FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=1)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=9939)


Posted by Grzesioo on 19-02-2003 10:20:

G_synchronousclients?

WItam!

Wczoraj zachcialo mi sie nagrac demko z botem (lol ) na CPMA no i musialem ustawic g_synCHronousClients na "1" - dziwnie mi sie po tym porusza po mapie, mowiac wprost - nedza Wydaje mi sie ze jest znacznie wolniej i wogole fizyka w grze jest torche inna (jakby mniejsza kontrola w powietrzu)... Kiepsko wychodza skoki Czy Wy tez to macie? Widzicie roznice grajac na "0" i "1"? Moze to wynika z mojego slabego sprzetu... (ok 50-70 fps)

Moze ktos wie do czego sluzy opcja g_synCRonosuClients?

BTW fajnie poogladac wlasna gre jako spectator

gl man


Posted by glover on 19-02-2003 10:58:

/autorecord

__________________
-warszawa smierdzi nozyczkami i zgnilymi kieliszkami-


Posted by killertowa on 19-02-2003 11:15:

quote:
Napisane oryginalnie przez glover
/autorecord

o ile dobrze pami�tam to wtedy gra si� dobrze, ale demka hacz�

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik mu�nie tw� sk�r� gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj si� na bezpiecznym unikni�ciu - po�� swe �ycie przed nim"


Posted by t0d on 19-02-2003 11:21:

quote:
Napisane oryginalnie przez killertowa
o ile dobrze pami�tam to wtedy gra si� dobrze, ale demka hacz�


nie koniecznie:

trzeba sie pobawic ustawieniami :

/sv_fps
/com_maxfps

i cos jeszcze ale zapomnialem acha najlepiej by bylo gdyby powyzsze wartosci byly sobie rowne co niestety spowodowalo by zwiekszenie objetosci demka - ale demko byloby plynniutkie

__________________

Art.226 �3. KK - Kto publicznie zniewa�a lub poni�a konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolno�ci albo pozbawienia wolno�ci do lat 2.


Posted by trl on 19-02-2003 15:22:

powinno wystarczy� sv_fps 60

__________________
My Preciousss...


Posted by SweepeR on 19-02-2003 15:43:

Najl;epuiej postawic serwerek dedykowany i sie do niego podlaczyc (/connect 127.0.0.1). Wtedy zaden z powyzszych problemow nie bedzie wystepowal...

__________________


Posted by t0d on 19-02-2003 21:46:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR
Najl;epuiej postawic serwerek dedykowany i sie do niego podlaczyc (/connect 127.0.0.1). Wtedy zaden z powyzszych problemow nie bedzie wystepowal...


nawet jezeli postawiwszy serwerek wlacze sobie np direct connect albo jakis inny program do sciagania z inetu? czasami jak gram normalnie (yyy nienormalnie wlasciwie ) na practice z botami to mi pokazuje ze mam ping >>100

__________________

Art.226 �3. KK - Kto publicznie zniewa�a lub poni�a konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolno�ci albo pozbawienia wolno�ci do lat 2.


Posted by dave on 20-02-2003 00:11:

grzesioo wpisz g_synch...."1", record nazwa_dema i ponownie g_synchr...."0" - to samo robi komenda autorecord tylko ze automatycznie wykonuje te operacje.

Jesli nie grasz na serverze dedicate to musisz zwiekszyc sv_fps miedzy 60-120 i powinno dzialac plynnie.


Posted by Grzesioo on 21-02-2003 08:02:

Dzieki :)

Oki, dzieki za odpowiedzi! sv_fps 60, /autorecord i jest luzik Chociaz komp troszke przymula ale i tak jest duzo lepiej niz przy g_synch... 1 Rozmiar 10 min demka to ok 2 MB

cyah


Posted by [FPP]grzEs on 11-03-2003 14:37:

Grzeski rulezzz

__________________
This microphone explodes
Shattering the molds
Ya either drop tha hits like de la o
Or get tha fuck off tha commode


Posted by Blue on 24-03-2003 20:18:

Ehh kurde a ja sobie ze swoim cfg nie moge poradzic ;( przestawialem juz te komendy i nic ;( a odpali�em config zooma i wszystkie demka co na nim nagrywam chodza piknie a na moim szarpi� ,�e a� boli ;( help ... zamieszczam swojego cfg

__________________
1361524


Posted by Hakan on 24-03-2003 20:49:

Nawet nie zagladalem do twojego konfiga

Jezeli grasz na listen serwerze to wartosc sv_fps = com_maxfps inaczej zawsze bedzie szarpac. Aha jezeli masz cpma 1.1 to sv_fps musisz sprawdzic jeszcze po zaladowaniu mapy bo zostaje ona zmieniona na 30 - mimo wczesniejszego ustawienia na np. 125 :/

__________________

Niewa�ne, kim jeste� I co z tob� zrobiono. Pr�dzej czy p�niej zyskasz
prawo wyboru. Jeste� czym� wi�cej ni� tylko sum� swoich cz�ci...
Niewa�ne jak dosz�o do twoich urodzin, jak do tej chwili toczy�o si� twoje �ycie!
Masz oczy, masz m�zg i skal� warto�ci. Nie pozw�l, by ktokolwiek ci� oszuka�,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, je�li nadejdzie, upewnij si�, �e wybierasz
samodzielnie. Nic co dzia�o si� wcze�niej,nie b�dzie wtedy mia�o znaczenia.

Roger Zelazny �Ksi��e chaosu�


Posted by Blue on 24-03-2003 21:06:

Stary BIG THX!!!!! Ile ja sie nad tym ukombinowalem =] a to po wgraniu mapki trza byklo jeszcze raz zmieniac .. teraz sobie fdalem tam gdzie mam autorecord zbindowany dodatkowo sv_fps 60 i �miga a� mi�o

__________________
1361524


Posted by oxygen on 25-03-2003 17:04:

quote:
Napisane oryginalnie przez Hakan
Aha jezeli masz cpma 1.1 to sv_fps musisz sprawdzic jeszcze po zaladowaniu mapy bo zostaje ona zmieniona na 30 - mimo wczesniejszego ustawienia na np. 125 :/


lub zabezpiecz q3config przed zapisem?

__________________


Posted by fajnygosc on 25-03-2003 20:15:

to nic nie da

__________________
jestem vipem pokaz cipe


Posted by oxygen on 26-03-2003 21:00:

nie wiem nie znam sie :o

__________________


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:31.