Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Jak gram w cs to komp mi sie zwiesza...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
pimpek
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Unhappy Jak gram w cs to komp mi sie zwiesza...

Pomozcie! Jak gralem w cs to kiedzs mi zchodyilo do pulpitu, a teraz to sie calkiem zawiesza. Mam dobry sprzet, Win XP.
Prosze o pomoc!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2003 20:13
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Napisz moze kiedy ci sie zawiesza, jak ci sie zawiesza.
Jakiegos screena moze pyknij.
Tak to nikt ci nie pomoze :>

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2003 22:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

format c:
uniweraslna rada na kazdy problem!
a pozniej nowe sterowniki itp....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2003 09:44
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=34=
I Shot the Sheriff



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Gdynia

Exclamation

mi sie wieszał jak podkręciłem procka, spróbuj na standardowym ustawieniu (tj. jeśli masz kręcony)

__________________
The bomb has been planted!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2003 10:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =34= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =34= Znajdź więcej post'ów przez  =34= Dodaj =34= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =34= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DvK
MastaH AdMlnisTratoR



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja:

przy podkrecaniu wiesza sie caly komp, a nie tylko pojedyncze aplikacje...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2003 11:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DvK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DvK Znajdź więcej post'ów przez  DvK Dodaj DvK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DvK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]KaLoH
cs.kaloh.pl H@



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Słupsk

"dokuadnie tak" hehe

__________________
F·P·P · C·S | www.kaloh.pl | http://cs.kaloh.pl
[email protected] | GG 1418354

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2003 11:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]KaLoH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]KaLoH Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]KaLoH Dodaj [FPP]KaLoH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]KaLoH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
e@gle
[ Laz0tH ]



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: L.B.

Mi tesh kiedyś się tak robiło ale ściągnąłem sobie jeszcze raz patcha tylko z innej strony i pomogło.

__________________
Jedyną rzeczą groźniejszą od kul przeciwnika, jest wsparcie ogniowe twoich.
Nr gg 2348374

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2003 12:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil e@gle Kliknij tutaj by wysłać e-maila do e@gle Znajdź więcej post'ów przez  e@gle Dodaj e@gle do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać e@gle prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
pimpek
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Thumbs down to ja

Ludzie jak wiecie ma XP i kiedyś miałem Counter-Strike i mi chodził, potem zaczął wychodzić do pulpitu,a teraz co załkiem się zawiesza. Próbowałem już formatować i nic, dalej to samo, próbowałem już sterowniki i potem miga ekran, nie mam podkręconego kompa ani karty graf. Konkretnie robie tak: załączam Countera, zakładam serwer na lanie (bochce grąc z botami), jak się założy, to wszystko gra, mogę zabijac innych, ale jak ja kogoś zabije albo skończy się rozrywka, to nagle zwis (ale nie do końca, bo jak zminimalizuje to po naciśnięciu alt+ctrl+del mogę zakończyć proces cstrike.exe) i tak w kółko. Może to sprawa Directx, albo mam za stare sterowniki albo za nowe? Sam nie wiem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 22:05
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
pimpek
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

e@gle jakiego patcha ty ściągnąłeś?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2003 22:06
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

format i najnowsze sterowniki !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2003 08:41
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
e@gle
[ Laz0tH ]



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: L.B.

Normalny patchuaktualniający gre do v.1110
ze strony
http://www.hl.civ.pl/modules.php?na...oad&cid=11.
Ale zgadzam się też z Destructorem , bo niektóre sterowniki powodóją zawieszanie się niektórych gier.

__________________
Jedyną rzeczą groźniejszą od kul przeciwnika, jest wsparcie ogniowe twoich.
Nr gg 2348374

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2003 09:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil e@gle Kliknij tutaj by wysłać e-maila do e@gle Znajdź więcej post'ów przez  e@gle Dodaj e@gle do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać e@gle prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mloody
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Chicago

Ja też mam ten sam problem. Ściągnąłem Realbota, jeżeli masz tego samego to ściągnij innego. Ja ściągnąłem NN (czy jakoś tak). Są dosyć głupie, ale na awp_map można się pobawić w strzelanie do ruchomych celów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2003 01:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mloody Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mloody Znajdź więcej post'ów przez  Mloody Dodaj Mloody do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mloody prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:01.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions