Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > max fps :D
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Wink max fps :D

heh taki smieszny temacik kto ile mial max fps na swym kompie muj rekordzik to 444 fps patrzac na czarny ekran na dm17 niestety brat mi usunol screena ale muwie prawde

komp : Athlon 1000MhZ , 256 RAM , Geforce 2 Pro 64 MB, monit niewazny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2002 15:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

Re: max fps :D

quote:
Napisane oryginalnie przez {z}BobeK
heh taki smieszny temacik kto ile mial max fps na swym kompie muj rekordzik to 444 fps patrzac na czarny ekran na dm17 niestety brat mi usunol screena ale muwie prawde

komp : Athlon 1000MhZ , 256 RAM , Geforce 2 Pro 64 MB, monit niewazny


ja mam w timedemo na lowest 340 fps...patrzac na czarny ekran moze troche wiecej

komp: p4 1.6 512 ramu geforce 3 winda 98 se

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2002 16:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

co ty taka rakiete masz?.....z pentagonu dostales czy jak?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2002 16:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez demarcos
co ty taka rakiete masz?.....z pentagonu dostales czy jak?

kto ja czy oxygen ???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2002 16:56
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

a jakby co to ten athlon to jakis szczesliwy ze tak dziala a tak wogule to te 444 fps to mialem puszczajac co czas screenshota nie timedemo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2002 16:58
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

no mi raczej chodzi o ferrari oxygena...
ale machine tez masz bajeczna

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2002 17:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking

Zagłosuj ktoś na mnie zebym mial ocene 5

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2002 17:07
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
schizophrenic
da madafaka lama :)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: galaxy far, far away...

a moj tata ma lopate!!!
(jak sie wszyscy chwala, to ja tez moge )

__________________
mam jedna *******ona schizophrenie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2002 18:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil schizophrenic Kliknij tutaj by wysłać e-maila do schizophrenic Znajdź więcej post'ów przez  schizophrenic Dodaj schizophrenic do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać schizophrenic prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ziel1na
z1



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Skwierzyna

a mi max wyciagnelo 100
nie bede sie chwalil jaka mam maszynke

__________________
everybody from the eFPiPi put you motherfuckin' hands up and follow me...
click!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2002 18:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ziel1na Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ziel1na Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ziel1na Dodaj [FPP]ziel1na do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ziel1na prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ukojenie
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Płock

w timedemo wyciagnalem cale 33 fps
'komp': p2 350, voodoo2 12 mb, 64 ram, mam tez myszke i klawiature (ql)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2002 19:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ukojenie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ukojenie Znajdź więcej post'ów przez  ukojenie Dodaj ukojenie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ukojenie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

ja mam na lowest na timedemo okolo 100
p2 450, 256 ram, g2 mx, 40 gb

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2002 19:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

110... athlon 500, 256mb, tnt2

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2002 20:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

chodzice ustalmy jakie demko i ustawienia
a potem osiagi..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2002 21:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Exclamation Re: max fps :D

heh jezeli chcecie to ja sugeruję demko które napewno każdy ma w q3 oczywiscie chodzi o four.dm_66 (czy tam jak to sie pisze) i po prostu na timescalu i koniec ... ile fps, jak ktos chce to jaki komp

aaa... zeby bylo jak najwiecej fpsOOf to ustawienia na minimum sugerujęęę heh

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2002 21:56
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Unhappy

widze ze nikt nie pisze do tego dzialu wiec Xen0m czy ktos tam niech go wywali... chyba ze go chcą ludzie
..............

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 20:34
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
hardtmuth
Zoidal Clan Member



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Gdańsk

Talking

Ha {z}Bobek bracie wpisuje sie bo mowisz ze nic nie pisza, wiec nie wiem co pisac bo mamy te same kompy.

__________________
Jeszcze sie zobaczymy
{z} hard t muth
#GG: 1731530

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 21:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil hardtmuth Kliknij tutaj by wysłać e-maila do hardtmuth Znajdź więcej post'ów przez  hardtmuth Dodaj hardtmuth do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać hardtmuth prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

witamy kolejnego boardowicza

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 21:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Unhappy

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
witamy kolejnego boardowicza

A mnie jakoś tak nie witaliście ? ... czemu?

Mi nie wystarcza jedynie na "stronie głównej"
*witaj ponownie {z}BobeK* (sorr za żygi)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 21:58
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

jakos Ciebie nie zauwazylem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 22:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
jakos Ciebie nie zauwazylem


jak nie mozna zauwazyc mojego kurczaka ? heh

lol mam jusz Skilled (knight)
lol ktos na mnie zaglosowal na : 2
(ej ale ja bzdur nie gadam )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 22:17
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

ocena sie nie przjmuj...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 23:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking

ale fajnie miec chociaz dwie gwiazdki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 23:16
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Question

hehehehehe nic nie chce

Edytowane przez dnia 05-01-2002 o godz. 23:48

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 23:35
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ukojenie
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Płock

sam mozesz sobie zmienic

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 23:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ukojenie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ukojenie Znajdź więcej post'ów przez  ukojenie Dodaj ukojenie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ukojenie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez demarcos
co ty taka rakiete masz?.....z pentagonu dostales czy jak?
3 tyg temu kompa zmienilem...a co najciekawsze nic za niego nie placilem

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 03:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ereaser
Mr. self destuct



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Puńsk

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen
3 tyg temu kompa zmienilem...a co najciekawsze nic za niego nie placilem

hej ja też tak chce!

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 06:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ereaser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ereaser Znajdź więcej post'ów przez  ereaser Dodaj ereaser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ereaser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

quote:
Napisane oryginalnie przez {z}BobeK
hehehehehe nic nie chce

to po co to piszesz?...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 09:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Diodak
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Radlin

Myslicie ze dobry komp wystarczy ja mam zawsze 125 klatek i czasami rwie mi gorzej niz na P75 z 8 ramu i 2 mega karty to chyba zalezy od tego jak traktujesz QUAKEA jak masz dla niego serce to chodzi dobrze i wygrywasz a jak grasz dla sławy kasy itp to jestes ciula i przegrywasz z samym sobą

__________________
Ide z tąd bo będzie na mnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 11:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Diodak Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Diodak Znajdź więcej post'ów przez  Diodak Dodaj Diodak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Diodak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Diodak
to chyba zalezy od tego jak traktujesz QUAKEA jak masz dla niego serce to chodzi dobrze i wygrywasz a jak grasz dla sławy kasy itp to jestes ciula i przegrywasz z samym sobą


lol?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 11:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez Diodak
Myslicie ze dobry komp wystarczy ja mam zawsze 125 klatek i czasami rwie mi gorzej niz na P75 z 8 ramu i 2 mega karty to chyba zalezy od tego jak traktujesz QUAKEA jak masz dla niego serce to chodzi dobrze i wygrywasz a jak grasz dla sławy kasy itp to jestes ciula i przegrywasz z samym sobą

aha czyli jak gram dla kasy to q3 mi na kompie chodzi 20 fps a jak gram dla przyjemnosci to 300fps? lol

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 11:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:08.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions