Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Wanted
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]ZonK
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kontener na makulature

Wanted

Poszukiwany jest redaktor lub 2, dla ktorego BHD to wspaniala gra, redaktor nie powinien miec slomianego zapalu, zeby nie wysypal sie po 2 newsach, redaktor ktory wytrzyma tu min. 2 tygodnie i bedzie rzeczywiscie pisal newsy dostanie majla @bhd.fpp.pl (majl nie bedzie od razu, poniewaz osoba za to odpowiedzialna jest b. leniwa )
Ja od jutra (tj. poniedzialek) moge byc mniej aktywny przez niewiadomy okres czasu, lecz screeny bede systematczynie uaktualnial, jesli jest ktos chetny do pomocy niech sie wpisze w tym topicu lub wysle majla na [email protected]
PS. znajmosc jezyka angielskiego jest mile widziana, znajomosc htmlu tez (podstawy, wstawianie linkow, obrazkow, itp), znajomosc ortografii i gramatyki - OBOWIAZKOWA (lub mozna uzywac MS Word )
Dziekuje za uwage

__________________
Edytowane przez [kosz]Krowa dnia 01-03-1337 o godz. 13:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2003 18:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ZonK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ZonK Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ZonK Dodaj [FPP]ZonK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ZonK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Longbow
The Emperor Sleeping



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Lublin

a cóż taki "wanted" musiałby robić? chodzi oczywiście o szczegóły, jeśli możliwe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2003 20:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Longbow Znajdź więcej post'ów przez  Longbow Dodaj Longbow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Longbow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ZonK
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kontener na makulature

no zajmowac sie pisaniem newsow... pozostale czysnnosci to dodawanie programow do ftp (lecz jak narazie tylko ja bed mial dostep to tego zrodla..., itp, wrzucanie nowych screenow gry, nic wiecej juz nie potrzeba.. bo chyba na serwisie juz jest to co powinno byc
aha, zapomnialem wczesniej dodac, ze po dostaniu majla @bhd.fpp.pl bedzie tez wielki zaszczyt wpisac sobie tag [FPP] przed nicka

__________________
Edytowane przez [kosz]Krowa dnia 01-03-1337 o godz. 13:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2003 22:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ZonK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ZonK Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ZonK Dodaj [FPP]ZonK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ZonK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ZonK
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kontener na makulature

czy jest ktos chetny do pomocy?

__________________
Edytowane przez [kosz]Krowa dnia 01-03-1337 o godz. 13:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2003 20:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ZonK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ZonK Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ZonK Dodaj [FPP]ZonK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ZonK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Chetnie bym Ci pomógl gdybym tylko mial wiecej czasu i spelnial wyzej wymienione warunki. Zycze powodzenia i napewno kogos znajdziesz.

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2003 20:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Szymon
Idefix GAL



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Sieradz

Talking Ja

ja bym byl chetny tylko musze wiedziec dokladnei co mam robic i wogole, angielski znam, podstawy html'u tesh znam ortografia u mnie calkiem clakim i z grmatyka tesh.

__________________
"GAL umiera, ale nigdy się nie poddaje"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 16:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Szymon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Szymon Znajdź więcej post'ów przez  Szymon Dodaj Szymon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Szymon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Ja

quote:
Napisane oryginalnie przez Szymon
ja bym byl chetny tylko musze wiedziec dokladnei co mam robic i wogole, angielski znam, podstawy html'u tesh znam ortografia u mnie calkiem clakim i z grmatyka tesh.


Tylko z polskim "goshej"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 17:22
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ZonK
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kontener na makulature

Re: Ja

quote:
Napisane oryginalnie przez Szymon
ja bym byl chetny tylko musze wiedziec dokladnei co mam robic i wogole, angielski znam, podstawy html'u tesh znam ortografia u mnie calkiem clakim i z grmatyka tesh.

poprostu wchodzic na amerykanskie serwisy i tlumaczyc newsy na jezyk polski po czym umiescic informacje na serwisie. to cala praca
ps. jak chcesz pisac newsy to najlepiej uzywac do tego ms word, sprawdzi ci bledy i wogole pozniej tylko wklejac i juz

__________________
Edytowane przez [kosz]Krowa dnia 01-03-1337 o godz. 13:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 19:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ZonK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ZonK Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ZonK Dodaj [FPP]ZonK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ZonK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Szymon
Idefix GAL



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Sieradz

Re: Re: Ja

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZonK
poprostu wchodzic na amerykanskie serwisy i tlumaczyc newsy na jezyk polski po czym umiescic informacje na serwisie. to cala praca
ps. jak chcesz pisac newsy to najlepiej uzywac do tego ms word, sprawdzi ci bledy i wogole pozniej tylko wklejac i juz



Dobze moglbym sie tego podjac tylko przez ile mam pisac te newsy ??

__________________
"GAL umiera, ale nigdy się nie poddaje"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 19:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Szymon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Szymon Znajdź więcej post'ów przez  Szymon Dodaj Szymon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Szymon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ZonK
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kontener na makulature

no tak dlugo, jak dasz rade, z reszta chcesz wiecej szczegolow, odezwij sie na gg: 2131296

__________________
Edytowane przez [kosz]Krowa dnia 01-03-1337 o godz. 13:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-11-2003 08:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ZonK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ZonK Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ZonK Dodaj [FPP]ZonK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ZonK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ZonK
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kontener na makulature

topic pozostanie czasowo zamkniety

__________________
Edytowane przez [kosz]Krowa dnia 01-03-1337 o godz. 13:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2003 10:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ZonK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ZonK Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ZonK Dodaj [FPP]ZonK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ZonK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:46.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions