Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Nowy Patch - 1.33
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Exclamation Nowy Patch - 1.33

Wlasnie ciagne nowy patch do RTCW - wersja 1.33 w wersji lite ma 4 mb ale...
jest tez wraz z nim oficjalny map pack - 4 NOWE MAPY OD ID!!!

BEDZIE W CO POGRAC!!!!

Wiecej szczegolow nie znam ale mozecie sprobowac pociagnac stad gdzie ja - oto linki:

- map pack - http://www.planet-wolfenstein.ch/wb...&styleid=1# 4Mb

- patch lite - http://www.planet-wolfenstein.ch/wb...9&styleid=1 50Mb

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 14:10
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Dzieki za linka - wlasnie sciagam sobie ta wersje ale przydalaby mi sie full jeszcze... rzucilby ktos linkiem na to

Jestem cala happy ze sa nowe mapki - jak klimatem beda takie jak tram a troche mniejsze to juz w ogole bedzie super
Ktos wie na ktorych serverach jest juz patch z mappakiem?

Baj de wej - Mazio sie rypnal przy wartosciach - mappak ma 50MB a patch 4

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 14:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

no widzisz mazio że s mnie wyprzedził bo właśnie chciałem o tym napisać a i jeszcze jedno patch lite chyba nia ma 50mb
a o to link saari http://wolfenstein.gamesweb.com/dlm...load.php?id=237 to jest jeden o to drugi bo nie wiem który będzie działał http://wolfenstein.gamesweb.com/dlm...oad2.php?id=237

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 14:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
luzzzak_Adi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: gdzies

Z jednej strony gitara ze sa patche nowe mapki itp a z drugiej strony co tydzien nowy patch paranoja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 14:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil luzzzak_Adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do luzzzak_Adi Znajdź więcej post'ów przez  luzzzak_Adi Dodaj luzzzak_Adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać luzzzak_Adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

hehe adi i tak powinno być niedługo co 2 dni będzie nowy nie będziemy mieli czasu pogrć ale naszczęście ten usówa tego buga z wersji 1.32 przyklejanie się do meda czy coś takiego (ja sie z tym nie spodkałem)

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 14:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Zgadzam sie z adim , ale moze ten patch odda mi ukradzione przez jego poprzednika fps'y
Thx Hodekza link do fulla (10 mb ma to cus) juz go ciagne a jeszcze jedno Hodek , Saari napisala ze mappak ma 50 mb a nie patch, kurde sciagac te 50 mb ehhh to sdi

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 14:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin
a jeszcze jedno Hodek , Saari napisala ze mappak ma 50 mb a nie patch, kurde sciagac te 50 mb ehhh to sdi

nie wiem o co ci chodzi chodziło mi o mazio że on napisałe przy swoich linkach map pak (link) 4MB a to raczej nie tak chodziło mi że odwrotnie napisałe i nie wiem czy czasami nie specjalnie

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 14:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnoopDoggyDoG
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

No ja sie ciesze, ze jest nowy patch - przynajmniej jako medyk przestane sie przyklejac przy ,,podnoszeniu'' rannych strzykawka Tylko to rtcw coraz wiecej zajmuje... kilka mega patch, kilka nowa mapka... o 50 mega map pack...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 14:38
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

quote:
Napisane oryginalnie przez SnoopDoggyDoG
Tylko to rtcw coraz wiecej zajmuje... kilka mega patch, kilka nowa mapka... o 50 mega map pack...

jak fakt to fakt rtcw ma coraż więcej mega u mnie ma chyba 1,10Gb i to jeszcze bez mappacka i bez nowego patcha ale jest na to jedna dobra rada dysko conajmniej 60Gb

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 14:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

fakt Hodek - polimilo mi sie no i napisalem odwrotnie! Tak sie spieszylem zeby Cie ubiec!

tak wogole to sa dwie wersje patcha - full i lite(od 1.32) i do tego oficjalny MapPack ktory zawiera 4 nowe mapy i 3 znane z poprzednich patchy: Trenchtoast, Icelab oraz Tram Siege. Juz je obejrzalem i mam nadzieje na fajna zabawe. Mapki te to : Chateau, Keep, The Damned i Rocket. Wszystkie wygladaja znajomo nie jestem pewien tylko Keep - pozostale sa konwersjami z single playera. Szczegolnie dwie wydaja mi sie szansa na hit - Damned i Keep. Zreszta... co ja bede gadal - obejrzyjcie i spotkamy sie na polu walki!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 16:05
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kalaf10r
Mastahh Warzyffko



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WArszaWA

snoop nie przesadzaj masz nowego HaDeDe )

__________________
Where would we be without our rights??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 16:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kalaf10r Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kalaf10r Znajdź więcej post'ów przez  Kalaf10r Dodaj Kalaf10r do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kalaf10r prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lew7
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: WawA

A moze by jakis server na 1.33

__________________
WawA RULEZ !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 16:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lew7 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lew7 Znajdź więcej post'ów przez  Lew7 Dodaj Lew7 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lew7 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

No byry juz od 13 sa 1.33

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 18:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

ja tam sobie narazie nie instaluje bo jak tylko 1 serv jest to troche mało poczekam jak bedzie gdzieś 10 (nie tylko polskich) a map jeszcze nie widziałem

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 19:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnoopDoggyDoG
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Kalaf10r
snoop nie przesadzaj masz nowego HaDeDe )


Wolnego miejsca nigdy za wiele

quote:
Napisane oryginalnie przez Hodek

Hodek ja tam sobie narazie nie instaluje bo jak tylko 1 serv jest to troche mało poczekam jak bedzie gdzieś 10 (nie tylko polskich) a map jeszcze nie widziałem


Nio ja tak samo... trza poczekac... a moze ten patch zaserwuje nam jakies nowe bug'i? Jak to ktos zwykl powiadac : ,,z patchami nigdy nic nie wiadomo''

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 20:46
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

quote:
Napisane oryginalnie przez SnoopDoggyDoG

Nio ja tak samo... trza poczekac... a moze ten patch zaserwuje nam jakies nowe bug'i? Jak to ktos zwykl powiadac : ,,z patchami nigdy nic nie wiadomo''



Troche dziwne podejcie, bo przecierz 1.32 to byl jeden wielki bug, wiec 1.33 pewnie naprawial te bugi.
Btw, w usa wiara zrezygnowala od razu z 1.32, a teraz przesiada sie od razu na 1.33.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 22:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
junioor
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Warszawa

sorry ale...

Sorry ze sie wogole wtracam ale te linki do 1.33 jakie sa podane i tu i na rtcw.fpp.pl nie dzialaja (przynajmniej mi), dlatego chce podac inne linki ktore dzialaja (przynajmniej mi)
Tak wiec
1.33 for wingroza ---> http://www.planetmirror.com/pub/blu..._Update_133.exe

goty for wingroza ---> ftp://theuser:[email protected]_mappack.exe

1.33 for linux ---> ftp://3dgamers.in-span.net/pub/3dga...ux-1.33.x86.run

goty for linux ---> ftp://3dgamers.in-span.net/pub/3dga...ty-maps.x86.run

mam nadzieje ze bedzie wszystkim dzialac...
do zobaczenia na serverach

__________________

[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2002 06:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil junioor Znajdź więcej post'ów przez  junioor Dodaj junioor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać junioor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
adi
poprostu adi :>



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków

eee z tymi patch'ami to jest tak ze wszyscy sie jaraja ze nowy patch zaraz sie okazuje ze ma bugi i trzeba instalowac pozniej srary i znowu poprawka i znowu instalujemy (w poprawkach akurat bugi nie wystepuja chyba ze patch jest jakis popier******) lol

__________________
"Widzę, widzę, widzę Więcej Wiem więcej....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2002 11:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do adi Znajdź więcej post'ów przez  adi Dodaj adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

adi gdyby nie było tych bugów t nie opłacało by sie robić kolejnych wersji patchów

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2002 12:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
adi
poprostu adi :>



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Hodek
adi gdyby nie było tych bugów t nie opłacało by sie robić kolejnych wersji patchów


lol

__________________
"Widzę, widzę, widzę Więcej Wiem więcej....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2002 20:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do adi Znajdź więcej post'ów przez  adi Dodaj adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
spanzik
fear the newbie



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wuwua

nowy patch jest - fakt , nowy oficjalny map pack jest - fakt , nowe mapy sa Z4J3BIST3 - fakt (mp_keep, mp_dam moje faworyty) to dlaczego te lole dalej chca grac bicza?? nie no ludzie to juz zalamka jest poprostu :/ nie wiem czy nie sciagaja map czy jak ale to jest juz lolerstwo!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2002 20:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil spanzik Znajdź więcej post'ów przez  spanzik Dodaj spanzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać spanzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking

zaraz z rana wczoraj, jak tylko sciagnalem patch i pack, wszedlem na chwile na nasz serwer (bia) gdzie gralo troche osob. Przywitalem sie i spytalem - czy maja i wiedza juz o nowym patchu i mapach. Po chwili padla odpowiedz (nie powiem od kogo ale fake nick z cala pewnoscia):

- P*****limy nowe mapy i patche - my jestesmy polska scena rtcw!

Zatkalo mnie na moment i po chwili odpisalem:

- ty nie jestes nawet kibelek przy polskiej scenie rtcw!

ale coz bylo gadac - oto sa realia! Pieprzony Beach!!!!!


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2002 20:41
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

tak bicz nie dosc ze jest nudny to staje sie juz schematyczny kiedys lubilem ta mapke ale teraz nabiera mnie nie niechec do niej a jak sie patrze na pl serwery w eye i widze mp_beach to az mi sie niedobrze robi ja chcem pograc w base w deapot a nie w ta plaze albo nowe mapki np w ice nie w tram bo mi chodzi tak ze lepiej nie mowic , I co z tego ze jest nowy patch i nowe mapy jak i tak znajdzie sie garstka kilku gosci co chca grac na plazy i basta i usilnie beda dawac F2 szkoda gadac

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2002 20:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Exclamation /callvote killserver if mp_beach ? :)

Fenomen Bicza jest niesamowity , co nie oznacza , że ta mapka będzie tolerowana na serwerach w momencie pojawienia się 4 świeżynek
Trzeba postępować radykalnie [ jak Endrju L ] - wywalić mp_beach z paka serwera na jakiś czas ...

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2002 21:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Hehe... tak juz jest. W q3 to czesc ludzi tylko dm17, w cpma - to tluka cpm1a/3 i nic wiecej...

Poprostu pary walkow umie grac dobrze na kilku wybranych mapach i boja sie dostac w na innych...

Tak juz jest - bylo Q1 (dm4), Q2 (dm1)... i bedzie w innnych grach...

Jedynym sposobem jest wprowadzanie zmian na sile...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2002 21:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnoopDoggyDoG
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ekhm gralisice juz na nowych mapkach? Ja gralem na norweskim servie na mapkach Keep i Chateau... Pierwsza z nich - to nie jest nic specjalnego... ot takie cos ale mozna pograc. Chateau jest juz duzo lepsza i gra sie dosc fajnie, szczegolnie ze ludzie byli naprawde Ok. Dzisiaj natomiast na servie hunterow, jakims cudem zmienilismy na The Damned... o qrdesz normalnie mapka jest kozacka, gralo sie wspaniale... coprawda jest to swietna mapka dla snajpow i pf'ow ale da sie przezyc... jakze mila odmiana od beach'a...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2002 20:53
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

nie mailem przyjemnosci pograc w te mapy co mowisz gralem w inna tez z mappacka nazwa jej Rocket (10 min gralem) ale mapa fajna niezle odglosy sa jak niemcy nadaj przez megafon o czasie wystrzelenia rakiety i taki inne bajerki

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2002 21:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnoopDoggyDoG
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin
nie mailem przyjemnosci pograc w te mapy co mowisz gralem w inna tez z mappacka nazwa jej Rocket (10 min gralem) ale mapa fajna


Ide poszukam serva z Rocket i tez ja obadam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2002 21:21
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

Smile

Rocket i The Damned sa wg mnie na 5+, tram nie bardzo mi przypadl do gustu tzn taki sobie moze z czasem polubie, keep to wg mnie sredniak a chateau nie widzialem jesio

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2002 21:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
.eFD2eM
.eFD2eM aka ^fl0w



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: gLiw!c3

mapki z GOTYpack'a

wiec wedloog mnie najlepsza mapa z tamtego packa jest mp_keep - dalczego poniewaz maperzywolfovi w koncu zrobili co szybszego i badrdije dynamicznego niz np tram

mapka zalicza siem do malych co daje kolejnego plusa.
Reszat ni zaciekawila mnie specjalnie ... no moze rocket bo tysh fuLL wyp4aS

p0zdr0 aLL

__________________
//generated by RTCW, do not modify bo inaczej ...

  • #GG 1243069 | 1679047

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2002 23:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil .eFD2eM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do .eFD2eM Znajdź więcej post'ów przez  .eFD2eM Dodaj .eFD2eM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać .eFD2eM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:50.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions