Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Bledny_patch 1.33???
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
kwas
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Exclamation Bledny_patch 1.33???

po zainstalowaniu patcha 1.33 full, podczas porby laczenia sie z serwerem pojawia sie komunikat o bledzie:
Game code ui_mp_x86.dll failed Pure Server check

-co to K.... jest? -jak to naprawić

MEDICs HELP!!!

kwas

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2002 22:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

I'm a medic!

Z tego co jest napisane (PURE) masz po prostu powsadzane do katalogu main jakies dodatkowe packi.. nie sciagales czasem nowych map, skinow czy czegos innego? Moglo sie to stac w trakcie ladowania mapy jesli masz wlaczona opcje cl_allowdownload 1.
Jesli server jest ustawiony na pure to Cie nie wpusci z niczym dodatkowym poza oficjalnymi packami i patchami.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2002 23:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
>|fake|<Lasica
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Warszawa

Game code ui_mp_x86.dll failed Pure Server check
.....hmm to chyba jednak cos powazniejszego...jakby byl tylko "UNPURE"...to by wszedl na serwer i po chwili wylecial z komunikatem Unpure Client Detected!!...wydaje mi sie ze masz uszkodzony plik ui_mp_x86.dll( i wolf nie moze sprawdzic czy serwer jest pure czy unpure), lub ogolnie cos nie tak z wolfem.Proponuje reinstalke (gierki nie systemu ofkorz )

__________________
Jam Lasica

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 01:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil >|fake|<Lasica Znajdź więcej post'ów przez  >|fake|<Lasica Dodaj >|fake|<Lasica do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać >|fake|<Lasica prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Ja mam to samo
Wyskakuje podczas polaczenia sie z serwem a 1/32 podczas gdy ty masz 1.33
Niech ssaja admini serwow na 1.32

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 01:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
>|fake|<Lasica
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Warszawa

oups to namieszalem...kiedys po prostu wypisywalo ze nie ta wersja wolfa i jush..a tu teraz takie komunikaty....sorka za mistejk........mam nadzieje ze nie odisntalowales jeszcze wolfa

__________________
Jam Lasica

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 01:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil >|fake|<Lasica Znajdź więcej post'ów przez  >|fake|<Lasica Dodaj >|fake|<Lasica do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać >|fake|<Lasica prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Tak dll jest inny i mowi wyraznie ze FAILED CHECK czyli nie wyszlo mu sprawdzenie , jak mowi prosper nie te protokoly generalnie.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 02:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
adi
poprostu adi :>



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków

Cool

a nie mowilem ?? no a nie mowilem ??? LOL

__________________
"Widzę, widzę, widzę Więcej Wiem więcej....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 06:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do adi Znajdź więcej post'ów przez  adi Dodaj adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lew7
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: WawA

Hehe tez to wczoraj mialem, ale zerknalem ze w ase mam linka do zlego wolfa tego na 1.33, przestawilem na 1.32 i problem zniknal - ale sie cieszylem

__________________
WawA RULEZ !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 09:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lew7 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lew7 Znajdź więcej post'ów przez  Lew7 Dodaj Lew7 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lew7 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

AAA juz chyba wiem ...

Mialam cos takiego kiedys tez jak usuwalam wszystkie pk3 aby moc zagrac na serverach pure
Usuwales cos ostatnio z main?
Jesli tak to zobacz czy posiadasz w nim plik mp_bin.pk3 - wydaje mi sie ze on w duzej mierze jest odpowiedzialny za pure check..
Jesli nie tez to sprawdz - moze niektorym przy instalacji 1.33 ten plik gdzies znika..

Jesli dalej nic nie wyjdzie to ja nie wiem - sprobuj zainstalowac jeszcze raz 1.32 a potem spowrotem 1.33 ... moze zadziala

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 09:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
spanzik
fear the newbie



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wuwua

hmmmm wszystko spoko ale ja mialem tak raz juz na wersji 1.33 i servie 1.33 :O czyzby moj IMBOT nie chcial mnie wpuscic?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 10:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil spanzik Znajdź więcej post'ów przez  spanzik Dodaj spanzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać spanzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Mialem to samo ( zaraz bedzie masowa histeria ) tylko ze ja to mialem przy 1,32 wczoraj i zainstalowanym osp na serwerze

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 12:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

a ja tego nie mialem

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 13:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Vk
Verlocker



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Kołobrzeg

Question

Mi wyskakiwał ten błąd jak wchodziłem na bajkowe kiedy była tam wersja 1.32. Mam ten pak - mp_bin, a mimo tego błąd był. Co do nowego pacza, to jakie servery stoją już na nim? Z tego co się orientuję to tylko Bia tak?

__________________
Virtual military complex, czyli klan !vMc!.http://vmcklan.w.interia.pl/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 17:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Vk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Vk Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Vk Dodaj [FPP]Vk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Vk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

nie z tego co wiem to jeszcze kilka zagranicznych jak nie wszystkie ja na nich gram a wczoraj grałem an bia ups dzisiaj w nocy na tym patchu i na nowych mapach fajne są tylko nie wiedziałem gdzie sei znajduje w którejs to sie nawet zgubiłem a pozatym to chyba narazie żadnych bugów nie widziałem ale to nic bo ja nigdy nie miałem problemów i bugów z patchami

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2002 17:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

Niedozwolony fov<90 ???

Ostatnio grajac na jednym z serwerow zagranicznych (finlandzki lub niemiecki) zostalem zabity jako snajper. Po respawnie zostal mi kat widzenia taki jak u snajpera, tylko bez tego "kolka" i bez HUD'a. Dodam, ze respawnowalem sie jako medyk. "Dolegliwosc znikla po kolejnej smierci. Czy jakis wyborowy snajper (ja gram tylko okazjonalnie) tez mial taka przygode?

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2002 08:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

W ramach teleturnieju ja tez zadam pytanie:
Wlasnie dwie godziny temu okazalo sie, ze punkbuster, (ktory mam zainstalowany od m-ca?) nie jest zainstalowany, tzn. pb jest, ale, jak wchodze przez All seeing Eye na jakikolwiek server - dostaje wiadomosc, ze nie mam zainstalowanego pb i powinienem sie zglosic na odpowiednia strone www. W ramach podpowiedzi zaznacze, ze problem tkwi w cfg - po reinstalacji moglem wejsc (podpowiedz 2: nie chodzi zapewne o komende seta sv_punkbuster ). Zycze wysokich wygranych...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2002 22:37
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Pewnie masz PB Distabled Musisz wejsc do wolfa (nie na serwer) do Multiplayer i wcisnac na PunkBuster tak by bylo Enabled

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2002 22:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

no napewno masz wylaczonego PB to jak już martin powiedział trzeba go właczyć w grze

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2002 03:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
spanzik
fear the newbie



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wuwua

z konsoli /pb_cl_enable pozatym masz wielki napis zolty ze PB marudzi ja dalej uwazam ze pb w wolfie ssie :/ jedyne co powoduje to sztuczny laag na servach MP efekt walisz go goscia i nic :/ ping 20 strzelanie jak na 100 i w druga strone , szajs! OSP ma polepszony kod sieciowy i o wiele lepiej sie na nim gra pozatym PB sprawdza jedynie varsy czy aby nie mamy za jasno ect :F ***** co za bzdura

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2002 03:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil spanzik Znajdź więcej post'ów przez  spanzik Dodaj spanzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać spanzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

no to ja nie wiem dziwne te PB ja mam pojasnione (cheter ze mnie )

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2002 04:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:44.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions