Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Zaczal sie zawieszac RCTW pod win2000
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Larus
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Unhappy Zaczal sie zawieszac RCTW pod win2000

Blagam bom narkoman :-)

A sytuacja taka (witam wogole!):

Gram w RCTW po roznych servach do kilku miechow, wsio ok wolf nigdy sie mi nie wieszal... do czasu (zaczelo sie kilka dni temu), wolf mi sie zawiesza razem z calym komputerem - pod win2000 (

Nie ma znaczenia czy patch 1.33/1.44, nie ma znaczenia wersja OSP.... moge podejrzewac tylko Pbustera ale kto wie...
Nic nie zmienialem w kompie, winde zreinstalowalem i tez nic nie pomoglo - to samo.

Czy ktos o tym slyszal ? Nie moge juz, wogole nie wiem od czego to... ot tak zaczal sie zawieszac, tylko MP , wolf SP dziala ok i nic sie nie wiesza, inne gry tez... tylko wolf MP.

Prosze o pomoc, dzieki.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2002 21:10
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Mialem podobny problem pod XP, pomgla reinstalacja windowsa oraz wolfensteina (pewnie nie potrzeba bylo robic obydwu rzeczy na raz ale dla pewnosci... )

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-11-2002 00:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Hmmm

Podaj jeszcze konkretnie na jakich serwerach ci sie zawiesza
Nie podajesz jaki błąd wyskakuje to jak ci możemy pomóc ???

Jeśli to jest PunkBuster to wykasuj fizycznie cały katalog PB który znajduje się w katalogu Wolf\Main i zainstaluj PB od nowa (z patcha 1.4)
jeśli to nie pomoże a podejrzewasz że to nadal wina PB to
www.evenbalance.com - strona twórców PB.

Przypadek hardcore to: odinstalować Wolfa, wykasować fizycznie pozostałości z katalogu Wolfa, wykasować ewentualne pozostałości po wpisach z rejestru ( które mają w nazwie Wolf )
zainstalować od nowa Wolfa+patch1.4 full z Pb plus osp 0.82

jeśli nie pomoże to znaczy że wina jest gdzieś po stronie komputera i z tym problemem powinieneś sie udać na boardy poświęcone sprzętowi komputerowemu.

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-11-2002 07:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Re: Hmmm

quote:
Napisane oryginalnie przez Swiety
Podaj jeszcze konkretnie na jakich serwerach ci sie zawiesza
Nie podajesz jaki błąd wyskakuje to jak ci możemy pomóc ???


Swiety mi nie wyskakiwal ZADEN blad, zabawa z PB tez nie pomagala...

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-11-2002 08:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DOKTOR
doktorek :P



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Augustów

ja tam takich problemow nigdy nie mialem
Gram sobie pod W98
Nie mam zaufania do innych chodz testowalem

__________________
d0ktOr
www.ridclan.prv.pl

Jest jedna rzecz dla której warto żyć........ HIP-HOP i nie zmienia sie nic
Peja- rocznik 1976

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-11-2002 14:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DOKTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DOKTOR Znajdź więcej post'ów przez  DOKTOR Dodaj DOKTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DOKTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
koles
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja:

Exclamation To mi sie zawiesza

Larus to moj kolega - nie moglem sie zalogowac tutaj i mi pomogl (thx)

A wiec... sluchajcie to powoduje punk buster zapewne....

na serverze z PB (stawiam sobie sam) wlaczonym - kilent czyli ja grajacy na swoim serwie = ZWIECHA

Na serwie bez BP - dziala swietnie !

Wymieniam maile z tworcami BP, chyba maja juz sygnaly o tym

dzieki za link do tworcow !!! (przeisntalowalem przez to winde - to nie widna.. !! PB cos zaciaga i powoduje zwis )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2002 20:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil koles Znajdź więcej post'ów przez  koles Dodaj koles do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SOLAR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Inowrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Pysiu
Mialem podobny problem pod XP, pomgla reinstalacja windowsa oraz wolfensteina (pewnie nie potrzeba bylo robic obydwu rzeczy na raz ale dla pewnosci... )

Czy instalowałes servis packa do XP ? Mi po zaisntalowaniu SP1 PL nie odpala sie MP Wolf NA szczescie mam i 98SE i na nim jade. Nie mam czasu ani ochotu jak na razie bawic sie z XP , jednak w grudniu bede musiał bo w firmie bedzie juz tylko XP

__________________
BLUE SOLAR
[UTP]SOLAR PL
http://www.utp.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2002 09:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SOLAR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SOLAR Znajdź więcej post'ów przez  SOLAR Dodaj SOLAR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SOLAR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Nieee, przezornie nie instalowalem tego szitu

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2002 22:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:32.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions