Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Brutalne gry? nie!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
BartiZ
fallen



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Another world

Brutalne gry? nie!

http://newsroom.chip.pl/news_44711.html

Grupa naukowców wzywa sąd apelacyjny Stanów Zjednoczonych do obalenia prawa zabraniającego osobom niepełnoletnim możliwości swobodnego kupowania brutalnych gier wideo. 33 badaczy pracujących w takich uczelniach, jak MIT, University of California at Los Angeles czy University of London, twierdzi, że obowiązujące przepisy bazują na błędnych przesłankach.

Ich zdaniem w większości eksperymentów związanych z grami wideo nie zaobserwowano negatywnych efektów, wnioski potwierdzające taki wpływ wysnuto zaś dzięki niewielkim różnicom statystycznym oraz częstemu mierzeniu agresywnego zachowania "efektami zastępczymi", np. rozpoznawaniem niebezpiecznych wyrazów na ekranie komputera. Uważają oni, że prowadzone w młodym wieku gry wyobraźni z elementami przemocy mają istotne znaczenie w przezwyciężaniu lęków, panowaniu nad gniewem i znajdowaniu bezpiecznego ujścia dla agresji.


Te wszystkie złe rzeczy to przez telewizje ! Komp jest niewinny !

__________________
"Another life, another death
The circle that never breaks
To stop this journey set for me
By no-one but myself
"
Vader - The Nomad

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2002 10:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BartiZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BartiZ Znajdź więcej post'ów przez  BartiZ Dodaj BartiZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BartiZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Wkoncu ktos to powiedzial. Tak! To cala sprawe rozdmuchaly media, ktore poprostu szukaly sensacji.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2002 10:30
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

... i kozla ofiarnego.
Swoja droga, zamiast tej przemocy mogliby sie zajac promowaniem i milosci, jak rozowa landrynka.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2002 12:35
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

ten swiat jest chory ... szkola od samego poczatku wprowadza niemila amosfere (moj brat po pierwszej klasie podstawowej drugiemu powiedzial ze jak tamten pojdzie do szkoly to skonczy sie dla niego normalne zycie a zacznie koszmar!!)... rodzice nie maja czasu dla dzieci bo ganaja jak glupie za kasa i sie dzieci wychowuja na ulicy...a potem jest ze gry komputerowe i telewizja.... loooool

Mam dwoch braci w wieku 5 i 7 lat ... od poczatku zycia maja do czynienia z grami komputerowymi i brutalnymi bajkami z cartoon network... i jakos sa strasznie spokojni i przyjacielscy...

__________________
saari.deviantart.com

Edytowane przez [FPP]Saari dnia 29-09-2002 o godz. 17:35

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2002 15:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BartiZ
fallen



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Another world

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
[...]sa strasznie spokojni i przyjacielscy...

To tylko pozory....

__________________
"Another life, another death
The circle that never breaks
To stop this journey set for me
By no-one but myself
"
Vader - The Nomad

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2002 16:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BartiZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BartiZ Znajdź więcej post'ów przez  BartiZ Dodaj BartiZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BartiZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

ja mam starsza siostre i nie ogladala bajek, nie grala na kompie i jest brutalna

saari ja bym na twoim miejscu nie spal spokojnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2002 17:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Re: Brutalne gry? nie!

quote:
Napisane oryginalnie przez BartiZ
rozpoznawaniem niebezpiecznych wyrazów na ekranie komputera


Chodzi o takie wyrazy ktorymi mozna sie np skaleczyc?

Fajno ze gry nie wplywaja juz na psychike, ide mloocic w Quake.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2002 17:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Na mnie gry nie wpływają aż tak dostadnie
Zazwyczaj jestem pod ich wrażeniem ze strony artystyczej ( zajefane modele postaci - Morrowind, zejbana muzy - Morrowind, zajefany swiat gry - Morrowind, fizyka gry- Tribes 2 ) a nie ze tam odrazu bym każdemu przyjebał.
Ale wiem że zawsze następuje taki moment żeby komuś przyjebać.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2002 18:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]bizonek
Ale wiem że zawsze następuje taki moment żeby komuś przyjebać.


[wyciete. no reason - mysle jednak ze nie pasuje tutaj]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2002 18:28
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

dla tych panów!

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2002 20:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

Czyli jednak jest jeszcze ktos inteligentny na swiecie (poza mna oczywiscie ) Szkoda ze tak pozno no ale lepiwej niz wcale. Nigdy nie uwazalem zeby gry w jakikolwiek sposob rodzily w czlowieku agresje. I niech mi teraz ktos wyskoczy z pytaniem "w jakie to ja brzydkie gry gram?"...

__________________
...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-09-2002 14:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Angry

we mnie rodza, jak sie dowiaduje, ze nie moge grac, bo


  • mam pinga 6krotnie wyzszego od pozostalych graczy, (w ASE pokazuje ping = 30ms, a wychodzi 300)
  • pocket losty podskakuja do 30 % (w ASE pokazuje 0)
  • wyswietla, ze nie mam punkbustera (a mam dzialajaca najnowsza wersje)
  • server wyswietla informacje typu "unpure client" (a ja mam przeciez do Q%#&@#wy maci legala!!!)

kto z Was w takiej sytuacji nie przygrzmocliby z calej paki w monit?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2002 22:39
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BartiZ
fallen



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Another world

quote:
Napisane oryginalnie przez KKPhGS
we mnie rodza, jak sie dowiaduje, ze nie moge grac, bo

  • mam pinga 6krotnie wyzszego od pozostalych graczy, (w ASE pokazuje ping = 30ms, a wychodzi 300)
  • pocket losty podskakuja do 30 % (w ASE pokazuje 0)
  • wyswietla, ze nie mam punkbustera (a mam dzialajaca najnowsza wersje)
  • server wyswietla informacje typu "unpure client" (a ja mam przeciez do Q%#&@#wy maci legala!!!)

kto z Was w takiej sytuacji nie przygrzmocliby z calej paki w monit?


gra nie wpływa źle jeśli sobie w nią gramy, gorzej jest jak nie możemy zagrać (pewnie dlatego jest zakaz sprzedawania osobom do lat18 gierek, ale czy ten problem dotyczy tylko osob do 18 roku zycia? )

__________________
"Another life, another death
The circle that never breaks
To stop this journey set for me
By no-one but myself
"
Vader - The Nomad

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2002 11:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BartiZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BartiZ Znajdź więcej post'ów przez  BartiZ Dodaj BartiZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BartiZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Oj nie.... z tymi pingami to juz nawet moj starszy traci cierpliwosc a ma duzo ponad 18

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2002 11:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

a tam.. duzy ping.. wy nigdy duzego pinga ni mieliscie ) ni macie ukochanej sieci osowskiej... )) jak znajde gdzies cennik to zeskanuje i tutaj wrzuce... tylko ostrzegam ze mimo tego siec chodzi perfidnie do dupy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2002 17:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
a tam.. duzy ping.. wy nigdy duzego pinga ni mieliscie )


Dla Ciebie ping 400 - 9999 to malo?

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2002 19:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

sarri: a jak to jest w koncu... 100 ms to 1/10 sekundy czy 1 sekunda :o

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2002 19:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

z tego co rozumiem to chyba 600ms to sekunda ale glowy sobie nie dam uciac :>

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2002 19:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Dla Ciebie ping 400 - 9999 to malo?


ni powiem ale jak na moja siec to jest standart.. po lanie ))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2002 23:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
G.mbit
kawoHolik



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Chodzież

Talking Re Re Kum Kum :P

Brutalność w grach !! LOL !!
Gry może są i brutalne ale jak ktoś potrafi odróżnić rzeczywistość wirtualną od realnej to po co się takich czepiać. Oni zatroszczą się o siebie, a jak takiemu coś strzeli do głowy to zastanowi się najpierw nad konsekwencjami swojego czynu.
A to że jest wprowadzane ograniczenie wiekowe to nie znaczy, że ma być od razu źle. Dla przykładu mam młodszego kuzyna (3 klasa podstawówki) co chciał q1. Troche się upierał ale i tak mu nie dałem bo widziałem jak się zachowuje. Za bardzo go ponosiło czasami. Poza tm widok gibów i krwi na ekranie raczej nie wpłynie pozytywnie na jego wyobraźnię.

Małe pytanie dlaczego zeszliście na temat pingu ??
Ja nie gram na necie bo nie lubię opóźnień, wolę lan

__________________
"Nie śpiesz się z ujawnianiem swojego sądu. Skryty osąd czasem bywa potężniejszy. Może wywołać reakcje, których skutki ujawnią się dopiero wtedy, kiedy jest już zbyt późno, by im zapobiec" - Dune
|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2002 22:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil G.mbit Znajdź więcej post'ów przez  G.mbit Dodaj G.mbit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać G.mbit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
z tego co rozumiem to chyba 600ms to sekunda ale glowy sobie nie dam uciac :>


1d - 24h
1h - 60min
1min - 60sec
1sec - 1000ms

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2002 22:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Wiem juz mi zimzum tlumaczyl ale na osobnosci zeby mnie nie pograzac za niewiedze

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2002 23:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Gazor
1d - 24h
1h - 60min
1min - 60sec
1sec - 1000ms



m = mili = 10 do minus 3

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-10-2002 08:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Yyy... prosze mi tu z takimi skomplikowanymi wzorami nie wyjezdzac

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-10-2002 10:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Wink

quote:
Napisane oryginalnie przez killertowa
m = mili = 10 do minus 3


albo ln 10000

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-10-2002 13:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez killertowa
m = mili = 10 do minus 3
notacja wykladnicza rulz! w koncu za cos mam to 2 z matmy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-10-2002 13:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KrOpIeK
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Zamość(Polska).

Talking Nomx.:-).:P.

Skomplikowane wzory oczywiście że tak ja nic z tego nie kumam jestem człówiek z 6 klasy :roftl:.
Ja mam 12 lat i siedze przy pececie i szarpie w FPP'y leci krew jakies gluty bleach...
Stary przyjeżdza z pracy coś *******i żeby nie grać w strzelaniny a i tak on jest przy pc lamerem to nie wie co to jest FPP :P:.
Raz se grałem w mafieeeee no i miałem wyścig w to za dużoo nie gram to poprosiłem ładnie starego no i mi przeszedł hehe :D:.
smile :smile:<smile>testuje usmieszki :D:.

__________________
Duron1200,GF464MBUltra,
10GBSEGATE a wszystko kontroluje Windows Xp Proffesional The Best system który pasuje ok do ut2k3 full :-).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2002 14:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KrOpIeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KrOpIeK Znajdź więcej post'ów przez  KrOpIeK Dodaj KrOpIeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KrOpIeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

Re: Nomx.:-).:P.

quote:
Napisane oryginalnie przez KrOpIeK
Skomplikowane wzory oczywiście że tak ja nic z tego nie kumam jestem człówiek z 6 klasy :roftl:.
Ja mam 12 lat i siedze przy pececie i szarpie w FPP'y leci krew jakies gluty bleach...
Stary przyjeżdza z pracy coś *******i żeby nie grać w strzelaniny a i tak on jest przy pc lamerem to nie wie co to jest FPP :.
Raz se grałem w mafieeeee no i miałem wyścig w to za dużoo nie gram to poprosiłem ładnie starego no i mi przeszedł hehe :.
smile :smile:<smile>testuje usmieszki :.

wyjdz, plonk

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2002 14:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Re: Nomx.:-).:P.

quote:
Napisane oryginalnie przez KrOpIeK
[cut]



eeeee.....

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2002 16:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

bo wiecie
agresja ktora sie w nas rodzi jest proporcjonalna do pinga.
Także można powiedzieć, że jest odwrotnie proporcjonalna do ilości fragów...
no to mysle, że osiągniemy konsensus :o

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2002 18:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:54.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions