Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Nowe światło dzenne na temat: Dziwna klanowka [F|S|G] vs. |SLIZG-CAFE|
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

Unhappy Nowe światło dzenne na temat: Dziwna klanowka [F|S|G] vs. |SLIZG-CAFE|

Dziś 26.11.01 po tym co uśłyszałem co DioDa z [F|S|G] ma zamiar zrobić [Zbluzgać Kafejke SLiZG i ich klan ]
Może to co ja z nim napisaliśmy to troche za mało.
Screeny tam zamieszczone nadał mi dioda.

Ja nie pozwole na to co on ma zamiar zrobić bo KAFEJKA "SLIZG"
jest bardzo dobrą kafe jest świetna atmosfera miła obsługa ale to sami sprwadźcie.

Ja tam jestem odpoczątku tej kafejki i wiem co i jak może są jakieś krzywe akcje ale jest spox.

[F|S|G] niekturzy są w porządku ale DioDa nie więc niech się nuczy grać gdyż nie każdy kto jest od niego lepszy jest chiterem.

Yebsiu już odszed po zachowaniu Diody podczas tej mklanówki zchowywał sie jak laps ale jest wpożo a Dioda to już nic nie powiem ..... .

Przepraszam wszystkich za to co się stało ale nie miaem pojecia że DIoda chociaż sprubuje pomyśleć że taki numer można zrobić.

Miłego fragowania z poważaniem TRAPPER.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 11:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

to ja jush wiem dalczego niektorzy nie lubia grac z First Strike Grup...

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 12:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]RAPTOR
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Evesham, England

Kurde nie macie innych problemow? Ludzie umieraja na ulicy, a wy bedziecie sie sprzeczac i bluzgac. Nie mozecie tego zalatwic miedzy soba tylko na board z tym przychodzicie? To tylko gra ludzie... jak juz chcecie cos udowodnic to udowodnijcie to przez dobra gre a nie dobra wymiane brzydkich slow.

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy się dawka...
Przejmujący się człowiek rzeczami jest słaby
Sztuką jest odróznienie prawdy od kłamstwa
Problemy trzeba rozwiązywać, a nie stwarzać!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 15:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]RAPTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]RAPTOR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]RAPTOR Dodaj [FPP]RAPTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]RAPTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

eeehhhh

Rap jakbys nie zauwazyl powola topicow jest taka.
ALe po to jest board, sprawe trzeba naglosnic, by kazdy wiedzial o co chodzi .



btw: popraw moj login z Rolin na RoliN
thnx z gory

__________________
specman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 15:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DIoDA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

Trapper przesadziles...

1. ja ci nei dawalem zadnych screenow.
2. ani razu nie powiedzialem na zadnego z tamtych userow "chiter" ani zadnego slowa, zdania, w kierunku, ktorzy nawet mniej inteligentni gracze moga uznac za oskarzanie za cheat.
3. ja ci nic nie kazalem robic
4. klucilem sie najmniej z was wszystkich...darlem sie tylko "restart". To ze stron innych graczy, nie tylko z mojego klanu a wrecz z przeciwnego padaly slowa np "trapper to ***"
co moge udowodnic.
5. Racja z fsg sie ostatnio nie gra milo...przyznaje, ale to bylo pierwszy raz, na ktorym takie klutnie wynikly (FSG SE, bo wczesniej w starym byla jedna klanowka z BC)

Trapper, powinenes zastanowic sie nad swoja osoba, troszke miec honoru i nie wypisywac takich historii. Jednak pomylilem sie co do ciebie. Ale czlowiek uczy sie na bledach. Tylko denerwuje mnie to, ze przez taki post, mimo ze jest w nim malo prawdy, a raczej fakty sa przekrecone, klan traci renome, hm...moze nie traci renomy, bo nei wiem czy jakakolwiek ma, ale napewno teraz fsg widnieje jako klan, ze tak sie wyraze "***owy" "lamerski", no ale trudno.

Powinenes pisac brukowce...bo nawet ci ten post wyszedl ladnie.
Co do kolesi ze slizg cafe. To moj tekst, za ktory w pelni odpowiadam to
"nie gram bo mam ***owy ping" cos takiego
"no dobra zagramy, tylko zebyscie pozniej nie cieszyli paly ze wygraliscie" (moj ping, wentyla byl zazwyczaj powyzej 200, ich dla porownania 20)
i "warhead...a moze hammerhead" tak odezwalem sie do jednego z graczy klanu przeciwnego, gdyz kompletnie nie umial sie zachowac. Ale sorry, bo chce byc w porzadku z nimi.

Na mapce italy byly spory na temat restartu... Zaczelismy grac... jednego z nich wywalilo, to zrobilismy restarta, poniewaz (nasza wina) trapper nie zapytal sie czy sa gotowi. spox, wywalilo po restarcie naszego.....no to zrobilismy kolejny.... Wywalilo serwa i po ruszeniu wentyl co chwile wylatywal. Niesetty kafe slizg nie zgodzilo sie na restart. Trudno.

__________________
Entreating the Daylight to Rage Nevermore

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 16:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DIoDA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DIoDA Znajdź więcej post'ów przez  DIoDA Dodaj DIoDA do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DIoDA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Raptor
Kurde nie macie innych problemow? Ludzie umieraja na ulicy, a wy bedziecie sie sprzeczac i bluzgac. Nie mozecie tego zalatwic miedzy soba tylko na board z tym przychodzicie? To tylko gra ludzie... jak juz chcecie cos udowodnic to udowodnijcie to przez dobra gre a nie dobra wymiane brzydkich slow.


Ja po wyjsciu z serwera nawet nie wiedzialem jaki stosunek ma trapper czy tam yebisu... wylaczylem cs'a wszedlem na irca i zylem sobie dalej. Tekst w stylu "opisze to na boardzie" ktory dalem to byl w znaczeniu "zamknijcie sie" jednak troszke to ich zabolalo. Jak widac, mojego topiqu nie bylo, a od czasu kiedy wyszedlem z cs'a nie gadalem z trapperem. chlopak sie wkurzyl, moze ma okdes nie wiem

__________________
Entreating the Daylight to Rage Nevermore

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 16:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DIoDA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DIoDA Znajdź więcej post'ów przez  DIoDA Dodaj DIoDA do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DIoDA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

To jest wazny post!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To jest wazny post!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

.............................................
***********************



Looknijcie sobie na te zalaczone screeny ...jest ich chyba 4....ostastni, TRAPPER SZANOWNY napisal ze ja mu dalem te screeny..ale zapomnial o paru bugach.

1. ja mam netgraph po prawej stronie i mam czcionki standardowe co mozna zobaczyc na moich postach, ktore dodaje nieraz ...m in o klanie clandragon jakis czas temu...
2. ostatnie zdjecie... wynik, podswietlony jest trapper na lekki niebieski, czyli on robil screeny, to a pisze ze dostal je ode mnie. Moze teraz ktos mi uwierzy, ze tutaj najwiecej zamieszania zrobil on a nie FSG. przeciez nikt inny z naszego klanu nic nie pisal zlego na klan slizg-kafe.

Pozdrowka TRAPPER,

__________________
Entreating the Daylight to Rage Nevermore

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 16:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DIoDA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DIoDA Znajdź więcej post'ów przez  DIoDA Dodaj DIoDA do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

Może ja ci powiem kazałesz mi zrobić screenow troche potem kazałesz mi je do ciebie wysłać potem wrucil .zip i nic po za tym kazaleś mi go zamieścić a teraz się wypierasz myślisz że jak jesteś z FPP to rządzisz i wogule ale tak nie jest.

Kłamco poczytaj sobie o honorze i zasadach grania w cs i klanowkach i odnoszenia sie do innych.

A ja mam dość kłucenia się z kłamcą takim jak ty.
Raptor miał racje nie warto na taka sprawe poświęcać czasu żal mi sie robi ciebie patrząc na to co napisałeś.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 17:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

A przekilnać na ciebie to mi nie warto ja nie lubie się bluzgać z każdym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 17:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

Unhappy

ja sie nie wtracam...

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 17:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DIoDA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

quote:
Napisane oryginalnie przez TRAPPER
Może ja ci powiem kazałesz mi zrobić screenow troche potem kazałesz mi je do ciebie wysłać potem wrucil .zip i nic po za tym kazaleś mi go zamieścić a teraz się wypierasz myślisz że jak jesteś z FPP to rządzisz i wogule ale tak nie jest.

Kłamco poczytaj sobie o honorze i zasadach grania w cs i klanowkach i odnoszenia sie do innych.

A ja mam dość kłucenia się z kłamcą takim jak ty.
Raptor miał racje nie warto na taka sprawe poświęcać czasu żal mi sie robi ciebie patrząc na to co napisałeś.



Hm...daj mi loga...bo ja na icq nic nie mam...moze nie ze mna gadales, w sumie kazdy sobie moze dac nicka dioda gdziekolwiek chce. Ja ci nic kazac nie robilem, swoje screeny mam i sie znich bardzo ciesze, wlasnie sobie nimi tapetuje sufit, bo sciany juz zajete. Ale nikomu do uzytku publicznego nie dawalem screenow jak mowiles, co teraz zmieniles i wcale ci nie kazalem robic zadnego tematu. sam mialem taki pomysl pod wplywem nerwow, ale mi przeszlo. Ej nie boj sie...nie w*******a ci ja cie obronie mozesz pisac prawde

__________________
Entreating the Daylight to Rage Nevermore

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 17:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DIoDA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DIoDA Znajdź więcej post'ów przez  DIoDA Dodaj DIoDA do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DIoDA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

A ja do gosci z slizgu nic nie mam zeby bylo jasne, troszke sie warheadem na poczatku sprzeczalismy, ale jakos sie gralo. Ponosilo ich tak jak i naszych, takze nie sa jacys niezwykli moze jak zechca zagramy z nimi, w przyszlosci, tylko szkoda ze ciebie nie bedzie.

__________________
Entreating the Daylight to Rage Nevermore

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 17:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DIoDA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DIoDA Znajdź więcej post'ów przez  DIoDA Dodaj DIoDA do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yebisu
litl'o alcoholic



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Gdańsk / Olsztyn

Exclamation

no dobra panie trapper teraz ja mam kilka pytan:
a) dioda Ci kazal to dioda Ci kazal tamto... tak tylko z ciekawosci gdzie i kiedy Ci kazal bo naprawde jestem ciekaw... przeciez nie znacie sie osobiscie czyzby do Ciebie dzwonil???
a jesli nie to latwo to wszystko wyjasnic - na klanowce nic Ci nie kazal wiec musialby to zrobic na gg lub icq lub na ircu lub na naszym forum klanowym....
na naszym forum nic nie ma a na gg ircu i icq pownienes miec logi wiec bardzo latwo to sprawdzic i po co te klotnie?
b) czemu wypowiadasz sie za mnie? napisalem owszem na treningu Flame ze w F|S|G raczej nie zostane... ale to byla chwila impulsu moze odejde moze nie skoro ja tego nie wiem to skad Ty wiesz? czlonkom Flame specjalnie okreslilem swoja sytuacje ze nie wiem czy bede chcial probowac do nich przystapic wiec nieuczciwie nie postapilem;
c) jak mozna pisac ze sie nie zrobi restarta/pauzy bo cytuje: "Ci wpier**** Ci z caffe slizgu" a pozniej mowic ze to spoko klan??? czy ja moze juz jestem za stary i czegos nie rozumiem?? chyba to normalne ze robi sie restart kiedy pierwsza runde ktorys ze skladow gra w oslabieniu czy nie? a moze nie??
d) a teraz cos co pozostawie ocenie innych czlonkow forum ktorzy beda mieli na tyle sil by to przeczytac:
czy jesli po 15 minutach gry na mapce charges only ct na italy ma 1 runde do przodu terro ma po 10tys$ niemal nic smierci a ct ma w plecy kaske po dziwnym "padnieciu" serwa "akurat w tym momencie" raptem uruchamiamy mapke od nowa i gramy jeszcze raz? a nawet jesli normalne to czy normalne jest ze skoro FSG zgadza sie na to zeby tamten korzystny dla nich wynik odrzucic i powtorzyc mapke to ze po nowej pierwszej rundzie kiedy jeden z FSG wylatuje z serwa i FSG przegrywa bo gra w oslabieniu to przeciwnicy nie chca zrobic restarta??? czyli w skrocie:
serw pada caffe slizg przegrywa - retart;
nowy restart FSG w oslabienu przegrywa nie ma restarta bo nie ma czasu...
(pomijam fakt ze wczesniej tez juz robiono restarta dwa razy bo mimo ze byla komenda adminowska ze "gramy" to zawodnicy caffe slizg po przegranej rundzie (dopiero po przegranej!??! czemu sie nie rzucali ze byla komenda "gramy" w trakcie rundy!?!?!) zaczeli sie burzyc ze "nie byli gotowi"!)

e) wiec ja obrazalem przeciwnikow? hmmm... wiec tak: ani razu nie okreslilem ich ch*** pier*** kur*** itp tak jak oni nas!!!
jedyne co robilem w rewanzu to dopiero na italy bo dopiero wtedy mialem dosc ich obelg jak wypisywali jacy my ciency jestesmy i w ogole ze co sie rzucamy restarty chcemy to zaczalem pisac ze "to oni sa ciency" zrobilem to dokladnie dwa razy raz gdy caly team z awm wykosilem i drugi gdy pojechalem dwoch colt-manow z deserta... a pisalem to po to zeby nie czuli sie jak "kozacy" i skutkowalo z rundy na runde byli coraz bardziej wqrwieni i coraz gorzej grali... nie nalezy uwazac sie za najlepszych szczegolnie skoro roznica pingow zespolow byla ponad 100 (dla przypomnienia - mecz w lidze by sie nie odbyl)

i tyle przepraszam wszystkich ktorzy musieli prezbrnac przez tak dlugiego posta...

aa i gwoli wyjasnienia - chcialem oszczedzic innym czytania wspanialej polszczyzny panow z caffe slizg i to ja pododawalem te "*" chociaz fpp tez by to raczej przy wiekszosci zrobilo automatycznie...

__________________
be cool take a beer (c) Retail

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 17:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yebisu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yebisu Znajdź więcej post'ów przez  yebisu Dodaj yebisu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yebisu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

yebsiu taka jest prawda ze na klanowce powiedzial zamiesc post na temat klanowki i daj mi screeny a ja sie zapytalem na jakim on powiedzial fpp.pl ja powiedzialem musze tak a potem powiedzialem nie to powiedzial trapper zapraszamy do rekrutów ja to zrobiłem ale pod wplywem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 20:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-{S|F}-QU@NTIN
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: wroclaw

A JA MAM TO PANOWIE GLEBOKO GDZIES I PRAWDA JEST TAKA ZE zeczywiscie z [Kafe-Slizg] grac nie lubie (bluzg, bluzg, bluzg) no ale coz taki jest polski CS !! Osobiscie nic do nich nie mam,a co do Trappera to stary albo masz Shizofremie albo masz Racje . Aha i jeszcze jedna sprawa co do Klanu [F|S|G] Klan jest wporzo ale odrazu mowie ze jestesmy ciency jak bakterie WAGLIKA i nie ma co grac z nami klanowek dopuki nie potrenujemy gdyz byle lamerski klan nas rozwali do 0 !!!!!!!!
Nie gniewaj sie Dioda ale taka jest prawda !
Aha...a co do renomy...Ten klan ma renomoe (u znanych graczy) CZRNEJ OWCY Ligi i nic wiecej. Wtedy graliscie wszyscy z jednej Kaffe a teraz jestesmy porozrzucani po calej Polsce. I wybacz ale nigdy nie bedziemy tak dobrzy jak wy pol roku temu

__________________
Fuck Cheaters !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 21:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -{S|F}-QU@NTIN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -{S|F}-QU@NTIN Znajdź więcej post'ów przez  -{S|F}-QU@NTIN Dodaj -{S|F}-QU@NTIN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -{S|F}-QU@NTIN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yebisu
litl'o alcoholic



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Gdańsk / Olsztyn

Lightbulb

quote:
Napisane oryginalnie przez TRAPPER
a potem powiedzialem nie to powiedzial trapper zapraszamy do rekrutów ja to zrobiłem ale pod wplywem


heh i tu akurat sie mylisz bo w tym momencie na klanowce bylem...
dioda powiedzial Ci slowa "zapraszamy do rekrutow" kiedy powiedziales na italy jak bylismy w terro ze nie zrobisz restarta mimo tego ze Ci Twoj klanlider kazal bo Ci ludzie z caffe slizg wpie********
i to jest fakt bylem przy tym wiec jednak nie jestes nieomylny i nie cala racja jest po Twojej stronie...

quantin - masz racje co do sily skladu juz to mowilem wczesniej kometowalem w poscie o F|S|G second edition...

ale pisze sie "schizofrenia"

ale czy wszyscy ludzie ze slizg caffe plus trapper nie uwazacie ze board fpp to nie jest miejsce na prywatne vendetty i klotnie?? i nie odnosze sie do was zeby was obrazic tylko dlatego bo z F|S|G wypowiedzial sie poza mna tylko dioda i quantin i to tylko w odpowiedzi na poprzednie posty... a to wy je tutaj zamieszczacie czy nie dosc juz tego?

__________________
be cool take a beer (c) Retail

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2001 02:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yebisu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yebisu Znajdź więcej post'ów przez  yebisu Dodaj yebisu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yebisu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Dlatego ja juz wogole sie nie chce odzywac.........chcialbym porozmawiac z FSG na osobnosci bez wscibskich oczu reszty.
Pracuje w Kafe SLIZG i mam troszke inny punkt widzenia na ta sprawe....
Najchetniej pogadal bym z Dioda i Yebisu.............

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2001 09:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:53.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions