Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Billl Gates Is Dead
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Yazoo
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: cyberspace

Talking Billl Gates Is Dead

looknijcie: www.billgatesisdead.com

niezle jaja

__________________
Hey man you know I'm really ok, the gun in my hand will tell you the same -the offspring

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 09:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yazoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yazoo Znajdź więcej post'ów przez  Yazoo Dodaj Yazoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Yazoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

www.fuckmicrosoft.com

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 12:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

zastanawiem sie ile pozyja te witryny. bo za zarejestrowanie i uzywanie www.billgates.com jakis koles mial wytoczony proces

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 18:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

quote:
Napisane oryginalnie przez tramwaj
zastanawiem sie ile pozyja te witryny. bo za zarejestrowanie i uzywanie www.billgates.com jakis koles mial wytoczony proces


ofiara systemu

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 18:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Geez... Dla mnie Bill Gates jest autorytetem, bo to jest naprawde bardzo dobry programista, biznesmen i czlowiek ktory chyba do tej pory najbardziej przyczynil sie do szybkiego rozwoju komputerow.

BTW: to prawda jest, ze on nie zyje, czy tylko ktos se jajca strzelil? Bo cholera nie wiem

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 18:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR
przyczynil sie do szybkiego rozwoju komputerow.



przyczynil sie do szybkiego upadku raczej.
Monopol nigdy nie wyszedl nikomu na zdrowie
Ale fak faktem, ze facet leb ma

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 18:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Dupa jasiu. Gdyby nie prosty w obsludze Windows to ludzie by tak do kompow nie lgneli i przemysl by sie tak szybko nie rozwijal. A tak to dzieki niemu jest bardzo duzy popyt na kompy, bo ludzie sie tego nie boja. Jakos nie moge sobie wyobrazic jak newbies komputerowi poradziliby sobie w Linuxie....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 19:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR

BTW: to prawda jest, ze on nie zyje, czy tylko ktos se jajca strzelil? Bo cholera nie wiem



Gdyby wykorkowal to by wszedzie o tym trabili

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 19:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

dlatego powstawalyby pewnie systemy cos miedzy linuxem a windows'ami i kazdy znalazlby cos dla siebie.
Poza tym do komputerow nie lgnely by sie lamy, debile i inne ofiary, tylko ludzie z wyzszym IQ

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 19:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

I HATE ENGLISH !!!
I CAN`T SPEAK ENGLISH !!!
Eh....nie chcialo mi sie czytac wszystko po english (www.billgatesisdeath.com) czy cos takiego
Znam fajne linki do rzecz przyrodniczyc www.sexo2.pl hyhy fajne linki fajne laski

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 19:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

yyy
nie ten topic

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 19:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

wlasnie, pedofile wynocha!

a co do billa to uwazam podobnie jak sweep - koles zrobil dla swiata komputerow bardzo duzo...

a jego ksiazke - "Biznes szybki jak mysl" - przeczytalem juz chyba z 3 razy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 20:17
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

nie zgadzam sie z Wami.
Powod wyzej

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 20:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR
Dupa jasiu. Gdyby nie prosty w obsludze Windows to ludzie by tak do kompow nie lgneli i przemysl by sie tak szybko nie rozwijal. A tak to dzieki niemu jest bardzo duzy popyt na kompy, bo ludzie sie tego nie boja. Jakos nie moge sobie wyobrazic jak newbies komputerowi poradziliby sobie w Linuxie....


A skad to jest to windows? To jest od apple, skopiowane, podpatrzone przez Billa, ale kij z tym, najgorsze jest to jak robi Bill - jezeli czuje jakas konkurencje jakiejs firmy to ja kupuje a potem rujnuje i koniec. I nic mu nie zrobisz. Osobiscie mnie denerwuje on. Chlopak mial tylko fuksa z IBM`em ze postawil na ta maszynke kiedy sie pojawiala i na jej rozwoj, na co nikt zabardzo nie stawial i na tym sie wzbogacil. A takto swoim postepowaniem mnie denerwuje, zaden z niego autorytet dla mnie.

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 20:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yazoo
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: cyberspace

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]OGO


A skad to jest to windows? To jest od apple, skopiowane, podpatrzone przez Billa, ale kij z tym, najgorsze jest to jak robi Bill - jezeli czuje jakas konkurencje jakiejs firmy to ja kupuje a potem rujnuje i koniec. I nic mu nie zrobisz. Osobiscie mnie denerwuje on. Chlopak mial tylko fuksa z IBM`em ze postawil na ta maszynke kiedy sie pojawiala i na jej rozwoj, na co nikt zabardzo nie stawial i na tym sie wzbogacil. A takto swoim postepowaniem mnie denerwuje, zaden z niego autorytet dla mnie.



o ile wiem, to wlasnie bylo odwrotnie . to bill stworzyl pierwszy system z interfejsem graficznym (okienkowym). coz..gdyby nie bylo mikroszoftu, z pewnoscia powstalaby inna firma,ktora ustanowilaby standard dla pecetow, ale napewno nie moge zgodzic sie z ogo...koles zrobil BARDZO duzo dla kompow domowych. Wszyscy na windoze narzkeja, a i tak wiekszosc uzywa

__________________
Hey man you know I'm really ok, the gun in my hand will tell you the same -the offspring

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 20:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yazoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yazoo Znajdź więcej post'ów przez  Yazoo Dodaj Yazoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Yazoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

wiekszosc uzywa, bo MS zmiazdzyl konkurencje i ma monopol.
Widzisz jakas alternatywe?
Dopiero od niedawna linux ma interface graficzny

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 20:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

[FPP]Yazoo Dokładnie to Bill nad czyms takim pracowal, w tymsamym czasie powstawala od mac`a okienkowa aplikacja, swoje okienka bill tak pozmienial ze "wzorowal" sie na tych apple. Nie pamietam dokladnie, ale wiem ze bylo nie fair ze strony Bill`a na temat okienek co do Mac`a. Coś było iż Bill ciut przed mac`iem wypuścił bugowate ale działające okna, i zerżnoł z nich jakiś pomysł, i potem ogłosił iż to jego jest, kurde musze ta książkę znaleść to powiem dokładnie.

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 21:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

hm, racja jest jak dupa, kazdy ma swoja
mysle ze koles mimo iz przyczynil sie do rozwoju calej tej szopki, ale nie lubie go mimo to. jest brzydki
w kazdym razie siedze na windozie bo jestem za glupi/leniwy na pingwina... moze kiedys? wtedy bede wielbil pana Torvaldsa (czy jak mu tam)

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 22:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]OGO
[FPP]Yazoo Dokładnie to Bill nad czyms takim pracowal, w tymsamym czasie powstawala od mac`a okienkowa aplikacja, swoje okienka bill tak pozmienial ze "wzorowal" sie na tych apple. Nie pamietam dokladnie, ale wiem ze bylo nie fair ze strony Bill`a na temat okienek co do Mac`a. Coś było iż Bill ciut przed mac`iem wypuścił bugowate ale działające okna, i zerżnoł z nich jakiś pomysł, i potem ogłosił iż to jego jest, kurde musze ta książkę znaleść to powiem dokładnie.

Wystarczy ogladnac film, ktory lecial kilka razy na HBO *k.urwa, zapomnialem tytulu * glowna role gral gosciu, ktory gra mlodego lekarza w Ostrym Dyzurze. Aa, nie wazne
Mozliwe, ze film byl robiony pod tego goscia od MAC`a *skleroza mnie bierze * bo jest tam pokazane, jak to on wymysla interfejs graficzny [okienka], a Bill, ktory z nim w jakis tam sposob wspolpracowal zwyczajnie podjebal mu pomysl. Gates jest bardziej ukierunkowany w robieniu kasy, a nie programowaniu - od tego ma innych ludzi.

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 22:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]ziec
Opole rulez



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Opole

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZimZum
yyy
nie ten topic



A moze to wlasnie ten Topic?
HieHie

__________________
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 08:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]ziec Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]ziec Znajdź więcej post'ów przez  [STER]ziec Dodaj [STER]ziec do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]ziec prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yazoo
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: cyberspace

quote:
Napisane oryginalnie przez DEiMOss

Wystarczy ogladnac film, ktory lecial kilka razy na HBO *k.urwa, zapomnialem tytulu * glowna role gral gosciu, ktory gra mlodego lekarza w Ostrym Dyzurze. Aa, nie wazne
Mozliwe, ze film byl robiony pod tego goscia od MAC`a *skleroza mnie bierze * bo jest tam pokazane, jak to on wymysla interfejs graficzny [okienka], a Bill, ktory z nim w jakis tam sposob wspolpracowal zwyczajnie podjebal mu pomysl. Gates jest bardziej ukierunkowany w robieniu kasy, a nie programowaniu - od tego ma innych ludzi.



byc moze to prawda, ale ja naprawde niechcialbym widziec u siebie MacOS'a zamiast windows... kilka razy mialem stycznosc z tym komputerem i systemem i ... [no comment &*$&(@#$&(@# ]

moze i wyglada sympatycznie, ma ladne kolorki ale jest POTWORNIE niestabilny i niewygodny w uzyciu ... no i drogi i powolny...

__________________
Hey man you know I'm really ok, the gun in my hand will tell you the same -the offspring

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 08:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yazoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yazoo Znajdź więcej post'ów przez  Yazoo Dodaj Yazoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Yazoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Yazoo


byc moze to prawda, ale ja naprawde niechcialbym widziec u siebie MacOS'a zamiast windows... kilka razy mialem stycznosc z tym komputerem i systemem i ... [no comment &*$&(@#$&(@# ]

moze i wyglada sympatycznie, ma ladne kolorki ale jest POTWORNIE niestabilny i niewygodny w uzyciu ... no i drogi i powolny...


ten film to byl "piraci z doliny krzemowej" chyba. a co do maca to gdyby nie microsoft mielibysmy naprawde niezle i o wiele lepsze kompy niz teraz. a ty Yazoo chyba jakos dziwnie sie przygladales temu macowi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 10:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZbooJ
Zajebisty facet :]



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Szczecin

Faktem jest ze ludzie siedza na windowsach. Niektorzy nie wiedza nawet co to linux - jak sie kupuje zestaw komputerowy to od razu czlowiekowi instaluja ten system a jak czlowiek dopiero zaczyna swoja przygode z komputerami to nie zadaje pytan i bierze co mu daja. Poza tym sa jeszcze tacy ktorym linux kojarzy sie jeszcze tylko z czarnym ekranem z nieprzyjaznymi literkami. Poza tym nie majac dostepu do netu trudno jest zdobyc jakies programy pod linuxa ( gazety komputerowe sa raczej nastawione na Windowsy ), a poza tym ich tez nie ma jakos specjalnie duzo ( Micrsoft ma monopol wiec wszyscy pisza pod Win ) a nie kazdy potrafi sobie napisac odpowiedni program ktorego akurat potrzebuje ( znam takich ludzi ktorzy tak robia ale niewielu ). Ogolnie rzecz biorac .. nie wiem co z tego Linuxa wyrosnie w koncu ale mam nadzieje, ze bedzie dobrze

Ufff ufff ale sie rozpisalem

__________________
Zbooj tez czlowiek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 10:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZbooJ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ZbooJ Znajdź więcej post'ów przez  ZbooJ Dodaj ZbooJ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZbooJ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m

ten film to byl "piraci z doliny krzemowej" chyba. a co do maca to gdyby nie microsoft mielibysmy naprawde niezle i o wiele lepsze kompy niz teraz. a ty Yazoo chyba jakos dziwnie sie przygladales temu macowi...



Bo Bill ma monopol i sie nie je.bie w to aby to sprawnie chodziło, bo i tak "kupisz" od niego okienka i koniec.

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 12:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

nie od niego tylko od ruskich

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 13:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

quote:
Napisane oryginalnie przez ZbooJ
nie wiem co z tego Linuxa wyrosnie w koncu ale mam nadzieje, ze bedzie dobrze

Ufff ufff ale sie rozpisalem



Linux jest coraz bardziej user friendly.
RH 7.) jest dosc prosty w obsludze i ogolnie gitowy,
tylko brakuje mi co niektorych progsow i siedze czesto pod winda :-/

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 15:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
nie od niego tylko od ruskich


Tak czy siak polepszasz jego pozycje, bo jak kupisz od ruskich to masz jego system i korzystasz z tego systemu, a skoro korzystasz w ten sposob to napedzasz cala reszte. Ma wiecej urzytkownikow systemu, poprzez to inne systemy padają, aplikacje powstają pod system popularny co prowadzi do - zwiększenia popularności systemu, zwiększasz jego monopol, umacniasz jego pozycję i tak dalej. Czy pirat czy oryginał i tak Bill na tym zyskuje.

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 18:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZbooJ
Zajebisty facet :]



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Szczecin

O wlasnie ZimZum ... mysle tez w ten sposob - za malo programow/gier .. Linux ma te wade/zalete ze jest darmowy i wiele firm nie zainwestuje w to bo nie ma z tego korzysci...

__________________
Zbooj tez czlowiek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 19:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZbooJ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ZbooJ Znajdź więcej post'ów przez  ZbooJ Dodaj ZbooJ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZbooJ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZimZum
Linux jest coraz bardziej user friendly.
RH 7.) jest dosc prosty w obsludze i ogolnie gitowy,
tylko brakuje mi co niektorych progsow i siedze czesto pod winda :-/


Wlasnie dlatego mam w dupie Linuxa. Bawilem sie nim 2-3 lata temu i uznalem, ze mi sie nie przyda. Poczekam az sie odpowiednio rozwinie albo gdy bede mial lacze 2-4 Mbit to instalne ponownie jakiegos Linucha i postawie Warez-FTP`a
Poza tym nie mam wiekszego powodu do narzekan na Windowsa...

[ w tle: Myslovitz - Noc ]

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 19:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt.
ULRAUNT



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Częstochowa

quote:
Napisane oryginalnie przez DEiMOss

Wystarczy ogladnac film, ktory lecial kilka razy na HBO *k.urwa, zapomnialem tytulu * glowna role gral gosciu, ktory gra mlodego lekarza w Ostrym Dyzurze. Aa, nie wazne
Mozliwe, ze film byl robiony pod tego goscia od MAC`a *skleroza mnie bierze * bo jest tam pokazane, jak to on wymysla interfejs graficzny [okienka], a Bill, ktory z nim w jakis tam sposob wspolpracowal zwyczajnie podjebal mu pomysl. Gates jest bardziej ukierunkowany w robieniu kasy, a nie programowaniu - od tego ma innych ludzi.



Oglądałem ten film. Bill jest pokazany jako szajbus i bardzo zamotany koleś pewnie wytoczyli proces reżyserowi

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 20:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ulraunt. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ulraunt. Znajdź więcej post'ów przez  Ulraunt. Dodaj Ulraunt. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ulraunt. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:58.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions