Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Moze ktos poda liste polskich serverow bo nie wiem gdzie mam grac LOLZ
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
YeZoOs
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja:

Moze ktos poda liste polskich serverow bo nie wiem gdzie mam grac LOLZ

Znajdzie sie taki dobry poczciwy czlowiek???

__________________
Zbawianie to moje hobby =]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-11-2001 17:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil YeZoOs Kliknij tutaj by wysłać e-maila do YeZoOs Znajdź więcej post'ów przez  YeZoOs Dodaj YeZoOs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać YeZoOs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pwael
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Katowice

Talking ofkozzz

213.77.1.28:27966 - snajper.pl
217.8.168.234 - coolnet
milego grania :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-11-2001 17:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pwael Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pwael Znajdź więcej post'ów przez  Pwael Dodaj Pwael do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pwael prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Duke
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Kraków

Talking

witamy yezoosa

__________________
duk3 of sYnthesis

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2001 07:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Duke Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Duke Znajdź więcej post'ów przez  Duke Dodaj Duke do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Duke prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rudy101
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Warszawa

Arrow eh

lista serwerow ktore dzialaja znajduje sie tu:
http://q3arena.gry.wp.pl/propl/serwery.html
jak cos sie zmienia to robie update

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2001 13:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rudy101 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rudy101 Znajdź więcej post'ów przez  rudy101 Dodaj rudy101 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rudy101 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

Re: eh

quote:
Napisane oryginalnie przez rudy101
lista serwerow ktore dzialaja znajduje sie tu:
http://q3arena.gry.wp.pl/propl/serwery.html
jak cos sie zmienia to robie update


n0 t0 zr0b "apdejcik" b0 p0rt serwa t0 3000 a nie 30000, n0 i serw nazywa sie chyba k0sci0l.pl

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2001 13:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rudy101
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Warszawa

k

alformative

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2001 15:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rudy101 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rudy101 Znajdź więcej post'ów przez  rudy101 Dodaj rudy101 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rudy101 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Red face

Ostatnio zauwazylem dziwne przyciecia na snajperze. O ile sie nie myle to Thorn stawial tego serva. stoi pewnie na nienajmocniejszej konfiguracji. Moze wiec pary razy sprobujemy pogrywac na Jezoosie? Tam ping taki sam patrzylem, a moze sie lepiej pyka, stabilniej?

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2001 22:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

zależy kto ma lepszy pin... ja mam taki jak na każydm POLSKIM servie ale np. deen może mieć problemy (

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2001 22:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS
zależy kto ma lepszy pin... ja mam taki jak na każydm POLSKIM servie ale np. deen może mieć problemy (


No wlasnie dlatego trzeba sprawdzic. Nalezy zobaczyc jak bedzie ogolnie, przeprowadzic mala analize pingow, strzalow ze spasa itp i porownac

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2001 22:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Duke
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Kraków

jak dla mnie to tam za bardzo skacze, ale warto sprubowac bo jeszcze tego nie robilem

__________________
duk3 of sYnthesis

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2001 06:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Duke Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Duke Znajdź więcej post'ów przez  Duke Dodaj Duke do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Duke prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

eeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyeeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyeeee
ja tam mam nawet czasami lepszy PINGUS niż an snajperq...
ale ja bym chciał mieć jeden sreverek FFA (polski)... bo do zagranicznych o mam taki ping że prędzej z nimi zgaram w SCRABBLE niż w UT...

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2001 22:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Duke
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Kraków

ja tam wole na snajperze, bo na yezoosie to jakbysmy poszli to bysmy byli sami i nikt wiecej

btw: to moj 100 post koncze z nabijaniem

__________________
duk3 of sYnthesis

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-11-2001 05:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Duke Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Duke Znajdź więcej post'ów przez  Duke Dodaj Duke do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Duke prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

dlateo trzeba jakoś "zapromować" jezusa bo się chłopak napracował i trzeba mu to jakoś wynagrodzić (grając) a nie powiedzić "o jest nowy serverek ale fajnie"...

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-11-2001 17:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:21.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions