Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Sponsoring w polsce
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
cubus
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Sponsoring w polsce

Witam

Chciałem sie dowiedzieć czy wasze klany są w jakiś sposób sponsorowane np: przez kafejki, sklepy komputerowe itp ??
Jak wygląda tak współpraca i czy wogóle istnieje coś takiego w naszym pieknym kraju ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2003 14:46
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p4t3ex.pl
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

ee , w urt mało FF ma jakis sponsorów hyba tylko , w q3 dużo ( najwięcej hyba jest sponsorowane) :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2003 16:07
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruBk4
_o/



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Gliwice

hehehe a co szukasz klientów? Klan w którym gram napewno jest chętny


=====
ops sorki nie doczytałem ale z tego co napisałem mozna stwierdzic ze nie wiem jak to wygląda ale ja bym liczł na jakis serverek albo cus

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2003 19:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruBk4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruBk4 Znajdź więcej post'ów przez  GruBk4 Dodaj GruBk4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruBk4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Najwiecej sponsorow jest oczywiscie w grze Counter Strike jako ze w ta gre gra najwiecej luda.

A apropo FF to faktycznie mozna powiedziec ze wyrozniamy sie tutaj dosc mocno i duzo osiagnelismy jesli chodzi o sponsoring

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2003 22:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cnotek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

team3M

team3M (multiclan) w kturym aktualnie gram tez ma sponsora www.artnet.pl coprawda ja jeszcez nieodczulem jego obecnosci no ale cuz moze kiedys sie ukaze serwerk

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-09-2003 00:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cnotek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cnotek Znajdź więcej post'ów przez  Cnotek Dodaj Cnotek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cnotek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n@sTi
Veni Vidi Vici



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: WrOck

my tez :)

My tez jestesmy chętni ;D www.v3.up.pl
1 pytanko ! sponsoring = host'ing ??

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2003 13:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n@sTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n@sTi Znajdź więcej post'ów przez  n@sTi Dodaj n@sTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n@sTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: my tez :)

quote:
Napisane oryginalnie przez n@sTi

1 pytanko ! sponsoring = host'ing ??


moze ale nie musi...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2003 14:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaxiM
r3surrected



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Kraków

Ze sponsoringiem w UrT to musi byc smieszna sprawa. W Counter-Stike to wiadomo co sponsor ma sponsorowac, wyjazdy na wieksze turnieje typu CPL czy ClanBase EuroCup, a takich turniejow rocznie odbywa sie naprawde sporo. A sponsoring w UrT? Zero wyjazdow, zero turniejow, hosting najbardziej prawdopodobny. W CSie funduja tez sprzet dla graczy, ale dlatego ze ci gracze reprezentuja sponsora na takich turniejach i dziala to jak reklama, a probowac sie w tej chwili reklamowac na scenie UrT mijaloby sie z celem.
Eh, kiedy UrT osiagnie chociaz 0.1 tego co CS... niechby byl chociaz jeden turniej pokroju CPL raz na rok...

__________________
« r3surrection team - www.r3surrection.net »

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2003 15:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaxiM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaxiM Znajdź więcej post'ów przez  MaxiM Dodaj MaxiM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaxiM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

czyli pozostaje hosting, i ewentualnie sponsorowanie serwerka/łącza...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2003 11:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Thumbs down bah :/

wiecie czego oczekujecie od sponsora.
to dobrze.

zastanówcie się teraz co możecie zaoferować sponsorowi - człowiekowi który wykłada realną kasę dla Was.

może wtedy będzie Wam łatwiej go znaleźć ...

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-10-2003 11:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruBk4
_o/



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Gliwice

Talking Re: bah :/

;D reklame ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-10-2003 13:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruBk4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruBk4 Znajdź więcej post'ów przez  GruBk4 Dodaj GruBk4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruBk4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaxiM
r3surrected



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Kraków

Exclamation

Mialem napisac post, napisalem kolumne, zapraszam do czytania i dyskusji: http://urbanterror.pl/index.php?show=column&id=37

__________________
« r3surrection team - www.r3surrection.net »

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-10-2003 20:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaxiM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaxiM Znajdź więcej post'ów przez  MaxiM Dodaj MaxiM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaxiM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruBk4
_o/



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Gliwice

quote:
Napisane oryginalnie przez MaxiM
Mialem napisac post, napisalem kolumne, zapraszam do czytania i dyskusji: http://urbanterror.pl/index.php?show=column&id=37


przeczytałem i moim zdaniem jest jeszcze druga strona medalu, duzy turniej = napływ graczy, napływ graczy = napływ chamstwa ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-10-2003 21:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruBk4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruBk4 Znajdź więcej post'ów przez  GruBk4 Dodaj GruBk4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruBk4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaxiM
r3surrected



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Kraków

Exclamation

No niestety, cos za cos. Od tego sa admini aby sobie scene odpowiednio wychowac. Jest tez trzecia strona medalu, duzo luda = wiecej kasy dla SID, tymbardziej ze SID powinno brac kase za pozwolenie na turnieje UrT, przy okazji PayPal a kto wie... moze po kilku takich wiekszych imprezach ktos zainteresowalby sie SID'em.

__________________
« r3surrection team - www.r3surrection.net »

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-10-2003 22:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaxiM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaxiM Znajdź więcej post'ów przez  MaxiM Dodaj MaxiM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaxiM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n@sTi
Veni Vidi Vici



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: WrOck

Unhappy a co my mozemy ???

Ale co my mozemy zrobic ?? daj jakis pomysl ... mY zwykli gracze nie mamy raczej czego zaoferowac ... nawet cała Polska nie ma Co mam objechac wszystkie cafe i sklepy komputerowe mieszczace sie we Wrocławiu i informowac ich o UrT ???

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-10-2003 22:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n@sTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n@sTi Znajdź więcej post'ów przez  n@sTi Dodaj n@sTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n@sTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaxiM
r3surrected



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Kraków

Na dobry poczatek
A tak powaznie to my szaraczki mozemy raczej malo, ale jak mowilem sa wsrod nas tacy ktorzy pracuja w konkretnych miejscach lub maja znajomosci. Nawet Ty jesli znasz np. wlasciciela jakiejs kafejki czy sklepu mozesz probowac na poczatek przedstawic mu ta gre, powiedziec jak wyglada sponsoring ktory juz jest na innych scenach itp. Zawsze jest mozliwosc (mala, ale jest) ze trafisz na goscia ktory "kuma czacze". Znasz kogos kto prowadzi serwis o grach? Pros go o zbannerowanie urt.pl i utr.net. Kazdy drobiazg sie liczy. Zawsze zwieksza sie szansa ze przypadkiem ktos "odpowiedni" zwroci uwage na ten banner i na nim z ciekawosci kliknie, po czym pomysli "a czemu nie?". Nawet reklamowanie UrT wsrod znajomych ktorzy lubia sie bawic w takie gry cos da, zwiekszy sie ilosc graczy, a od tego tez duzo zalezy. Tak jak mowilem, kazdy drobiazdzek moze w jakis sposob pomoc. Podejsciem "nie ma co sobie dupy zawracac i tak z tego nic nie bedzie" napewno nie pomozemy. pamietajcie, kazdy drobiazdzek...

__________________
« r3surrection team - www.r3surrection.net »

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-10-2003 23:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaxiM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaxiM Znajdź więcej post'ów przez  MaxiM Dodaj MaxiM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaxiM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n@sTi
Veni Vidi Vici



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: WrOck

Unhappy k :)

Hehe byłem wczoraj w sklepie mojej sieci Lecz oni powiedzieli ze gra jest spoko ale ma za malo zwolennikow jak narazie - LOSIE- I ze jak narazie postawili server CS'a ;/ LOSIE bede probowiał dalej ...

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-10-2003 07:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n@sTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n@sTi Znajdź więcej post'ów przez  n@sTi Dodaj n@sTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n@sTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruBk4
_o/



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Gliwice

ja jakis tydzien temu napisałem do redakcji tenbit.pl i odpisali ze własnie mają zamiar postawic serverek urt.


hyhyhy moze wkrótce

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-10-2003 09:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruBk4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruBk4 Znajdź więcej post'ów przez  GruBk4 Dodaj GruBk4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruBk4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cubus
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

MaxiM nic tylko pogratulować kolumny-dobrze ujołeś temat.
Zgadzam sie, że największy problemem tej sceny (urt) jest jej "elitarność" i że to ona jej najbardziej szkodzi ale to da sie zmienić !!
Mieszkam w Dobczycach, fajne miasteczko ok 30 km od krakowa, 7 tyś mieszkańców, 1 porządna cafejka, net może mieć każdy mieszkaniec z uczciwą forse I urban jest tu bardziej znany od jakiejkolwiek gry sieciowej ( utrzymuje kafejke ). Niedługo ruszy może nawet serwer jednego z dostawców netu ;p
Chcemy pogadać z właścicielem kafejki czy nie moglibyśmy tam wspólnie trenować tylko właśnie nie wiemy co zaoferować w zamian.

A teraz kilka pomysłów:
- na urbanterror.pl mogłaby być do kupienia płytka z najnowszym urbanem, pr, pb, i tymi wszystkimi pierdołami to by wielu ludziom ułatwiło dostęp do urt
- ten serwis w końcu mógłby zacząć pożądnie funkcjonować bo narazie co drugi dział jest w budowie, chodzi mi tu np o dział mapy bo nie wszyscy znają urbandepot
- mógłby powstać chat bo nie wszyscy z irca umieją skorzystać a chat jest dużo prostszy w obsłudze i mniej "elitarny"
- i wogóle środowisko urt tez powinno sie zacząć zminiać. Jakiś czas temu jak jeszcze byłem niekumaty chciałem o coś zapytać na irc'u i rozmowa wyglądała tak, że niejaki DarkAngel próbował mi pomóc (dzięki temu zagrałem pierwszy raz w necie) a inni sie napieprzali jaka to ja dupa nie jestem i kto wogóle dał mi namiar na kanał

- uważam, że ogromną role w reklamie tej gry powina odgrywać jej polska strona która pozostawia niestety wiele do życzenia

I tu właśnie wpisujcie te życzenia i sposób na rozreklamowanie urt czyli na lepsze jutro dla nas wszystkich.... z tym, jutrem to mnie troche poniosło, ale wiecieo co chodzi. Zacznijmy narodową kampanie promującą grę Urban terror

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-10-2003 09:38
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: k :)

quote:
Napisane oryginalnie przez n@sTi
Hehe byłem wczoraj w sklepie mojej sieci Lecz oni powiedzieli ze gra jest spoko ale ma za malo zwolennikow jak narazie - LOSIE- I ze jak narazie postawili server CS'a ;/ LOSIE bede probowiał dalej ...


bo:
1. w cs duzo wiecej osob gra
2. bardziej dopracowany
3. organizowane sa turnieje

sumujac? jakbym mial dobre lacze do wykorzystania w tej chwili pod server to naprawde bym sie musial zastanowic czemu mialbym na nim urt postawic

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-10-2003 12:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruBk4
_o/



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Gliwice

moja propozycja jest taka zeby napisac np. do cd-action o tym modziku na płytce z demkami dali by wszystko co jest potrzebne do urbana (oczywiscie bez q3) czyli pr, pbweb, urt 3.0 i update na 3.1 i juz jakies 200 osób wiecej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-10-2003 13:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruBk4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruBk4 Znajdź więcej post'ów przez  GruBk4 Dodaj GruBk4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruBk4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaxiM
r3surrected



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Kraków

Re: Re: k :)

quote:
Napisane oryginalnie przez cZAx
bo:
1. w cs duzo wiecej osob gra - tak
2. bardziej dopracowany - abslolutnie sie z tym niezgodze, w przeciwnienstwie do UrT nie ma pelnej rownowagi broni a niektore bugi jeszcze z wersji 1.3 nie sa naprawione (aktualna wersja 1.6 ktora zepsula jeszcze wiecej)
3. organizowane sa turnieje - najwiekszy plus, to bardzo zacheca, sam po obejrzeniu filmu z CPL Summer 2002 poprostu MUSIALEM w to zagrac



Co do CD-Action to mam bardzo mieszane uczucia, niestety ostatnimi czasy ta gazetka mocno sie zeszmacila (nie liczac pelnych, wersji niejednokrotnie hitow) a jej odbiorcami w tej chwili sa w conajmniej 70% ciule, no ale moze... w sumie poki nie mialem neta to czy gazeta szmatlawa czy nie to zawsze rezejrzalem zawartosc CD. To tez jakas szansa na wybicie sie.

__________________
« r3surrection team - www.r3surrection.net »

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-10-2003 13:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaxiM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaxiM Znajdź więcej post'ów przez  MaxiM Dodaj MaxiM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaxiM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruBk4
_o/



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Gliwice

ale...

"cd-action" było tylko przykładem gazety o grach komputerowych wydawanej razem z płytką

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-10-2003 13:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruBk4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruBk4 Znajdź więcej post'ów przez  GruBk4 Dodaj GruBk4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruBk4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuMb4L
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Thumbs up CdA

dobry pomysl grubki z tym cda , a co do czytajacych cda to zapewniam ze nie wszyscy cziule cda ma najwiekszy naklad i sadze ze gdyby umiescili urt na cd (freee mod) gra zdobyla by wielu graczy nie 200 jak pow grubka ale z 1000 przy ich nakladzie 1000 to 1/25? cos?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-10-2003 14:58
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaxiM
r3surrected



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Kraków

Wlasnie jedyne "za" przemawiajace za CD-A to duzy naklad i spora popularnosc. Warto zaryzykowac, jak przyjda "ciule" to sie ich nauczy wychowania jesli rodzice nie dali rady

__________________
« r3surrection team - www.r3surrection.net »

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-10-2003 15:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaxiM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaxiM Znajdź więcej post'ów przez  MaxiM Dodaj MaxiM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaxiM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n@sTi
Veni Vidi Vici



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: WrOck

Post click :)

Ja bardzo lubie click'a spoko gazetka !! albo komputer swiat - gry mozna by cus wymyslec

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-10-2003 15:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n@sTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n@sTi Znajdź więcej post'ów przez  n@sTi Dodaj n@sTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n@sTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

Nie myślcie tylko robcie !! : ) no juz wysylajcie te emaile !! : )

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-10-2003 16:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaxiM
r3surrected



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Kraków

Exclamation

Powiem moze co ja ze swojej strony narazie zrobilem. Wystosowalem wlasnie obszerny list do redakcji CD-Action i Komputer Swiat: Gry, jestem tez w trakcie zalatwiania sprawy naszego bannera/buttona w oficjalnych serwisach innych gier FPP, kilka maili z odpowiedzia pozytywna juz otrzymalem. Pomysle nad wyslaniem obszernych maili do redakcji innych gazet.

Nasz button napewno znajdzie sie na stronie http://www.cd.net.pl, jest to serwis zajmujacy sie wypalaniem plikow na CD, to tak apropos pomusly rozprowadzania plytek z UrT, mozna by pomyslec nad nawiazaniem wspolprawy z owym serwisem, ale ta sprawa wymaga przedyskutowania. Serwis pifpaf.pl jest zainteresowany wymiana buttonow, tylko teraz kwestia zlapania MajeSa. A taka wymiana bylaby oplacalna, poniewaz pifpaf.pl obejmuje sporo gier i dla kazdej ma osobna strone.

Ja bede dzialal dalej, a wy?

__________________
« r3surrection team - www.r3surrection.net »

Edytowane przez MaxiM dnia 18-10-2003 o godz. 18:17

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-10-2003 16:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaxiM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaxiM Znajdź więcej post'ów przez  MaxiM Dodaj MaxiM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaxiM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruBk4
_o/



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Gliwice

hehehehe pozostali jeszcze admini serverów i osoby które mają rcona, osoby które beda nas broniły przed rozpowszechnieniem sie chamstwa

MaxiM napisz jak ci odpowiedza bo jak cos to jestem gotów wydac te marne 20 zł na marną gazete dla naszego kochanego modzika

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-10-2003 18:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruBk4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruBk4 Znajdź więcej post'ów przez  GruBk4 Dodaj GruBk4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruBk4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaxiM
r3surrected



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Kraków

No, gdyby ktoras z gazet sie zdecydowala i to wydanie zeszloby sporo lepiej (my bysmy wyjatkowo kupili) to moze zainteresowaliby sie nami na troche dluzej

__________________
« r3surrection team - www.r3surrection.net »

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-10-2003 18:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaxiM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaxiM Znajdź więcej post'ów przez  MaxiM Dodaj MaxiM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaxiM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 07:38.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions