Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Medal of Honor: Allied Assault > Breakthrough
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]SvgMarine
moh.fpp.pl
moh.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Crackoov, PL

Thumbs up Breakthrough

Co myślicie o demku Breakthrough? Ja dopiero za chwilę je odpalę. Na razie nie miałem czasu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-09-2003 21:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]SvgMarine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]SvgMarine Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]SvgMarine Dodaj [FPP]SvgMarine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]SvgMarine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Painmaker
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja:

Wink

no dobra, skrobnę coś bo tak głupio że sie nikt nie wpisał. Breakthrough fajne, mapka palermo bardzo mi sie podoba, niezła sieczka hehe, kilka niezłych miejsc dla snajperów, ogólnie bardzo bardzo fajna. druga mapka trochę mniej fajna, ale np. plaża i ta latarnia i te molo to super zrobione. liberation mode też ciekawy, można sie fajnie zasadzić i pruć jak tylko kolesie z tego więzienia wychodzą. to na razie tyle (musze se chyba ramu dokupić bo mam tylko 256 DDR i MOHAA mi chodzi luz ale już spearhead i breaktrough to juz troche kuleje).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-09-2003 12:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Painmaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Painmaker Znajdź więcej post'ów przez  Painmaker Dodaj Painmaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Painmaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ico2
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

hehe tylko 256 A co ja mam mowic ? ja mam tylko 128 i jakos gram hehe -_-" Ja se sciagnelem demko trwało to dosc dlugooo
i nawet se nie pogralem Nie chce mi sie zainstlowac pokazuje sie takie cos :

The contents of this file cannot be unpacked. The executable you are attempting to rum has been corrupted. Please obtain another copy of the file, verifly integrity, and try again


Teraz sciagam jeszcze raz mam 78% juz i jak tak samo bedzie to sie troche wqrze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-09-2003 18:39
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]SvgMarine
moh.fpp.pl
moh.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Crackoov, PL

Plik instalacyjny jest na 100% dobry. Czasami zdarza się, że się "źle" ściągnie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-09-2003 19:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]SvgMarine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]SvgMarine Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]SvgMarine Dodaj [FPP]SvgMarine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]SvgMarine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ico2
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Za pierwszy razem sie nie udało ale teraz siągnełem i na szczęście wszystko jest ok Więc sprobowałem odrazu zagrać w Liberation tryb
Weszłem na jakiś amerykański sewer ;p
laga miałem ale jakoś grałem ...
Na początku ten tryb wydawał mi się strasznie głupi ,rozgrywka była bradzoooo wolna , i były też lamy które nie chciały uwalniać więźniów -_-" albo nie iwedziały co nacisnąć
Później weszłem na inny sewer i tam było wszystko super ludzie grali zespołow kilku atakowało ,kilku zostawło przy uwalniaczu i było Spoxik Ogólnie ZAJEBISTY TRYB ;p

Jest też druga mapka palermo (ale to już obj) hmmm rozwalone miasteczko
ta mapa już od samego początku mi się nie spodobała -_-" dużoooo tam kaperów !! za dużo to raj dla kaperów
MoHAAB będzie zajebisty czekam z nie cierpliwością już nie długooo
Moje oceny medali :
MoH - 9,3
MoH:U - 9,7
MoH:AA - 10/10
MoH:F - 9,1
MoH:AA:SP - 9,2
MoH:AA:B - 9,8 ( narazie jest to ocena wstępna jeszcze może się zmienić ;p )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-09-2003 13:36
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:44.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions