Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Nowy Serwer
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
CANIBAL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Rosja Astrakhan

Exclamation Nowy Serwer

Chce postawić nowy serwer mam łącze komp quake ut itd jak to zrobić kto wie nich napisze to w przyszłym tygodniu go przetestujemy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2003 11:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CANIBAL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CANIBAL Znajdź więcej post'ów przez  CANIBAL Dodaj CANIBAL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CANIBAL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

nie wiem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2003 15:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

bosz

Totem ,jak sie niezna odpowiedzi to sie nieodzywa ;///

CANNIBAL hmmm ja osobiscie to sie bawilem tylko pare razy w stawianie serwow ale tylko na wlasny uzytek ( i qmpla) .
NIebawilem sie w zadne tam konsole tylko sciagnalem taki program co sie nazywa "Urban Terror Runner" z tad --->>>

http://www.gamerunners.com/modules....nload&cid=1

Na samym dole masz linka do tego programu . Mysle ze jest to bardzo fajna sprawa ... z poziomu programu mozna ustawic wsztystko : hasla, limit graczy , limit rate,powitalny text itp. itd. Bardzo fajna sprawa mozna w 10 minut odpalic sprawny serwer Niewiem jakie jest zdanie odnosnie tego programy "hardcorowych" adminow ale mi sie ten program podoba

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2003 15:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hmm

ej powiedz jaki masz komputer, łącze...to według twoich możliwości spróbuje ustawić CFG'a
P.S. Juz sie w to bawiłem

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2003 16:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: hmm

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
ej powiedz jaki masz komputer, łącze...to według twoich możliwości spróbuje ustawić CFG'a
P.S. Juz sie w to bawiłem




z chęcią popatrzę GR8, może się czegoś przy okazji dowiem

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2003 17:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PuMPeR
Początkujący



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Gliwice

Cool Re: hmm

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
ej powiedz jaki masz komputer, łącze...to według twoich możliwości spróbuje ustawić CFG'a
P.S. Juz sie w to bawiłem



Gr8 ja mam słabego kompa i mam lagi......... ale z twojej wypowiedzi wynika ze cos sie z tym da zrobic?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2003 22:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PuMPeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PuMPeR Znajdź więcej post'ów przez  PuMPeR Dodaj PuMPeR do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

ta

da sie ja juz robilem cfg calemu pnm miedzy innymi zeby net lepiej chodzil a co do cfg serwow tez standardowo umiem troche ale lepiej zeby sie tym zajal papug niz gr8

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2003 23:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Re: ta

quote:
Napisane oryginalnie przez capone
ale lepiej zeby sie tym zajal papug niz gr8


raczej popieram ;p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2003 00:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

Re: ta

quote:
Napisane oryginalnie przez capone
...ale lepiej zeby sie tym zajal papug niz gr8

wszystkim procz mapcycle'a :o

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2003 02:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Re: ta

quote:
Napisane oryginalnie przez LuZnY
wszystkim procz mapcycle'a :o




bo na mapcycla ktoś zrobi ankietę, w którejś jakaś opcja wygra, która oczywiście i tak, i tak nikomu nie będzie pasowała.

na tym polegają uroki demokracji Luźny

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2003 10:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PuMPeR
Początkujący



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Gliwice

Cool Re: Re: Re: ta

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
bo na mapcycla ktoś zrobi ankietę, w którejś jakaś opcja wygra, która oczywiście i tak, i tak nikomu nie będzie pasowała.

na tym polegają uroki demokracji Luźny



Papuga nei chcei być nie grzeczny, ale na ankicie chyb anie było mozliwości co do TIMELIMITU to zrobi mi ktos te cfg na Serverek?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2003 11:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PuMPeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PuMPeR Znajdź więcej post'ów przez  PuMPeR Dodaj PuMPeR do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: Re: ta

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
bo na mapcycla ktoś zrobi ankietę, w którejś jakaś opcja wygra, która oczywiście i tak, i tak nikomu nie będzie pasowała.

na tym polegają uroki demokracji Luźny



dlatego glosowanie na boardzie powinno byc dozwolone od 18 roku zycia =)

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2003 11:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

Re: Re: Re: Re: ta

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
dlatego glosowanie na boardzie powinno byc dozwolone od 18 roku zycia =)

a co z homikami... mi sie podoba mapcycle... zauoze sie ze gdybyscie od poczatku grali na twinlekes czy jak to sie tam zowie a doki by byly dodane w 2.6 tez byscie nazekali loki wy

pozdrowienia znad morza

------------------------------------------------------------------------------------

Viva La Cucaracha!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2003 12:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

no ja i PuMPeR mamy tą samą sieć, pingi mamy 700-999 a jeśli sie coś ściaga z NET'a to dobrze idzie, czy jesli sie dobrze sciaga to na serwie beda ludzie mieli dobre pingi ? wazne by Pumper postawil serw i nie bede juz mial lagow na nim a inni beda mieli buhehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2003 18:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PuMPeR
Początkujący



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Gliwice

quote:
Napisane oryginalnie przez Totem6
no ja i PuMPeR mamy tą samą sieć, pingi mamy 700-999 a jeśli sie coś ściaga z NET'a to dobrze idzie, czy jesli sie dobrze sciaga to na serwie beda ludzie mieli dobre pingi ? wazne by Pumper postawil serw i nie bede juz mial lagow na nim a inni beda mieli buhehe

Totem to jest moja decyzja czy postawie server narazie staram sie o dobry cfg a jak sie pokłucimy to ban i nie masz juz dobrych pingow ...........
P.S.
To jak Gr8 popiszesz sie przed Papugą robiąc mi CFG na server do neta?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2003 20:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PuMPeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PuMPeR Znajdź więcej post'ów przez  PuMPeR Dodaj PuMPeR do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

Re: Re: Re: ta

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
bo na mapcycla ktoś zrobi ankietę, w którejś jakaś opcja wygra, która oczywiście i tak, i tak nikomu nie będzie pasowała.

na tym polegają uroki demokracji Luźny



taa... 27 osob za lewym mapcyclem... o ile to bylo 27 roznych osob, a nie jedna z roznych ip (vide mcm i jego votowanie na stronie ligi)
ciekawe jest takze ile z tych 27 person (zakladajac ze nie bylo przekretow) gra chociazby w miare regularnie w ut, a ile to przypadkowi goscie ktorzy korzystaja z Zobacz nowe posty i glosuja we wszystkich ankietach?
i najwazniejsze zakladajac (znowu) ze wszytko bylo oki zadnych walkow bla bla... itd itp rodzi sie zajekurwiscie wazne pytanie: gdzie jest te 27 osob, ktore glosowaly na ten smieszny mapcycle? :o

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2003 04:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

i odrazu odpowiedz: pewnie gniotac sie na snajpie/dialogu/wymiocie graja na casa :o

ot i masz swoja demokracje :ooo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2003 04:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez LuZnY
i odrazu odpowiedz: pewnie gniotac sie na snajpie/dialogu/wymiocie graja na casa :o

ot i masz swoja demokracje :ooo




słyszałeś kiedyś coś takiego jak pojęcie: twórcza krytyka?
czemu - zamiast krytykować - nie zaproponujesz swojego mapcykla? a może od razu cały konfig servera? reszta sceny by go osądziła i... zobaczymy, może okaże się on 'prawomyślny' i się przyjmie

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2003 08:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

dobria:)

zaczynam robić tego CFG'a...czekajcie z niecierpliwością

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2003 11:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

blam

Niewiem czy jest wszystko dobrze...ale myśle że jest niepopisałem sie tutaj za bardzo...ale pomóżcie

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2003 12:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: blam

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
Niewiem czy jest wszystko dobrze...ale myśle że jest niepopisałem sie tutaj za bardzo...ale pomóżcie



no przyznam że rzeczywiście - nie popisałeś się ale liczą się chęci i inicjatywa

1. sv_punkbuster -- czemu jest 2x w konfigu ta linijka? po co?
2. server.cfg nie zadziała bo ostatnią linijką musi być wywołanie pierwszej mapki, resztę przejmuje juz mapcycle.txt
3. któryś master, zdaje się na gamesinferno - nie działa i będzie powodować niepotrzebne lagi próba połączenia do niego jak i logi na dysk o nieudanym połączeniu.
4. dlaczego niema konfiga punkbustera?
5. pewnie, można nie - ale dlaczego brak sv_JoinMessage?
6. g_inactivity 20 sekund to trochę za krótko -- czasami niektórzy tyle czasu piszą swoje wielce przemyślane k*wa którym tak koniecznie się chca z resztą podzielić
7. sugerowałbym jednak zdjęcie 4 spektatorów - po co mają niepotrzebnie zajmować łącze swoimi pakietami? 2 prywatnych klientów to kwestia gustu, skoro jednak serv ma być publiczny to...
8. rozumiem, że powtarzanie jednego konfiga co mapkę ma graczy uchronić przed 'kwiatkami' w rodzaju TS na abbeju, tak? a dlaczego brak w nim 'niektórych' mapek? bo są nieprawomyślne?

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2003 17:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hehehe


Papi ty to mądrale robisz:....hihi....zapomniałem o PB:/
ide sie uczyc

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2003 17:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

;o

Jak juz mowilem niech cfgiem sie lepiej zajmie papuga , jesli oczywiscie znajdzie troche czasu .....

A na marginesie niebawie sie jakims takim pisaniem w notatniku tylko odpalam Game Runnerem ;p

P.S. czekam na mapcycle made by Luzny ;o

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2003 17:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: ;o

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL


A na marginesie niebawie sie jakims takim pisaniem w notatniku tylko odpalam Game Runnerem ;p

P.S. czekam na mapcycle made by Luzny ;o





i słusznie - game runner w zupełności jest okej, na serv na windowsach (czyli odpalany okazyjnie)

i ja również czekam na mapcycle Luźnego

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2003 18:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

casa, abbey na zmiane, ts, timelimit 20 i moge sie zalozyc o 2kg krufek, ze bedzie znacznie wiecej zadowolonych osob :o

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2003 21:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez LuZnY
casa, abbey na zmiane, ts, timelimit 20 i moge sie zalozyc o 2kg krufek, ze bedzie znacznie wiecej zadowolonych osob :o



NIE

mapcycle a nie propozycje mapek
rozumiesz? treść pliku. słowa, to wiesz....

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2003 00:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

zgadzam sie z luznym: casa i abbey to dobry map cycle =)
ewentualnie dla tych niezadowolonych mozna dodac docks

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2003 07:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
zgadzam sie z luznym: casa i abbey to dobry map cycle =)
ewentualnie dla tych niezadowolonych mozna dodac docks



to nie jest mapcycle tylko propozycje mapek.
mapcycle wygląda tak:

ut_abbey
{
fraglimit 0
capturelimit 0
timelimit 20
g_gameType 4
}
ut_casa
{
fraglimit 0
capturelimit 0
timelimit 20
g_gameType 4
}

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2003 09:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

thx papi, zatem oto moja propozycja ))
:
ut_abbey
{
fraglimit 1337
capturelimit 0
timelimit 20
g_gameType 4
}
ut_casa
{
fraglimit 1337
capturelimit 0
timelimit 20
g_gameType 4
}
ut_turnpike
{
fraglimit 1337
capturelimit 0
timelimit 20
g_gameType 4
}
ut_docks
{
fraglimit 1337
capturelimit 0
timelimit 20
g_gameType 4
}

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2003 09:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

;o

o bosze ;o

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2003 13:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 10:11.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions