Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > Q3 1.17 i CPM1.0 - problem
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Grzesioo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja:

Unhappy Q3 1.17 i CPM1.0 - problem

Witam

Ostatnio zachecony artykulem na q3.fpp.pl pogralem na amok.infomil.pl
Wszystko byloby zajebiscie gdyby nie jeden cholernie denerwujacy problem: shaft plywa mi po calym ekranie (tylko nie w poblizu celownika )
Co zrobic aby ogien spawary byl caly czas "przyklejony" do celownika???

W cfg mam cg_truelightning "1" ale to chyba komenda dla cpma a nie cpm w kazdym badz razie nie pomaga.

gl man

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2001 19:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Grzesioo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Grzesioo Znajdź więcej post'ów przez  Grzesioo Dodaj Grzesioo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Grzesioo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fryx
Force Commander



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Kraków

Re: Q3 1.17 i CPM1.0 - problem

ja w ustawieniach spawary mam

cg_truelightning "0"
cg_lightningImpact "0"

musi dzialac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2001 21:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fryx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fryx Znajdź więcej post'ów przez  fryx Dodaj fryx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fryx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

Re: Q3 1.17 i CPM1.0 - problem

quote:
Napisane oryginalnie przez Grzesioo
Witam

Ostatnio zachecony artykulem na q3.fpp.pl pogralem na amok.infomil.pl
Wszystko byloby zajebiscie gdyby nie jeden cholernie denerwujacy problem: shaft plywa mi po calym ekranie (tylko nie w poblizu celownika )
Co zrobic aby ogien spawary byl caly czas "przyklejony" do celownika???

W cfg mam cg_truelightning "1" ale to chyba komenda dla cpma a nie cpm w kazdym badz razie nie pomaga.

gl man


No stary grałeś na necie???
Jak tak to lol. Wiadomo, że przy pingolcu ponad 50 ze spawara tak sie dzieje i tu żadna komęda nie pomoże - no chba że
"Callvote (starzy) kupic 4 kanałowe SDI "
Wczoraj jak grałem na necie z pingiem 230 acc z lightinga miałem 1.3 .

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2001 21:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Grzesioo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja:

Re: Re: Q3 1.17 i CPM1.0 - problem

quote:
Napisane oryginalnie przez Fryx
ja w ustawieniach spawary mam

cg_truelightning "0"
cg_lightningImpact "0"

musi dzialac



Dzieki za odpowiedz ale... cg_truelightning "0" pogarsza troche sprawe (w porownianiu do 1) przynajmniej jesli odpale mape na swoim kompie to spawara troche "plywa" (na necie nie zadazylem tego jeszcze przetestowac bo jakos dzisiaj po poludniu jakos nie moge sie polaczyc z tym serwerem). Jak mam wartosc 1 i na swoim kompie uruchomie jakas mape pod ProMode 1.00 to jest OK, tylko na tym serwerze kicha zupelna. Logika wskazuje, ze to moze jakies ustawienia na tym serwie (amok.infomil.pl) ale w to mi sie jakos wierzyc nie chce... Moze wypowie sie ktos, kto ostatnio pykal na tym serwie czy ma ten sam problem co ja???

gl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2001 22:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Grzesioo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Grzesioo Znajdź więcej post'ów przez  Grzesioo Dodaj Grzesioo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Grzesioo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Grzesioo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja:

Re: Re: Q3 1.17 i CPM1.0 - problem

quote:
Napisane oryginalnie przez [sD]Q

No stary grałeś na necie???
Jak tak to lol. Wiadomo, że przy pingolcu ponad 50 ze spawara tak sie dzieje i tu żadna komęda nie pomoże - no chba że
"Callvote (starzy) kupic 4 kanałowe SDI "
Wczoraj jak grałem na necie z pingiem 230 acc z lightinga miałem 1.3 .



Jednak nie w moim przypadku bo pingi mam zazwyczaj <50
Poza tym na 1.30 i vq3 tego problemu jakos nie mam (oczywiscie tez w internecie).
Nadal licze na to, ze kots pomoze mi kompleksowo rozwiazac problem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2001 22:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Grzesioo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Grzesioo Znajdź więcej post'ów przez  Grzesioo Dodaj Grzesioo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Grzesioo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

sorx jestem na fazie...

chyba cie pojebalo...ja mam cg_truelightning na 1 i na servie mi dziala tak samo jak na lokalu...tzn ZAWSZE jest przyklejony (shaft) do celownika...musi dzialac...a jak nie dziala to udowodnij

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2001 22:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

ano, powinno dzialac. znaczy sie musi dzialac.

a tak btw to powiedz kiedy grasz to moze razem zagramy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2001 23:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Grzesioo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen
sorx jestem na fazie...

chyba cie pojebalo...ja mam cg_truelightning na 1 i na servie mi dziala tak samo jak na lokalu...tzn ZAWSZE jest przyklejony (shaft) do celownika...musi dzialac...a jak nie dziala to udowodnij



nie, nie pojebalo mnie
tutaj screenshot zrobiony kilka minut temu na tym serwerze:
http://kakofonia.idn.org.pl/archiwum/shot0003.jpg
przed zrobieniem go wpisalem jeszcze w konsoli \cg_truelightning i jak byk stoi ze jest "1"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2001 23:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Grzesioo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Grzesioo Znajdź więcej post'ów przez  Grzesioo Dodaj Grzesioo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Grzesioo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Grzesioo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
ano, powinno dzialac. znaczy sie musi dzialac.

a tak btw to powiedz kiedy grasz to moze razem zagramy



Gram na amok.infomil.pl od niedawna i mysle ze teraz czesto bede tam zagadal (1-3 x dziennie).
Gram pod ta sama xywa co mam na boardzie wiec bez trudu mnie zlokalizujesz
Poza tym sadze, ze gra ze mna by Cie znudzila Gre w q3 traktuje rozrywkowo 4fun i moj poziom jest raczej sredni...
Nie potrafie podac konkretnej pory kiedy bede na serwerze - pykam jak mam czas i ochote

gl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2001 23:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Grzesioo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Grzesioo Znajdź więcej post'ów przez  Grzesioo Dodaj Grzesioo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Grzesioo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

nie no spox, chetnie zagram...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2001 23:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Grzesioo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja:

Re: Q3 1.17 i CPM1.0 - problem

Oglaszam, ze problem zostal rozwiazany!!!

Cos mi caly czas nie gralo... ale nie czailem dokladnie o co chodzi... i nagle jak patrzalem na mojego screena olsnienie! Przeciez CPM ma inny shaft! Takze podczas gry byly np. flagi zamiast placakow. A wiec cos z pakami...
Zajrzalem do katalogu q3 a tam katalogi /CPM10 (do niego rozpakowalem moda) i jakis nowy /challenge_pm w ktorym byl li tylko config!
Zmienilem wiec nazwy powyzszych katalogow (cpm10 na challenge_pm) i jest OK

gl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2001 23:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Grzesioo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Grzesioo Znajdź więcej post'ów przez  Grzesioo Dodaj Grzesioo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Grzesioo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

no i git :>

a tak btw to w cpma (1.30, cpmav1) cos mi sie zwalilo z +wstats bo ani po meczu ani po wpisaniu +wstats tabelka sie nie pojawia. moze to cos u mnie w cfg... nie wiem. jest jakas komenda ktora blokuje statsy?

od razu dodam ze w osp na tym samym cfg wszystko dziala git. jakies pomysly?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-10-2001 00:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
no i git :>

a tak btw to w cpma (1.30, cpmav1) cos mi sie zwalilo z +wstats bo ani po meczu ani po wpisaniu +wstats tabelka sie nie pojawia. moze to cos u mnie w cfg... nie wiem. jest jakas komenda ktora blokuje statsy?

od razu dodam ze w osp na tym samym cfg wszystko dziala git. jakies pomysly?


ja mam to samo .....ale juz chyba od wczesniejszego patcha taki problem sie pojawil ale chyba to nawet dobrze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-10-2001 06:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

moze dobrze moze nie dobrze ale troche mnie to po prostu dziwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-10-2001 09:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
manyec
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Bielsko-B

co do grania na amoku, to moglibyscie wlazic pod wlasnymi ksywkami.
fajnie jest wiedziec, kto mi dupsko trzepie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-10-2001 09:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil manyec Kliknij tutaj by wysłać e-maila do manyec Znajdź więcej post'ów przez  manyec Dodaj manyec do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać manyec prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

air to cwel...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-10-2001 10:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
manyec
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Bielsko-B

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen
air to cwel...

nie wiem, nie znam, ale skoro ty tak mowisz...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-10-2001 20:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil manyec Kliknij tutaj by wysłać e-maila do manyec Znajdź więcej post'ów przez  manyec Dodaj manyec do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać manyec prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

quote:
Napisane oryginalnie przez demarcos

ja mam to samo .....ale juz chyba od wczesniejszego patcha taki problem sie pojawil ale chyba to nawet dobrze


Tu nie o paczyk chodzi ino o cpma tej nowej to w niej jest cos ebniete

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-10-2001 20:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

quote:
Napisane oryginalnie przez [sD]Q

Tu nie o paczyk chodzi ino o cpma tej nowej to w niej jest cos ebniete


no chyba masz racje ale zawsze mnie dziwi choc moze niepowinno bo na programowniu sie nieznam ale jak to jest ze to co bylo kiedys dobrze zrobione teraz sie spier... heh jak mawia moj ojciec JEDNO ZROBI DRUGIE SPIEPRZY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-10-2001 20:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
nie no spox, chetnie zagram...

kiedys tam dosc czesto grywalem.....znam tego adminka z infomilu troche jak uda mi sie z nim skontaktowac to moge umowic na szpila .......poziom ma nawet nawet....na q3dm17 nie ma na niego rysia powaga no ale jakby tak kazdy mial pinga 0 to wiadomo moze tak moze nie ,kto to wie - k 44

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-10-2001 21:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

no i poczytalem forum promode.org i tam ktos pisal ze w v1 +wstats jest zwalone i w nastepnej wersji naprawia

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-10-2001 21:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
no i poczytalem forum promode.org i tam ktos pisal ze w v1 +wstats jest zwalone i w nastepnej wersji naprawia

i wshysko jasne

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-10-2001 16:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

quote:
Napisane oryginalnie przez demarcos

i wshysko jasne


Zawsze mamy konsole tam jest to samo tylko mniej czytelnie

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-10-2001 20:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

quote:
Napisane oryginalnie przez [sD]Q

Zawsze mamy konsole tam jest to samo tylko mniej czytelnie


dobrzes to ujął ale jak tak troche sie wczytac to drugiego pana tadka szlo by wydrukowac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-10-2001 06:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

emmmmm co??

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-10-2001 20:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:30.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions