Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Haslo na ByRy?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[AGD]Dyzio
Dyziowiec pospolity



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Lenino

Question Haslo na ByRy?

Jestem ciekawy co sadzicie o wprowadzeniu hasla dostepu do servera ByRy?

Moim zdaniem to swietny pomysl, bo pozwala wyeliminowac nie tylko lamerie, ale tez cheaterow, bo jak wyda sie ze gosc oszukuje, to po prostu nastepnym razem hasla nie dostanie. Uwazam tez ze hasla powinny sie zmieniac np. co tydzien, i powinny byc rozsylane przez jakas liste do "zaufanych" ludzi, ktorzy przekazaliby je dalej do nastepnych "zaufanych".

Pozdrawiam,
[AGD]Dyzio

__________________
[AGD]Dyzio
http://agd.clan.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 16:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]Dyzio Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]Dyzio Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]Dyzio Dodaj [AGD]Dyzio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]Dyzio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[mroova]ant
BLADERUNNER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wrocław

Re: Haslo na ByRy?

quote:
Napisane oryginalnie przez [AGD]Dyzio
Jestem ciekawy co sadzicie o wprowadzeniu hasla dostepu do servera ByRy?

Moim zdaniem to swietny pomysl, bo pozwala wyeliminowac nie tylko lamerie, ale tez cheaterow, bo jak wyda sie ze gosc oszukuje, to po prostu nastepnym razem hasla nie dostanie. Uwazam tez ze hasla powinny sie zmieniac np. co tydzien, i powinny byc rozsylane przez jakas liste do "zaufanych" ludzi, ktorzy przekazaliby je dalej do nastepnych "zaufanych".

Pozdrawiam,
[AGD]Dyzio



1. Cheaterem nie jestem.
2. Lamerem? hmm... to niech inni ocenią. Ja się staram, wychodzi różnie...
3. Kupa przykrości - bo widać nie jestem zaufany ((
Dziś pytałem 2 ludków o to hasło, kazali mi się pocałować w d...

Wnioski : lecę po oryginalnego Wolfa chyba, bo inaczej zostanie mi gra w Local ze samym sobą....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 19:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [mroova]ant Znajdź więcej post'ów przez  [mroova]ant Dodaj [mroova]ant do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [mroova]ant prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

Re: Re: Haslo na ByRy?

quote:
Napisane oryginalnie przez [mroova]ant


1. Cheaterem nie jestem.
2. Lamerem? hmm... to niech inni ocenią. Ja się staram, wychodzi różnie...
3. Kupa przykrości - bo widać nie jestem zaufany ((
Dziś pytałem 2 ludków o to hasło, kazali mi się pocałować w d...

Wnioski : lecę po oryginalnego Wolfa chyba, bo inaczej zostanie mi gra w Local ze samym sobą....



hmmjest jescze taq...

haslo na byry dobry pomysl w 50% ... ale i tak zle i tak niedobrze

...a z qpnem orginalu to chyba bardzo dobry pomysl... tylko nie qpuj w empiq

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 19:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

Re: Re: Re: Haslo na ByRy?

quote:
Napisane oryginalnie przez C4|Shiro


hmmjest jescze taq...




Taaa... Nie ma to jak ekstremalna gra na TaQ... Nagły napływ adretaliny pod wpływem LAAAAGÓWWWW gwarantowany

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 20:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

Re: Re: Re: Re: Haslo na ByRy?

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]RoL


Taaa... Nie ma to jak ekstremalna gra na TaQ... Nagły napływ adretaliny pod wpływem LAAAAGÓWWWW gwarantowany



a masz wyjscie jak nie masz hasla i orginalu?))

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 20:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zoltan
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

To jest ByRego server i tylko on moze ustalac takie rulezy jak mu sie tylko podoba ... Jego lacze, on za to placi a nie my wiec nie mam pojecia skad te zdziwienia ludzi na boardzie a jeszcze wieksze na #wolfpl

__________________

www.bkrieg.prv.pl
[BK] BlitzKrieg, IRCnet #wolfpl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 20:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zoltan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zoltan Znajdź więcej post'ów przez  Zoltan Dodaj Zoltan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zoltan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

quote:
Napisane oryginalnie przez Zoltan
To jest ByRego server i tylko on moze ustalac takie rulezy jak mu sie tylko podoba ... Jego lacze, on za to placi a nie my wiec nie mam pojecia skad te zdziwienia ludzi na boardzie a jeszcze wieksze na #wolfpl


Hmmmm... może to dlatego że ByRy jest/był jedynym (polskim) sensownym (bez cd-key) serwerem na nashej scenie ?

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 20:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ad123
fUzz.ad123



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kraków

Re: Re: Re: Haslo na ByRy?

quote:
Napisane oryginalnie przez C4|Shiro


hmmjest jescze taq...

haslo na byry dobry pomysl w 50% ... ale i tak zle i tak niedobrze

...a z qpnem orginalu to chyba bardzo dobry pomysl... tylko nie qpuj w empiq




Czemu nie w empiku?

__________________


@|)123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 21:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ad123 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ad123 Znajdź więcej post'ów przez  ad123 Dodaj ad123 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ad123 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cain
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kraków

moim zdaniem ( skromnym oczywiscie) haselko na byrego to zajebisty pomysl, nareszcie nie trzeba czekac godziny zeby sie tam wepchac.......a i ludzi nie umiejacych grac jest mniej

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 21:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cain Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cain Znajdź więcej post'ów przez  Cain Dodaj Cain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Thumbs down

Moim zdaniem haslo jest niefajne
Byry bylo jedynym servem na jaki moglam sie wbic ( nie wydam 160 zeta na gre..nawet tyle nie mam ) a teraz kupa...

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 00:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari
Moim zdaniem haslo jest niefajne
Byry bylo jedynym servem na jaki moglam sie wbic ( nie wydam 160 zeta na gre..nawet tyle nie mam ) a teraz kupa...


no to teraz musisz dobrze zyc z bratem heh

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 02:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

taaaa... z bratem i tata
Maniaki siedza prawie 24h na dobe grajac w rtcw to raczej na niewiele mnie wpuszcza Ale jakos wytarguje

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 11:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ad123
fUzz.ad123



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari
Moim zdaniem haslo jest niefajne
Byry bylo jedynym servem na jaki moglam sie wbic ( nie wydam 160 zeta na gre..nawet tyle nie mam ) a teraz kupa...




A nie możesz wejść na inne serwery bez cd-key'a?
Wolf Katowice PL 195.116.246.46:27960
Luth SE 130.240.221.237:27960
Wolfenstein RU 194.87.13.139:27960

__________________


@|)123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 12:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ad123 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ad123 Znajdź więcej post'ów przez  ad123 Dodaj ad123 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ad123 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
R[e]dek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

Unhappy

w sumie dlatego tez ostatnio nie gram heh szkoda ze nie znam passa

__________________
R[e]dek a.k.a. R[e]d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 14:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil R[e]dek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do R[e]dek Znajdź więcej post'ów przez  R[e]dek Dodaj R[e]dek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać R[e]dek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

ogonie wszystkie passy i te sprawy suxxx

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 16:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

a ja cie jakos nie widzialem na byry nigdy - szczerze powiedziawszy zapakowal bym ci kulke w ....


plecy!

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 18:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nexus6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Jestesmy swiadkami powstawania elity

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 19:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nexus6 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nexus6 Znajdź więcej post'ów przez  Nexus6 Dodaj Nexus6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nexus6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez [BSM]Chrumkules
a ja cie jakos nie widzialem na byry nigdy - szczerze powiedziawszy zapakowal bym ci kulke w ....
plecy!



Kobiety bijesz?

Gram na razie pod fake-nickiem ae juz zaczyna mi niezle isc granie wiec chyba zmienie na swoj

Zreszta to tell the truth - zadnego z was tez nigdy nie widzialam

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 22:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari


Kobiety bijesz?

Gram na razie pod fake-nickiem ae juz zaczyna mi niezle isc granie wiec chyba zmienie na swoj

Zreszta to tell the truth - zadnego z was tez nigdy nie widzialam



Bo elita jest niewidzialna widziszy tylko napisy killed by...

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 23:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sud
sudden death



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: boat town

Cool

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide


Bo elita jest niewidzialna widziszy tylko napisy killed by...


...by c4|sud. Ale ja nie jestem niewidzialny tylko taki szybki ze zawsze obskakuje z tuly poza zasiegiem fova. I nie mow Saari ze nas nie ma na Byry, lepiej podaj tego fejk nika coby cie przeszkolic troche moznabylo .

btw. kto mi skasowal posty chrumka, bo zapomnialem hasla!

__________________
"...los nas ustawił na różnych polach szachownicy - ołowiane żołnierzyki i Prawdziwi Zawodnicy"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 23:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sud Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sud Znajdź więcej post'ów przez  sud Dodaj sud do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sud prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez sud

...by c4|sud. Ale ja nie jestem niewidzialny tylko taki szybki ze zawsze obskakuje z tuly poza zasiegiem fova. I nie mow Saari ze nas nie ma na Byry, lepiej podaj tego fejk nika coby cie przeszkolic troche moznabylo .

btw. kto mi skasowal posty chrumka, bo zapomnialem hasla!



Przez nieodpowiedzialne zachowanie chrumka haslo pewnie bedzie zmienione. I wszyscy beda je zdobywac na nowo... Nie rozumiem walki o freedom, przeciesh to serv konkretnego admina.. i trzeba szanowac jego decyzje, ktore maja pomoc w utrzymaniu wysokiego poziomu gry i co za tym idzie oszczedzac nasze nerwy.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 00:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide


Przez nieodpowiedzialne zachowanie chrumka haslo pewnie bedzie zmienione. I wszyscy beda je zdobywac na nowo... Nie rozumiem walki o freedom, przeciesh to serv konkretnego admina.. i trzeba szanowac jego decyzje, ktore maja pomoc w utrzymaniu wysokiego poziomu gry i co za tym idzie oszczedzac nasze nerwy.



KA CHCE LAM....ONI TAK FAJNIE SIE NIE RUSZAJA!!!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 04:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

ale przeciez skoro ktos sie dostal na to forum to chyba moze dostac haslo - zreszta byry a i tak nie zabronil rozdawac ludziom.... ale ok przynajmniej moze bana nie dostane ...

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 07:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

No z tego co ja wiem to admin nie rozdaje juz nikomu, bezsensem jest rozdawanie bez konca bo i tak juz jest ciagle full i znow dojdziemy do syt, gdzie nie mozna sie tam dostac. Po 2 gdyby admin podzielal twoje zdanie to by dal haslo na boarda, widac nie chcial go, az tak upubliczniac ... co tu gadac... Dzis odpalamy again POISON3 tak wiec bedzie 2 server FFA obok byry.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 08:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ad123
fUzz.ad123



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kraków

A ja wysłałem maila do byry i dotąd nie otrzymałem odpowiedzi;(

__________________


@|)123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 11:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ad123 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ad123 Znajdź więcej post'ów przez  ad123 Dodaj ad123 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ad123 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

jak to dwa a TAQ2 i TAQ? a tak poza tym to wbrew pozorom podoba mi sie decyzja byry'ego bo przynajmniej czesc ludzi przeniosla sie na inne serwery i juz nie swieca pustkami!

Przepraszam wiec oficjalnie za moje niestosowne zachowanie! Wiecej sie to nie powtorzy! Mam nadzieje ze dostane rozgrzeszenie
(Dark usun tylko jeszcze haslo z posta [BK]FK)

P.S.
taki maly
Saari - czemu w galerii na twojej stronce sa tylko twoje prace moze zamiescisz jakies swoje fotki na ktorych bedzie cos wiecej widac np:

Mam nadzieje ze nikt sie nie obrazi za golizne w moim poscie

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 12:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

quote:
Napisane oryginalnie przez [BSM]Chrumkules
jak to dwa a TAQ2 i TAQ? a tak poza tym to wbrew pozorom podoba mi sie decyzja byry'ego bo przynajmniej czesc ludzi przeniosla sie na inne serwery i juz nie swieca pustkami!

Przepraszam wiec oficjalnie za moje niestosowne zachowanie! Wiecej sie to nie powtorzy! Mam nadzieje ze dostane rozgrzeszenie
(Dark usun tylko jeszcze haslo z posta [BK]FK)

P.S.
taki maly
Saari - czemu w galerii na twojej stronce sa tylko twoje prace moze zamiescisz jakies swoje fotki na ktorych bedzie cos wiecej widac np:

Mam nadzieje ze nikt sie nie obrazi za golizne w moim poscie



www.playboy.com tam masz kilka

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 17:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez sud
I nie mow Saari ze nas nie ma na Byry, lepiej podaj tego fejk nika coby cie przeszkolic troche moznabylo .



Nie mam hasla - nie dostane sie na byry

Poza tym moj fake nick to Misq

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 18:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
byry
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [BSM]Chrumkules
ale przeciez skoro ktos sie dostal na to forum to chyba moze dostac haslo - zreszta byry a i tak nie zabronil rozdawac ludziom.... ale ok przynajmniej moze bana nie dostane ...


Nie zabraniałem innym podawać hasła

Można podawać, ale nie notorycznym kamperom, lamerom, spamerom na voice chacie, team killerom, cheaterom, low-pingowcom, brzydko mowiącym, tyle

Możecie dawać, bo ja juz nie mam siły więcej ludziom odpisywać na listy, na razie hasła nie zmieniam, ale pewnie kiedyś to zrobie,
na razie jeszcze nie ma problemu żeby wejść na serwer, czasami trzeba troche poczekać, ale i tak jest lepiej niż kiedyś.

byry

ps. przepraszam wszytkich że im nie odpisuje, no ale zrozumcie, ile można

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 20:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil byry Kliknij tutaj by wysłać e-maila do byry Znajdź więcej post'ów przez  byry Dodaj byry do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać byry prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide
Po 2 gdyby admin podzielal twoje zdanie to by dal haslo na boarda, widac nie chcial go, az tak upubliczniac


- FREEDOM!Wallace! Chrumkules!Wallace! Chrumkules!Wallace! Chrumkules!Wallace! Chrumkules!FREEDOM! Byry rowny z ciebie gosc!

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 20:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:07.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions