Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Granie nie pod swoimi ksywkami - w jakim celu ?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Granie nie pod swoimi ksywkami - w jakim celu ?

Ostatnio jakąs plagą stało się granie pod nie swoimi nickami. Ten zwyczaj dotyczy szczególnie najlepszych graczy i jest od początku istnienia w ogóle sceny gier sieciowych fpp (Q1 Q2). Nie wiem co kieruje gościem który ukrywa się pod innym nickiem ? Chce pokazać innym że wygrywa z nimi jakiś mało znany "nowy"
gracz. Nie chce sobie popsuć dobrych statystyk ? Nie chce stracić opinii dobrego gracza jeśli ma słabszy dzień? Ja tam gram zawsze jako Ja a nie np. jakiś Muminek Pokemon czy ch..j wie kto jeszcze.

A już ostatnio szczytem jest klan Achtung złożony najprawdopodobniej z graczy innych klanów w tym na pewno Poison. Podczas sparringu THC vs Achtung nawet jakiś baran zapomniał się i użył bindu klanowego Poison - Poison victa!
Ciekawe co na to reszta klanu Poison ?

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2002 19:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

na temat fejk nickow jest juz topic zalozony przez Ch i tam sa wypowiedzi to co piszesz musze ci powiedziec ze ma duzo racje tak tylko z mojej strony

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2002 19:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Sory

Nie zauważyłem prosze o zamkniecie tematu

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2002 19:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rudolf H.SS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Stuttgart

No ja zmieniam Nick bo szukam nowy!
Bo moj zabronili na niektorych servach!
A Statysty gdzie to idzie sprawdzac bo chetnie moje bym lookal?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2002 19:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rudolf H.SS Znajdź więcej post'ów przez  Rudolf H.SS Dodaj Rudolf H.SS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rudolf H.SS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Jasne wszyscy z Poison graja fakami i na dodatej czituja.

Ja gralem pod fakiem i sie nie wstydze przyznac. Mialo to na celu tylko i wylacznie uczynic gre more fun. Coinnegojak ktos wchodzi pod fakiem i bluzga na innych- takiego czegos nie toleruje a widze ze jestecie dosc jednostronni na to. Bo jak wchodzily jakies lamy z tagiem PIZDON to nikt nie reagowal i wszycy mieli fun...
Eh coraz bardziej zaczyna mnie denerwowac scena/gracze RTCW.

Btw. Granie fakami jest od zawsze i to w roznych grach. Nie zmienicie tego chocbyscie chcieli. Ja sie swojego klanu ie wstydze i gram 99% czasu jako [POISON]ProspeR.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2002 22:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[POISON]Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Cool

quote:
Napisane oryginalnie przez Rudolf H.SS
No ja zmieniam Nick bo szukam nowy!
Bo moj zabronili na niektorych servach!
A Statysty gdzie to idzie sprawdzac bo chetnie moje bym lookal?



Siemka!
Tez lubie militaria niemieckie z WW II, myslales moze o ksywce opartej na takich gosciach jak Otto Skorzenny, czy Wittman, Edwin Rommel czy nawet Peiper - to byli goscie - wojownicy z krwi i kosci a ich podwladni poszli by za nimi w ogien (wielu zreszta poszlo) - nie wazne - sorrka ze sie wtracam w Twoje prywatne sprawy ale tak mnie naszlo....


jesli chodzi o statsy to moge Ci dac linka do statow na serwerze ByRy, oto on:

http://www.bracka.pl/~byry/staty/

mozesz tez tworzyc wlasne uzywajac programu Logfile Analyzer, znajdziesz go np. tu:

http://www.rtcwfiles.com/file.info?1721

z tym ze on tworzy zestawienia bezposrednio po wyjsciu z gry na Twoj prywatny uzytek na podstawie pliku log z Twojego Wolfa (zreszta sam sprobuj)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 01:20
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[=||=]FarSight
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [POISON]Mazio


Siemka!
Tez lubie militaria niemieckie z WW II, myslales moze o ksywce opartej na takich gosciach jak Otto Skorzenny, czy Wittman, Edwin Rommel czy nawet Peiper



Hehehe Skorzennego i lisa pustyni czaje, czy Wittman to był ten słynny pancerniak z Ardenow ??? a Peipera to juz nie qumam mozesz przyblizyc ???

A czmu pominales Pirena i innych z pod wody

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 08:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [=||=]FarSight Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [=||=]FarSight Znajdź więcej post'ów przez  [=||=]FarSight Dodaj [=||=]FarSight do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [=||=]FarSight prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AWEK
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Swoopsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [=||=]FarSight


Hehehe Skorzennego i lisa pustyni czaje, czy Wittman to był ten słynny pancerniak z Ardenow ??? a Peipera to juz nie qumam mozesz przyblizyc ???

A czmu pominales Pirena i innych z pod wody



Wittman to pancerniak jak najbardziej ale raczej bym go kojarzyl z Villers-Bocage i Normandia.....natomiast Peiper to juz Ardeny.Pozdry...

Mazio a nie pykasz czasem w Combat Mission?Szukam kogos do meczyka

__________________
[BK]AWEK

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 12:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AWEK Znajdź więcej post'ów przez  AWEK Dodaj AWEK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AWEK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

nie gralem, nie gram i nie bede gral pod fake nickami, zawsze gram jako [POISON]kag, przez pewien czas gralem jako [POISON]kag.s ale chyba rozpoznanie mnie nie stanowilo dla nikogo problemu, to tyle co mam do powiedzienia

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 12:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[POISON]Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez AWEK


Wittman to pancerniak jak najbardziej ale raczej bym go kojarzyl z Villers-Bocage i Normandia.....natomiast Peiper to juz Ardeny.Pozdry...

Mazio a nie pykasz czasem w Combat Mission?Szukam kogos do meczyka



Probowalem w Commbat Mission tylko mialem lewa kopie, i do tego spieprzona jak mi jakos pomozesz to w dwa tygodnie zobowiazuje sie do stawienia Ci czola jako miesko armatnie (pogralem w demko i z grubsz wiem o co biega). Moge natomiast zaprosic Cie na meczyk w Close Combat, tylko ostrzegam ze gram w to od 4 lat wiec.... (CC3, 4 i 5 w sieci , a 2 many times singielek)

Co do Wittmana, to byl taki pan co juz na wschodnim froncie natlukl ruskich czolgow co nie miara... ale najlepsze odwalil tam gdzie Awek wspomnial - nie wdajac sie w szczegoly:

jechal Ci on sobie Tygryskiem (sam jeden bidulek), i natknal sie na spora grupke z alianckiej dywizji pancernej (okol nastu czolgow roznego typu, ciezarowek i wozow opancerzonych). Jechali ci oni po szosie w szyku transportowym, gesiego bo na majowce byli ( ), se chcieli na front sie udac czy co, Wittus ich nakryl z manowcow czyli z krzaczorow z boczka letko od tylca. I co on Ci robi?! Pyknal pierwszy woz w kolejce, potem ... ostatni. A ze bylo na nasypie troche, no i te uszkodzone zablokowaly reszcie droge ku lasom w oddali, wiec Wittman ich po kolei rozstrzelal az mu sie 88-ka rozgrzala do czerwonosci! Kilkanascie wozow bojowych (mieli z czego walczyc) plus zaopatrzenie sie wzielo i zepsulo! Taki oopsik! To byla jego najslynniejsza jazda, ale gosc byl nie do zachlastania jak w czolgu siedzial, dopiero latajace czolgi - Typhoony i ich rakiety skonczyly jego zywot pare tygodni pozniej. Niewatpliwie jednak jako kawaler zelaznych krzyzy (z mieczami liscmi debu i diamentami i co se jeszcze tam wlozysz) byl bohaterem i zolnierzem, a nie bandyta..

Peiper to troche inna para kaloszy, ale odwagi mu nie brakowalo i Ardenny gdyby nie ogolne szalenstwo calego planu, byly jego sukcesem.

Z ciekawostek jeszcze: byl taki SS-Hauptsturmfuhrer Fritz Klingenberg z dywizji "Das Reich" co w samodziesciec (lol) czyli z 10 ochotnikami ruszyl do centrum Belgradu w 1941 (letko sie przed swoja dywizje i Wehrmacht wyforsowal bo na motorkach jako zwiad byli ) i wjechal do miasta, a jak sie zorientowal ze wojska Jugoli sa w drodze do stolicy dopiero (w miescie byl slabiutki garnizon z rzadem + policja) to w szyku defiladowym zajechal pod siedzibe wladz miejskich i oznajmil, ze zostal wydelegowany z wielkich sil niemieckich (jego dywizja byla o 2-3 dni drogi od miasta, sily jugoslowianskie o 1 dzien) otaczajacych Belgrad, by zaproponowac kapitulacje. Potem dodal ze jezeli Jugoslowianie nie dadza mu odpowiedzi w ciagu 20 minut, wezwie przez radio samoloty i... zrobi im z dupy jesien sredniowiecza, czy cos takiego.... Pozbawieni wiadomosci z zewnatrz radni, burmistrz itd poddali miasto Klingebergowi, nie podejrzewajac ze w promieniu 10 kilkometrow od miasta jest jedna przetrzebiona zreszta kompania SS. Za co dostal facio Krzyz Rycerski Zelaznego Krzyza czego i Wam zycze...

Dobranoc


ps. Jesio Kurt "Panzer" Meier byl kozak!!! ale to juz inna bajka....

ps2. moglem tych "z pod wody" tez dac, ale mniej mnie kreca - wiesz tam tygryski rdzewieja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 13:48
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Barsok
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Swiety moj drogi kolego, ty albo boarda nie czytasz wcale, albo czytasz go wybiorczo, na temat klanu Achtung powstal spory topic i nie bede sie powtarzal. A co do nickow, to mi jest obojetne kto mnie zabija, czy pan X, czy pan Y, wazne jest, ze mnie zdjal, a ja jego nie, wiec dopoki ludzie pod fake nickami nie zabieraja sie za TK, mi to nie przeszkadza.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 13:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Barsok Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Barsok Znajdź więcej post'ów przez  Barsok Dodaj Barsok do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Barsok prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Mazio mam pytanie odnosnie statsow ktore robia sie po wyjsciu z gry czy one sie zachowuje np dzis gram na bia a jutro na byry czy one sie dodaja czy jest to tylko jednorazowe ??

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 17:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nikramo
jedyny inteligentny



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświecim

Na kazdym serverze sa osobne... Nie sumuja sie statsy z BiA, Pgr czy np ByRy...

__________________
NOTHING.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 19:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nikramo Znajdź więcej post'ów przez  Nikramo Dodaj Nikramo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nikramo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

Re: Granie nie pod swoimi ksywkami - w jakim celu ?

quote:
Napisane oryginalnie przez Swiety

A już ostatnio szczytem jest klan Achtung złożony najprawdopodobniej z graczy innych klanów w tym na pewno Poison. Podczas sparringu THC vs Achtung nawet jakiś baran zapomniał się i użył bindu klanowego Poison - Poison victa!
Ciekawe co na to reszta klanu Poison ?



LOL serio ??? ludzie z POISON grali jako achtung??? niesamowite. qzwa czlowieku jak bys sie troche interesowal sie polska scena RTCW, to mogli bysmy porozmawiac przejrzyj wspomniany topic o achtungach a pod koniec dowiesz sie w calosci kto gral w tym klanie, trzeba tylko pomyslec nie rozumiem tylko jedengo, ze wszyscy ludzie czepiaja sie klanu POISON, nie wiem ale powiedzcie dlaczego, co takiego ten klan zrobil. dzieki kilku z nas rozkrecila sie polska scena rtcw, mozecie mowic co chcecie, ale taka jest prawda, bo kto inny jak nie ludzie z poison przez dluzszy czas dostarczali wam informacji na fpp.pl??? jesli poison jest takie zle to dlaczego wzieliscie udzial w lidze, ktora tez przygotowali dla was ludzie poison. po to zebyscie mogli grac po lanie xeno jezdzil kilka razy z poznania do wawy, zeby all pozalatwiac, a kogo stac na kilka takich przejazdow??
nawiazujac jeszcze do tak zwanych fastnickow, to dlaczego nikt nic nie mowi na inne klany, ktore tez ich uzywaja?? moze zrobimy oddzielny topic na temat: "kto pod jakimi gra nickami"??
na ten board juz powoli nie ma sensu wchodzic, gdyz na takie topicki az szkoda patrzec. pomyslcie ludzie zanim cos napiszecie 2 razy, tak zeby pozniej mozna bylo na to odpisac.
BTW. kim ty wogle swiety jestes, ze przezywasz jednego z nas od barana, skad ty mozesz wiedziec, ze nie zrobil tego umyslnie, co ty qzwa nostradamus jakis czy co????? -->LoL TopiC<--

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 20:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Barsok
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Xaoo nic dodac nic ujac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 21:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Barsok Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Barsok Znajdź więcej post'ów przez  Barsok Dodaj Barsok do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Barsok prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[POISON]Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin
Mazio mam pytanie odnosnie statsow ktore robia sie po wyjsciu z gry czy one sie zachowuje np dzis gram na bia a jutro na byry czy one sie dodaja czy jest to tylko jednorazowe ??


nie MArtin, nawet jesli wyjdziesz z gry i za chwilke wejdziesz znowu zeby np. dopisac tylko serwer do ulubionych, stracisz statystyki

one sie nie dodaja bo ten program wykorzystuje info z twojej konsoli, ktora zapisuje dane do pliku textowego w katalogu main i za kazdym uruchomieniem go nadpisuje...

mozesz sobie jednak zrobic taki katalog i tam sejwowac kolejne wyniki, te statsy sa i tak raczej dla Ciebie, nie dla innych....

zalaczam ten program bo dostalem nowa wersje o malym rozmiarze i dziala jedna robiac wszystko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 23:58
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[POISON]Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

to sie taki uniwersalny topik zrobil!!

Swiety nie przeczytalem uwaznie Twojego posta - wybacz stary!!!

Gdybym przeczytal to bym Ci powiedzial ze jestes osiol!!!

A nie pomyslales, ze kazdy cymbal moze zbindowac sobie POISON victa!!! zeby zrobic POISONom kolo piora!

Od razu Ci powiem, nie jestem juz w klanie POISON tylko w BiA, wiec nie mam interesu bronic nikogo. Znam jednak chlopakow z POISON (i nasza Saarenke ofkz) i wiem ze nikt nie przepadal tam za Achtung wiec nie sadze zeby ktos sie bawil w takie bzdury. Jesli sie myle niech to ktos sprostuje, ale sadze ze watpie.... jak to ktos chytrze powiedzial!!!!

ps. nie obraz sie o osla! Nie mam o Tobie zlego zdania bo czesto madrze tu gadasz, sam jednak przyznaj - pomyslales o tym?!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2002 00:04
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[=||=]FarSight
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

Hehehe Awek, Mazio jak milo spotkac loodzi z taaka wiedza... Mazio moze ty grasz i na spotkania przychodzisz a posty za ciebie pisze Wołoszański ??
Co do Combat Mission to tez chentnie ale ni mam tego... poszperam moze znajde... natomiast moze Close Combat ?? (brakuje mi tylko 3)...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2002 07:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [=||=]FarSight Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [=||=]FarSight Znajdź więcej post'ów przez  [=||=]FarSight Dodaj [=||=]FarSight do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [=||=]FarSight prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Hehe, to zrobimy moze jakis kacik ww2 ). No Mazio to spec od ww2 , ale znajomosci takich postaci Jak Rommel, Wittman, Skorzenny, to podstawa dal tych ktorzy choc troche sie interesuja ww2 (no prosze jaki mily topic sie robil.... )

Swiety: twoje wypowiedzi sa z reguly na temat, sensowne i wnoszace cos do dyskucji.. ale wyraznie widac ze Poison ci lezy na zaladku (why???). Idz do apteki, kup se Manti - mam nadzieje ze Ci pomoze- a na pewno unikniesz takich nie dokonca przemslanych postow jak ten powyzej

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2002 08:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[POISON]Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [=||=]FarSight
Hehehe Awek, Mazio jak milo spotkac loodzi z taaka wiedza... Mazio moze ty grasz i na spotkania przychodzisz a posty za ciebie pisze Wołoszański ??
Co do Combat Mission to tez chentnie ale ni mam tego... poszperam moze znajde... natomiast moze Close Combat ?? (brakuje mi tylko 3)...



daj znac mailem to moze Ci pomoge z tym CC3, a co do CM bedziesz mial przerabane jak bedziesz szukal, spytaj moze Awka jesli mi pozwoli to Ci dam tez jak od niego dostane (ta gra jest rozprowadzana tylko przez internet, a u piratow albo nie ma albo jest skopana - wiem bo taka mam - na internetowa wydam 50 dolcow jak sprobuje czy chce to zrobic.... )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2002 14:51
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Chyba ktoś tutaj czegoś nie rozumie

Nigdy nie nazwałem żadnego gracza Posion baranem
Powiedziałem że tylko jakiś baran z Achtung użył Poison victa
i nie ma znaczenia czy rzeczywiście był w Poison czy tylko sobie zrobił taki bind.

Nawet by mi do głowy nie przyszło że ktoś może robić taką prowokacje i nie będąc w Poison zachowuje się i używa takich bindów jakby był w Poison. Bo jeśli ten ktoś zrobił sobie ten bind
po to żeby ując honoru Poison to to jest wielki kurestwo.
Jeśli takie numery odwala sie na scenie Wolf-a to juz jest totalne dno. Czego można spodziewać się dalej ? Może jacyś ludzie będą wchodzić pod nickami ludzi z innych klanów i np zabijać swoich czy robić równie coś głupiego.

Ja do Poison nie mam nic do zarzucenia . To dobry klan , dużo lepszy od mojego i nie mam zamiaru bluzgać na Poison z tego powodu.
Za długo gram we wszystkie fpp na sieci od paru ładnych lat żeby bez powodu najeżdzać na innych.
Czy ja kiedyś powiedziałem złe słowo na Poison ?

Wy Posion za bardzo wszystko bierzecie do serca.
Temat o fake nick. Już Poison zaczyna się bronić chocciaż nie padły żadne oskarżenia pod adrsy konkretnych osób.
Powiedziałem że w Achtung ktoś użył bindu Poison Victa i już na mnie najeżdzają.

Zgadza sie czasami nie czytam całego boardu z powody braku czasu. I prosiłem o zamkniecie tego teamtu bo nie zauważylem postów o klanie Achtung i fake nickach. Ale jednak dyskusja sie rozpętała

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2002 16:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Swiety przyznam ci racje nie mam nic do klanu poison a nawet ich szanuje sporo wniesli do sceny ale za duzo bierzecie do siebie to co jest napisane jak byscie dokladnie przeczytali topic Swietego to byscie wiedzieli o co mu biega Chcial tylko wiedziec co myslicie o tym ze ktos uzyl waszego binda i co zostal zjechany a co najlepsze przez Xaoo ktory odrazu co robi to kazdego opier.dala, do twego posta byla spoko gadka ale jak napisales to juz bum wszyscy na Swietego ze co on sobie mysli Ludzie Swiety chcial odp a nie zjebki

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2002 16:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Sorry ludziska - moze i jestesmy troche przewrazliwieni ale prawda jest taka ze juz mielismy jazdy pod naszym adresem i to ostre - komentarze na naszej stronie, nicki [PIZDON] itp .... to jest chamstwo ktore dotknelo nasz klan nie raz i nie dwa - trudno sie dziwic ze jak ktos zaczyna najezdzanie to bierzemy to sobie do serca - po prostu mamy juz dosc zlego traktowania naszego klanu ktory stara sie nikomu za skore nie wchodzic.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2002 17:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Ciekawe

Wszyscy najeżdzają na Poison

Nie chciałbym powiedzieć że gracze nie dazą was sympatią
- oni poprostu was nie lubią

Poison powinien zatrudnić jakiegoś fachowca od public relations
żeby poprawić wizerunek klanu

Ciekawe dlaczego tak dużo mówi się o Poison a nie np o C4 Fuzz czy Bk ?

Z Poison to jest tak jak z Microsoftem - jest wszechobecny każdy używa jego produktów ale wszyscy najeżdzają na Microsoft.

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2002 20:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

Re: Granie nie pod swoimi ksywkami - w jakim celu ?

quote:
Napisane oryginalnie przez Swiety
A już ostatnio szczytem jest klan Achtung złożony najprawdopodobniej z graczy innych klanów w tym na pewno Poison. Podczas sparringu THC vs Achtung nawet jakiś baran zapomniał się i użył bindu klanowego Poison - Poison victa!
Ciekawe co na to reszta klanu Poison ?


w sumie chcialem juz temat poison zamknac i sie nie odzywac, ale niestety odpisze na to jeszcze raz i juz ostatni. obiecuje, ze na temat poison tu nie odpisze, chyba ze ktos przesadzi
wiec zauwazcie, ze wyodrebnilem kilka zwrotow, na ktore powinno sie przedewszystkim zwrocic uwage.
pokolei:
1. w tym na pewno Poison tego chyba nie trzeba interpretowac??
2. jakiś baran zapomniał się barana nie ma sensu przerabiac kolejny raz, ale zauwazcie, ze jest tam zapomnial sie sorry ale kto inny jak nie gracz POISON moze sie zapomniec i uzyc wlasnego binda??? chyba wyraznie widac, ze jest tutaj z gowy powiedziane, ze to napewno ktos z POISON
3. [/b]użył bindu klanowego Poison[/b] no i to, zeby bylo wiadomo co sie stalo

w ta dyskusje juz nie wchodze

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2002 21:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

Re: Ciekawe

quote:
Napisane oryginalnie przez Swiety
Wszyscy najeżdzają na Poison

Nie chciałbym powiedzieć że gracze nie dazą was sympatią
- oni poprostu was nie lubią

Poison powinien zatrudnić jakiegoś fachowca od public relations
żeby poprawić wizerunek klanu

Ciekawe dlaczego tak dużo mówi się o Poison a nie np o C4 Fuzz czy Bk ?

Z Poison to jest tak jak z Microsoftem - jest wszechobecny każdy używa jego produktów ale wszyscy najeżdzają na Microsoft.




- no nikt nie obiecywal ze ludzie beda lubic poison ... co nie znaczy ze znam i/albo rozumiem powody, ale co kto lubi

2. jak ktos "po prostu" to nie ma o czym gadac

3. nie wiem?

4. bez takich porownan, my nie wywalamy blue screenow

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2002 23:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Thumbs up Coś oryginalnego na deser :P

Ja od czasu do czasu do czasu zmuszam sam siebie do wpisania nowej xywy : typu : SLABOGRAM ( kiedy rozwalalm nalotem pięciu swoich , wszyscy wołają ironicznie 'great shot' [ kocham te ironie BTW ] a ja w tym czasie trafiam granatem pod nogi swojego ... strzeżcie się mnie ludzie
albo xywa NIE TRAFISZ MIE [ dla zgrywu kolo ma na celowniku wypisaną prawdę : ]

PS. Pozdrawiam spryciarza z xywą [ 1szy człon na czerwono ] : TEAMMATE cośtam [ sory nie pamietam xywy , ale 1szt człon Twojego nicka długo będę pamiętał ] Całkiem niezłe zamieszanie robisz od czasu do czasu SAMĄ OBECNOŚCIĄ w liście zabitych przed chwilą ( akcja z doświadczenia TEAMMATE [***] was killed by Xceed "Kurde znowu mój , następna wtopa . kurrr*** " . Koleś - greetz , ale nie używaj tej xywy więcej , bo wprowadzasz znaczny chaos w moje poczynania - OK ?
[ kiddin ofkoz ]

PS2 . Niech Cię jeszcze raz dorwę na serwie to .... zacieram rączki , uważaj na przypadkowe granaty swoich TEAMMATES +_+, albo granaty przeciwnika o xywce TEAMMATE !THC!Xceed [ jak Kuba Bogu tak Bóg Kubańczykom , hieh ]

Tak to już jest z tymi xywami ...

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2002 02:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!THC!Pain
THE HEROIC CLAN



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Łódź

Powiem tak nie mam nic do zadnego klanu na zaden klan nie najechalem i z zadnego klanu sie nie smieje ale wkurza mnie to jak ktos nicki zmienia Co do klanu Achtung nic nie powiem Poneważ niedawno pojawil sie na sek klan [LOL].....
Widziałem go z Ufoqiem z POISON ))) Prawda )

__________________
!THE HEROIC KLAN! Najprawdziwsza jest miłość gdy odda sie życie za ukochaną osobe . . . . .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2002 13:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !THC!Pain Znajdź więcej post'ów przez  !THC!Pain Dodaj !THC!Pain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !THC!Pain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Chcialbym zauwazyc ze z jednego kompa gra czesciej niz jedna osoba, wiec zmiany nicku nie zawsze sa powodowane czyms tam...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2002 18:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Angry

Ale macie problem ... gorszą rzeczą jest podszywanie się pod kogoś ... to już jest full hamówa i doliniarstwo :/

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2002 13:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:59.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions