samym terminie sa tez przewidziane, no i jak dlugo ma trwac impreza...

__________________
...how much difference... does it make...


Posted by NesQuick on 27-02-2003 22:07:

NesQuick juz jedzie!!!!

Kuffa!Panowie!W pyte osob sie zjedzie!Matys w******* dostanie!Silver tez pewnie od coponiektorych!Bedzie zajebiscie!Ja bym przyjechal i zabral Sqbanego,Vmt,Playmakera!Damy rade!Organizujcie ten zlot!


Posted by Tygrys on 27-02-2003 22:31:

Nesquick mala uwaga, to nie bedzie zlot tylko TURNIEJ. Bedzie trwac 3 dni, i poza urtem beda inne gry. A raczej urt bedzie jako nowosc na turnieju bo to bedzie juz 5 z kolei turniej organizowany przezemnie i Jezusa (moj kolega ). Ostatnio dolaczylismy sc (StarCraft) i teraz z mojej w sumie inicjatywy zamierzamy dolaczyc UrT, tyle ze jeszcze co do urta nie jestesmy pewni, bo nie wiemy czy zdolamy skolowac az tyle kompow. Z tego co sie orientowalem w duwizji UrT w moim -=ff=- to gra sie 5v5 wiec trzebe min 11 kompow do samej gry (10 granie i 1 na server).

UWAGA w szczegolnosci do ciebie nesquick bo nie zrozumiales mnie. Prosilem o zgloszenie sie osob z bialegosotoku, ktore sa podkreslam ROZGARNIETE i maja leb na karku i sie na tym urcie znaja, a nie tak jak ty sie do mnie zglosile, i mi zazucales ze chyba cos jaralem, nie nie jaralem nic w przeciwienstwie do ciebie normalnie mowie, nie bluzgam i nie jestem taki chaotyczny jak ty.

Powtarzam moja prosbe, niech odezwa sie do mnie osoby z urta ktore obracaja sie na scenie nie tylko siedza na serverze, znaja ludzi i sa znani i szanowani, dobrze by bylo zeby takowe osoby byly z bialegostoku, jezeli nie beda z bialegostoku to juz trudno, w kazdym razie trzeba mi jakas znana i szanowana osobe a nawet dwie do pomocy przy organizacji.

PS: Wlasnie sie zabieram za robienie strony nowego turnieju wiec niedlugo wraz ze strona bedzie wiksze info.

I prosze potraktowac moja prozbe powaznie jezeli chcecie aby ten turniej mial tez urta, bo jak to olejecie to wiecej moze nie byc dla was takiej szansy. Tak jak juz szandy nie dostanie q2dm, dwa razy chlopaki przycieli (za przeproszeniem) w ****a i juz im nie bedziemy robic turnieju. Wiecej sie dla nich nameczylismy niz oni cokolwiek info dali ze zyja, a nawet im dobre nagrody zalatwilismy bo geeforsy, na tamten czas byly wypasione i drogie. Aha i nie gwarantuje ze nagrody beda, zebyscie nie nazekali.

Jeszcze jedna prosba, nie pytajcie sie w kulko o te same zeczy, bo to jest nudne i nie bede kilkadziesiat razy odpowiadac na takie samo pytanie. Najpierw przeczytajcie topik pozniej zadajcie pytanie jezeli takowego nie bylo, jak bylo to powinna sie pojawic odpowiedz.

Z gory dziekuje za wysluchanie (choc tu glosu nie ma ).
Borg jak odezwij sie do mnie bo mam sprawe do ciebie.
Z powarzaniem Grzegorz Tygrysek Wr�blewski.


Posted by GrEaTEyE on 28-02-2003 12:33:

quote:
Napisane oryginalnie przez Tygrys
Jeszcze jedno, niech ktos z bialego (wasilkowa) kto gra w urta sie do mnie odezwie. Trza mi info na temat urta, ja sie jeszcze popytam w -=ff=- w dywizji urta ale bedzie mi tez trza kogos z miejscowych

tygrys, ja mieszkam w Wasilkowie, gram w urt ponad 2 lata, wiec chyba jakos sie dogadamy? mam 15 lat, je�li to nieprzeszkadza:/

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE


Posted by Tygrys on 28-02-2003 13:08:

Sprawa organizacyjna.

Ludzie z urta z bialego ktorzy moga dac kompa na turniej prosze sie zglaszac do gr8eye'a on narazie zbiera all info. Sprawa zasadnicza, jezeli zbierze min 11 kompow to turniej urt sie odbedzie, jezeli nie to nie wiadomo, bo wtedy bedzie trzeba zalatwiac kompy co moze byc trudne.

Zgloszenia. Mozna sie zglaszac, tez do gr8eye'a, tylko prosilbym zeby to byly zgloszenia pewne, z ktorych raczej sie nie wycofacie.
Od wczoraj robie nowa strone turnieju wiec niedlugo all bedziecie mogli znalesc na stronie turnieju. Tymczasem ide dalej strone robic.

__________________
Najpier trzeba okreslic jak bardzo jest sie p.o.j.e.b.a.n.y.m zeby stwierdzic jak bardzo jest sie normalnym.


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:54.