Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Uwaga!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Fryma
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wrocek

Exclamation Uwaga!!

prosze o uwage. moj topic ma na celu zwiekrzenie czujnosci i ostrzezenie wszystkich graczy cs. a wiec powstal nowy klan bojowa organizacja antyterrorystyczna osamy bin ladena. jego czlonkowie to cziterzy nie z tej ziemi ( znam ich obu chodze z nimi do szkoly) wiec jesli znajdziecie server z takimi osobami wcisnijkscie esc i dajcie disconnect jesli lubicie uczciwa gre.ps przy nikach maja cos takiego Baza.| <nick>

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 18:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Fryma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Fryma Znajdź więcej post'ów przez  Fryma Dodaj Fryma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Fryma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Re: Uwaga!!

Ciekawe czy to prawda czy próbujesz kogoś oczernić?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 21:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uwaga!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Fryma
prosze o uwage. moj topic ma na celu zwiekrzenie czujnosci i ostrzezenie wszystkich graczy cs. a wiec powstal nowy klan bojowa organizacja antyterrorystyczna osamy bin ladena. jego czlonkowie to cziterzy nie z tej ziemi ( znam ich obu chodze z nimi do szkoly) wiec jesli znajdziecie server z takimi osobami wcisnijkscie esc i dajcie disconnect jesli lubicie uczciwa gre.ps przy nikach maja cos takiego Baza.| <nick>




Człowieku przedstaw nam dowody to będziemy rozmawiać a nie ty oskarżasz ich bezpodstawnie !
już jaedna sytuacja taka była że nasz kolega TRAPPER oskarżał ETC o czitowanie

quote:
Napisane oryginalnie przez TRAPPER
Ostatnio pisałem o czitowaniu ETC [ ETC a czitowanie???? ] teraz jestem pewien że czitują.



ale się pomylił bo nie chciało mu się tego sprawdzić a ty na jakiej podstawie ich OSKARŻASZ?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 21:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

widać, że chlopak Dragonballa ogląda

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 22:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ha3m
widać, że chlopak Dragonballa ogląda


hehehehee
ha3m co ty masz do tego dragonballa??
ja go osobiscie nie ogladam (szkoda mi czasu)
ale ty...
tobie chyba zabronili go ogladac w mlodosci i teraz karasz wszystkich ktorzy mogą heheheheheheheeheheh
:happy

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 23:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

quote:
Napisane oryginalnie przez !ZaiX!


hehehehee
ha3m co ty masz do tego dragonballa??
ja go osobiscie nie ogladam (szkoda mi czasu)
ale ty...
tobie chyba zabronili go ogladac w mlodosci i teraz karasz wszystkich ktorzy mogą heheheheheheheeheheh
:happy



DRAGON BALL RULEZ FOR EVER!!!!!!

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 01:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eRbol
"Jedyny JEDI w Polsce!"



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 51°19`N 18°54`E

Ja kiedys sie tez nabijallem z qumpli ktorzy ogladali DB ale potem sie "nawrocilem"

__________________
"Zaprawdę, każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć na przód i niszczyć"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 09:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eRbol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eRbol Znajdź więcej post'ów przez  eRbol Dodaj eRbol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eRbol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez eRbol
Ja kiedys sie tez nabijallem z qumpli ktorzy ogladali DB ale potem sie "nawrocilem"


Zrobili ci pranie mozgu ! Jak mozna to ogladac , przeciez to dla dzieci ....... a tak btw. to ile masz lat ?

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 10:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Re: Re: Uwaga!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Squall
Ciekawe czy to prawda czy próbujesz kogoś oczernić?


Squall mam pytanie podobalo ci sie Final Fantasy VIII ?

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 10:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eRbol
"Jedyny JEDI w Polsce!"



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 51°19`N 18°54`E

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif


Zrobili ci pranie mozgu ! Jak mozna to ogladac , przeciez to dla dzieci ....... a tak btw. to ile masz lat ?



Wlasciwie to ze mnie jeszcze dziecko (moj wiek < 18).

__________________
"Zaprawdę, każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć na przód i niszczyć"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 10:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eRbol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eRbol Znajdź więcej post'ów przez  eRbol Dodaj eRbol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eRbol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

Re: Re: Uwaga!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Squall
Ciekawe czy to prawda czy próbujesz kogoś oczernić?

pierwsza rzecz, jaka przyszla mi do glowy po przeczytaniu tego posta

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 10:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

DRAGON BALL SUX0RZ!!! JAKIES 5 LAT TEMOO TO OGLADALEM, ALE BODAJZE TYLKO DRAGON BALL'A Z I TO MOZE JEST FAJNE, ALE POZOSTALE SUX0RZ I SMIERDZA MOCZEM!!!!!!!!!!

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 11:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Uwaga!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Wania

pierwsza rzecz, jaka przyszla mi do glowy po przeczytaniu tego posta



Tak się zastanawiam i zastanawiam... nie rozumiem żartu Może coś ze mną nie tak?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 12:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

Re: Re: Re: Re: Uwaga!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Squall


Tak się zastanawiam i zastanawiam... nie rozumiem żartu Może coś ze mną nie tak?



tutaj nie ma zartu ... to jest zgodzenie sie z Twoja opinia iz, Fryma, mozliwe ,ze chce kogos oczernic

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 12:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rzeznik
Siła wyższa



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: Re: Re: Re: Uwaga!!

Też tak sobie na początku pomyślałem, że ten koleś po prostu kogoś nie lubi.

__________________


Rzeznik

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 13:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rzeznik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rzeznik Znajdź więcej post'ów przez  Rzeznik Dodaj Rzeznik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rzeznik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

a to przypadkiem?

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ha3m
widać, że chlopak Dragonballa ogląda


a to przypadkiem nie byly pokemony??? , a ty moze tesh jestes jednym z nich Fryma ?
heh

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 15:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ha3m
DRAGON BALL SUX0RZ!!! JAKIES 5 LAT TEMOO TO OGLADALEM, ALE BODAJZE TYLKO DRAGON BALL'A Z I TO MOZE JEST FAJNE, ALE POZOSTALE SUX0RZ I SMIERDZA MOCZEM!!!!!!!!!!


a ja nigdy tego nie oglądałem i wogle.....ale z tego co wiem to to jest goowno kotore mozna poroownac do tępoty pokemonow....

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 15:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

hehe no dobra niech wam bedzie...dragon ball sux....ale "Chojrak" RULEZ!!!!

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 16:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Truskafka
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Jakiekolwiek anime prócz Pokemonów sux!

__________________
[=-Kfiatuszki-=] Truskafka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 16:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Truskafka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Truskafka Znajdź więcej post'ów przez  Truskafka Dodaj Truskafka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Truskafka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

no to ladnie masz
juz lepiej powiedziec kazde anim r0x oprocz pokemonow!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 17:46
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

quote:
Napisane oryginalnie przez Truskafka
Jakiekolwiek anime prócz Pokemonów sux!


buahahahahaha... "chojrak thuzliwy pies" to nie jest anime...

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 18:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez Eustachy


buahahahahaha... "chojrak thuzliwy pies" to nie jest anime...



To jest bajka dla ludzi o zelaznych nerwach !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 18:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif


To jest bajka dla ludzi o zelaznych nerwach !


ja tam od razu przelaczam TV jak zobacze chojraka

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 19:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX

ja tam od razu przelaczam TV jak zobacze chojraka



Tchorz ! Boisz sie pograzyc w odmety zaawansowanej psychozy ...... !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 08:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
The!
Nv| member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ha3m
widać, że chlopak Dragonballa ogląda

heeh co wy z tym dragonballem co wy wszyscy dzieci czy jak ja wole pokemony

__________________
The^ king

Email: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 12:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil The! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do The! Znajdź więcej post'ów przez  The! Dodaj The! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać The! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
skuter
H-L MOD player !!!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: waszawa

e... digimony są lepsze

__________________
KTÓRĄ DROGĘ WYBIERASZ?
GG : 1800804

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 15:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil skuter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do skuter Znajdź więcej post'ów przez  skuter Dodaj skuter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać skuter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

quote:
Napisane oryginalnie przez skuter
e... digimony są lepsze


ale przy Johnym Bravo wymiekaja

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 17:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez Beaker


ale przy Johnym Bravo wymiekaja


JOHNY to BRZYDAL!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 18:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX

JOHNY to BRZYDAL!



ale ja nie mowie ze ejst ladny tylko glupio fajny

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 18:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX

JOHNY to BRZYDAL!



Johny to twardziel !

Common big sexy mumma , hubba hubba hubba !

Tak przyznaje sie pare lat temu go ogladalem !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 20:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:11.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions